"2017 - 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысы.
РҚАО-ның ескертпесі!
2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2017 жылға мынадай:
1) кірістер – 9 609 031 675 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 4 810 958 061 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 197 027 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 604 797 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4 656 271 790 мың теңге;
2) шығындар – 10 699 154 599 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 200 057 736 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 282 483 824 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 82 426 088 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 195 718 279 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 195 718 279 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -1 485 898 899 мың теңге немесе елдің жалпы iшкi өнiміне қатысты 2,9 пайыз;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 485 898 899 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 15.11.2017 № 745 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен қаржыландырылатын басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесі;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттің жобасына кейінге қалдыру шартымен енгізілген, өте маңызды және жедел іске асыруды талап ететін міндеттерді іске асыруға бағытталған басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесі;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер және Қорғаныс министрліктерінің басым республикалық бюджеттік инвестицияларының тізбесі (қызмет бабында пайдалану үшін);
4) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығулар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
5) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Алматы қаласының бюджетіне халықаралық маңызы бар іс-шараларды өткізу уақытында қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
"5-1) осы қаулыға 5-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ішкі істер органдарының бөлімшелерін материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 - 2019 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775.
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2017 – 2019 годы, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 609 031 675 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 810 958 061 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 140 197 027 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 604 797 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 656 271 790 тысяч тенге;
2) затраты – 10 699 154 559 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 200 057 736 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 282 483 824 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 82 426 088 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 195 718 279 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 195 718 279 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 1 485 898 899 тысяч тенге или 2,9 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 485 898 899 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 15.11.2017 № 745 (вводится в действие с 01.01.2017 г.).
2. Утвердить:
1) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций, финансируемых из республиканского бюджета, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций, направленных на реализацию особо важных и требующих оперативной реализации задач, включенных в проект республиканского бюджета с отлагательными условиями, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций министерств внутренних дел и обороны Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему постановлению (для служебного пользования);
4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджету города Алматы на обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
5-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение подразделений органов внутренних дел согласно приложению 5-1 к настоящему постановлению;

5-2) осы қаулыға 5-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ішкі істер органдарының әкімшілік полиция қызметкерлерін оқытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
5-3) осы қаулыға 5-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
5-4) осы қаулыға 5-4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
5-5) осы қаулыға 5-5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
6) осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
7) осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
8) осы қаулыға 8 сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
9) осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
10) осы қаулыға 10-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
11) осы қаулыға 11-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

5-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обучение сотрудников административной полиции органов внутренних дел согласно приложению 5-2 к настоящему постановлению;
5-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел согласно приложению 5-3 к настоящему постановлению;
5-4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел согласно приложению 5-4 к настоящему постановлению;
5-5) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 5-5 к настоящему постановлению;
6) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
7) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
8) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
9) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
10) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам, согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
11) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника согласно приложению 11 к настоящему постановлению;

12) осы қаулыға 12-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
13) осы қаулыға 13-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергілікті деңгейде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
14) осы қаулыға 14-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне саламатты өмір салтын насихаттауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
15) осы қаулыға 15-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
16) осы қаулыға 16-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне амбулаториялық деңгейде дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды, сондай-ақ балаларға арналған және емдік мамандандырылған тамақ өнімдерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
17) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.11.2017 № 745 қаулысымен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі);
18) осы қаулыға 18-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
19) осы қаулыға 19-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
20) осы қаулыға 20-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
21) осы қаулыға 21-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
22) осы қаулыға 22-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

12) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" согласно приложению 12 к настоящему постановлению;
13) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на местном уровне согласно приложению 13 к настоящему постановлению;
14) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на пропаганду здорового образа жизни согласно приложению 14 к настоящему постановлению;
15) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи согласно приложению 15 к настоящему постановлению;
16) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов, а также специализированных продуктов детского и лечебного питания на амбулаторном уровне согласно приложению 16 к настоящему постановлению;
17) исключен постановлением Правительства РК от 15.11.2017 № 745 (вводится в действие с 01.01.2017);
18) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на введение стандартов оказания специальных социальных услуг согласно приложению 18 к настоящему постановлению;
19) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях согласно приложению 19 к настоящему постановлению;
20) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы согласно приложению 20 к настоящему постановлению;
21) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам согласно приложению 21 к настоящему постановлению;
22) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие рынка труда согласно приложению 22 к настоящему постановлению;

23) осы қаулыға 23-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
23-1) осы қаулыға 23-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
23-2) осы қаулыға 23-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауызсу беру жөнінде көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
23-3) осы қаулыға 23-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
23-4) осы қаулыға 23-4-қосымшаға сәйкес Атырау, Павлодар және Оңтүстік Қазақстан облыстарының облыстық бюджеттеріне бензин және дизель отынына акциздердің жоғарылатылған мөлшерлемелерінің кезеңін қысқарту нәтижесіндегі шығындарды өтеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
24) осы қаулыға 24-қосымшаға сәйкес мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу;
25) осы қаулыға 25-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің сомаларын бөлу;
26) осы қаулыға 26-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне облыс орталықтарында, Астана, Алматы, Түркістан, Семей қалаларында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру сомаларын бөлу;
27) осы қаулыға 28-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субьектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
28) осы қаулыға 29-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға кредит беру сомаларын бөлу;
29) осы қаулыға 30-қосымшаға сәйкес міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелердің азаюына байланысты облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен трансферттер түсімдерінің сомаларын бөлу бекітілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді – ҚР Үкіметінің 22.02.2017 № 87 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.11.2017 № 745 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

23) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры согласно приложению 23 к настоящему постановлению;
23-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд согласно приложению 23-1 к настоящему постановлению;
23-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения, согласно приложению 23-2 к настоящему постановлению;
23-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на субсидирование процентных ставок по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" согласно приложению 23-3 к настоящему постановлению;
23-4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам Атырауской, Павлодарской и Южно-Казахстанской областей для компенсации потерь в результате сокращения периода повышенных ставок акцизов на бензин и дизельное топливо согласно приложению 23-4 к настоящему постановлению;
24) распределение сумм бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов согласно приложению 24 к настоящему постановлению;
25) распределение сумм резерва Правительства Республики Казахстан согласно приложению 25 к настоящему постановлению;
26) распределение сумм кредитования областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содействие развитию предпринимательства в областных центрах, городах Астане, Алматы, Туркестане, Семее и моногородах согласно приложению 26 к настоящему постановлению;
27) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях согласно приложению 28 к настоящему постановлению;
28) распределение сумм кредитов областным бюджетам на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства согласно приложению 29 к настоящему постановлению;
29) распределение сумм поступлений трансфертов из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование согласно приложению 30 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 22.02.2017 № 87 (вводится в действие с 01.01.2017 г.); от 15.11.2017 № 745 (вводится в действие с 01.01.2017 г.).

3. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 22.02.2017 № 87 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі:
1) 2017 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің пайдалану тәртібі туралы;
2) 2017 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің пайдалану тәртібі туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
5. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі 2017 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды заңнамада белгіленген тәртіппен бөлсін.
6. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі 2017 жылғы 10 наурызға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің осы қаулының 2-тармағының 13), 14), 15) және 16) тармақшаларында көрсетiлген ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртібі туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 15.11.2017 № 745 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6-1. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі 2017 жылғы 20 ақпанға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің осы қаулының 2-тармағының 12), 20) және 21) тармақшаларында көрсетiлген ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртібі туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
6-2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлiгі 2017 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде "Қарағандышахтатарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне берiлген, таратылған шахталардың қызметкерлеріне келтiрiлген зиянды өтеу қағидаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
7. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі 2017 жылғы 1 мамырға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансфертті бөлу туралы шешім жобасын заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.

3. Исключен постановлением Правительства РК от 22.02.2017 № 87 (вводится в действие с 01.01.2017).
4. Министерству образования и науки Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений:
1) в срок до 15 февраля 2017 года о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
2) в срок до 1 августа 2017 года о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам.
5. Министерству образования и науки Республики Казахстан в срок до 15 февраля 2017 года в установленном законодательством порядке распределить базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности по администраторам бюджетных программ.
6. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в срок до 10 марта 2017 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 13), 14), 15) и 16) пункта 2 настоящего постановления.
Сноска. Пункт 6 в редакции постановления Правительства РК от 15.11.2017 № 745 (вводится в действие с 01.01.2017 г.).
6-1. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в срок до 20 февраля 2017 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 12), 20) и 21) пункта 2 настоящего постановления.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 6-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 22.02.2017 № 87 (вводится в действие с 01.01.2017 г.).
6-2. Министерству энергетики Республики Казахстан в срок до 1 апреля 2017 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке возмещения ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных товариществу с ограниченной ответственностью "Карагандаликвидшахт.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 6-2 в соответствии с постановлением Правительства РК от 22.02.2017 № 87 (вводится в действие с 01.01.2017 г.).
7. Министерству национальной экономики Республики Казахстан в срок до 1 мая 2017 года в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о распределении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда.

8. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдарымен бірлесіп "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасының өлшемшарттарына сәйкес жобалар тізбесін анықтап, 2017 жылдың 1 наурызына дейін облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттерді бөлу туралы шешім жобасын заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
9. Осы қаулыға 27-қосымшаға сәйкес 2017 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі бекітілсін.
10. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері, жергілікті атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен бөлінген шығыстарды қоса алғанда, республикалық бюджеттен бөлінген қаражаттың нысаналы және тиімді пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
11. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарын 2017 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
12. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б.Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 775 қаулысына
1-қосымша
Басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесі

8. Министерству национальной экономики Республики Казахстан совместно с местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы определить перечень проектов в соответствии с критериями Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и до 1 марта 2017 года в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о распределении целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры.
9. Утвердить перечень государственных заданий на 2017 год согласно приложению 27 к настоящему постановлению.
10. Администраторам бюджетных программ, местным исполнительным органам совместно с Министерством финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым и эффективным использованием средств, выделенных из республиканского бюджета, включая расходы, выделенные за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан.
11. Центральным исполнительным органам в срок до 1 марта 2017 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
12. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2016 года № 775
Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций

Ескерту. 1-қосмыша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.11.2017 № 745 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – 26.12.2017 № 880 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.12.2017 № 932 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Барлығы:
1 317 282 566
361 271 936
277 056 492
I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Правительства РК от 15.11.2017 № 745 (вводится в действие с 01.01.2017); с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 26.12.2017 № 880 (вводится в действие с 01.01.2017); от 29.12.2017 № 932 (вводится в действие с 01.01.2017).
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2017 год
2018 год
2019 год
Программа
Подпрограмма
Всего:
1 317 282 566
361 271 936
277 056 492
I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты

783 842
102
Қылмыстық - атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
783 842
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
163 486
Заречный кентінде қатаң режиміндегі ИК-не ауыстырып ЛА-155/12 мекемесін салу және қайта жаңарту
163 486
Батыс Қазақстан облысы
620 356
Орал қаласында 1500 орындық тергеу изоляторын салу
620 356
410
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
3 308 525
002
Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы
3 308 525
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
3 308 525
Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы
3 308 525
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
1 396 441
1 399 311
1 457 584
001
Сот органдарының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін сотта қорғауды қамтамасыз етуі
1 396 441
1 399 311
1 457 584
112
Сот жүйесі органдарының объектілерін салу
1 396 441
1 399 311
1 457 584
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
253 963
Акмола облысы Державинск каласындағы Жарқайын аудандық сотының әкімшілік ғимаратын салу (үлгілік жобаны бейімдеу)
253 963
Алматы облысы
216 748
Алматы облысының Текелі қаласындағы қалалық соттың құрылысы (ҚР 3 3С (ШВ) 9С-2.2-2013 үлгілі жобаны байлау)
207 548
"Алматы облысының Қапшағай қаласындағы қалалық соттың құрылысы (ҚР 5 ЗPC (IB, IIIB, IVГ) 7С-2.2-2010 типтік жобасын байлау)" ЖСҚ-ны түзету
4 600
"Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласында қалалық сот ғимаратының құрылысы. РК 5 ЗPC (IB, IIIB, IVГ)-9С-2.2-2011 үлгілі жобаны байлау" ЖСҚ-ны түзету
4 600
Шығыс Қазақстан облысы
15 434
307 902
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық сот ғимаратының құрылысы
307 902
"Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық сот ғимаратының құрылысы" ЖСҚ-ны түзету
3 586
"Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылындағы аудандық сот ғимаратының құрылысы" ЖСҚ-ны түзету
3 949
"Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық сот ғимаратының құрылысы" ЖСҚ-ны түзету
3 949
"Шығыс Қазақстан облысы Глубокий аудандық сот ғимаратының құрылысы" ЖСҚ-ны түзету
3 950
Жамбыл облысы
297 892
Жамбыл облысы Жуалы ауданы, Б. Момышұлы аулының, Жібек Жолы көшесіндегі 17 үйде Жуалы аудандық соты ғимаратын салу
292 392
"Тараз қаласы Төле би даңғылы, 90 мекен-жайындағы орналасқан 10 құрамдық Жамбыл облыстық сотының әкімшілік ғимаратының құрылысын салу" ЖСҚ-ны түзету
5 500
Батыс Қазақстан облысы
259 002
БҚО Қаратөбе ауданы Қаратөбе аулылы С. Датұлы көшесі 26 Б үйдегі 3 құрамға арналған аудандық сот ғимаратын салу типтік жобаның байламы

783 842
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
783 842
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
163 486
Строительство и реконструкция учреждения ЛА-155/12 под ИК строгого режима в поселке Заречный
163 486
Западно-Казахстанская область
620 356
Строительство следственного изолятора на 1500 мест в городе Уральск
620 356
410
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
3 308 525
002
Программа развития системы национальной безопасности
3 308 525
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
3 308 525
Программа развития системы национальной безопасности
3 308 525
501
Верховный Суд Республики Казахстан
1 396 441
1 399 311
1 457 584
001
Обеспечение судебными органами судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций
1 396 441
1 399 311
1 457 584
112
Строительство объектов органов судебной системы
1 396 441
1 399 311
1 457 584
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
253 963
Строительство административного здания Жаркаинского районного суда в городе Державинске Акмолинской области (привязка типового проекта)
253 963
Алматинская область
216 748
Строительство городского суда в г.Текели Алматинской области (привязка ТП РК 3 3С (ШВ) 9С-2.2-2013)
207 548
Корректировка ПСД на "Строительство городского суда в г.Капшагай Алматинской области (привязка ТП РК 5 ЗРС (IB, IIIB, IVГ) 7С-2.2-2010)"
4 600
Корректировка ПСД на "Строительство здания городского суда в г.Есик Енбекшиказахского района Алматинской области. Привязка ТП РК 5 ЗРС (IB,IIB,IVГ)-9С-2.2-2011"
4 600
Восточно-Казахстанская область
15 434
307 902
Строительство здания Зайсанского районного суда Восточно-Казахстанской области
307 902
Корректировка ПСД на "Строительство здания Зайсанского районного суда Восточно-Казахстанской области"
3 586
Корректировка ПСД на "Строительство здания районного суда в с. Бородулиха Бородулихинского района ВКО"
3 949
Корректировка ПСД на "Строительство здания Уланского районного суда Восточно-Казахстанской области"
3 949
Корректировка ПСД на "Строительство здания Глубоковского районного суда Восточно-Казахстанской области"
3 950
Жамбылская область
297 892
Строительство здания Жуалынского районного суда по улице Жибек Жолы 17 в селе Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области
292 392
Корректировка ПСД на "Строительство административного здания Жамбылского областного суда на 10 составов по ул. Толе би, 90 в г. Тараз"
5 500
Западно-Казахстанская область
259 002
Привязка типового проекта здания районного суда на 3 состава по адресу: ЗКО Қаратобинский район, с. Каратобе, ул. С. Датова № 26Б

259 002
Қарағанды облысы
593 707
890 680
890 680
Қарағанды қаласында 52 құрамды облыстық сотының ғимаратының құрылысы
588 707
890 680
890 680
"Сәтпаев қалалық соты ғимаратының құрылысы" ЖСҚ-ны түзету
5 000
Қостанай облысы
4 050
"Сарыкөл аудандық соты ғимаратының құрылысы үшін жергілікті жерге үлгілік жобаны бекіту арқылы жұмыс жобаны әзірлеу" ЖСҚ-ны түзету
4 050
Павлодар облысы
3 620
"Щербақты ауданы Шарбақты ауылындағы сот ғимаратын 3 құрамдық үлгілік жоба жалғастыру" ЖСҚ-ны түзету
3 620
Солтүстік Қазақстан облысы
3 750
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғ.Мүсірепов атындағы ауданның Новоишимск селосында 3 құрамдық сот ғимаратын салу" (3 3С-2.2-2013 ҚР ТЖ бойынша) ЖСҚ -ны түзету
3 750
Оңтүстік Қазақстан облысы
7 277
508 631
Оңтүстік -Қазақстан облысының Сарыағаш қаласында Сарыағаш аудандық соты ғимаратын салу
279 794
ОҚО, Түлкібас ауданы, Т. Рысқұлов ауылы, Сарыбеков көшесі №15 орналасқан екі қабатты Түлкібас аудандық соты ғимаратының құрылысы (типтік жобаны байлау)
228 837
"ОҚО, Арыс қаласы, Көктем-2 шағын ауданы, 090 учаскесінде орналасқан екі қабатты Арыс аудандық соты ғимаратының құрылысы (типтік жобаны байлау)" ЖСҚ-ны түзету
3 188
"ОҚО, Түлкібас ауданы, Т.Рысқұлов ауылы, Сарыбеков көшесі №15 орналасқан екі қабатты Түлкібас аудандық соты ғимаратының құрылысы (типтік жобаны байлау)" ЖСҚ-ны түзету
4 089
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
380 560
001
Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға тәуелді актілердің дәлме-дәл және бірізді қолданылуына жоғары қадағалауды жүзеге асыру
40 035
102
Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау
40 035
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
40 035
Астана қаласы Мәңгілік ел,14 мекен-жайында орналасқан Бас прокуратура әкімшілік ғимаратының аймағындағы № 2, № 4 бақылау-өткізу пункттерін реконструкциялау және жобалау-сметалық құажаттаманы әзірлеу
40 035
015
Құқықтық статистикалық ақпаратпен қамтамасыз етудің жедел жүйесін құру
340 525
102
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы мемлекеттік органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
103 778
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
103 778
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
103 778
103
"Сотқа дейінгі тергеп-тексерулердің бірыңғай тізілімі" ақпараттық жүйесін құру
236 747
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
236 747
"Сотқа дейінгі тергеп-тексерулердің бірыңғай тізілімі" ақпараттық жүйесін құру
236 747
681
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі

259 002
Карагандинская область
593 707
890 680
890 680
Строительство здания областного суда на 52 состава в г. Караганде
588 707
890 680
890 680
Корректировка ПСД на "Строительство здания Сатпаевского городского суда"
5 000
Костанайская область
4 050
Корректировка ПСД на "Разработка рабочего проекта с привязкой типового проекта к местности на строительство здания Сарыкольского районного суда"
4 050
Павлодарская область
3 620
Корректировка ПСД на "Привязка типового проекта здания суда на 3 состава в с.Шарбакты Щербактинского района"
3 620
Северо-Казахстанская область
3 750
Корректировка ПСД на "Строительство здания суда на 3 состава в с. Новоишимское района им. Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области" (по ТП РК 3 3С-2.2-2013)
3 750
Южно-Казахстанская область
7 277
508 631
Строительство здания Сарыагашского районного суда в городе Сарыагаш Южно-Казахстанской области
279 794
Строительство двухэтажного здания Тюлькубасского районного суда в селе Т. Рыскулова, по улице Сарыбекова № 15, Тюлькубасского района, ЮКО (привязка типового проекта)
228 837
Корректировка ПСД на "Строительство 2-этажного здания Арысского районного суда, расположенный в микрорайоне "Коктем-2", участок 090, город Арыс, ЮКО (привязка типового проекта)"
3 188
Корректировка ПСД на "Строительство двухэтажного здания Тюлькубасского районного суда в селе Т. Рыскулова, по улице Сарыбекова №15, Тюлькубасского района, ЮКО ( привязка типового проекта)"
4 089
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
380 560
001
Осуществление высшего надзора за точным и единообразным применением законов и подзаконных актов в Республике Казахстан
40 035
102
Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры
40 035
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
40 035
Разработка ПСД и реконструкция КПП №2 и №4 на территории административного здания Генеральной прокуратуры г.Астана, расположенного по адресу Мангилик ел,14
40 035
015
Создание оперативной системы обеспечения правовой статистической информацией
340 525
102
Создание системы информационного обмена для правоохранительных и специальных государственных органов Республики Казахстан
103 778
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
103 778
Создание системы информационного обмена правоохранительных и специальных органов Республики Казахстан
103 778
103
Создание информационной системы "Единый реестр досудебных расследований"
236 747
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
236 747
Создание информационной системы "Единый реестр досудебных расследований"
236 747
681
Служба государственной охраны Республики Казахстан

14 821
Золотобор орманшылық "Дальний" және Бурабай орманшылық "Қарақыстақ" кордондарына электр желісін салу
10 681
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
561 446
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
561 446
036
Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту
561 446
106
Қазақстандық ҚТМ токамак материалтану стендтік кешенін салу
561 446
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Шығыс Қазақстан облысы
561 446
Қазақстандық ҚТМ токамак материалтану стендтік кешенін салу
561 446
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
24 687 749
3 971 089
3 030 517
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
21 042 749
3 071 089
1 530 517
254
Су ресурстарын тиімді басқару
21 042 749
3 071 089
1 530 517
113
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
21 042 749
3 071 089
1 530 517
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
58 256
Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау (2 кезек). Түзету (сметалық құжаттамасыз)
58 256
Ақтөбе облысы
287 498
"Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Нұра-Мамыр топтық су құбыры желілерінің құрылысы"
287 498
Алматы облысы
329 581
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелең топталған сутартқышының құрылысы. 1-ші қосылу кешені (құрылыстың 1-ші кезегі)
329 581
Шығыс Қазақстан облысы
268 010
ШҚО Үржар ауданының Келді-Мұрат өзеніндегі гидроторап бөгетін "Ақтоған" магистралдық тоғанымен қайта жаңғырту
1 077
ШҚО, Үржар ауданы Кусак өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңғырту
266 933
Жамбыл облысы
2 105 381
1 269 914
342 274
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп Талас бөгеті мен "Базарбай" магистральды каналын қайта жаңарту
2 105 381
1 269 914
342 274
Батыс Қазақстан облысы
2 609 560
БҚО Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы маңындағы Үлкен Өзен өзеніне Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін Киров-Шежін каналын қайта жаңғырту. (ІІ-кезең)
72 354
БҚО Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы маңындағы Үлкен Өзен өзеніне Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін Киров-Шежін каналын қайта жаңғырту. (ІІ-кезең)
61 126
БҚО Жаңақала ауданындағы Жаңақала топтық су құбырының құрылысы
551 565
Қарағанды облысы
2 217 662
Қарағанды облысы Жартас бөгенін (су тартқыш, бұру каналын) қайта жаңғырту

14 821
Строительство линий электропередач к кордонам Дальний и Каракистак ГНПП "Бурабай"
10 681
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
561 446
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
561 446
036
Развитие атомных и энергетических проектов
561 446
106
Строительство стендового комплекса Казахстанского материаловедческого токамака КТМ
561 446
в том числе инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
561 446
Строительство стендового комплекса Казахстанского материаловедческого токамака КТМ
561 446
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
24 687 749
3 971 089
3 030 517
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
21 042 749
3 071 089
1 530 517
254
Эффективное управление водными ресурсами
21 042 749
3 071 089
1 530 517
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений
21 042 749
3 071 089
1 530 517
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
58 256
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода (2-я очередь) Корректировка (без сметной документации)
58 256
Актюбинская область
287 498
Строительство групповых водопроводных сетей Нура-Мамыр Иргизского района Актюбинской области
287 498
Алматинская область
329 581
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс (1 очередь строительства)
329 581
Восточно-Казахстанская область
268 010
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кельды-Мурат с магистральным каналом "Актоган" Урджарского района ВКО
1 077
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Кусак Урджарского района ВКО
266 933
Жамбылская область
2 105 381
1 269 914
342 274
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала "Базарбай" с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
2 105 381
1 269 914
342 274
Западно-Казахстанская область
2 609 560
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области. ІІ-этап
61 126
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района ЗКО. ІІІ-этап
1 996 869
Строительство Жангалинского группового водопровода в Жангалинском районе ЗКО
551 565
Карагандинская область
2 217 662
Реконструкция Жартасского водохранилища (ирригационного водозабора, отводящего канала) Карагандинской области

293
Қарағанды облысындағы Жезқазған қаласының сумен жабдықталуын ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу (түзету)
27 369
"Жайрем-Қаражал" топтық су құйылымының құрылысы (Тұзкөл су тартылымы). (екінші кезең)
2 190 000
Қызылорда облысы
4 117 001
1 201 175
926 320
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш имараттары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы
397 708
Қызылорда облысындағы Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын ПК272+55-тен ПК853+00 (899+00)-ге дейін қайта жаңғырту I кезек
340 000
Қызылорда облысындағы Қызылорда сол жағалау магистралды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (II-кезек)
1 359 860
1 201 175
926 320
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Талап топтық су құбырының құрылысы
32 500
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сырдария топтық су құбырының құрылысы
1 986 933
Павлодар облысы
128 280
600 000
261 923
Павлодар облысының Беловод топтық су құбырын реконструкциялау. Түзету (I кезек). Ауылдық елді мекендерге бұру (сметалық құжаттамасыз)
128 280
600 000
261 923
Солтүстік Қазақстан облысы
5 120 299
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
17 824
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың І кезегі)
403 141
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың ІІ кезегі)
750 000
Солтүстік Қазақстан облысының Шал Ақын ауданындағы Есіл топтық су құбырының Оңтүстік су өткізгішінің апаттық учаскесін реконструкциялау
1 960 112
Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданындағы Булаев топтық су құбырының Қиялы – Ильич су өткізгішінің апаттық учаскесін реконструкциялау
754 447
Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданындағы Булаев топтық су құбырының Смирново – Замотаевка су өткізгішінің апаттық учаскесін реконструкциялау
602 159
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар ауданындағы Булаев топтық су құбырының Красная горка – Бескөл су өткізгішінің апаттық учаскесін реконструкциялау
488 774
Солтүстік Қазақстан облысының Шал Ақын ауданы Ұзынжар ауылында өнімділігі тәулігіне 500 м3 апаттық І көтергішті сорғы станциясын салу
143 842
Оңтүстік Қазақстан облысы
3 801 221
ОҚО Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистралды каналын қайта құру (III кезек)

293
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области (корректировка)
27 369
Реконструкция группового водопровода "Жайрем-Каражал" (Тузкольский водозабор) (вторая очередь)
2 190 000
Кызылординская область
4 117 001
1 201 175
926 320
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС № 3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС № 5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
397 708
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области с ПК272+55 по ПК853+00 (899+00). I очередь
340 000
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
1 359 860
1 201 175
926 320
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
32 500
Строительство Сырдарьинского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
1 986 933
Павлодарская область
128 280
600 000
261 923
Реконструкция Беловодского группового водопровода Павлодарской области. Корректировка (I очередь). Отводы к сельским населенным пунктам (без сметной документации)
128 280
600 000
261 923
Северо-Казахстанская область
5 120 299
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
17 824
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь строительства)
403 141
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (ІІ очередь строительства)
750 000
Реконструкция аварийного участка Южного водовода Ишимского группового водопровода в районе Шал Акын Северо-Казахстанской области
1 960 112
Реконструкция аварийного участка водовода Киялы-Ильич Булаевского группового водопровода в Аккайынском районе Северо-Казахстанской области
754 447
Реконструкция аварийного участка водовода Смирново-Замотаевка Булаевского группового водопровода в Аккайынском районе Северо-Казахстанской области
602 159
Реконструкция аварийного участка водовода Красная горка - Бишкуль Булаевского группового водопровода в Кызылжарском районе Северо-Казахстанской области
488 774
Строительство аварийной насосной станции 1 подъема производительностью 500 м3/сут в с. Узынжар района Шал Акына Северо-Казахстанской области
143 842
Южно-Казахстанская область
3 801 221
Реконструкция Туркестанского магистрального канала в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (III-очередь)

262
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру. (I,II,III,IV кезектер, түзету)
2 248 628
ОҚО Ордабасы ауданы Түркістан магистралды каналын ПК0+00 ден ПК37+70 дейін аралығын қайта құру
260 000
ОҚО Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру III кезек (тузету)
100 000
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы шаруааралық К-28 каналын имараттарымен қайта құру (екінші кезек)
435 184
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы
К-30 шаруааралық каналын гидротехникалық имараттарымен, автоматтандырылған су есептегіші мен су таратқыштарын қайта құру. Түзету" (Сметалық құжаттамасыз)
357 147
ОҚО, Мақтарал ауданындағы шаруашылық аралық К-26 каналын гидроқұрылымдарымен қоса қайта құрып суды өлшеу-реттеу тәсілдерін автоматтандыру енгізу (ІІ-кезек)
400 000
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
3 645 000
900 000
1 500 000
037
Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру және жақсарту
3 645 000
900 000
1 500 000
104
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
3 645 000
900 000
1 500 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
3 645 000
900 000
1 500 000
Щучье-Бурабай курорт аймағындағы су қоймаларын (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдері) тазарту және санациялау
3 645 000
900 000
1 500 000
12
Көлiк және коммуникация
123 704 049
106 052 713
94 777 666
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
123 061 391
106 052 713
94 777 666
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
122 801 662
106 052 713
94 777 666
004
Сыртқы қарыздар есебінен
60 903 517
35 020 237
44 979 264
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
60 903 517
35 020 237
44 979 264
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту
28 421 474
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақтау" автожолын қайта жаңарту
17 330 867
Орталық-Оңтүстік "Күрті-Бурылбайтал" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 923 987
6 569 335
7 372 992
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш-Отар" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
10 343 454
12 580 808
Республикалық маңызы бар "Жетiбай - Жаңаөзен - Фетисово - Түркменстан Республикасының шекарасы (Түркменбашы қаласына)" автожолының "Жетiбай - Жаңаөзен" учаскесін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 710 213
4 405 690
5 562 739
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш-Мақат" учаскесін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары

262
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в ЮКО (I, II, III, IV очереди, корректировка)
2 248 628
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК0+00 по ПК 37+70 в Ордабасинском районе ЮКО
260 000
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО ІІІ-очередь (корректировка)
100 000
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями в Мактааральском районе ЮКО (ІІ-очередь)
435 184
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе ЮКО. Корректировка" (без сметной документации)
357 147
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области - ІІ очередь
400 000
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
3 645 000
900 000
1 500 000
037
Стабилизация и улучшение качества окружающей среды
3 645 000
900 000
1 500 000
104
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
3 645 000
900 000
1 500 000
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
3 645 000
900 000
1 500 000
Очистка и санация водоемов (озера Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны
3 645 000
900 000
1 500 000
12
Транспорт и коммуникации
123 704 049
106 052 713
94 777 666
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
123 061 391
106 052 713
94 777 666
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
122 801 662
106 052 713
94 777 666
004
За счет внешних займов
60 903 517
35 020 237
44 979 264
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
60 903 517
35 020 237
44 979 264
Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
28 421 474
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Актау"
17 330 867
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Капшагай - Алматы" участок "Курты-Бурылбайтал"
2 923 987
6 569 335
7 372 992
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш-Отар"
10 343 454
12 580 808
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Жетыбай-Жанаозень-гр. Турменистана"
3 710 213
4 405 690
5 562 739
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - Гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш-Макат"

8 516 976
13 701 758
19 462 725
005
Iшкі көздер есебінен
46 298 723
65 591 389
42 846 953
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
46 298 723
65 591 389
42 846 953
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
7 861 707
4 150 000
4 303 255
Республикалық маңызы бар "Бейнеу – Ақтау" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
185 075
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Омбыға) - Майқапшағай (ҚХР-ға шығу), Павлодар, Семей қалалары арқылы" автожолының "Қалбатау-Майқапшағай" учаскесін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 801
11 700 000
9 100 000
Республикалық маңызы бар "Астана – Петропавл" автомобиль жолының "Бурабай - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
8 000 000
7 000 000
Республикалық маңызы бар "Таскескен - Бақты (ҚХР шек.)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 000 000
1 500 000
Республикалық маңызы бар "Астана қ. Оңтүстік-Батыс айналмасы" автомобиль жолының құрылысы және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 500 000
2 500 000
Республикалық маңызы бар "Өскемен - Зырян - Үлкеннарым - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 500 000
1 900 000
Республикалық маңызы бар "Орал - Тасқала - РФ шекарасы (Озинки қаласына)" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 118 546
Орталық-Шығыс "Астана - Павлодар - Қалбатау – Өскемен" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 775 937
21 525 000
10 543 698
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай – Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
9 631 875
4 597 843
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақжiгіт - Өзбекстан Республикасының шекарасы (Нөкіс қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 000 000
2 000 000
Республикалық маңызы бар "Щучье – Зеренді" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 500 000
1 500 000
Республикалық маңызы бар "Үшарал – Достық" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
12 366 825
2 000 000
2 500 000
"РФ шек. (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шек. (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
172 508
Сарқанд қаласының айналма жолын қоса "Алматы – Өскемен" республикалық маңызы бар автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
84 195
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный – Қостанай" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары

8 516 976
13 701 758
19 462 725
005
За счет внутренних источников
46 298 723
65 591 389
42 846 953
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
46 298 723
65 591 389
42 846 953
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
7 861 707
4 150 000
4 303 255
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу – Актау"
185 075
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Граница РФ (на Омск) - Майкапшагай (выход на КНР), через г.г. Павлодар, Семипалатинск" участок "Калбатау-Майкапшагай"
1 801
11 700 000
9 100 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана-Петропавловск" транзитного коридора "Боровое-Кокшетау-Петропавловск-граница РФ"
8 000 000
7 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Таскескен - Бахты (граница КНР)"
1 000 000
1 500 000
Строительство и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Юго-Западный обход г. Астаны"
2 500 000
2 500 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи"
1 500 000
1 900 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Уральск - Каменка - гр. РФ (на Озинки)"
5 118 546
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана-Павлодар-Калбатау-Усть-Каменогорск"
5 775 937
21 525 000
10 543 698
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
9 631 875
4 597 843
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Акжигит - граница Республики Узбекистан (на Нукус)"
2 000 000
2 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Щучинск-Зеренда"
1 500 000
1 500 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Ушарал-Достык"
12 366 825
2 000 000
2 500 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)"
172 508
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Алматы - Усть-Каменогорск", с обходом г. Сарканд
84 195
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак-Комсомольское-Денисовка-Рудный-Костанай"

155 750
Астана қаласындағы "Қызыл-Жар" резиденциясының биіктігі 2 метр бетон қоршауын қайта жаңғырту
361 135
Астана қаласындағы ерекше қорғалатын "Үкімет үйі", Парламент ғимараттары кешені және Министрліктер үйі мен оған іргелес аумағының объектілерін техникалық нығайту
15 313
Астана қаласындағы Есіл өзенінің сол жағалауында Орынбор көшесі, оңтүстікке қарай № 31 көшеде орналасқан ҚР ПІБ Медициналық орталығының Клиникалық-оңалту кешені. Жылу желілері
131 107
Астана қаласы, Жеңіс даңғылы 11 мекен жайында ТП-10/0,4 кВ трансформаторлық подстанцияның құрылысы
577 241
Астана қаласындағы (Астана-Қарағанды тас жолы) Мичурино тұрғын алабы ауданында "Қызылжар" мемлекеттік резиденциясын жылумен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу
700 000
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы арқылы жоспарланатын бюджеттік инвестициялар

155 750
Реконструкция бетонного ограждения высотой 2 метра резиденции "Кызыл- Жар" в г.Астана
361 135
Техническая укрепленность особо охраняемых объектов "Үкімет үйі", комплекса зданий Парламента и Дом министерств и прилегающих к ним территорий в г. Астане
15 313
Клинико-реабилитационный комплекс медицинского центра УДП РК, расположенный по ул. Орынбор, южнее ул. №31 на левом берегу р. Ишим в г. Астана. Тепловые сети
131 107
Строительство трансформаторной подстанции ТП-10/0,4 кВ по адресу: г. Астана, проспект Жеңіс 11
577 241
Строительство наружных сетей теплоснабжения к государственной резиденции "Кызылжар" в районе жилого массива Мичурино (трасса Астана-Караганда) в городе Астана
700 000
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2017 год
2018 год
2019 год
Программа
Подпрограмма
II. Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц

6 766 454
Орталық-Шығыс "Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
90 029 815
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
19 375 636
Республикалық маңызы бар "РФ шек. (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шек. (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 969 544
Орталық-Батыс дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
796 000
Республикалық маңызы бар "Таскескен - Бақты (ҚХР шек.)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
720 000
Республикалық маңызы бар "Астана қ. Оңтүстік-Батыс айналмасы" автомобиль жолының құрылысы және жобалау-іздестіру жұмыстары
4 341
Республикалық маңызы бар "Өскемен - Зырян - Үлкеннарым - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 420 000
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақжiгіт - Өзбекстан Республикасының шекарасы (Нөкіс қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
6 710 000
Республикалық маңызы бар "Щучье - Зеренді" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 756 489
079
"Астана халықаралық әуежайы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
3 469 905
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
3 469 905
13
Басқалар
65 113 115
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
30 000 000
238
"ҚДБ-лизинг" АҚ өңдеуші өнеркәсіптің жобаларын және инфрақұрылымды лизингтік қаржыландыруды іске асыру үшін келесідей "Қазақстанның даму банкі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайтумен "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
20 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
20 000 000
240
Қазақстандық өндірістің жеңіл автокөлігін сатып алушы – жеке тұлғаларды кредиттеу үшін, сондай-ақ қазақстандық өндірістің ауыл шаруашылық техникасынан басқа, автокөлік құралдарын және арнайы мақсаттағы автотехниканы лизингке сатып алатын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлерді лизингтік қаржыландыру үшін екінші деңгейдегі банктерді шартты түрде қаржыландыру арқылы отандық автомобиль өндірушілерді қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ кейіннен кредиттеумен "Бәйтерек "ҰБХ" АҚ кредиттеу
10 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
10 000 000
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі

6 766 454
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск"
90 029 815
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
19 375 636
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - Гр. РФ (на Астрахань)"
1 969 544
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Запад
796 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Таскескен - Бахты (граница КНР)"
720 000
Строительство и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Юго-Западный обход г. Астаны"
4 341
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи"
3 420 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Акжигит - граница Республики Узбекистан (на Нукус)"
6 710 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Щучинск-Зеренда"
5 756 489
079
Увеличение уставного капитала АО "Международный аэропорт Астана"
3 469 905
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
3 469 905
13
Прочие
65 113 115
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
30 000 000
238
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Банк Развития Казахстана" для реализации лизингового финансирования проектов обрабатывающей промышленности и инфраструктуры через АО "БРК-Лизинг"
20 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
20 000 000
240
Кредитование АО "НУХ "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для
финансирования отечественных автопроизводителей
путем обусловленного финансирования банков второго уровня для кредитования физических лиц –покупателей легкового автотранспорта казахстанского производства, а также лизингового финансирования юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, приобретающих в лизинг автотранспортные средства и автотехнику специального назначения, за исключением сельскохозяйственной техники казахстанского производства
10 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
10 000 000
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан

35 113 115
049
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
26 552 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
26 552 000
087
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
8 561 115
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
8 561 115
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақмола облысы
624 978
Алматы облысы

35 113 115
049
Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
26 552 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
26 552 000
087
Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
8 561 115
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
8 561 115
в том числе по регионам:
Акмолинская область
624 978
Алматинская область

998 733
7.
Қарағанды облысы
1 034 557
8.
Павлодар облысы
1 287 200
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 775 қаулысына
6-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 6-қосмыша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.11.2017 № 745 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Облыстың атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы:
1 781
1.
Солтүстік Қазақстан облысы
1 781
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 775 қаулысына
7-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

998 733
7.
Карагандинская область
1 034 557
8.
Павлодарская область
1 287 200
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2016 года № 775
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на субсидирование в рамках гарантирования и страхования
займов субъектов агропромышленного комплекса
Сноска. Приложение 6 в редакции постановления Правительства РК от 15.11.2017 № 745 (вводится в действие с 01.01.2017).
№ п/п
Наименование области
Сумма, тыс. тенге
Всего
1 781
1.
Северо-Казахстанская область
1 781
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2016 года № 775
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на субсидирование заготовительным организациям в сфере
агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость,
уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость

106 374
14.
Оңтүстік Қазақстан облысы
5 131 403
15.
Алматы қаласы
16 157
16.
Астана қаласы
11 364
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 775 қаулысына
13-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергілікті деңгейде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 13-қосмыша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.11.2017 № 745 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы,
мың теңге
оның ішінде:
қалпына келтіру емі және оңалту, паллиативтік көмек және мейірбике күтімін көрсету
республикалық ұйыммен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
қанды және оның құрамдауыштарын өндіру
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу және патологоанатомиялық диагностика
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты (алкоголизм, нашақорлық, уытқұмарлық), зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Барлығы:

106 374
14.
Южно-Казахстанская область
5 131 403
15.
Город Алматы
16 157
16.
Город Астана
11 364
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2016 года № 775
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на местном уровне
Сноска. Приложение 13 в редакции постановления Правительства РК от 15.11.2017 № 745 (вводится в действие с 01.01.2017).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
восстановительное лечение и реабилитация, паллиативная помощь и сетринский уход
оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
производство крови и ее компонентов
реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
проведение патологоанатомического вскрытия и патологоанатомической диагностики
оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанными с употреблением психоактивных веществ (алкоголизм, накромания, токсикомания)
Всего

3 250 834
2.
Батыс Қазақстан облысы
3 044 874
3.
Солтүстік Қазақстан облысы
3 000 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 775 қаулысына
23-1-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 23-1-қосмыша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.11.2017 № 745 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы:

3 250 834
2.
Западно-Казахстанская область
3 044 874
3.
Северо-Казахстанская область
3 000 000
Приложение 23-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2016 года № 775
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на изъятие земельных участков для государственных нужд
Сноска. Постановление дополнено приложением 23-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 22.02.2017 № 87 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции постановления Правительства РК от 15.11.2017 № 745 (вводится в действие с 01.01.2017).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего

796 408
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 775 қаулысына
23-4-қосымша
Атырау, Павлодар және Оңтүстік Қазақстан облыстарының облыстық бюджеттеріне бензин және дизель отынына акциздердің жоғарылатылған мөлшерлемелерінің кезеңін қысқарту нәтижесіндегі шығындарды өтеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 23-4-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 15.11.2017 № 745 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы:

796 408
Приложение 23-4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2016 года № 775
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам Атырауской, Павлодарской и Южно-Казахстанской областей
для компенсации потерь в результате сокращения периода повышенных ставок акцизов на бензин и дизельное топливо
Сноска. Постановление дополнено приложением 23-4 в соответствии с постановлением Правительства РК от 15.11.2017 № 745 (вводится в действие с 01.01.2017).
№ п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего

273 636
9.
Қостанай облысы
222 243
10.
Қызылорда облысы
83 897
11.
Маңғыстау облысы
40 559
12.
Павлодар облысы
125 567
13.
Солтүстік Қазақстан облысы
90 008
14.
Оңтүстік Қазақстан облысы
576 720
15.
Алматы қаласы
314 196
16.
Астана қаласы
127 512
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 775 қаулысына
27-қосымша
2017 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі
Ескерту. 27-қосмыша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.11.2017 № 745 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
мың теңге
Р/с №
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік көрсетілген қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамалары
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы
1
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін өтеусіз негізде білім тарату жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Базалық шаруашылықтарда агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне мал шаруашылығы өнiмдерiн өндіру, қайта өңдеу және өткізу саласында өтеусіз негізде оқыту семинарларын өткізу
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының
ұлттық кәсіпкерлер палатасы
249 "Мал шаруашылығын дамыту үшін және мал шаруашылығы өнiмiн өндіруге, қайта өңдеуге, өткізуге жағдай жасау"
107 "Мал шаруашылығы өнiмiн өндіру, қайта өңдеу, өткізу саласы бойынша өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін ақпараттық қамтамасыз ету"

273 636
9.
Костанайская область
222 243
10.
Кызылординская область
83 897
11.
Мангистауская область
40 559
12.
Павлодарская область
125 567
13.
Северо-Казахстанская область
90 008
14.
Южно-Казахстанская область
576 720
15.
Город Алматы
314 196
16.
Город Астана
127 512
Приложение 27
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2016 года № 775
Перечень государственных заданий на 2017 год
Сноска. Приложение 27 в редакции постановления Правительства РК от 15.11.2017 № 745 (вводится в действие с 01.01.2017); от 27.12.2017 № 886 (в действие с 01.01.2017).
№ п/п
Наименование государственной услуги или инвестиционного проекта, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
Описания государственной услуги или инвестиционного проекта
Наименование администратора республиканской бюджетной программы, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование юридического лица, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование республиканской бюджетной программы (подпрограммы), в рамках которой выполняется государственное задание
Сумма бюджетных средств, необходимая для выполнения государственного задания
1
Услуги по распространению знаний для субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе
Проведение обучающих семинаров субъектам агропромышленного комплекса в базовых хозяйствах на безвозмездной основе в области производства, переработки и реализации продукции животноводства
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
249 "Создание условий для развития животноводства и производства, переработки, реализации продукции животноводства" 107 "Информационное обеспечение субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе в области производства, переработки и реализации продукции животноводства"

242 548
2
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін өтеусіз негізде білім тарату жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіру, қайта өңдеу, өткізу саласында базалық шаруашылықтарда агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне оқыту семинарларын өткізу
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының
ұлттық кәсіпкерлер палатасы
255 "Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіруді, қайта өңдеуді, өткізуді дамыту үшін жағдай жасау"
108 "Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіру, қайта өңдеу, өткізу саласы бойынша өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін ақпараттық қамтамасыз ету"
218 213
3
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру жер-кадастр жұмыстарын жүргізумен қамтамасыз етіледі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Азаматтарға арналған Үкімет"
мемлекеттік корпорациясы" КЕАҚ
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қол жетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
4 417 859
4
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы алқаптарының және ауылдық елді мекендердің жоспарлы-картографиялық өнімі
Жұмыстар циклі мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін құрылатын ауыл шаруашылығы алқаптарының және ауылдық елді мекендердің масштабтық қатарының фотокарталарын жасауға бағытталған
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ауыл шаруашылық аэрофотогеодезиялық ізденістер мемлекеттік институты" ШЖҚ РМК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қол жетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
413 655
5
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Мемлекеттік топографиялық карталардың масштабтық қатарын және тақырыптық карталарды, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтарын жасау, жаңарту, техникалық жобаларды құрастыру,
топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ұлттық картографиялық-геодезиялық қоры" РМҚК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қол жетімділікті арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"
270 000
6
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар
Қалалардың және аумақтардың аэротүсірілімі, мемлекеттік топографиялық карталардың масштабтық қатарын және қалалардың жоспарларын жасау және жаңарту, пункттерді тексеру және қалпына келтіру, үйлестіру эталондық базистерді сертификаттау, I, II сыныпты нивелирлеу, жиынтық каталогтарды жасау, геодинамикалық зерттеулер, техникалық жобаларды жасау, карталарды шығару (басып шығару)
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Қазгеодезия" РМҚК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қол жетімділікті арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"

242 548
2
Услуги по распространению знаний для субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе
Проведение обучающих семинаров субъектам агропромышленного комплекса в базовых хозяйствах на безвозмездной основе в области производства, переработки и реализации продукции растениеводства
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
255 "Создание условий для развития производства, переработки, реализации продукции растениеводства"
108 "Информационное обеспечение субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе в области производства, переработки и реализации продукции растениеводства"
218 213
3
Ведение государственного земельного кадастра
Формирование сведений государственного земельного кадастра обеспечивается проведением земельно-кадастровых работ
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
4 417 859
4
Планово-картографическая продукция сельскохозяйственных угодий и сельских населенных пунктов для ведения государственного земельного кадастра
Цикл работ направлен на создание фотокарт масштабного ряда сельскохозяйственных угодий и сельских населенных пунктов, создаваемых для ведения государственного земельного кадастра
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
413 655
5
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Создание, обновление государственных топографических карт масштабного ряда и тематических карт, государственного каталога географических названий, составление технических проектов, учет, хранение топографо-геодезических и картографических материалов и данных
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГКП "Национальный картографо-геодезический фонд"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"
270 000
6
Топографо-геодезические и картографические работы
Аэросъемка городов и территорий, создание и обновление государственных топографических карт масштабного ряда и планов городов, обследование и восстановление, координирование пунктов, сертификация эталонных базисов, нивелирование I, II класса, создание сводных каталогов, геодинамические исследования, составление технических проектов, издание (печать) карт
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГКП "Казгеодезия"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"

2 450 793
7
Ауыр жұмыстарда,
еңбек жағдайлары
зиянды және (немесе) қауіпті жұмыстарда
істеген кезде
қысқартылған жұмыс
уақытының ұзақтығы мен қосымша ақы
төленетін жыл сайынғы еңбек демалысын беру тәртібін жетілдіру
Ауыр жұмыстарда, еңбек жағдайлары зиянды және (немесе) қауіпті жұмыстарда істеген кезде
қысқартылған жұмыс уақытының ұзақтығы мен
қосымша ақы төленетін жыл сайынғы еңбек демалысы бөлігінде мемлекеттік кепілдіктерді берудегі жаңа тәсілдерді әзірлеуге бағытталған
талдамалық зерттеу
Қазақстан Республикасының Еңбек және Халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"Еңбекті қорғау жөніндегі республикалық ғылыми- зерттеу институты" РМҚК
001 "Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты
қалыптастыру" 103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
15 966
8
Қазақстан Республикасында зиянды еңбек жағдайларындағы әйелдер
еңбегін реттеу тетігін жетілдіру
Ауыр жұмыстарда, еңбек жағдайлары зиянды және (немесе) қауіпті жұмыстарда қамтылған әйелдер еңбегін реттеудегі жаңа тәсілдерді әзірлеуге бағытталған талдамалық зерттеу
Қазақстан Республикасының Еңбек және Халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"Еңбекті қорғау жөніндегі республикалық ғылыми- зерттеу институты" РМҚК
001 "Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты
қалыптастыру" 103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
11 116
9
Семей ядролық сынақ полигонының әрекеті
салдарынан иондандырушы сәулелену әсеріне
ұшыраған халыққа арналған қорғау және оңалту
шараларының тиімділігін бағалау және оларды
жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Семей ядролық сынақ полигонының әрекеті салдарынан иондандырушы сәулелену әсеріне ұшыраған халыққа арналған қорғау және оңалту шараларының тиімділігін бағалауға бағытталған зерттеу және оларды жетілдіру бойынша нақты ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Еңбек және Халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"Радиациялық медицина және экология ғылыми-
зерттеу институты" РМҚК
001 "Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты
қалыптастыру" 103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
17 409
10
Әлеуметтік-еңбек саласында ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жұмыспен қамту мәселелері бойынша жалпы республикалық базаны құру және оны жүргізу және кедейшілік жөніндегі ақпаратты өңдеу, негізгі құрал-жабдықтар және материалдық емес активтерді сүйемелдеу, техникалық қолдау бойынша қызмет көрсету
Қазақстан Республикасының Еңбек және Халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
056 "Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөнінде көрсетілетін қызметтер, жұмыспен қамту саясатын жаңғырту" 101 "Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

2 450 793
7
Совершенствование порядка предоставления сокращенной продолжительности рабочего времени и дополнительного оплачиваемого ежегодного трудового отпуска при занятости на тяжелых работах, работах с вредными и (или) опасными условиями труда
Аналитическое исследование, направленное на разработку новых подходов в предоставлении государственных гарантий в части сокращенной продолжительности рабочего времени и дополнительного оплачиваемого ежегодного трудового отпуска при занятости на тяжелых работах, работах с вредными и (или) опасными условиями труда
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский научно-исследовательский институт по охране труда"
001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
15 966
8
Совершенствование механизма регулирования труда женщин во вредных условиях труда в Республике Казахстан
Аналитическое исследование, направленное на разработку новых подходов в регулировании труда женщин при занятости на тяжелых работах, работах с вредными и (или) опасными условиями труда
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский научно-исследовательский институт по охране труда"
001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
11 116
9
Оценка эффективности защитных и реабилитационных мероприятий для населения, подвергшегося действию ионизирующего излучения в результате деятельности Семипалатинского испытательного ядерного полигона, и выработка предложений по их совершенствованию
Исследование, направленное на оценку эффективности защитных и реабилитационных мероприятий для населения, подвергшегося действию ионизирующих излучений в результате деятельности Семипалатинского испытательного ядерного полигона, и выработка конкретных предложений по их совершенствованию
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГКП "Научно-исследовательский институт радиационной медицины и экологии".
001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
17 409
10
Оказание услуг по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы
Формирование и ведение общереспубликанской базы данных по вопросам занятости и обработка информации по бедности, оказание услуг по сопровождению, технической поддержке основных средств и нематериальных активов
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
056 "Оказание услуг по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы, модернизация политики занятости"
101 "Услуги по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы"

2 109 603
11
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Кемтарлығы ерекше күрделі және тән емес мүгедектерді протездеу, сондай-ақ бастапқы протездеу, жаңа технологиялар бойынша дайындалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды сынау және енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу
Қазақстан Республикасының Еңбек және Халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту" 100 "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру"
69 321
12
Есту қабілеті бұзылған балаларды кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантанция (КИ) есту қабілеті өте нашар (керең) балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдісі болып табылады. Алайда, КИ операциясы есту-сөйлеуін оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Оны жүргізу кохлеарлық импланты бар балалардың есту және сөйлеу қабілетін дамыту үшін міндетті түрде қажет.
Есту-сөйлеуге бейімдеудің мақсаты - баланы дыбыстық сигналдарды (тілдік және тілдік емес) қабылдауға, түсінуге және жаңа есту сезімдерін ауызша сөйлеуді дамыту үшін пайдалануға үйрету
Қазақстан Республикасының Еңбек және Халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту" 102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"
123 823
13
Еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу және жұмыспен қамту қызметтерін әдістемелік қолдау
Халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін әдістемелік қамтамасыз ету, нәтижелі жұмыспен қамтуға көмектесу элементтерін дамыту, еңбек нарығының ахуалы мен дамуы туралы талдау жүргізу
Қазақстан Республикасының Еңбек және Халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру"
101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
148 089
14
Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін жетілдіру және сүйемелдеу
Жұмысқа орналастыру бойынша бірыңғай сандық алаңды құру
Қазақстан Республикасының Еңбек және Халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру"
101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"

2 109 603
11
Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование инвалидов с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, испытание и внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
100 "Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно- ортопедической помощи"
69 321
12
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой). Но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом.
Цель слухоречевой адаптации – научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры" 102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"
123 823
13
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка служб занятости
Методологическое обеспечение деятельности центров занятости населения, развитие элементов содействия продуктивной занятости, проведение анализа о состоянии и развитии рынка труда
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Реализация Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" 101 "Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства"
148 089
14
Совершенствование и сопровождение единой информационной системы социально-трудовой сферы
Создание единой цифровой площадки по трудоустройству
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Реализация Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" 101 "Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства"

149 123
15
Салықтардың жиналуын арттыру үшін қаржылық-экономикалық драйверлер моделін енгізу
Салықтардың жиналуын арттыру үшін драйверлердің қаржы-экономикалық моделін енгізу жөнінде консалтингтік қызметтер көрсету
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
"Электрондық коммерция орталығы" АҚ
001 "Бюджеттік жоспарлауды, орындалуын және мемлекеттік бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер",
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
200 000
16
Қазақстан Республикасының заңнамасына бейімдеу және әдіснаманы әзірлеу арқылы Blockchain технологиясын пайдалана отырып, қосылған құн салығын (бұдан әрі - ҚҚС) әкімшілендіру бойынша талдамалық зерттеулер, сондай-ақ ҚҚС-ті әкімшілендіру бойынша ақпараттық жүйеге қойылатын техникалық талаптарды әзірлеу
Қазақстан Республикасының заңнамасына бейімдеу және әдіснамасын әзірлеу арқылы Blockchain технологиясын пайдалана отырып, ҚҚС әкімшілендіру бойынша талдамалық зерттеулерді жүргізу, сондай-ақ ҚҚС-ті әкімшілендіру бойынша ақпараттық жүйеге қойылатын техникалық талаптарды Blockchain технологиясын пайдалана отырып әзірлеу, ол: заңнама талаптарын ерікті түрде сақтау деңгейін арттыру мақсатында салықтық әкімшілендіруді реформалауды; мемлекеттік кірістер органдары жұмысының тиімділігін арттыруды; салық төлеушілердің салықтық тәртібін арттыруды; ҚҚС-ті қайтару рәсімін оңтайландыруды; әкімшілендіру нәтижелілігін ұлғайтуды және сыбайлас жемқорлық үшін әлеуетті азайтуды; салық салуды толыққанды әкімшілендіру есебінен көлеңкелі экономиканың деңгейін төмендетуді; Doing Business рейтингін арттыруды қамтамасыз етеді.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі (Мемлекеттік кірістер комитеті)
"Инновациялық технологиялар паркі" (АКФ "ПИТ") Автономдық кластерлік қор
001"Бюджеттік жоспарлауды, орындалуын және мемлекеттік бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер",
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
427 352
17
Мемле кеттік қаржы-қаражат саласындағы ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Негізгі құралдарды және материалдық емес активтерді сүйемелдеу, әкімшілендіру, пайдалану және оларға техникалық қолдау көрсету
жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
"Электрондық коммерция орталығы" АҚ
001 "Бюджеттік жоспарлауды, орындалуын және мемлекеттік бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер",
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"

149 123
15
Внедрение финансово-экономической модели драйверов для повышения собираемости налогов
Оказание консалтинговых услуг по внедрению финансово-экономической модели драйверов для повышения собираемости налогов
Министерство финансов Республики Казахстан
АО "Центр электронной комерции"
001 "Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
200 000
16
Аналитические исследования по администрированию налога на добавленную стоимость
(далее - НДС) с использованием технологии Blockchain, с разработкой методологии и адаптации к законодательству Республики Казахстан, а также разработка технических требований к информационной системе по администрированию НДС
Проведение аналитических исследований по администрированию НДС с использованием технологии Blockchain, с разработкой методологии и адаптации к законодательству Республики Казахстан, а также разработка технических требований к информационной системе по администрированию налога на добавленную стоимость с использованием технологии Blockchain, которые обеспечат: реформирование налогового администрирования в целях повышения уровня добровольного соблюдения требований законодательства; повышение эффективности работы органов государственных доходов; повышение налоговой дисциплины налогоплательщиков; оптимизацию процедуры возврата НДС; увеличение административной результативности и уменьшение потенциала для коррупции; снижение уровня теневой экономики за счет полномасштабного администрирования налогообложения; повышение рейтинга Doing Business
Министерство финансов Республики Казахстан (Комитет государственных доходов)
Автономный кластерный фонд "Парк инновационных технологий" (АКФ "ПИТ")
001 "Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
427 352
17
Обеспечение функционирования информационных систем в сфере государственных финансов
Услуги по сопровождению, администрированию, эксплуатации и технической поддержке основных средств и нематериальных активов
Министерство финансов Республики Казахстан
АО "Центр электронной комерции"
001 "Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям" 104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"

699 582
18
Салықтық және кедендік әкімшілендіру саласындағы ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Негізгі құралдарды және материалдық емес активтерді сүйемелдеу, әкімшілендіру, пайдалану және оларға техникалық қолдау көрсету
жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
"Электрондық коммерция орталығы" АҚ
001 "Бюджеттік жоспарлауды, орындалуын және мемлекеттік бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер",
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
789 063
19
Қазақстанның үшінші жаңғыруы аясында әлеуметтік-мәдени процестерді талдау
Зерттеу қазіргі Қазақстандағы әлеуметтік-саяси процестерді: олардың ерекшеліктерін, үрдістері мен перспективасын талдауға, сондай-ақ азаматтық қоғамның даму перспективасын зерделеуге және сараптамалық бағалауға бағытталған. Қазақстанның үшінші жаңғыруы қоғамдық сананы және қоғамның құндылық бағдарларын жаңғырту мәселелерін көздейді. Бұл тұрғыда ЭЫДҰ елдерінің халықаралық практикаларын, Қазақстандағы топтастыру және жаңғырту процестерінің бағытын; мәдениетаралық, оның ішінде дін саласындағы өзара іс-қимылдың жаңа болмысын зерделеу жандандырылады. Күрделі әлеуметтік-мәдени саланы зерттеу түрлі міндеттер қоюды, оның ішінде жаңғырту күн тәртібі бойынша жетекші қазақстандық және халықаралық сарапшыларды тарта отырып, халықтың бұқаралық және элиталық әлеуметтік топтарының санасын және мінез-құлқын зерттеуді талап етеді
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" РМК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
156 152
20
Қазіргі Қазақстанның жаңғыру процесіндегі жағдайларда мемлекеттің коммуникативтік саясатының кейбір шараларын іске асыруды сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу
Зерттеу жобасы мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының өзекті мәселелері бойынша қоғамдық пікірлерге талдау жасауды; халықтың әлеуметтік-саяси реформаларға және жекелеген саяси оқиғаларға көзқарасын зерделеуді; еуразиялық интеграция процесін интеграциялық-коммуникациялық қызмет тұрғысынан бағалауды қамтиды. Зерттеу қорытындысы бойынша халықтың әлеуметтік-мәдени бағдарын, құндылықтарын, Қазақстанның азаматтық қоғамының сақталып келе жатқан дәстүрлерін; қазіргі Қазақстанның жаңғырту процесі жағдайларында мемлекеттің коммуникативтік саясатының стратегияларымен қағидаттарын қалыптастыру; экстремизмге және терроризмге қарсы субмәдениетті қалыптастыру бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар әзірленетін болады
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" РМК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

699 582
18
Обеспечение функционирования информационных систем в сфере налогового и таможенного администрирования
Услуги по сопровождению, администрированию, эксплуатации и технической поддержке основных средств и нематериальных активов
Министерство финансов Республики Казахстан
АО "Центр электронной комерции"
001 "Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям" 104 "Обеспечение функционирования информационных систем и инфомационно-техническое обеспечение государственного органа"
789 063
19
Анализ социокультурных процессов в контексте Третьей модернизации Казахстана
Исследование направлено на анализ социально-политических процессов в современном Казахстане: их особенностей, тенденций и перспектив, а также изучение и экспертную оценку перспектив развития гражданского общества. Третья модернизация Казахстана предполагает вопросы модернизации общественного сознания и ценностных ориентиров социума. В этом контексте актуализируется изучение международных практик стран ОЭСР, вектора консолидационных и модернизационных процессов в Казахстане; новых реалий межкультурного взаимодействия, в том числе в религиозной сфере. Изучение сложной социокультурной сферы требует постановки разноплановых задач, в том числе исследование сознания и поведения массовых и элитных социальных групп населения, с привлечением ведущих казахстанских и международных экспертов по модернизационной повестке.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП "Евразийский национальный университет им. Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
156 152
20
Экспертно-аналитическое сопровождение реализации некоторых мер государственной коммуникативной политики в условиях процесса модернизации современного Казахстана
Исследовательский проект включает в себя анализ общественного мнения по актуальным вопросам внутренней и внешней политики государства; изучение реакции населения на социально-политические реформы и отдельные политические события; оценку процесса евразийской интеграции сквозь призму интеграционно-коммуникационной деятельности. По итогам исследования будут выработаны предложения и рекомендации по формированию социокультурных установок, ценностей населения и сохраняющихся традиций гражданского общества Казахстана; стратегии и принципов государственной коммуникативной политики в условиях процесса модернизации современного Казахстана; по формированию антиэкстремистской и антитеррористической субкультуры.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
РГП "Евразийский национальный университет им. Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

133 280
21
Қазақстан Республикасының білім беруді және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын талдау және ақпараттық-медиалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Білім беруді және ғылымды дамытудың мемлекеттік бағдарламасының негізгі бағыттарын жария ету бойынша кешенді ақпараттық саясатты жүргізу, оның шеңберінде мынадай іс-шаралар орындалатын болады:
- Халықпен ауқымды түсіндіру жұмыстары, оның ішінде қоғамдық пікірді қалыптастыру үшін теледидар ток-шоулар түсіру және тарату арқылы, халықпен тікелей коммуникациялар орнату;
- мультимедиялық имидждік арнайы жобаларды әзірлеуді , интернет БАҚ-та жариялау үшін блогерлермен жұмысты, Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі өткізген реформаларды әлеуметтік желілерде ілгерілету стратегияларын әзірлеу және іске асыруды, Қазақстан Республикасы Білім беруді және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруды тұрақты мониторингілеуді қоса алғанда, интернет кеңістігінде жұмыс істеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
480 842
22
Мемлекеттік тілдің латиницаға өтуі үшін латын графикасын пайдаланудың Бірыңғай стандартын әзірлеу
Қазақ жазуын ұлттық әліпбиді латын графикасына көшіру негізінде түбегейлі реформалауды талдамалық және социологиялық зерттеуді жүргізу, қазақ жазуын әліпбиді латиницаға ауыстыру негізінде реформалаудың фонетика-фонологиялық, сингармонологиялық, орфографиялық және орфоэпиялық, грамматикалық, лексикологиялық, тарихи-ареальдық, ономастикалық, терминологиялық, этнолингвистикалық, әлеуметтік лингвистикалық, лингвомәдениеттанымдық негіздерін анықтау, латын графикасында дұрыс жазудың нормативтік қағидаларын жасау бойынша жұмыстарды талдау және генерациялау, латын графикасына бейімделген оқулықтарды және оқу құралдарын дайындау бойынша дайындық жұмыстарының деңгейін көтеру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Тіл білімі институты" РМҚК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
196 443
23
Ғылыми негізде "Қазақстан халқы" интерактивті картасын әзірлеу
Географиялық ақпараттық жүйе мен Web (дүниежүзілік тор) технологияларды пайдалана отырып, "Қазақстан халқы" электрондық картасын әзірлеу бойынша ақпараттық талдамалық зерттеу жүргізу. Оның таныстырылымын 2018 жылғы алғыс айту күніне қамтамасыз ету жоспарланып отыр
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ш.Ш. Уәлиханов атындағы Тарих және этнология институты" РМҚК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
30 000
24
"Қазақстанның киелі географиясы" жобасына енгізу үшін объектілерді іріктеудің ғылыми негізделген өлшемшарттарын тұжырымдау және объектілердің қорытынды тізбесін қалыптастыру
Еліміздің киелі объектілерін іріктеу өлшемшарттарын әзірлеу үшін Қазақстанның киелі ескерткіштерін зерделеу бойынша архивтік-библиографикалық, ауызша көздер, археологиялық материалдар, этнографикалық, архитектуралық зерттеу және қорыту. Өңірлердің киелі ескерткіштерінің сипаттамасы, олардың мақсатын, пайдалану ерекшелігін анықтау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ә. Марғұлан атындағы Археология институты" РМҚК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

133 280
21
Аналитическое и информационно-медийное сопровождение Государственной программы развития образования и науки Республики Казахстан на 2016-2019 годы
Проведение комплексной информационной политики по освещению основных направлений Государственной программы развития образования и науки Республики Казахстан, в рамках которой будут выполнены следующие мероприятия:
- Масштабная разъяснительная работа с населением, в том числе путем съемки и трансляции телевизионного ток-шоу для формирования общественного мнения, выстраивания прямых коммуникаций с населением;
- Работа в интернет пространстве, включая разработку мультимедийных имиджевых спецпроектов, работу с блогерами для публикации в интернет СМИ, разработку и реализацию стратегии продвижения в социальных сетях реформ, проводимых Министерством образования и науки Республики Казахстан, постоянный мониторинг реализации Государственной программы развития образования и науки Республики Казахстан на 2016-2019 годы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
480 842
22
Разработка единого стандарта использования латинской графики для перехода государственного языка на латиницу
Проведение аналитических и социологических исследований кардинального реформирования казахского письма на основе перевода национального алфавита на латинскую графику, определение фонетико-фонологических, сингармонологических, орфографических и орфоэпических, грамматических, лексикологических, историко-ареальных, ономастических, терминологических, этнолингвистических, социолингвистических, лингвокультурологических основ реформирования казахского письма на основе смены алфавита на латиницу, анализ и генерация работ по созданию нормативных правил правописания на латинской графике; повышению уровня подготовительных работ по разработке адаптированных учебников и учебных пособий на латинской графике и др.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт языкознания имени Ахмета Байтурсынулы"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
141043
23
Разработка на научной основе интерактивной карты "Народ Казахстана"
Проведение информационного аналитического исследования по разработке электронной карты "Народ Казахстана" с использованием географической информационной системы и WEB (всемирная паутина) технологий. Планируется обеспечение ее презентации на День Благодарности 2018 года.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт истории и этнологии им. Ч.Ч. Валиханова"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
80000
24
Выработка научно-обоснованных критериев отбора объектов для включения в проект "Сакральная география Казахстана" и формирование итогового перечня объектов
Анализ и обобщение архивно-библиографических, устных источников, материалов археологических, этнографических, архитектурных исследований по изученным сакральным памятникам Казахстана для выработки критериев отбора сакральных объектов страны. Характеристика сакральных памятников регионов, выявление их назначения, характера использования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт археологии им.А.Х.Маргулана"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

50 000
25
"Сапалы білім" төртінші мақсаты стратегиясын білім саласының бағдарламалық құжаттарына имплементациялау бойынша ұсыныстар әзірлеу
2015 жылғы қыркүйекте БҰҰ Бас Ассамблеясында әлемнің 193 елі, оның ішінде Қазақстан 2030 жылға дейінгі тұрақты дамудың 17 мақсатына қол жеткізу бойынша міндеттемелерді қабылдады.
15 жыл ішінде Қазақстанның білім жүйесі күш -жігерін "Сапалы білім" - "Инклюзивті және әділетті сапалы біліммен қамтамасыз ету және өмір бойы оқу үшін мүмкіндіктер жасау" төртінші Жаһандық мақсатына (ТДМ-4) қол жеткізуге бағыттайтын болады.
ТДМ-4 қол жеткізу мониторингі үшін БҰҰ 7 міндет және 43 индикаторды бекітті. Бірақ қазіргі уақытта Қазақстанда 4-ТДМ-ді іске асыру процессі әлі басталмады. 43 индикатордың 19 бойынша мәліметтер жинақталады, оның 5 бағдарламалық құжаттармен имплементацияланған (СЖ және БҒДМБ). Жоба шеңберінде 4-ТДМ-нің Қазақстанның білім саласындағы бағдарламалық құжаттарының мазмұнына сәйкестігіне талдау, Қазақстанның білім саласындағы бағдарламалық құжаттарына 4-ТДМ-нің стратегиясын енгізу бойынша консультациялық қолдау көрсету бойынша ЮНЕСКО-мен өзара іс-қимыл жасау жоспарлануда.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
5 473
26
ЭЫДҰ Білім беру саясаты комитетінің отырысына Қазақстанның қатысуын талдамалық сүйемелдеу
ЭЫДҰ-мен келісім жасасу және ЭЫДҰ "Білім беру саясатының перспективалары. Елдік шолу: Қазақстан" ("Education Policy Outlook. Country Profile: Kazakhstan") басылымын дайындау мақсатында жарна төлеу. ҚР мен ЭЫДҰ арасында білім саласындағы ынтымақтастықты тереңдету үшін ЭЫДҰ Білім беру саясаты комитетінің отырысына дайындық және қатысу (БСК күн тәртібіндегі өзекті мәселелер бойынша ҚР ұстанымын, зерттеудің перспективалық тақырыптары, др.).
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
52 247
27
Қазақстан Республикасында
2030 жылға дейін жүргізілген форсайттық зерттеулердің нәтижелерін өзектендіру
Ғылымды экономиканың нақты секторының қажеттіліктеріне бағдарлау бойынша жұмыстар жүргізу. Зерттеу перспективалы ғылыми және технологиялық бағыттарды, осы бағыттар шеңберіндегі негізгі өнімдер мен көрсетілетін қызметтерді, ғылыми зерттеулердің технологиялары мен тақырыптарын өзектендіруге, сондай-ақ жүргізілетін ғылыми-техникалық зерттеулерді экономиканың нақты секторының қажеттіліктеріне бағдарлауға мүмкіндік беретін тетіктерді әзірлеуге, ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларды іске асырудың ғылыми-техникалық, әлеуметтік-экономикалық және экологиялық салдарын болжау, сондай-ақ ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларды іске асыруды болжау, басқару, мониторинг жасау жүйелерінің деңгейі жоғары елдерде пайдаланылатын жобалар мен бағдарламаларды іске асыру үшін бөлінген қаражатты пайдалану тиімділігін бағалау рәсімдерін әзірлеуге бағытталған
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ғылым қоры" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

50 000
25
Услуги по разработке предложений по имплементации стратегии 4 ЦУР "Качественное образование"
В сентябре 2015 года на Генеральной Ассамблее ООН 193 страны мира, в т.ч. Казахстан, приняли обязательства по достижению 17 Целей устойчивого развития до 2030 года.
В течение 15 лет усилия системы образования Казахстан должны быть направлены на достижение четвертой Глобальной цели "Качественное образование" - "Обеспечить инклюзивное и справедливое качественное образование и создать возможности для обучения на протяжении всей жизни" (ЦУР-4). Для мониторинга достижения ЦУР-4 ООН утвердила 7 задач и 43 индикатора. Однако на сегодня в РК не начат процесс планирования реализации 4-ЦУР. Только по 19 из 43 индикаторов осуществляется сбор данных, из которых 5 имплементированы в программные документы (СП и ГПРОН). В рамках проекта планируются анализ соответствия 4-ЦУР содержанию программных документов образования Казахстана, установление взаимодействия с ЮНЕСКО по оказанию консультационной поддержки Казахстану по внедрению стратегии 4-ЦУР в программные документы образования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
5 473
26
Аналитическое сопровождение участия Казахстана в заседании Комитета образовательной политики ОЭСР
Заключение соглашения с ОЭСР и оплата взноса за подготовку публикации ОЭСР "Перспективы образовательной политики. Профиль страны: Казахстан" ("Education Policy Outlook. Country Profile: Kazakhstan"). Подготовка и участие в заседании Комитета образовательной политики ОЭСР для углубления сотрудничества РК с ОЭСР в области образования (позиция РК в актуальных вопросах повестки КОП, перспективные тематики исследования, др.).
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
52 247
27
Актуализация форсайтных исследований, проведенных в Республике Казахстан, до 2030 г.
Проведение работ по ориентации науки на потребности реального сектора экономики. Исследование направлено на актуализацию перспективных научных и технологических направлений, ключевых продуктов и услуг в рамках этих направлений, технологий и тематик научных исследований, а также разработку механизмов, позволяющих ориентировать проводимые научно-технические исследования на потребности реального сектора экономики, разработку процедуры прогнозирования научно-технических, социально-экономических и экологических последствий реализации научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, а также оценку эффективности использования средств, выделенных на реализацию проектов и программ, применяемых в странах, имеющих высокий уровень системы прогнозирования, управления, мониторинга реализации научных, научно-технических и инновационных проектов и программ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Фонд науки"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

83 301
28
Қазақстан Республикасындағы бала құқықтары жөніндегі уәкіл жанында "111 шұғыл қызметін" ұйымдастыру үшін байланыс-орталығы
Республика азаматтарының әртүрлі көздерден кіретін өтініштерін тәулік бойы қабылдау және өңдеу процесін автоматтандыру, сондай-ақ сыртқа телефон соғу, IVR теңшеу, бағытын пысықтау, АЖ, әңгіме сценарийлерін, жоба бойынша аудиожазбаларды интеграциялау және дайындау, Қазақстан Республикасының барлық нөмірлеу аймақтарынан және ұялы байланыс желілерінде қоңыраулар қабылдау, бала құқықтарының, бостандығы мен заңды мүдделерінің бұзылуына қатысты өтініштерге және бала құқықтарының, еркіндігі мен заңды мүдделерінің бұзылуына қатысты мемлекеттік орталық және жергілікті атқарушы органдардың және ұйымдардың, кәсіпорындардың, олардың лауазымды адамдарының шешімдеріне немесе әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдарға байланысты барлық мәселелер бойынша Қазақстан Республикасындағы бала құқықтары жөніндегі уәкіл жанында "111 шұғыл қызметін" ұйымдастыру үшін жүйенің аптасына 7 күн, 24 сағат қолжетімді болуы; бұзылған бала құқықтарының, бостандығы мен заңды мүдделерінің кедергісіз іске асуы мен қалпына келуіне жәрдем көрсету
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"KT Cloud Lab" ЖШС
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"

83 301
28
Контакт-центр
для организации "экстренной службы 111" при Уполномоченном по правам ребенка в Республике Казахстан
Автоматизация процесса круглосуточного приема и обработки входящих обращений граждан республики с различных источников, а также исходящий обзвон, настройка IVR, отработка маршрута, интеграция и подготовка ИС, сценариев разговора, аудиозаписей по проекту, прием звонков со всех зон нумерации и на сетях сотовой связи Республики Казахстан, доступность системы 24 часа 7 дней в неделю для организации "экстренной службы 111" при Уполномоченном по правам ребенка в Республике Казахстан по всем вопросам, связанным с обращениями, касающимися нарушения прав, свобод и законных интересов ребенка, и жалобами на решения или действия (бездействие) государственных центральных и местных исполнительных органов и организаций, предприятий, их должностных лиц, нарушающих права, свободы и законные интересы ребенка; оказание содействия в беспрепятственной реализации и восстановлении нарушенных прав, свобод и законных интересов ребенка
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ТОО "KT Cloud Lab"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"

166 815
29
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
Республикалық экологиялық қолайсыз өңірлердегі жетім балаларды, тұрмысы төмен және көп балалы отбасылардың балаларын сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру. Медициналық қызметтер сапасын, сабақтастығын, күрделілігін және даралығын қамтамасыз ету. Психологиялық жайлы, эмоционалдық қолайлы және сенім атмосферасын жасау. Практикаға инновациялық медициналық технологияларды, сондай-ақ сауықтыру және ауру профилактикасының тиімді әдістерін енгізу.
Балалардың денсаулығы мен өмірін қорғау үшін жағдай жасау, санитарлық-эпидемиологиялық саламаттылық талаптарына сәйкес келуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
019 "Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру"

166 815
29
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей - сирот, детей из экологически неблагоприятных регионов республики, детей из малообеспеченных и многодетных семей. Обеспечение качества, преемственности, комплексности и индивидуальности оказания медицинских услуг. Создание атмосферы психологического комфорта, эмоционального благополучия и доверия. Внедрение в практику инновационных медицинских технологий, эффективных методов оздоровления и профилактики заболеваний. Создание условий для охраны здоровья и жизни детей, обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
019 "Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей"

309 946
30
Сейсмологиялық ақпарат мониторингі
Қазақстан Республикасының аумағында сейсмологиялық мониторинг. Тәулік бойы далалық аспаптық бақылау жүргізу. Қадағалау және материалдарды өңдеу үшін жаңа әдістер мен техникалық құралдарды енгізу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедиция" ЖШС
024 "Сейсмологиялық ақпарат мониторингі"
418 266
31
Білім беру саласындағы мемлекеттік жастар саясатының жаңа кезеңі: жүйелі ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету
Социологиялық зерттеулер және болжамдау, мемлекеттік жастар саясаты субъектілерінің қызметін қамтамасыз ету бойынша ғылыми-әдістемелік жұмыс, мемлекеттік жастар саясаты мектебін ұйымдастыру (мемлекеттік жастар саясаты қатысушыларына сертификатталған оқыту және біліктілікті арттыру), білім беру саласындағы мемлекеттік жастар саясатын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу, ұйымдастырушылық және практикалық іс-шаралар
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" РМК
040 "Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар өткізу"
199 025
32
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету мен мониторинг жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету мен мониторинг, мектепке дейінгі тәрбиені жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру тәсілдерін әдістемелік пысықтау, мектепке дейінгі тәрбиені жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу процесін сүйемелдеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ

309 946
30
Мониторинг сейсмологической информации
Сейсмологический мониторинг на территории Республики Казахстан. Проведение круглосуточных полевых инструментальных наблюдений. Внедрение новых методов и технических средств для проведения наблюдений и обработки материалов
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ТОО "Сейсмологическая опытно-методическая экспедиция"
024 "Мониторинг сейсмологической информации"
418 266
31
Новый этап государственной молодежной политики в области образования: системное научно-методическое обеспечение
Социологические исследования и прогнозирование, научно-методическая работа по обеспечению деятельности субъектов государственной молодежной политики, организация школы государственной молодежной политики (сертифицированное обучение и повышение квалификации участников государственной молодежной политики), информационно-аналитическое сопровождение государственной молодежной политики в области образования, организационно-практические мероприятия
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП "Евразийский национальный университет им. Л.Н. Гумилева"
040 "Проведение мероприятий по молодежной политике и патриотическому воспитанию граждан"
199 025
32
Услуги по методологическому обеспечению и мониторингу внедрения подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения
Методологическое обеспечение и мониторинг внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях дошкольного воспитания, доработка методологических подходов реализации подушевого финансирования дошкольного воспитания, сопровождение процесса внедрения подушевого финансирования дошкольного воспитания
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"

098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету" 102 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
31 700
33
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу қызметтері
Талдықорған қаласындағы Назарбаев Зияткерлік мектебіндегі 3-6 жастағы балаларға арналған Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту бағдарламасы бойынша білім беру және тәрбиелеу қызметтері
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету" 106 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-нда мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"
88 690
34
Қазақстан Республикасының әртүрлі өңірлерінен дарынды балаларды республикалық физика-математика мектебінде оқыту
Қазақстан Республикасының дарынды балаларын мамандандырылған жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту жөнінде білім беру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Республикалық физика-математика мектебі" КЕАҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Дарынды балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"
1 057 347
35
Ізгілікті педагогика әдістері мен тұлғалық бағдарланған оқыту тәсілдерін қолдана отырып, балаларды оқыту және тәрбиелеу
Имандылық-рухани білім беру бағдарламасын интеграциялау негізінде білім беру қызметтерін көрсету. Жалпы адами құндылықтарға бағдарлана отырып, интеграцияланған оқу бағдарламала рын іске асыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Дарынды балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"
563 945
36
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" мамандандырылған білім беру ұйымдарында білім беру және тәрбиелеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Интеграцияланған білім беру бағдарламасын енгізе отырып, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің 1-6 сынып оқушыларына арналған білім беру қызметтері; Интеграцияланған білім беру бағдарламасын және Халықаралық Бакалавриат бағдарламасын енгізе отырып, сондай-ақ Назарбаев Зияткерлік мектептерінің жатақханаларында тұру бойынша 7-12 сыныптар оқушыларына Республикалық комиссия тағайындаған Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің "Өркен" білім беру грантын іске асыру бойынша қызметтері
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Назарбаев Зияткерлік мектептерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"

098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения" 102 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"
31 700
33
Образовательные и воспитательные услуги в специализированных организациях образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Образовательные и воспитательные услуги для детей 3-6 лет по Программе дошкольного воспитания и обучения в Назарбаев Интеллектуальной школе в г.Талдыкорган
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения" 106 "Реализация государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение в АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
88 690
34
Обучение в республиканской физико-математической школе одаренных детей из различных регионов Республики Казахстан
Предоставление образовательных услуг по обучению одаренных детей Республики Казахстан по специализированным общеобразовательным учебным программам
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Республиканская физико-математическая школа"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"
1 057 347
35
Обучение и воспитание детей с применением методов гуманной педагогики и приемов личностно-ориентированного обучения
Предоставление образовательных услуг на основе интеграции программы нравственно-духовного образования. Реализация интегрированных учебных программ с ориентацией на общечеловеческие ценности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"
563 945
36
Образовательные и воспитательные услуги в специализированных организациях образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Образовательные услуги для учащихся 1-6 классов Назарбаев Интеллектуальных школ с внедрением Интегрированной образовательной программы;
услуги по реализации образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан "Өркен", присужденного Республиканской комиссией учащимся 7-12 классов с внедрением Интегрированной образовательной программы и Программы Международного Бакалавриата, а также по проживанию обучающихся в общежитиях Назарбаев Интеллектуальных школ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
101 "Реализация государственного образовательного заказа в Назарбаев Интеллектуальных школах"

28 107 177
37
Қазақстан Республикасы білім жүйесінің ахуалы мен дамуы туралы Ұлттық баяндаманы дайындау және шығару
Білім беру саясаты саласында статистикалық деректер мен ақпараттық материалдарды жинау, талдау және өңдеу. Білім беру көрсеткіштері бойынша өңірлердің рейтингін жүргізу. Алынған нәтижелерді қорыту және талдау, білім беру жүйесіндегі бар проблемаларды анықтау және білім беру жүйесін дамыту бойынша ұсыныс әзірлеу. Халықты, мемлекеттік органдарды, халықаралық ұйымдарды білім беру жүйесінің ахуалы мен дамуы туралы объективті және шынайы ақпаратпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
27 733
38

28 107 177
37
Подготовка и издание Национального доклада о состоянии и развитии системы образования Республики Казахстан
Сбор, анализ и обработка статистических данных и информационных материалов в области образовательной политики. Проведение рейтинга регионов по показателям образования. Обобщение и анализ полученных результатов, выявление существующих проблем в системе образования и выработка рекомендаций по развитию системы образования. Обеспечение населения, государственных органов, международных организаций объективной и достоверной информацией о состоянии и развитии образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"
27 733
38

Қазақстан Республикасының білім беруді және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын талдау және ақпараттық-медиалық сүйемелдеу
Кешенді ақпараттық саясат негізінде орта білім саласында Білім беруді және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының негізгі бағыттарын паш ету, оның шеңберінде мынадай іс-шаралар орындалатын болады: - Білім беруді және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде орта білім тақырыбында (12 жылдық білім беру, жаңартылған мазмұн, мектептерде жаңа аттестаттау, ҰБТ, үш тілде оқыту және басқа да өзекті мәселелер) мультимедиялық имидждік арнайы жобаларды әзірлеуді, интернет БАҚ-та жариялау үшін блогерлермен жұмысты, ақпараттық графика және бейне-контентті пайдалана отырып, орта білім беру мәселелерін әлеуметтік желілерде ілгерілету стратегиясын әзірлеу және іске асыруды, негативті жою мен тұрақты мониторингті және контент талдауды қоса алғанда, интернет кеңістікте жұмысты ұйымдастыру және кәсіби жүргізу;
- республикалық арнада және интернетте телевизиялық ток-шоу түсіру және тарату, онда орта білім беру мәселелері мен проблемалары, онда сарапшыларды, оппоненттерді, мүдделі тұлғаларды шақыра отырып, әсіресе 12 жылдық білімге көшу, білім берудің жаңартылған мазмұны, оқушыларды қорытынды аттестаттау, ҰБТ-ның жаңа форматы, мектептерде үш тілдікті енгізу және басқа да орта білімнің өзекті мәселелері ашылатын болады
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
152 000
39
Мектеп бітірушілердің оқу бейінін ескере отырып, мемлекеттік мектеп бітіру емтихандарының материалдарын әзірлеу
2016 жылы жалпы орта білім туралы аттестат алу үшін мектепте бітіру емтиханы және Жоғары оқу орындарына оқуға түсу үшін ұлттық бірыңғай тестілеу нысандарында өткізілетін жаңа форматын көздейтін "Білім туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізілуіне сәйкес Мектеп бітірушілердің оқу бейінін ескере отырып, мемлекеттік мектеп бітіру емтихандарының материалдарын әзірлеу. Осыған байланысты ағымдағы оқу жылында 11-сынып оқушылары мектеп бітірушілердің қорытынды аттестаттаудан өтеді. Оқушылардың қорытынды аттестаттауы бірнеше нысанда (ауызша, жазбаша, тестілеу) өткізілетін болады. Мектеп түлектері 5 пәннен емтихан тапсыратын болады, оның ішінде: міндетті пәндер – 4, таңдауы бойынша – 1
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

Аналитическое и информационно-медийное сопровождение Государственной программы развития образования и науки РК на 2016-2019 годы
Освещение в сфере среднего образования основных направлений ГПРОН на основе комплексной информационной политики, в рамках которого будет выполнено:
- на тему среднего образования в рамках ГПРОН ( 12 летнее образования, обновленное содержание, новая аттестация в школах, ЕНТ, обучение на трех языках и других актуальных вопросов) организовать и профессионально проводить работу в интернет пространстве, включая разработку мультимедийных имиджевых спецпроектов, работу с блогерами для публикации в интернет СМИ, разработку и реализацию стратегии продвижения в социальных сетях вопросов среднего образования с использование инфографики и видео-контента, устранение негатива и постоянный мониторинг, контент анализ;
- съемки и трансляция телевизионного ток-шоу на республиканском канале и в интернет, в которой будут раскрыты вопросы и проблемы среднего образования, особенно такие темы как переход на 12 летнее образование, обновленное содержание образования, итоговая аттестация школьников, новый формат ЕНТ, внедрение трехязычия в школах и другие актуальные темы среднего образования , с приглашение экспертов, оппонентов, заинтересованных лиц
Министерство образования и науки Республики Казахстан.
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 102 "Методологическое обеспечение в сфере образования"
152 000
39
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников в соответствии с внесенными изменениями в Закон РК "Об образовании", предусматривающее новый формат проведения процедуры итоговую аттестацию выпускников и Единого национального тестирования, которое проводится в форме итоговая аттестация для получение аттестата об общем среднем образования и выпускного экзамена для поступления в высшие учебные заведения". В связи с этим в текущем учебном году обучающиеся 11-го класса пройдут итоговую аттестацию выпускников в школе. Итоговая аттестация обучающихся будет проводиться в нескольких формах (устная, письменная, тестирование). Выпускники школ будут сдавать экзамен по 5-ти предметам, в том числе: обязательных предметов – 4, по выбору – 1
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"

119 000
40
"Мектепке дейінгі және мектеп жасындағы балаларды, олар орта білім алғанға дейін есепке алу және мониторингтеу жүйесін әзірлеу"
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі ЖТ МДҚ 0 және 18 жас аралығындағы балалардың тізімдерімен ҰБДҚ-да тіркелген оқушылардың контингентін автоматты түрде салыстыру функционалын әзірлеу. Оқытумен қамтылмаған балаларды айқындау және ҰБДҚ-ға барлық деңгейлерде (білім бөлімдері мен білім басқармасы, ҚР БҒМ), өңірлер бойынша (өңірлер, қалалар, аудандар, ауылдар, және т.б.) тізімін көрсету үшін тиісті қойындыларды енгізу. Түпкілікті нәтиже: балаларды автоматты түрде есепке алу және Білім беру бөлімдері мен басқармаларының әрбір ҰБДҚ паспортында тиісті аумақтарда тіркелген, бірақ оқытумен қамтылмаған балаларды көрсету. Соңғы нәтиже: балаларды автоматты түрде есепке алу және ҰБДҚ-ғы әрбір паспортында білім басқармалары және білім бөлімдерінде тиісті аумақта тіркелген, бірақ оқумен қамтылмаған балаларды көрсету.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
34 855
41
Халықаралық талаптарды ескере отырып, білім беру статистикасын жинақтауды сүйемелдеу
Мектепке дейінгі, жалпы орта және ТжҚБ жүйелерінің мониторингілеу және болжау, оның ішінде кадрлық және материалдық-техникалық қамтылуын, білім беру объектілерінің қажеттілігін анықтау, қаржыландыру көлемін, мемлекеттік тапсырысты есептеу, стратегиялық құжаттардың іске асырылуын мониторингілеу және талдау үшін білім беру статистикасы қажет, оның ішінде Білім беру мен ғылымды дамытудың 2016 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы және т.б. Ағымдағы жылы ҰБДҚ-да алынған статистикалық деректер негізінде мынадай болуға тиіс: 1) ҰБДҚ-нда әдістемелік және техникалық статистика жинағы меншік нысанына және ведомстволық қатынасына қарамастан, 19,5 мың астам білім беру ұйымдары (мектепке дейінгі, жалпы орта және ТжҚБ) қамтамасыз етілді;

119 000
40
Разработка системы учета и мониторинга детей дошкольного и школьного возраста до получения ими среднего образования
Разработка функционала автоматического сопоставления контингента обучающихся, зарегистрированных в НОБД, со списками детей в возрасте от 0 до 18 лет ГБДФЛ МЮ РК. Выявление детей, не охваченных обучением, и внедрение соответствующих вкладок в НОБД для отражения списка на всех уровнях (отделы и Управления образования, МОН РК) по всем регионам (области, города, районы, села и др.). Конечный результат: автоматический учет детей и отражение в каждом Паспорте НОБД отделов и Управлений образования детей, зарегистрированных на соответствующей территории, но не охваченных обучением.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"
34 855
41
Сопровождение сбора образовательной статистики в с учетом международных требований
Образовательная статистика необходима для мониторинга и прогнозирования развития системы дошкольного, общего среднего и ТиПО, в т. ч. определения потребности в объектах образования, кадровой и материально-технической обеспеченности, объемов финансирования, расчета госзаказа, мониторинга и анализа реализации стратегических документов, в том числе Государственной программы развития образования и науки на 2016 - 2019 гг. и др. На основании статистических данных, полученных в НОБД в текущем году должны быть:
1) обеспечен методически и технически сбор статистики в НОБД в более чем 19,5 тыс.организаций образования (ДО, ОСО, ТиПО) вне зависимости от формы собственности и ведомственной принадлежности;

2) 106 әкімшілік нысандары құрылды (2012ж. 27 желтоқсанындағы №570 бұйрығына өзгерістерімен және толықтыруларымен 2017ж. 8 тамыздағы №398 бұйрығы) және ҚР ҰЭМ СК жіберілді;
3) ЮНИСЕФ және ЮНЕСКО Сауалнамалары ҚР ҰЭМ СК толтырып жіберілді (халықаралық деңгейдегі есеп);
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
117 297
4) 2016 жылдың Білім беру статистикасының ұлттық жинағы шығарылды ықшамдалып жарияланды (2014ж. 12 қарашадағы №459 бұйрық);
5) Әкімшілік есептілік көрсеткіштерін есептеу әдістемесі әзірленген;
6) Білім беру ұйымдары түрлерінің номенклатурасына сәйкес білім беру ұйымдарының барлық түрлері мен типтері бойынша ҰБДҚ толтырушыларына арналған қазақ және орыс тілдерінде нұсқаулықтар жасалды;
7) 25 жылдық білім беру жүйесінің негізгі көрсеткіштері бойынша кітапша қалыптастырылған;
8) өңірлер үшін ҰБДҚ-а паспорттар толтыру бойынша оқыту вебинарлары өткізілген;
9) Деректер жинау рәсімін жеңілдету мақсатында ҰБДҚ-ғы бар функционалды жетілдіру (форматты-логикалық бақылау элементтері);
10) ҚР БҒМ және ведомстволық қарасты ұйымдардың мамандарына ҰБДҚ қорында жұмыс істей үшін оқыту семинарлары өткізілді;
11) 2017 жылғы мектепке дейінгі, жалпы орта және техникалық және кәсіптік білім деңгейлері бойынша "Білім беру жүйесінің негізгі көрсеткіштері" жинағын дайындау және шығару;
12) Президент Әкімшілігі, Парламент, Үкімет, мемлекеттік органдар сұрау салуы бойынша регламенттелмеген есептерді қалыптастыру.
Статистиканы сапалы жинау, мәліметтерді верификациялау, әкімшілік және регламенттелмеген есептерді қалыптастыру, сондай-ақ білім беру процесіне қатысушылардың жеке мәліметтерінің қауіпсіздігін қамтамасыз ету, ҰБДҚ ақпараттық жүйесі жұмысын әрдайым қолдау, мемлекеттің стратегиялық мақсаттары мен міндеттеріне енгізілген толықтыруларына сәйкес, білім беру ұйымдарының паспорттарына уақтылы өзгерістер енгізу, қате енгізілген мәліметтерді қате енгізу мүмкіндігін жою және қор функционалды пысықталады.
42
Республикалық, халықаралық мектеп олимпиадаларын, конкурстарды және өзге де республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру, өткізу және оларға балалардың қатысуы
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды оқушыларды анықтау, оқушыларды халықаралық олимпиадаларға, жарыстарға, конкурстарға іріктеу және дайындау, республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу
Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық және халықаралық олимпиадалар мен ғылыми жобалар конкурстары балалардың шығармашылық қабілеттерін дамыту, теориялық білімі мен практикалық шеберлігін тереңдету, жеке тұлғаның өзін-өзі дамытуына ықпал ету, дарынды балаларды анықтау, халықаралық олимпиадаларға қатысатын оқушыларды iрiктеу және дайындау үшін жағдай жасау, Қазақстан Республикасында білім берудің беделiн көтеру мақсатында өткізіледі. Сондай-ақ олимпиадалар мен конкурстар оқушылардың ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандырады, Қазақстан Республикасын ың зияткерлік әлеуетiн қалыптастыруға ықпал етеді
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Дарын" республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМКҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

2) сформированы 106 административных форм (приказ № 570 от 27.12.2012г. с изменениями и дополнениями № 398 от 08.08.2017г.) и переданы в КС МНЭ РК;
3) заполнены и переданы в КС МНЭ РК вопросники ЮНЕСКО и ЮНИСЕФ (отчетность на международном уровне);
4) сформирован, сверстан и опубликован национальный сборник статистики образования за 2016 год (приказ № 459 от 12.11.2014г.);
5) разработана методика расчета показателей административной отчетности;
6) актуализированы на русском и казахском языках инструкции по заполнению НОБД для респондентов (заполняющих) всех типов и видов организаций образования (ДО, ОСО, ТиПО) в соответствии с утвержденной Номенклатурой типов и видов;
7) сформирована брошюра по основным показателям системы образования за 25 лет;
8) проведены обучающие вебинары по заполнению Паспортов в НОБД для регионов;
9) усовершенствование существующего функционала в НОБД с целью упрощения процедуры сбора данных (элементы форматно-логического контроля);
10) обучение специалистов МОН РК и подведомственных организаций пользованию НОБД;
11) подготовка и издание сборника "Основные показатели системы образования" по дошкольному, общему среднему и техническому и профессиональному уровням за 2017 год;
12) формирование нерегламентированных отчетов по запросу АП, Парламента, Правительства, госорганов. Для касчественного сопровождения сбора статистики, верификации массивов данных и формирования административных и нерегламентированных отчетов, а также обеспечения безопасности персональных данных участников образовательного процесса, будет постоянно поддерживаться работа информсистемы НОБД, обеспечиваться администрирование, своевременно вноситься изменения в паспорта организаций образования в соответствии с изменениями стратегических целей и задач государства, функционально дорабатываться база и устраняться возможность ошибочного введения данных.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"
117 297
42
Организация, проведение и участие детей в республиканских и международных школьных олимпиадах, конкурсах и других внешкольных мероприятий республиканского значения
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского и международного значения, выявление одаренных обучающихся; подбор и подготовка учащихся к участию в международных олимпиадах, конкурсах, проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практической конференции.
Республиканские и международные олимпиады и конкурсы научных проектов по общеобразовательным предметам проводятся в целях развития творческих способностей, углубления теоретических знаний и практических умений, содействия самореализации личности, создания условий для выявления одаренных детей, отбора и подготовки обучающихся к участию в международных олимпиадах, повышения престижа образования в Республике Казахстан. Также олимпиады и конкурсы стимулируют научно-исследовательскую и учебно-познавательную деятельность учащихся, содействуют формированию интеллектуального потенциала Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр "Дарын"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

223 053
43
Білім берудің барлық деңгейлерінде адамгершілік-рухани тұлғаны қалыптастыру бойынша білім беру моделін дамыту үшін жағдайды қамтамасыз ету
Білім берудегі жалпы әлемдік үрдістерді ескере отырып, адамгершілік-рухани білім берудің сапасын және тиімділігін арттыру; "Өзін-өзі тану" адамгершілік-рухани білім беру бағдарламасының мазмұнын жаңарту және ұлттық білім беру жүйесінде адамгершілік-рухани негіздердің рөлін және маңыздылығын күшейту, бағдарламаны іске асыру тәжірибесін жинақтау және тарату мақсатында "Өзін-өзі тану: сүйіспеншілік және шығармашылық педагогикасы" халықаралық педагогикалық форумын өткізу.
Жалпы адамгершілік және ұлттық құндылықтарға бағытталған тұлғаны тәрбиелеу үшін бірыңғай адамгершілік-рухани кеңістікті құру мақсатында "Өзін-өзі тану" адамгершілік-рухани білім беру бағдарламаларын тұтас білім беру процесіне интеграциялау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
12 766
44
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасын ел аумағында ғылыми-әдістемелік және ақпараттық-ресурстық қолдау
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасы бойынша пилоттық білім беру ұйымдарының қызметін ғылыми-әдістемелік қолдау; Қазақстан Республикасының білім беру жүйесінде "Өзін-өзі тану" пәнін оқыту жағдайына мониторинг жүргізу.
Рухани-адамгершілік білім беру бойынша интернет-порталды мазмұндық жағынан қамтамасыз ету (мәтіндік және бейнематериалдар дайындау) және ұйымдастырушылық-техникалық қолдау көрсету
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМКҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
104 "Балалар мен оқушы жастарға адамгершілік-рухани білім беру"
47 337
45
Орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізу мониторингі бойынша көрсетілетін қызметтер
Орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды сүйемелдеу және сынақтан өткізу мониторингі (оқушылардың қозғалысы, жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру кезеңінде мектептерде туындайтын проблемалар, бюджет қаражатын пайдалану бағыттары мен негіздері, алқалық басқару органдарының қызметі), жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асырудың барысы және нәтижелері туралы мәліметтерді талдау және орта білім беруді жан басына шаққандағы қаржыландыру нормаларын есептеуге әдіснамалық тәсілдерді жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
106 "Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөніндегі көрсететін қызметтеріне ақы төлеу"

223 053
43
Обеспечение условий для развития образовательной модели по формированию нравственно-духовной личности на всех уровнях образования
Проведение Международного педагогического форума "Самопознание: Педагогика любви и творчества" с целью повышения качества и эффективности нравственно-духовного образования с учетом общемировых тенденций в образовании; обновления содержания по программе нравственно-духовного образования "Самопознание" и усиления роли и значимости нравственно-духовных основ в национальной системе образования, обобщения и трансляции опыта реализации программы. Осуществление интеграции программы нравственно-духовного образования "Самопознание" в целостный образовательный процесс с целью создания единого нравственно-духовного пространства для воспитания личности, ориентированной на общечеловеческие и национальные ценности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
12 766
44
Научно-методическое и информационно-ресурсное сопровождение программы нравственно-духовного образования "Самопознание" в масштабе страны
Научно-методическое сопровождение деятельности пилотных организаций образования по программе нравственно-духовного образования "Самопознание"; мониторинг состояния преподавания предмета "Самопознание" в системе образования Республики Казахстан.
Организационно-техническая поддержка, содержательное обеспечение (подготовка текстовых, видеоматериалов) интернет-портала по нравственно-духовному образованию
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 104 "Нравственно-духовное образование детей и учащейся молодежи"
47 337
45
Услуги по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях среднего образования
Сопровождение и мониторинг апробации подушевого нормативного финансирования в организациях среднего образования (движение учащихся, проблемы, возникающие в школах в период реализации подушевого финансирования, направления и основания использования бюджетных средств, деятельность коллегиальных органов управления), анализ данных о ходе и результатах реализации подушевого финансирования и выработка предложений по совершенствованию методологических подходов к расчету нормативов подушевого финансирования среднего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 106 "Оплата услуг оператору по подушевому финансированию"

16 836
46
TALIS тәлім беру және оқыту халықаралық зерттеуіне қатысу
TALIS-2018 тәлім беру және оқыту халықаралық зерттеуін сынауда қатысуды қамтамасыз ету. TALIS-2018 негізгі зерттеуіне даярлық: зерттеуді өткізу бойынша әзірленген құралдар негізінде облыстық және мектеп үйлестірушілерін оқытуды ұйымдастыру. TALIS-2018 қатысуға ҒҰДҰ жыл сайынғы жарнасын енгізу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
58 392
47
PIRLS мәтінді оқу және түсіну сапасын халықаралық зерттеуге қатысу

16 836
46
Участие в международном исследовании преподавания
и обучения TALIS
Обеспечение участия в апробации международного исследования преподавания и обучения TALIS-2018. Подготовка к основному исследованию TALIS-2018: организация обучения областных и школьных координаторов на основе разработанного инструментария по проведению исследования. Внесение ежегодного взноса в ОЭСР за участие в TALIS-2018
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 113 "Проведение внешней оценки качества образования"
58 392
47
Участие в международном исследовании качества чтения и понимания текста PIRLS

IEA өткізетін PIRLS зерттеуіне елдің қатысуын қамтамасыз ету. Жарнаның екінші кезеңін төлеу, PIRLS-2016 халықаралық қатысушыларының энциклопедиясына қосу үшін материалдарды дайындау, нәтижелерге ішкі талдау жүргізу, "PIRLS құралдары және оны бағалау технологиясы" жинағын әзірлеу және басып шығару, PIRLS-2016 қорытындыларын халықаралық таныстыру рәсіміне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету, PIRLS-2021 Қазақстанның қатысуы үшін дайындықты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
31 872
48
TIMSS жаратылыстану-математикалық білім беру сапасын халықаралық зерттеуге қатысу
IEA өткiзетін TIMSS зерттеуіне елдің қатысуын қамтамасыз ету. "TIMSS-2015 қорытындылары" IEA Халықаралық есеп деректерін өңдеу, "TIMSS-2015 Қазақстанның нәтижелері" Ұлттық есебін дайындау және жариялау, TIMSS-2019 кезеңінде қатысуға дайындықты ұйымдастыру (нұсқаулық материалдар, тест буклеттері және сынақ зерттеуінің сауалнамалары және басқалар). TIMSS-2015 қатысу үшін IEA-ға жарнаны енгізу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
75 235
49
ICILS компьютерлік және ақпараттық сауаттылық халықаралық зерттеуіне қатысу
IEA өткiзетін ICILS зерттеуіне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету, атап айтқанда ICILS-2018 сынақ зерттеуіне қатысу. ICILS-2018 сынау нұсқаулық материалдарын және тест тапсырмалары мен негізгі зерттеу сауалнамаларын аудару
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
50 239
50
PISA білім алушылардың білім жетістіктерін бағалауды халықаралық зерттеуде қатысу
Қазақстанның PISA қатысуын қамтамасыз ету. PISA-2015 қорытындылары бойынша ҒЫДҰ Халықаралық есеп деректерін өңдеу, "PISA-2015 зерттеуінің нәтижелері: Қазақстандық балалардың табысы осыған байланысты" Ұлттық есебін дайындау және жариялау. PISA-2018 сынағына қатысу (1800 жуық оқушыны іріктеп алу)
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

Обеспечение участия страны в исследовании PIRLS, проводимом IEA. Внесение второго этапа взноса, подготовка материалов для включения в Международную энциклопедию участников PIRLS-2016, проведение внутреннего анализа результатов, разработка и опубликование сборника "Инструментарий PIRLS и технология его оценивания", обеспечение участия Казахстана в международной презентации результатов PIRLS-2016, организация подготовки к участию Казахстана в PIRLS-2021
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 113 "Проведение внешней оценки качества образования"
31 872
48
Участие в международном исследовании качества естественно-математического образования TIMSS
Обеспечение участия страны в исследовании TIMSS, проводимом IEA. Обработка данных Международного отчета IEA "Итоги TIMSS-2015", подготовка и опубликование Национального отчета "Результаты Казахстана в TIMSS-2015", организация подготовки к участию в цикле TIMSS-2019 (инструктивные материалы, тестовые буклеты и анкеты апробационного исследования и др.). Внесение взноса в IEA за участие в TIMSS-2019
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 113 "Проведение внешней оценки качества образования"
75 235
49
Участие в международном исследовании компьютерной и информационной грамотности ICILS
Обеспечение участия Казахстана в исследовании ICILS, проводимом IEA, в частности принятие участия в апробационном исследовании ICILS-2018. Перевод инструктивных материалов апробации и тестовых заданий и анкет основного исследования ICILS-2018
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 113 "Проведение внешней оценки качества образования"
50 239
50
Участие в международном исследовании оценки образовательных достижений обучающихся PISA
Обеспечение участия Казахстана в PISA. Обработка данных Международного отчета ОЭСР по итогам PISA -2015, подготовка и опубликование Национального отчета "Результаты исследования PISA-2015: от чего зависят успехи казахстанских детей". Участие в апробации PISA-2018 (выборка около 1800 обучающихся)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 113 "Проведение внешней оценки качества образования"

65 990
51
Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйым дасты ру мен өткізу және ЖОО-лар емти ханда рының жаңа ныса нына арнал ған тесті лік тапсырмалар дың база сын қалып тасты ру бойынша көрсетілетін қызметтер
Жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламала рын меңгерген білім беру ұйымдарының бітірушілері үшін Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру және өткізу.
Жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламала рын меңгерген білім беру ұйымдарының бітірушілері үшін ЖОО-ларға қабылдау емтихандары ның жаңа нысанына арналған тестілік тапсырмалардың базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тесті леу орталығы" РМКҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
1 528 298
52
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету және мониторингтеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету, сүйемелдеу және мониторинг. Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландырудың іске асырылу барысы мен нәтижелері туралы деректерді талдау және талдау қорытындылары бойынша ұсыныстар енгізу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
101 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
32 564
53
Білім беру бағдарламаларын әзірлеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі мамандықтар бойынша халықаралық тәжірибе негізінде кейіннен оларды "Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ оқу орындарының, 10 базалық колледждің оқу процесіне енгізе отырып, білім беру бағдарламаларын әзірлеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлар мен қамтамасыз ету"
110 "Халық аралық тәжірибе негізінде техника лық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
232 342
54
Техникалық және кәсіптік білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқыту жоспарын және бағдарламаларын өзектілендіру бойынша көрсетілетін қызметтер
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының талаптарына және мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің жаңа мемлекеттік жалпы білім беру стандартына сәйкес еңбек нарығында білікті кадрларға сұраныс пен ұсыныс арасындағы алшақтықты жою мақсатында, білім беру мазмұнын жұмыс берушілердің заманауи талаптарына сәйкес келтіру арқылы техникалық және кәсіптік білім беру мамандықтары бойынша қолданыстағы үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламаларын өзектілендіру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлар мен қамтамасыз ету"
110 "Халық аралық тәжірибе негізінде техника лық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

65 990
51
Услуги по организации и проведению Единого национального тестирования и формированию базы тестовых заданий для новой формы вступительных экзаменов в вузы
Организация и проведение Единого национального тестирования для выпускников организаций образования, освоивших общеобразовательные учебные программы общего среднего образования. Формирование базы тестовых заданий для новой формы вступительных экзаменов в вузы для выпускников организаций образования, освоивших общеобразовательные учебные программы общего среднего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
1 528 298
52
Услуги по методологическому обеспечению и мониторингу внедрения подушевого финансирования в организациях технического и профессионального образования
Методологическое обеспечение, сопровождение и мониторинг внедрения подушевого финансирования в организациях технического и профессионального образования. Анализ данных о ходе и результатах реализации подушевого финансирования в организациях технического и профессионального образования и внесение предложения по итогам анализа
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
101 "Методологическое обеспечение в сфере технического и профессионального, послесреднего образования"
32 564
53
Услуги по разработке образовательных программ
Разработка образовательных программ на основе международного опыта по специальностям технического и профессионального, послесреднего образования с последующим внедрением их в образовательный процесс учебных заведений НАО "Холдинг "Кәсіпқор", 10 базовых колледжей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
232 342
54
Услуги по актуализации типовых учебных планов по специальностям технического и профессионального образования
Актуализация действующих типовых учебных планов и программ по специальностям технического и профессионального образования посредством приведения содержания образования в соответствие с современными требованиями работодателей с целью устранения разрыва между спросом и предложением в квалифицированных кадрах на рынке труда согласно требованиям Закона Республики Казахстан "Об образовании" и новому государственному общеобразовательному стандарту технического и профессионального, послесреднего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

300 209
55
WorldSkills ұйымының талаптарын ескере отырып, халықаралық деңгейде кәсіби шеберлік конкурстарын ұйымдастыру және өткізу
БАӘ, Абу-Даби қаласында WorldSkills Competition халықаралық чемпионатында Қазақстан ұлттық құрама командасы мүшелерінің қатысуы үшін Ұлттық оператордың ұйымдастыруымен WorldSkills Kazakhstan ұлттық чемпионатын ұйымдастыру және өткізу. WorldSkills International және WorldSkills Europe халықаралық қауымдастығына жыл сайынғы мүшелік жарнасын төлеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлар мен қамтамасыз ету"
110 "Халық аралық тәжірибе негізінде техника лық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
311 680
56
ТжКБ жүйесі үшін шетел әдебиетін сатып алуды және аударуды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында кадрларды дайындау сапасын жоғарылату үшін заманауи оқыту-әдістемелік әдебиетпен қамтамасыз ету мақсатында құқық иелену және шетел оқу әдебиеті мен оқыту әдістемелерін аудару
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлар мен қамтамасыз ету"
110 "Халық аралық тәжірибе негізінде техника лық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
781 766
57
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ білім беру бағдарламалары бойынша ТжКБ түлектеріне біліктілікті беру және сертификаттау жүргізу үшін теориялық практикалық тест тапсырмаларын әзірлеу

300 209
55
Организация и проведение конкурсов профмастерства на международном уровне с учетом требований организации WorldSkills
Организация и проведение Национальным оператором национального чемпионата WorldSkills Kazakhstan для участия членов национальной сборной Казахстана в мировом чемпионате WorldSkills Competition в г.Абу-Даби, ОАЭ. Оплата ежегодных членских взносов международной ассоциации WorldSkills International и WorldSkills Europe
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
311 680
56
Услуги по организации приобретения и перевода зарубежной литературы для системы ТиПО
Приобретение прав и перевод зарубежной учебной литературы и учебных пособий с целью обеспечения современной учебно-методической литературой организаций технического и профессионального образования для повышения качества подготовки кадров
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
781 766
57
Разработка теоретических и практических тестовых заданий для проведения сертификации и присвоения квалификации выпускникам ТиПО по образовательным программам НАО "Холдинг "Кәсіпқор"

Модульдық технология талаптарына сәйкес 2015 жылы әзірленген, 45 жаңа білім беру бағдарламасы бойынша түлектердің біліктілігін сертификаттау және техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру оқу орындары түлектерінің біліктілігін сертификаттау және дайындау процесінің толықтығын қамтамасыз ету мақсатында дайындық деңгейін бағалау үшін тест тапсырмалары дайындалады
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлар мен қамтамасыз ету"
110 "Халық аралық тәжірибе негізінде техника лық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
64 460
58
Қазақстандағы Турин процесі
Еуропа Білім Қоры ұсынған міндетті индикаторларды енгізе отырып, Турин процесі бойынша Мемлекеттік баяндаманы дайындауға қатысу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлар мен қамтамасыз ету"
110 "Халық аралық тәжірибе негізінде техника лық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

В целях обеспечения целостности процесса подготовки и сертификации квалификаций выпускников учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования будут разработаны тестовые задания для оценки уровня подготовленности и сертификации квалификации выпускников по 45 новым образовательным программам, разработанным в 2015 году в соответствии с требованиями модульной технологии
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
64 460
58
Туринский процесс в Казахстане
Участие в подготовке Странового доклада по Туринскому процессу с включением обязательных индикаторов, предложенных Европейским Фондом Образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

20 701
59
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі арнайы оқу бағдарламаларын әзірлеу бойынша әдіснама жасау
Ерекше білі беру қажеттілігі бар тұлғалардың жұмысшы біліктілігін игеруі бойынша арнайы оқу бағдарламаларын әзірлеу және енгізу бойынша әдістемелік ұсынымдарды жасау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлар мен қамтамасыз ету"
110 "Халық аралық тәжірибе негізінде техника лық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

20 701
59
Создание методологии по разработке специальных учебных программ технического и профессионального, послесреднего образования
Создание методических рекомендаций по разработке и внедрению специальных учебных программ по освоению рабочих квалификаций для лиц с особенными образовательными потребностями
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

26 621
60
Менеджмент және кадрларды даярлау саласындағы үздік халықаралық стандарттар негізінде педагогикалық мамандықтар бойынша отандық және шетелдік мамандардың оқытуы жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Отандық және шетел сарапшыларын тарту арқылы білім беру саласында бәсекеге қабілетті мамандар даярлау, педагогика мамандықтарының оқытушыларын оқыту және біліктілігін арттыру сапасын жоғарылату
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 100 "Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету"

26 621
60
Услуги по обучению отечественными и иностранными специалистами по педагогическим специальностям на основе лучших международных стандартов в области менеджмента и сфере подготовки кадров
Повышение качества подготовки конкурентноспобных специалистов в области образования, обучения и повышения квалификации преподавателей педагогических специальностей с привлечением отечественных и зарубежных экспертов
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
100 "Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся"

210 271
61
"Назарбаев Университеті" ДБҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде даярлау бойынша көрсетілетін қызметтер
Университеттің Дайындық Орталығында университет алды дайындық бағдарламасы бойынша (Foundation) тыңдаушыларды дайындау және оқытуды ұйымдастыру, студенттерді, магистранттарды, докторанттарды бакалавриат, магистратура, PhD докторантура бағдарламасы бойынша оқытуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 102 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев Университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер"

210 271
61
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО "Назарбаев Университет"
Организация подготовки и обучения слушателей по Программе предуниверситетской подготовки (Foundation) в Подготовительном Центре Университета, организация обучения студентов, магистрантов, докторантов по программам бакалавриата, магистратуры, докторантуры PhD
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
102 "Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев университет"

29 795 072
62
Жоғары оқу орындарындағы жан басына шаққандағы нормативтiк қаржыландыруды енгiзудi әдіснамалық қамтамасыз ету және оның мониторингі жөніндегі қызметтер
Жоғары оқу орындарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету және оның мониторингі. Жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру барысы және нәтижелері туралы деректерді талдау (студенттердің қозғалысы, жоғары оқу орындарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру кезеңінде туындайтын проблемалар, бюджет қаражатын пайдалану бағыттары және негіздері, басқарудың алқалы органдарының жұмысы). Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімді жан басына шаққандағы қаржыландыру нормативтерін есептеуге әдістемелік тәсілдерді жетілдіру және тәуекелдерді талдау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

29 795 072
62
Услуги по методологическому обеспечению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в высших учебных заведениях
Методологическое обеспечение и мониторинг внедрения подушевого нормативного финансирования в высших учебных заведениях. Анализ данных о ходе и результатах реализации подушевого финансирования (движение студентов, проблемы, возникающие в высших учебных заведениях в период реализации подушевого финансирования, направления и основания использования бюджетных средств, деятельность коллегиальных органов управления). Совершенствование методологических подходов к расчету нормативов подушевого финансирования высшего и послевузовского образования и анализ рисков
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"

39 500
63
Мемлекеттік білім беру және студенттік кредиттерді қайтару және жас мамандар мен философия докторларының (PhD) жұмысқа орналасу мониторингі жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару және оларға қызмет көрсету, ауылдық квота шегінде білім беру гранты бойынша білім алған Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындары түлектерінің ауылдық елді мекендерде орналасқан білім беру ұйымдарына және денсаулық сақтау ұйымдарына жұмысқа орналасуының мониторингін қамтамасыз ету және жас мамандардың ауылдық елді мекендерде өтеу міндетін орындау жөнінде қызмет көрсету
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 104 "Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу"

39 500
63
Услуги по возврату государственных образовательных и студенческих кредитов и мониторингу трудоустройства молодых специалистов и докторов философии (PhD)
Предоставление услуг по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты, в организации образования и медицинские организации, расположенные в сельской местности, и исполнение молодыми специалистами обязанности по отработке в сельской местности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
104 "Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов"

191 665
64
ЭЫДҰ ересектердің құзыреттерін бағалаудың халықаралық бағдарламасына (PIAAC) қатысу
16-65 жастағы тұрғындардың оқу, математикалық және компьютерлік сауаттылығына сауалнама және тестілеу жүргізу - ересектердің біліктілігін бағалау халықаралық бағдарламасының (PIAAC) негізгі зерттеуіне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

191 665
64
Участие в международной программе ОЭСР оценки компетенций взрослых (PIAAC)
Обеспечение участия Казахстана в основном исследовании международной программы оценки компетенций взрослых (PIAAC) - анкетирование и тестирование читательской, математической и компьютерной грамотности населения 16-65 лет
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"

210 301
65
ЖОО-ға түсу емтихандары үшін (GMAT тестерімен ұқсас) тестілеу тапсырмаларының базасын қалыптастыру бойынша көрсетілетін қызметтер
ЖОО-ға түсу қағидаларының өзгеруіне, оның ішінде тест тапсырмаларының құрылымы мен мазмұнының өзгеруіне байланысты түсу емтихандарының (GMAT тестерімен ұқсастығы бойынша) тапсырмаларын әзірлеу қажет
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

210 301
65
Услуги по формированию базы тестовых заданий для вступительных экзаменов в ВУЗы (по аналогии с тестами GMAT)
В связи с изменением правил приема в ВУЗы, в том числе изменением формата структуры и содержания тестовых заданий, необходима разработка тестовых заданий для вступительных экзаментов в ВУЗы (по аналогии с тестами GMAT)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"

46 666
66
Мемлекеттік білім берудің жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша оператордың қызметтер ұсынуы
Мемлекеттік білім берудің жинақтау жүйесін енгізуді және іске асыруды ұйымдық, ақпараттық, әдіснамалық сүйемелдеу, сондай-ақ жүйенің жұмыс істеуіне мониторинг бойынша қызметтер көрсету
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 112 "Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу"

46 666
66
Предоставление оператором услуг по обеспечению функционирования Государственной образовательной накопительной системы
Предоставление услуг по организационному, информационному, методологическому сопровождению внедрения и реализации Государственной образовательной накопительной системы, а также мониторингу функционирования системы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
112 "Оплата услуг оператора Государственной образовательной накопительной системы"

84 050
67
Халықаралық іс-шараларға қатысуды ұйымдастыру жөніндегі қызмет (28-қысқы Дүниежүзілік Универсиада)
Халықаралық іс-шараларға қатысуды ұйымдастыру (28-қысқы Дүниежүзілік Универсиада)
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық ғылыми-пркатикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 113 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

84 050
67
Услуга по организации участия в международных мероприятиях
(28-зимняя Всемирная Универсиада)
Организация участия в международных мероприятиях (28-зимняя Всемирная Универсиада) и проведение конференции по Зимней Универсиаде "Университетский спорт: здоровье и будущее общества"
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
113 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

93 945
68
НУ-Беркли: заттардың, перспективалық материалдар мен энергия көздерінің күрделі жағдайларын зерттеудің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық бағдарламасы
Материалтану және энергетика саласында қолдану үшін жұқа наноқұрылымдалған пленкаларды өсіру және сипаттау саласындағы зерттеулер. Жоғары энергия физикасы саласындағы зерттеулер үшін жылдамдатқыш қондырғыны құру жөніндегі жұмыстар
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
217 "Ғылымды дамыту" 101 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру"
659 212
69
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыруға ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларға мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшылардың және басқа қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеу, жүргізілетін жұмыстар/көрсетілетін қызметтер нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ұлттық ғылыми кеңес мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапар шығыстарын өтеу, ғылыми жұмыстарды орындау мониторингі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
"Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы" АҚ
217 "Ғылымды дамыту"
103 "Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу"
2 056 296
70
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға гранттар беру жөніндегі қызметтер
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызметтің нәтижелерін коммерцияландыру жобаларын гранттық қаржыландыру процесін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
"Ғылым қоры" АҚ
217 "Ғылымды дамыту" 105 "Ғылыми және (немесе) ғылыми- техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға гранттар беру жөніндегі қызметтер"
375 442
71
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру
Жаңа немесе жетілдірілген тауарларды, процестер мен көрсетілетін қызметтерді нарыққа шығару мақсатында зияткерлік қызмет нәтижелерін қоса алғанда, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін практикалық тұрғыда қолдануға гранттарды беру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ғылым қоры" АҚ
217 "Ғылымды дамыту" 106 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру"

93 945
68
НУ-Беркли: стратегическая программа исследований критического состояния вещества, перспективных материалов и источников энергии на 2014 - 2018 годы
Исследования в области выращивания и характеризации тонких наноструктурированных пленок для использования в области материаловедения и энергетики. Работы по созданию установки ускорителя для исследований в области физики высоких энергий
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО "Назарбаев Университет"
217 "Развитие науки"
101 "Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности"
659 212
69
Услуги по организации проведения государственной научно-технической экспертизы научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, предлагаемых к финансированию из государственного бюджета, а также организация работы национальных научных советов
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государственным научно-техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законодательства. Оплата труда экспертов и других работников, мониторинг результативности проводимых работ/услуг. Формирование банков данных научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Оплата вознаграждения членам Национального научного совета, оплата их командировочных расходов, мониторинг выполнения научных работ
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
217 "Развитие науки"
103 "Проведение государственной научно-технической экспертизы"
2 056 296
70
Услуги по предоставлению грантов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Услуги по организации процесса грантового финансирования проектов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Фонд науки"
217 "Развитие науки"
105 "Услуги по предоставлению грантов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности"
375 442
71
Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Предоставление грантов на практическое применение результатов научной и (или) научно-технической деятельности, включая результаты интеллектуальной деятельности, с целью вывода на рынок новых или усовершенствованных товаров, процессов и услуг
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Фонд науки"
217 "Развитие науки"
106 "Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности"

6 000 000
72
Ғылыми-танымдық, кітапханалық-ақпараттық қамтамасыз ету, қазақстандық ғылымды кеңінен таныту, ғылыми-зерттеу институттарының және мекемелердің, музейлердің және ғылыми кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ғылым мен білім саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру. Ғылыми-оқыту және мәдени-ағартушылық жұмысты ұйымдастыру және өткізу арқылы қазақтандық ғылымды кеңінен таныту. Музейлердегі ғылыми-қорландыру жұмыстары. Музей қорларын ғылыми өңдеуді жүзеге асыру, оны анықтамалық-іздеу аппаратының көмегі арқылы дәстүрлі және электрондық түрлерін ашу, оларға қолжетімділікті ұйымдастыру. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, ғалымдарға, ғылыми-зерттеу мекемелеріне ақпараттық және әдістемелік қызметтер көрсету. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, филиалдардың жұмысын жетілдіру, тарихи маңызы бар және сирек кездесетін мұрағаттар мен кітапхана материалдарына жаппай оқырман мен зерттеушілердің қолы жетімді болу үшін алаңдар құру. Қазақстандық ғылымның жетістіктерін насихаттау, іс-шаралар ұйымдастыру және өткізу. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастық, халықаралық бағдарламалар мен жобаларға қатысу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
"Ғылым ордасы" ШЖҚ РМК
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"

6 000 000
72
Услуги по научно-познавательному, библитечно-информационному обеспечению, популяризации казахстанской науки, обеспечению функционирования научно-исследовательских институтов и учреждений, музея, научной библиотеки
Осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки и образования. Популяризация казахстанской науки путем организации и проведения научно-образовательной и культурно-просветительской работы. Научно-фондовая работа в музеях. Осуществление научной обработки музейных фондов, раскрытие его с помощью справочно-поискового аппарата в традиционном и электронном видах и организация доступа к нему. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, оказание информационных и методических услуг для ученых, научно-исследовательских учреждений. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, совершенствование работы филиалов, формирование площадки для доступа массового читателя и исследователей к исторически значимым и редким архивным и библиотечным материалам. Пропаганда достижений казахстанской науки, организация и проведение мероприятий. Международное сотрудничество в области научной и научно-технической деятельности, участие в международных программах и проектах
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
РГП на ПХВ "Ғылым ордасы" Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

292 553
73
Ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялары туралы есептерді мемлекеттік есепке алу
Ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялар туралы есептерді мемлекеттік есепке алу. Жобалық және есептілік құжаттаманы мемлекеттік есепке алу негізінде ақпараттық қорларды қалыптастыру. Ғылыми-техникалық қызметті мемлекеттік тіркеу. Мемлекеттік тіркеу нәтижелері бойынша қорларға қолжетімділіктің телекоммуникациялық мүмкіндіктерін кеңейту. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми техникалық ақпарат саласында ақпараттық материалдармен алмасуды қамтитын халықаралық ынтымақтастықты ұйымдастыру және дамыту
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
"Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат орталығы" АҚ
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"

292 553
73
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан. Формирование информационных фондов на основе государственного учета проектной и отчетной документации. Государственная регистрация научно-технической деятельности. Расширение телекоммуникационных возможностей доступа к фондам по результатам государственной регистрации. Мониторинг результативности научной и научно-технической деятельности. Организация и развитие международного сотрудничества в сфере научно-технической информации, включающего обмен информационными материалами
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

143 770
74
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту жұмыскерлерінің біліктілігін арттыру бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру педагогтарының кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілігін арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы жоғары білім беру жүйелерінің педагогикалық қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметті ұсыну
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
221 "Мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"

143770
74
Услуги по повышению квалификации работников дошкольного воспитания и обучения
Предоставление услуг по повышению квалификации работников дошкольного воспитания и обучения путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
221 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций дошкольного образования"

194 271
75
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттерінің деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру жүйесінің педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
222 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"

194 271
75
Услуги по повышению квалификации работников начального, основного среднего и общего среднего образования
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников системы начального, основного среднего и общего среднего образования в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
222 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования"

6 197 898
76
Мектеп мұғалімдері үшін біліктілікті арттыру курстарын ұйымдастыру
Жаратылыстану-математикалық цикл пәндері: информатика, биология, химия, және физика мұғалімдері үшін тілдік курстар ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
222 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
2 636 193
77
Халықаралық талаптарға сәйкес техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының басшылары мен инженерлік - педагогикалық жұмыскерлердің біліктілігін арттыру курстарын өткізу және ұйымдастыру
Жаңа үлгідегі педагогті қалыптастырудың инновациялық тәсілдері негізінде техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының инженерлік-педагогикалық қызметкерлері мен басшыларының біліктілігін арттыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
223 "Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
421 932
78

6 197 898
76
Организации курса повышения квалификации для учителей школ
Организации языковых курсов для учителей общеобразовательных школ предметов естественно-математического цикла: информатики, биологии, химии, физики
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
222 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования"
2 636 193
77
Организация и проведение курсов повышения квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций ТиПО по международным требованиям
Повышение квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций технического и профессионального образования на основе инновационных подходов формирования педагога новой формации
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
223 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций технического и профессионального образования"
421 932
78

"3.0 Экономиканы жаңғыртуды" қамтамасыз ету үшін инженер-педагог қызметкерлерді ағылшын тіліне оқыту тіл курстарын ұйымдастыру және өткізу
Өндірісте техникалық және кәсіптік оқыту жүйесінің стандарттарын жаңарту, әртүрлі құзыреттер бойынша сараптамалық қоғамды кеңейту, инженер-педагог қызметкерлерді техникалық ағылшын тіліне оқытуды және кәсіптік білім берудің әлемдік үздік практикасын алу және сарапшыны халықаралық сертификаттау үшін Еуропа елдері мен Азия елдерінің жетекші кәсіби білім беру ұйымдарының базасында тағылымдамалар ұйымдастыру міндеті қойылған.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Халықаралық бағдармалар орталығы" АҚ
223 "Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
523 513
79
Жоғары оқу орындары жүйесі жұмыскерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру педагогтарының кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілігін арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы жоғары білім беру жүйелерінің педагогикалық қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметті ұсыну
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
224 "Мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
311 622
80
Денсаулық сақтау саласындағы статистикалық бақылаулардың деректерін жинау мен өңдеу, стационарға жоспарлы емдеуге жатқызуды ұйымдастыру, республикалық және өңірлік емдеуге жатқызу бюросының қызметін ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы медициналық статистикалық деректерді жинауды, өңдеуді, сақтау мен талдауды, соның ішінде медициналық қызметтердің ақысын төлеу бойынша мемлекеттік органның қызметін қамтамасыз ету үшін ақпаратты жинауды, өңдеуді, сақтауды, талдау мен ұсынуды ұйымдастыру; тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде стационарға емдеуге жоспарлы жатқызуды ұйымдастыру және Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде республикалық және өңірлік емдеуге жатқызу бюросының қызметін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
100 "Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
410 072
81
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының және "Қазақстан-2050" даму стратегиясында белгіленген денсаулық сақтау саласындағы стратегиялық бағыттардың іске асырылуын әдіснамалық сүйемелдеу және мониторинг жүргізу
Ағымдағы кезеңде денсаулық сақтау жүйесінде жүргізіліп жатқан реформаларды талдау, денсаулық сақтау саласын дамытуды мемлекеттік реттеудің қазіргі саясатын және денсаулық сақтау саласын дамытуды қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды іске асыру нәтижелерін талдау
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

Организация и проведение языковых курсов обучения инженерно-педагогических работников английскому языку для обеспечения "Модернизации экономики 3.0."
Обновление профессиональных стандартов системы технического и профессионального обучения на производстве, постановка задач расширения экспертного общества по различным компетенциям, организация обучения техническому английскому языку ИПР и стажировки на базе ведущих организаций профессионального образования Европейских стран и стран Азии для получения лучшей мировой практики системы ТиПО и международной сертификации эксперта
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Центр международных программ"
223 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций технического и профессионального образования"
523 513
79
Услуги по повышению квалификации педагогических работников системы высшего образования
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников системы высшего образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
224 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций высшего и послевузовского образования"
311 622
80
Услуги по сбору и обработке данных статистических наблюдений в области здравоохранения, организации плановой госпитализации в стационар, организации деятельности республиканского и регионального бюро госпитализаций
Организация сбора, обработки, хранения и анализа медицинских статистических данных в области здравоохранения, в том числе сбора, обработки, хранения, анализа и представления информации для обеспечения деятельности государственного органа по оплате медицинских услуг; организация плановой госпитализации в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и организация деятельности республиканского и регионального бюро госпитализаций в рамках Единой национальной системы здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения"
410 072
81
Методологическое сопровождение и мониторинг реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан на 2016-2019 годы и стратегических направлений в области здравоохранения, обозначенных в Стратегии развития Казахстана "Казахстан-2050"
Анализ проводимых реформ системы здравоохранения на текущий момент, анализ действующей политики государственного регулирования развития сферы здравоохранения и результатов реализации мероприятий по обеспечению развития сферы здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

127 117
82
Медициналық көмек көрсетуді қаржыландыру әдістеріне мониторинг жүргізу және талдау
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жаһандық бюджет негізінде онкологиялық көмекке және ауылдық денсаулық сақтауға ақы төлеу жүйесін талдау. Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсету субъектілерінде жан басына шаққандағы нормативтің ынталандырушы компонентін қоса алғанда, кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша қаржыландыруды енгізудің медициналық-экономикалық тиімділігін талдау
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
37 075
83
Денсаулық сақтау саласында кейбір бағдарламалық кешендерді және электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының Ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
Қауіпсіз, әділ, сапалы және тұрақты денсаулық сақтау жүйесін қамтамасыз ететін уақытылы, өзекті, нақты және толыққанды ақпаратты автоматтандырылған түрде алу мүмкіндігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
306 471
84
Қазақстан Республикасының Алматы қаласында Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі географиялық жағынан қашық орналасқан офисінің қызметін қамтамасыз ету
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек бойынша Географиялық жағынан қашық орналасқан офис қызметінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету, атап айтқанда Еуропалық Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының мүше мемлекеттеріне жоспарлауда, өңірлік тәжірибені жүйелеуде консультациялық-техникалық қолдау және жағдай жасау және мүше мемлекеттер арасында Медициналық-санитариялық алғашқы көмек бойынша білімді таратуға көмектесу; әлеуметтік жауапкершілік қағидаттарын және тиімділікті сақтай отырып, медициналық қызметтерді көрсету саласында өңірлік және жаһандық деңгейде қабылдаған міндеттемелерді орындау кезінде Географиялық жағынан қашық орналасқан офисті қолдауды қамтамасыз ету. Сонымен қатар, Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының талабына сәйкес үй-жай; құрал-жабдықтарды, жиһаздарды және техникаларды ұсыну; Қазақстанда Географиялық жағынан қашық орналасқан офистің жұмысы бойынша жағдайлар жасау
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"

127 117
82
Мониторинг и анализ методов финансирования оказания медицинской помощи
Анализ системы оплаты онкологической помощи и сельского здравоохранения на основе глобального бюджета в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи. Анализ медико-экономической эффективности внедрения финансирования по комплексному подушевому нормативу, включая стимулирующий компонент подушевого норматива, в субъектах первичной медико-санитарной помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
37 075
83
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения, обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Обеспечение возможности автоматизированного получения своевременной, актуальной, достоверной и достаточной информации, обеспечивающей безопасную, справедливую, качественную и устойчивую систему здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
306 471
84
Обеспечение деятельности Географически удаленного офиса Всемирной организации здравоохранения по первичной медико-санитарной помощи в городе Алматы, Республика Казахстан
Обеспечение функционирования деятельности Географически удаленного офиса по первичной медико-санитарной помощи, в частности, создание консультативно-технической поддержки и условий государствам-членам Европейской Всемирной организации здравоохранения в планировании, систематизации регионального опыта и содействие передаче знаний по первичной медико-санитарной помощи между государствами-членами; обеспечение поддержки Географически удаленного офиса в выполнении обязательств, принятых на региональном и глобальном уровнях в области предоставления медицинских услуг с соблюдением принципов социальной ответственности и эффективности, также предоставление помещения согласно требованиям Всемирной организации здравоохранения; предоставление оборудования, мебели и техники; создание условий по работе Географически удаленного офиса в Казахстане
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"

23 191
85
Денсаулық сақтау саласын реформалауды әдіснамалық қолдау
Халықаралық озық тәжірибе негізінде денсаулық сақтау саласын реформалауды әдіснамалық қолдау. Қаржыландыру, тарифтерді белгілеу, әлеуметтік медициналық сақтандыруды енгізу, Ұлттық дәрілік саясат, клиникалық тәжірибе, денсаулық сақтау саласын стандарттау, денсаулық сақтау менеджменті, адами ресурстарды басқару, электрондық денсаулық сақтауды стандарттау, медициналық және фармацевтикалық білім беру, медициналық қызметтердің сапасын реттеу, денсаулық сақтау жобаларын басқару мәселелері бойынша жобаларды іске асыру. Денсаулық сақтау саласындағы инвестициялық саясат бойынша; медициналық ұйымдарды аккредиттеу бойынша; денсаулық сақтау саласындағы ғылымды, инновациялық қызметті және сараптамаларды дамыту бойынша іс-шараларды орындау
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"
860 487
86
Электрондық денсаулық сақтауды дамытудың функционалдық және институционалдық тұрақтылығын қамтамасыз ету жөнінде қызмет көрсету
Электрондық денсаулық сақтауды реформалауға, сонымен қатар ұзақ мерзімді IT әлеуетті қалыптастыруға байланысты іс-шараларды орындау және Қазақстан Республикасының "электрондық денсаулық сақтау" саласын дамыту шеңберінде функционалдық, институционалдық тұрақтылығын, сонымен қатар тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету барысында инновациялық технологияларды қолдану мүмкіндігін беру мақсатында ҚР ДСМ ақпараттық жүйелерін түрлендіруді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"
391 250
87
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің бірыңғай төлеушісі жүйесінің жұмыс істеуінің әдіснамалық негіздерін қалыптастыру
МӘМС жүйесі мен ТМККК жұмыс істеуінің шеңберінде стратегиялық сатып алу жоспарын қалыптастыру үшін әдіснамалық негіздерді әзірлеу, ТМККК шеңберінде медициналық көмектің сапасы мен көлемдерін бақылау әдіснамасын әзірлеу, ТМККК шеңберінде медициналық қызметтерге ақы төлеу бойынша міндеттемелер орындауды мониторингтеу әдіснамасын әзірлеу, МӘМС стратегиялық сатып алу жоспарын және ТМККК шеңберінде 2018 жылға сатып алу жоспарын әзірлеу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" КЕАҚ
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"

23 191
85
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения на основе передового международного опыта. Реализация проектов по вопросам финансирования, тарифообразования, внедрения социального медицинского страхования, национальной лекарственной политики, клинической практики, стандартизации здравоохранения, менеджмента здравоохранения, управления человеческими ресурсами, стандартизации электронного здравоохранения, медицинского и фармацевтического образования, регулирования качества медицинских услуг, управления проектами здравоохранения. Выполнение мероприятий по инвестиционной политике в области здравоохранения; аккредитации медицинских организаций; развитию науки, экспертизы и инновационной деятельности в здравоохранении
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"
860 487
86
Оказание услуги по обеспечению функциональной и институциональной устойчивости развития электронного здравоохранения
Выполнение мероприятий, связанных с реформированием электронного здравоохранения, в том числе формированием долгосрочного IT-потенциала и обеспечением функциональной, институциональной устойчивости, в рамках развития "электронного здравоохранения" Республики Казахстан, а также модификация информационных систем МЗ РК с целью предоставления возможности применения инновационных технологий при оказании гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"
391 250
87
Формирование методологических основ функционирования системы обязательного социального медицинского страхования и системы единого плательщика гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Разработка методологических основ для формирования стратегического плана закупок в рамках функционирования системы ОСМС и ГОБМП, разработка методологии контроля качества и объемов медицинской помощи в рамках ГОБМП, разработка методологии мониторинга исполнения обязательств по оплате медицинских услуг в рамках ГОБМП, разработка плана стратегических закупок ОСМС и плана закупок в рамках ГОБМП на 2018 год
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
НАО "Фонд социального медицинского страхования"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"

105 351
88
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау саласында білім беру қызметтерін көрсету
Қазақстан Республикасының халқына медициналық қызметтердің қолжетімділігін және сапасын арттырудың негізгі тетігі ретінде денсаулық сақтау жүйесінің кадрлық әлеуетін дамыту және нығайту
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Астана медицина университеті" АҚ
005 "Денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау"
1 315 785
89
АИТВ-инфекциясы мен ЖИТС-тің профилактикасын, диагностикасын және емдеуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасындағы АИТВ-инфекциясының жағдайлары мен таралуын эпидемиологиялық қадағалау, эпидемиологиялық ахуалды бағалау және талдау. АИТВ-инфекциясының профилактикасы, диагностикасы және емдеу мәселелері жөніндегі ЖИТС орталықтарының, медициналық, халықаралық және қоғамдық ұйымдардың жұмыстарын үйлестіру және ұйымдастыру-әдістемелік басшылық ету. АИТВ және ЖИТС-байланысқан инфекцияларын референс зерттеулерді орындау
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі республикалық орталық" ШЖҚ РМК
053 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту"
102 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, мамандандырылған медициналық көмек көрсету"
304 945
90
Қазақстан Республикасының азаматтарын бюджет қаражаты есебінен шетелге емделуге жіберу, оның ішінде шетелде емделуге үміткер азаматтарды отандық медициналық ұйымдарда емдеу
Қазақстан Республикасының азаматтарын республикада көрсетілмейтін медициналық көмекпен қамтамасыз ету, сондай-ақ шетел мамандарын тарту арқылы отандық клиникаларда жоғары технологияларды дамыту
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық ғылыми медициналық орталық" АҚ;
"University Medical Center" Корпоративтік қоры
053 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту"
103 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету"
2 269 403
91
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде санитариялық авиация түрінде медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық санитариялық авиация орталығы" ШЖҚ РМК
053 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту"
104 "Санитариялық авиация түрінде жедел медициналық көмек көрсету"

105 351
88
Оказание образовательных услуг в области повышения квалификации и переподготовки кадров государственных организаций здравоохранения
Развитие и укрепление кадрового потенциала системы здравоохранения как ключевого механизма повышения качества и доступности медицинских услуг населению Республики Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Медицинский университет "Астана"
005 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения"
1 315 785
89
Организация профилактики, диагностики и лечения ВИЧ-инфекции и СПИД
Эпидемиологический надзор за случаями и распространенностью ВИЧ-инфекции, оценка и анализ эпидемиологической ситуации в Республике Казахстан. Организационно-методическое руководство и координация работы центров СПИД, медицинских, международных и общественных организаций по вопросам профилактики, диагностики и лечения ВИЧ инфекции. Выполнение референс исследований на ВИЧ и СПИД-ассоциированных инфекций
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по профилактике и борьбе со СПИД"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
102 "Оказание специализированной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения"
304 945
90
Направление граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж за счет бюджетных средств, в том числе лечение граждан, претендующих на лечение за рубежом, в отечественных медицинских организациях
Обеспечение граждан Республики Казахстан медицинской помощью, не оказывающейся в республике, а также развитие высоких технологий в отечественных клиниках с привлечением зарубежных специалистов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный научный медицинский центр";
Корпоративный фонд "University Medical Center"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
103 "Оказание высокоспециализированной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения"
2 269 403
91
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью в форме санитарной авиации в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр санитарной авиации"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
104 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"

6 693 025
92
Алматы және Астана қалаларында орналасқан республикалық денсаулық сақтау ұйымдарын донорлық қанның құрамдарымен және препараттарымен қамтамасыз ету мен зертханалық қызметтерді көрсету
Донорлық қанның құрамдарымен және препараттарымен қамтамасыз ету. Донорлық қанды және оның құрамдары мен препараттарын дайындау, қайта өңдеу және сақтау. Алматы және Астана қалаларында орналасқан республикалық маңызы бар денсаулық сақтау ұйымдарында ағзаларды және тіндерді транспланттау процесін сүйемелдеу үшін тіндік типтеу зертханалық қызметтері, сондай-ақ референс-зерттеулер
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Трансфузиология ғылыми-өндірістік орталығы" ШЖҚ РМК;
"Республикалық қан орталығы" ШЖҚ РМК
053 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту" 105 "Қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру бойынша қызмет көрсету"
4 258 085
93
Саламатты өмір салтын насихаттау
Басымдықтарды, тұжырымды ойларды әзірлеу, саламатты өмір салтын насихаттау, әлеуметтік маңызды аурулардың алдын алу жөніндегі әдіснамалық сүйемелдеу, жалпы Қазақстан Республикасы бойынша халық арасында өткізілген ақпараттық-коммуникациялық ақпаратты жинау және есептерді қалыптастыру. Ақпараттық білім беру материалдарының, заттардың әр түрінің техникалық ерекшелігін, тиражын, нысаналы тобын көрсету жолымен жылдық жоспарды әзірлеу арқылы, олардың мазмұнын, дизайнын бірыңғай стильде жасау және Қазақстан Республикасында басылып шығарылатын заттар бойынша мониторинг жүргізу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Салауатты өмір салтын қалыптастыру проблемаларының ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
053 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту"
106 "Салауатты өмір салтын насихаттау"
82 592
94
Қазақстан Республикасында инновациялық медициналық технологияларды дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде инновациялық медициналық технологияларды қолдана отырып, медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"А.Н. "Сызғанов" атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы" АҚ;
"Ұлттық ғылыми медициналық орталық" АҚ;
"University Medical Center" Корпоративтік қоры;
"Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы" АҚ;
"Ұлттық онкология және трансплантология ғылыми орталығы" АҚ; "Ұлттық нейрохирургия орталығы" АҚ
053 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту"
107 "Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету"

6 693 025
92
Обеспечение компонентами и препаратами донорской крови и оказание лабораторных услуг республиканским организациям здравоохранения, расположенным в городах Алматы и Астане
Обеспечение компонентами и препаратами донорской крови. Заготовка, переработка, хранение донорской крови и ее компонентов и препаратов. Лабораторные услуги тканевого типирования для сопровождения процессов трансплантации органов и ткани в организациях здравоохранения республиканского значения, расположенных в городах Алматы и Астане, а также референс-исследования
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-производственный центр трансфузиологии";
РГП на ПХВ "Республиканский центр крови"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
105 "Оказание услуг по производству крови, ее компонентов и препаратов"
4 258 085
93
Пропаганда здорового образа жизни
Разработка приоритетов, концептуальных идей, методологическое сопровождение и мониторинг мероприятий по пропаганде здорового образа жизни, профилактике социально значимых заболеваний, сбор информации, формирование отчетов о проведенных информационно-коммуникационных мероприятиях среди населения в целом по Республике Казахстан. Разработка текстового содержания, дизайна в едином стиле информационно-образовательного материала с формированием годового плана с указанием целевой группы, тиража, технической спецификации для каждого вида продукции и мониторинг по выпуску в Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр проблем формирования здорового образа жизни"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
106 "Пропаганда здорового образа жизни"
82 592
94
Организация работы по развитию инновационных медицинских технологий в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью с применением инновационных медицинских технологий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова";
АО "Национальный научный медицинский центр";
Корпоративный фонд "University Medical Center";
АО "Национальный научный кардиохирургический центр";
АО "Национальный научный центр онкологии и трансплантологии";
АО "Национальный центр нейрохирургии"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
107 "Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий"

2 756 356
95
Аурулар диагностикасының және емдеудің жоғары технологиялық әдістерінің әлеуетін арттыру және енгізу
Шетелдік мамандарды тарта отырып, негізгі клиникалық бағыттар бойынша оқытуды жүргізу, сондай-ақ озық клиникалық бағыттарды/технологияларды енгізу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы" АҚ;
"Ұлттық нейрохирургия орталығы" АҚ
059 "Аурулар диагностикасының және емдеудің жоғары технологиялық әдістерінің әлеуетін арттыру және енгізу"
130 844
96
Тарихи және мәдени ескерткіштерге ғылыми-реставрация жұмыстарын орындаудың нормативтік бағаларын әзірлеу
Нормативтік бағаларды, сметалық-нормативтік базаны, сметалық нормалауды және баға белгілеу бағаларын әзірлеу, оның ішінде сметалық нормалар мен бірегей бағалар жинақтарын ағымдағы бағаларға қайта есептеу, тарихи және мәдени ескерткіштер бойынша арнайы ғылыми-жобалау жұмыстарына бағалар жинақтарын әзірлеу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
001 "Мәдениет, спорт және туристік қызмет саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
100 "Мәдениет, спорт және туристік қызмет саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
50 382
97
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласындағы қызмет көрсету

2 756 356
95
Повышение потенциала и внедрение высокотехнологичных методов диагностики и лечения заболеваний
Проведение обучения с привлечением иностранных специалистов по основным клиническим направлениям, а также внедрение передовых клинических направлений/ технологий
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный научный кардиохирургический центр";
АО "Национальный центр нейрохирургии"
059 "Повышение потенциала и внедрение высокотехнологичных методов диагностики и лечения заболеваний"
130 844
96
Разработка нормативных расценок выполнения научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры
Разработка нормативных расценок, сметно-нормативной базы, сметного нормирования и расценок ценообразования, в том числе пересчет в текущие цены сборников сметных норм и единичных расценок, разработка сборников цен на специальные научно-проектные работы по памятникам истории и культуры
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
001 "Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта и туристской деятельности"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области культуры, спорта и туристской деятельности"
50 382
97
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана

Қазақстан Республикасындағы тілдерді дамыту мен қолданудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру бойынша іс-шаралар өткізу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Ш. Шаяхметов атындағы Тілдерді дамытудың республикалық үйлестіру-әдістемелік орталығы" РМҚК
021 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
974 522
98
Қазақстан Республикасының тарихи және мәдени ескерткіштерінде ғылыми-реставрациялық және консервациялық жұмыстар жүргізу. Тарихи және мәдени ескерткіштерге ғылыми-реставрациялық және консервациялық жұмыстар жүргізуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
Жаңғырту және реставрациялау арқылы республикалық маңызы бар тарихи және мәдени ескерткіштерді сақтау бойынша қызметтер көрсету. Халықаралық және республикалық маңызы бар тарихи және мәдени ескерткіштерге ғылыми-реставрациялық және консервациялық жұмыстар жүргізу үшін алдын ала жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
582 070
99
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
ЮНЕСКО-ның алдын ала тізіміне енгізілген объектілердің аудандарының, қорғау аймақтарының шекарасын айқындау және деректер қорын жасау;
Ескерткіштерді трансшекаралық "Ұлы Жібек Жолы" сериялық номинациясы бойынша ЮНЕСКО-ның бүкіләлемдік мұралары тізіміне енгізу үшін мәдени мұра объектілерінің ғылыми құжаттарын әзірлеу;
Ескерткіштерді "Ұлы Жібек Жолы" сериялық номинациясына енгізу үшін оларды сақтау және пайдалану бойынша басқару жоспарын әзірлеу бойынша қызмет көрсету
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 101 "Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу"
27 000
100
Ұлттық фильмдер шығару
Халықтың рухани қажеттілігін қанағаттандыра алатын, мемлекеттің мүддесіне және әлемдік аренада мемлекеттің бедел-бейнесіне қызмет ететін, көркемдік деңгейі жоғары ұлттық фильмдерді өндіру
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Ш.Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
104 "Ұлттық фильмдер шығару"

Проведение мероприятий по реализации Государственной программы развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011-2020 годы
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГКП "Республиканский координационно-методический центр развития языков им. Ш. Шаяхметова"
021 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
974 522
98
Проведение научно-реставрационных и консервационных работ на памятниках истории и культуры Республики Казахстан.
Разработка проектно-сметной документации на проведение научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры.
Оказание услуг по сохранению памятников истории и культуры республиканского значения путем воссоздания и реставрации.
Предварительная разработка проектно-сметной документации для проведения научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры международного и республиканского значения.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"
582 070
99
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
Оказание услуг по разработке и определению границ территории, зон охраны и создание базы данных объектов, включенных в предварительный список ЮНЕСКО, подготовке научной документации объектов культурного наследия для включения в список Всемирного наследия ЮНЕСКО по серийной трансграничной номинации "Великий Шелковый путь" (подготовка текста номинации, разработка проекта зон охраны), подготовке менеджмент-планов по сохранению и использованию памятников включенных в серийную номинацию "Великий Шелковый путь"; мониторинг состояния памятников Карагандинской, Мангистауской, Кызылординской областей
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
101 "Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа"
27 000
100
Производство национальных фильмов
Производство высокохудожественных произведений национальных фильмов, способных удовлетворять духовные потребности народа, служить государственным интересам, имиджу страны на мировой арене
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
104 "Производство национальных фильмов"

1 400 000
101
Ұлттық фильмдерді дубляждау, сценарий қорын құру, үздіксіз технологиялық процесін ұйымдастыру, ұлттық фильмдерді сақтау, ұлттық фильмдерді дистрибьюциялау және көбейту
Барлық ұлттық фильмдерді түпнұсқа тілінен мемлекеттік тілге дубляждау, мемлекеттік фильмдер қорын құру және сақтау, фильмдер прокатын ұйымдастыру, көбейту мен дистрибьюциялауды жүзеге асыру кезінде фильмдердің меншік иесінің құқығын және фильм иесінің басқа да құқықтарының сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Ш.Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
104 "Ұлттық фильмдер шығару"
462 222

1 400 000
101
Услуги по дубляжу национальных фильмов, формированию сценарного резерва, обеспечению непрерывного кинотехнологического процессса, хранению национальных фильмов, дистрибъюции и тиражированию национальных фильмов
Дубляж всех национальных фильмов с языка оригинала на государственный язык, создание и сохранение государственного фильмофонда, организация проката фильмов, обеспечение сохранности прав собственника фильма и соблюдение иных прав фильмовладельца при осуществлении тиражирования и дистрибьюции
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" 104 "Производство национальных фильмов"
462 222

102
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Классикалық би және балет бойынша қызметтерді сатып алу үшін
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Астана Балет" театры" ЖШС
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
2 053 061
103
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
"ЭКСПО-2017" Халықаралық мамандандырылған көрме шеңберінде Пласидо Доминго және басқа да әлемдік опера өнері жұлдыздарының қатысуымен Пласидо Домингоның Опералия халықаралық жас вокалистер байқауының финалын өткізу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Астана" мемлекеттік опера және балет театры" КАҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
200 345
104
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Қазақстан Республикасының мемлекеттік және ұлттық мерекелеріне арналған мерекелік іс-шараларды және салтанатты концерттерді, ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесі, Елбасының "Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру" бағдарламалық мақаласында қойылған тапсырмаларының шеңберіндегі іс-шараларды, халықаралық конкурстар мен фестивальдерді өткізу, Мемлекет басшысының шетел делегацияларымен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламаларды, мәдени мен кино күндерін, тұсаукесерлерді, концерттерді ұйымдастыру, шығармашылық ұжымдардың және орындаушылардың Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одағы, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО, Шыңжан-Ұйғыр автономиялық ауданының іс-шараларына қатысуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
6 955 152
105
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Шетелде Қазақстандық кино күндерін өткізу. "Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру" атты Мемлекет басшысының бағдарламалық мақаласы шеңберінде іс-шаралар өткізу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Ш.Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

102
Мероприятия с участием Главы государства
Для приобретения услуг по классическому танцу и балету
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО "Театр "Астана Балет"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
2 053 061
103
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение Финала Международного конкурса молодых вокалистов Опералия Пласидо Доминго с участием Пласидо Доминго и других звезд мирового оперного искусства в рамках Международной специализированной выставки "ЭКСПО-2017"
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
НАО "Государственный театр оперы и балета "Астана Опера"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
200 345
104
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным и национальным праздникам Республики Казахстан, мероприятий в рамках Международной специализированной выставки "ЭКСПО-2017", программной статьи Главы государства "Взгляд в будущее: модернизация общественного сознания", международных конкурсов и фестивалей; организация концертных программ в рамках официальных встреч Главы государства с иностранными делегациями, выставок, дней культуры и кино, презентаций, концертов, обеспечение участия творческих коллективов и исполнителей в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО, Синьцзян-Уйгурского автономного района
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" 105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
6 955 152
105
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение дней казахстанского кино за рубежом. Проведение мероприятий в рамках программной статьи Главы государства "Взгляд в будущее: модернизация общественного сознания"
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" 105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

18 195
106
Қазақ ұлттық хореография академиясында мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
Оқу процесін даярлауды ұйымдастыру және білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ ұлттық хореография академиясы" КЕАҚ
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау" 103 "Хореография саласындағы білім беру үрдісін қамтамасыз ету"
1 339 307
107
Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру мен оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету
Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру бойынша іс-шараларды жоғары деңгейде ұйымдастыру және оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" АҚ
043 "Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру мен оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету"
100 "Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру"

18 195
106
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей в Казахской национальной академии хореографии
Организация подготовки учебного процесса и предоставление образовательных услуг
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
НАО "Казахская национальная академия хореографии"
041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства" 103 "Обеспечение образовательного процесса в области хореографии"
1 339 307
107
Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке
Организация на высоком уровне мероприятий по формированию национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "Kazakh Tourism"
043 "Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке" 100 "Формирование туристского имиджа Казахстан"

181 969
108
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК-ның ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Қазақстан РеспубликасыныңҰлттық ядролық орталығы" РМК-ның ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларын ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін күтіп ұстау және қауіпсіз пайдалану (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп ұстау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерді, бюджетке салықтар және т.б. төлемдерді төлеу бойынша қызметтер кешені)
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының
Ұлттық ядролық орталығы" РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

181 969
108
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Содержание и безопасная эксплуатация ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и др. платежей в бюджет)
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов" 101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

702 298
109
"Ядролық физика институты" РМК ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін "Ядролық физика институты" РМК базалық эксперименттік қондырғыларының жұмыс істеуін және қауіпсіздігін қамтамасыз ету (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп ұстау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерді, бюджетке салықтар және т.б. төлемдерді төлеу бойынша қызметтер кешені)
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
"Ядролық физика институты" РМК

702 298
109
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Институт ядерной физики"
Обеспечение функционирования и безопасности базовых экспериментальных установок РГП "Институт ядерной физики" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и др. платежей в бюджет)
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП "Институт ядерной физики"

036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
448 304
110
"Геофизикалық зерттеулер институты" РМК геофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін "Геофизикалық зерттеулер институты" РМК геофизикалық қондырғыларының үздіксіз және қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп ұстау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерді, бюджетке салықтар және т.б. төлемдерді төлеу бойынша қызметтер кешені)
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
"Геофизикалық зерттеулер институты" РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
191 423

036 "Развитие атомных и энергетических проектов" 101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
448 304
110
Услуги по обеспечению функционирования геофизических установок РГП "Институт геофизических исследований"
Оказание услуг по обеспечению непрерывной и безопасной работы геофизических установок РГП "Институт геофизических исследований" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов
(комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и др. платежей в бюджет)
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП "Институт геофизических исследований"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов" 101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
191 423

111
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту.
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
187 060 710
112
Іздестіру, іздестіру-бағалау жұмыстары
Қазақстан Республикасының минералдық-шикізат базасын толықтыру мақсатында перспективалы алаңның шикізаттық әлеуетін бағалау.
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" АҚ
089 "Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру"
102 "Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары"
1 153 857
113
2025 жылға дейін Төртінші өнеркәсіп революциясының элементтерін қосатын өңдеу өнеркәсібін және тау-кен секторын технологиялық қайта жарақтандыру бойынша шаралар кешенін әзірлеу бөлігіндегі экономиканың басым секторларын дамыту саласындағы ақпараттық-талдамалы және консультациялық қызметтер
2025 жылға дейін Төртінші өнеркәсіп революциясының элементтерін қосатын өңдеу өнеркәсібін және тау-кен секторын технологиялық қайта жарақтандыру бойынша шаралар кешенін әзірлеу
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Қазақстандық индустрия дамыту институты" АҚ
090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу және өнеркәсіптік қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
102 "Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуы саласындағы зерттеулер"
235 689
114
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеу жұмыстарын орындауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарын күрделі және орташа жөндеу, ұстау, көгалдандыру.
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру"
100 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеу жұмыстарын орындауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету"
72 456 709
115
Ішкі су жолдарындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Ертіс және Жайық-Каспий бассейндерінде, Іле өзені мен Қапшағай су қоймаларында кеме қатынасы ішкі су жолдары учаскелерінде кеме жүрісінің кепілді габариттерін навигациялық жабдық белгілерін қою (ұстау) және күту , түбін тереңдету жұмыстарын , түзету жұмыстарын, түбін тазарту жұмыстарын, арналық іздестіру жұмыстарын, навигациялық жабдық пен құрылғыларын әзірлеу және жөндеу, техникалық флот кемелерін жөндеу, кеме қатынасы гидротехникалық құрылғылардың (шлюздер) және техникалық флот кемелерін жаңарту және жаңғырту бойынша іс-шараларын іске асыру арқылы қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Қазақстан су жолдары" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту"
100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"

111
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
187 060 710
112
Поисковые, поисково-оценочные работы
Оценка ресурсного потенциала перспективных площадей с целью наращивания минерально-сырьевой базы Республики Казахстан.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология"
089 "Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан"
102 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы"
1 153 857
113
Информационно-аналитические и консультационные услуги в области развития приоритетных секторов экономики в части разработки комплекса мер по технологическому перевооружению обрабатывающей промышленности и горнорудного сектора до 2025 г., включающего элементы Четвертой промышленной революции
Разработка комплекса мер по технологическому перевооружению обрабатывающей промышленности и горнорудного сектора до 2025 г., включающего элементы Четвертой промышленной революции.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахстанский институт развития индустрии"
090 "Содействие развитию отраслей промышленности и обеспечение промышленной безопасности"
102 "Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан"
235 689
114
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонтных работ на автомобильных дорогах республиканского значения
Капитальный и средний ремонт, содержание, озеленение автомобильных дорог республиканского значения.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования" 100 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения"
72 456 709
115
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Иртышского и Урало-Каспийского бассейнов, р.Или и Капчагайскому водохранилищу посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержания знаков навигационного оборудования, дноуглублению, выправлению, дноочищению, русловым проектным изысканиям, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, содержанию и ремонту судоходных шлюзов и судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Республиканское государственное казенное предприятие "Қазақстан су жолдары"
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"

6 342 528
116
Ішкі су жолдарындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Балқаш көлінде кеме қатынасы ішкі су жолдары учаскелерінде кеме жүрісінің кепілді габариттерін навигациялық жабдық белгілерін қою (ұстау) және күту, навигациялық жабдық пен құрылғыларын әзірлеу және жөндеу, техникалық флот кемелерін жөндеу (ағымдағы), техникалық флот кемелерін жаңарту және жаңғырту жүргізу арқылы қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Балқаш су жолдары кәсіпорны" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту"
100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"

6 342 528
116
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей по оз. Балхаш посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержанию знаков навигационного оборудования, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, ремонту судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Республиканское государственное казенное предприятие "Балхашское предприятие водных путей"
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"

546 516
117
Инвестиция тарту механизмін жетілдіру мен халықаралық деңгейдегі мамандарды тарту арқылы инвестициялық беделді жоғарылату ұсыныстарын жасау қызметі
Табысты мемлекеттік реформаларды жүзеге асыру бойынша практикалық тәжірибесі бар халықаралық компанияны тарту арқылы, инвестицияларды тарту мен инвестициялық имиджді жылжыту механизмдерін жетелдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"KAZNEX INVEST" ұлттық компаниясы" АҚ
204 "Инвестициялар тарту үшін жағдай жасау"
100 "Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу"

546 516
117
Услуги по выработке рекомендаций по совершенствованию механизмов привлечения инвестиций и продвижению инвестиционного имиджа с привлечением специалистов международного уровня
Выработка рекомендаций по совершенствованию механизмов привлечения инвестиций и продвижению инвестиционного имиджа путем привлечения международной компании, обладающей практическим опытом в реализации успешных государственных реформ.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "KAZAKH INVEST"
204 "Создание условий для привлечения инвестиций" 100 "Содействие привлечению инвестиций в Республику Казахстан"

339 556
118
Инновациялық кластердің дамуын қамтамасыз ету бойынша қызметтер
"Инновациялық технологиялар паркі" инновациялық кластерінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қор
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету" 103 ""Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының жұмыс істеуі және дамуы жөніндегі қызметтер"

339 556
118
Услуги по обеспечению развития инновационного кластера
Услуги по обеспечению функционирования инновационного кластера "Парк инновационных технологий"
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Автономный кластерный фонд "Парк инновационных технологий"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан"
103 "Услуги по функционированию и развитию автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий"

570 241
119
Техникалық реттеу жүйесін реформалау
Қазақстан Республикасының құрылыс саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық - нормативтік құжаттарды әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ: "Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"

570 241
119
Реформирование системы технического регулирования
Разработка (переработка)
нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры",
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"

776 683
120
Қазақстан Республикасының аумағын дамытудың өңіраралық схемасын әзірлеу
Өңіраралық схемалар өңірлер аумағында қалақұрылысы саласындағы мемлекеттік саясаттың негізгі қағидаттарын анықтау үшін әзірленеді
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"

776 683
120
Разработка межрегиональных схем территориального развития Республики Казахстан
Определение основных проектных решений совершенствования организации территорий Республики Казахстан
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"

212 357
121
Ақтөбе және Шымкент агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын әзірлеу
Өңіраралық схемалар өңірлер аумағында қалақұрылысы саласындағы мемлекеттік саясаттың негізгі қағидаттарын анықтау үшін әзірленеді
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"

212 357
121
Разработка Межрегиональных схем территориального развития Актюбинской и Шымкентской агломераций
Определение основных проектных решений совершенствования организации территории Республики Казахстан
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"

385 056
122
Үлгілік жобалар әзірлеу
Үлгілік жобалар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Үлгілік және тәжірибелік жобалаудың ғылыми-зерттеу институты (Тұрғын үй институты)" ЖШС; "Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
1 277 991
123
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және әлеуметтік маңызы бар объектілердің энергия үнемділігі бойынша іс-шаралар
Тұрғындар арасында ақпараттық-түсіндіру насихат жұмыстарын жүргізу
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ

385 056
122
Разработка типовых проектов
Разработка типовых проектов
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
ТОО НИИТЭП " Институт Жилища", АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
1 277 991
123
Мероприятия по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
Проведение разъяснительно-информационно-пропагандистской работы с населением
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"

229 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру"
142 822
124
Инвестицияларды негіздеу
Іріктеу өлшемшарттарын әзірлеу және инвестициялық жобаларды іске асырудың басымдығын айқындау, коммуналдық секторды жаңғырту мен дамыту жобаларын қаржыландыру көздері бойынша ұсыныстар әзірлеу, энергия және ресурс үнемдеу технологияларын енгізу, қазақстандық қамтуды қамтамасыз ету.
Жылумен қамтамасыз етудің сенімділігі мен сапасын арттыру, энергия тиімділікті арттыру және энергия үнемдеуді дамыту, сонымен қатар су мен жабдықтау және су бұру жүйелеріне
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ

229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
142 822
124
Обоснование инвестиций
Разработка критериев отбора и определение приоритетности реализации инвестиционных проектов, выработка предложений по источникам финансирования проектов модернизации и развития коммунального сектора, внедрение энерго- и ресурсосберегающих технологий, обеспечение казахстанского содержания.
Повышение надежности и качества теплоснабжения, повышение энергоэффективности и развитие энергосбережения, а также систем водоснабжения и водоотведения
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства",

229 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру"
712 214
125
Жылумен жабдықтау жүйелерінің орталықтанған техникалық тексеруін жүргізу
Жылумен жабдықтау объектілерін және жылу желілерін 100 Гкал/сағ-қа дейінгі қазандықтарды жаңғырту және реконтрукциялау бойынша жылумен жабдықтау үшін орталықтандырылған техникалық тексеруді өңірлік жобаларды әзірлеу кезінде пайдалану
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ

229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
712 214
125
Проведение централизованного технического обследования систем теплоснабжения
Проведение централизованного технического обследования систем теплоснабжения для использования при разработке региональных проектов по модернизации и реконструкции объектов теплоснабжения до 100 Гкал/час и тепловых сетей
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"

229 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру"
300 000
126
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 31 тамыздағы № 497 қаулысымен бекiтiлген Нормативтік құқықтық актілердің жобаларына ғылыми сараптама жүргiзу ережесiне сәйкес Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасын жүргізу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
300 000
126
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан в соответствии с Правилами проведения научной экспертизы проектов нормативных правовых актов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2016 года № 497
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

87 772
127
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Мемлекеттік органдар қызметінің тиімділігін бағалау жүйесінің барлық кезеңдерін жүзеге асыруды сапалы сүйемелдеуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

87 772
127
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Обеспечение качественного экспертного сопровождения реализации всех этапов системы оценки эффективности деятельности государственных органов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

134 709
128
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша зерттеулер
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеудің 2020 жылға дейінгі тұжырымдамасын іске асыру үшін кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеудің күшті және әлсіз жақтарын, қауіптерді және даму перспективаларын айқындай отырып, халықаралық тәжірибені талдау және нақты ұсынымдарды әзірлеу арқылы мақұлданған тәсілдер бойынша оған кешенді зерттеу жүргізу қажет
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

134 709
128
Исследования по вопросам совершенствования государственного регулирования предпринимательской деятельности
Для реализации Концепции государственного регулирования предпринимательской деятельности до 2020 года необходимо провести комплексное исследование государственного регулирования предпринимательской деятельности по одобренным подходам с определением его сильных и слабых сторон, угроз и перспектив развития, анализом международного опыта и выработкой конкретных рекомендаций
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

169 559
129
Елдің бәсекеге қабілеттілігін арттыру шеңберінде Қазақстанның Дүниежүзілік Банктің "Doing Business" рейтингіндегі позицияларын жақсарту" талдамалық зерттеуі
2016 жылға қарай Қазақстанның Дүниежүзілік банктің "Doing Business" рейтингінің алғашқы 30 елінің қатарына ену мақсатында Қазақстан Үкіметі тиісті заңнаманы жетілдіру арқылы елдің бизнес ахуалын жақсарту бойынша іс-шараларды белсенді жүргізу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

169 559
129
Аналитическое исследование "Улучшение позиций Казахстана в рейтинге "Doing Business" Всемирного Банка в рамках повышения конкурентоспособности страны"
Активное проведение мероприятий по улучшению бизнес климата страны путем совершенствования соответствующего законодательства по вхождению Казахстана в первую 30-ку стран рейтинга Всемирного Банка "Doing Business" к 2016 году
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

400 000
130
Орталық мемлекеттік органдар қызметінің негізгі салаларына тәуелсіз сараптамалық бағалау жүргізу
"Стратегиялық мақсаттар мен бюджеттік бағдарламаларға қол жеткізу" бірінші бағалау блогы шеңберінде мемлекеттік органдардың өздерінің есептік деректері негізінде алынған бағалау нәтижелерін объективтеу және верификациялау мақсатында орталық мемлекеттік органдар қызметінің негізгі салаларының дамуына тәуелсіз сараптамалық бағалауын жүргізу көзделеді. Бағаланатын негізгі салалар тізбесі Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасымен бірлескен жоба шеңберінде қалыптастырылды, онда орталық мемлекеттік органдар қызметінің 41 саласы айқындалған
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

400 000
130
Проведение независимой экспертной оценки ключевых сфер деятельности центральных государственных органов
В рамках первого блока оценки "Достижение стратегических целей и бюджетных программ" предусматривается проведение независимой экспертной оценки развития ключевых сфер деятельности центральных государственных органов в целях объективизации и верификации результатов оценки, полученных на основе отчетных данных самих государственных органов. Перечень оцениваемых ключевых сфер сформирован в рамках совместного проекта с Программой развития ООН, в котором определена 41 сфера деятельности центральных государственных органов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

30 000
131
Мемлекеттік-жекешілік әріптестік саласындағы нормативтік-құқықтық база мен әдіснамасын жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу - 5 кезең
Әдістемелік ұсынымдарды және олармен интеграцияланатын нормативтік-құқықтық актілерді әзірлеу, сондай-ақ орталық және жергілікті органдарының іс жүзінде қолдануы үшін мемлекеттік -жекешелік әріптестіктің жаңа нысандарына үлгілік құжаттама әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

30 000
131
Выработка рекомендаций по совершенствованию нормативно-правовой базы и методологии в сфере государственно-частного партнерства – 5 этап
Разработка методических рекомендаций и интегрированных с ними нормативных правовых актов, а также типовой документаций к новым формам государственно - частного партнерства для практического применения центральными и местными исполнительными органами
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

100 000
132
Мемлекеттік инвестициялық жобаларды басқару бөлігінде нормативтік-құқықтық базаны жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу - 3 кезең
Мемлекеттік инвестициялық жобаларды басқару процестерін жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу, оның ішінде мемлекеттік инвестициялық жобалардың іске асырылуына бағалау жүргізу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

100 000
132
Выработка рекомендаций по совершенствованию нормативно – правовой базы в части управления государственными инвестиционными проектами – 3 этап
Выработка рекомендаций по совершенствованию процессов управления государственными инвестиционными проектами, в том числе проведения оценки реализации государственных инвестиционных проектов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

30 000
133
ДСҰ шеңберінде халықаралық сауда келіссөздеріне ұстанымдар мен халықаралық экономикалық келісімдер жобаларын әзірлеу кезінде консультациялық қолдау көрсету
Қазақстан Республикасының ұлттық мүдделерін, Евразиялық экономикалық одақтың шартты-құқықтық базасын және елдің өзге де халықаралық міндеттемелерін және Қазақстан Республикасының заңнамасын ескере отырып, Дүниежүзілік сауда ұйымында жұмыс істеу шеңберінде Қазақстан Республикасының ұстанымын қалыптастыру бойынша зерттеу, консультациялық және талдамалық қолдау көрсету
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

30 000
133
Оказание консультационной поддержки при разработке позиций на международные торговые переговоры и проектов международных экономических соглашений в рамках ВТО
Оказание исследовательской, консультационной и аналитической поддержки по формированию позиции Республики Казахстан в рамках функционирования во Всемирной торговой организации с учетом национальных интересов Республики Казахстан, договорно-правовой базы Евразийского экономического союза и прочих международных обязательств страны и законодательства Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

115 826
134
Сыртқы нарыққа қол жеткізу кезіндегі сауда және әкімшілік кедергілерді жою жөнінде ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Әріптес елдермен келіссөздер жүргізу үшін неғұрлым сезімтал тауар позициялары бойынша талдау жүргізе отырып, тауарлар нарығына қол жеткізу мәселелері бойынша талдау жүргізу және талдамалық қолдау көрсету
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

115 826
134
Выработка предложений и рекомендаций по устранению торговых и административных барьеров при доступе на внешние рынки
Проведение анализа и оказание аналитической поддержки по вопросам доступа на рынок товаров с проведением анализа по наиболее чувствительным товарным позициям для переговоров со странами-партнерами
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

111 909
135
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде уағдаластықтарды іске асыру ықпалын мониторингтеу және өнеркәсіптік тауарларымен сауда-саттықта Қазақстанның мүдделерін ілгерілету бойынша ұсыныстар әзірлеу
Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартта көзделген нормалармен бірге Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде ағымдағы жұмыс істеуге байланысты өнеркәсіптің бәсекеге қабілеттілігі мәселелері бойынша талдамалық қолдау көрсету. Отандық өнімнің бәсекеге қабілеттілігіне әсер ететін факторларды анықтау, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер арасындағы өнеркәсіп саласындағы өзара іс-қимылдың шеңберіндегі мүмкіндіктердің көмегімен отандық тауарлардың бәсекеге қабілеттілігін арттыруға бағытталған шаралар бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

111 909
135
Мониторинг влияния реализации договоренностей в рамках Евразийского экономического союза и выработка предложений по продвижению интересов Казахстана в торговле промышленными товарами
Оказание аналитической поддержки по вопросам конкурентоспособности промышленности, связанным с текущим функционированием в рамках Евразийского экономического союза вкупе с нормами, предусмотренными в Договоре о Евразийском экономическом союзе.
Выявление факторов, влияющих на конкурентоспособность отечественной продукции, выработка предложений и рекомендаций по мерам, направленным на повышение конкурентоспособности отечественных товаров, в том числе с помощью возможностей в рамках взаимодействия в сфере промышленности между государствами-членами Евразийского экономического союза
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

92 557
136
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде уағдаластықтарды іске асыру ықпалын мониторингтеу және агроөнеркәсіп кешені тауарларымен сауда-саттықта Қазақстанның мүдделерін ілгерілету бойынша ұсыныстар әзірлеу
Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарт шеңберіндегі нормалармен бірге Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде ағымдағы жұмыс істеуге байланысты ауыл шаруашылығының бәсекеге қабілеттілігі мәселелері бойынша талдамалық қолдау көрсету. Отандық өнімнің бәсекеге қабілеттілігіне әсер ететін факторларды анықтау, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер арасындағы ауыл шаруашылығы саласындағы өзара іс-қимылдың шеңберіндегі мүмкіндіктердің көмегімен отандық тауарлардың бәсекеге қабілеттілігін арттыруға бағытталған шаралар бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

92 557
136
Мониторинг влияния реализации договоренностей в рамках Евразийского экономического союза и выработка предложений по продвижению интересов Казахстана в торговле товарами агропромышленного комплекса
Оказание аналитической поддержки по вопросам конкурентоспособности сельского хозяйства, связанным с текущим функционированием Евразийского экономического союза вкупе с нормами в рамках Договора о Евразийском экономическом союзе.
Выявление факторов, влияющих на конкурентоспособность отечественной продукции, выработка предложений и рекомендаций по мерам, направленным на повышение конкурентоспособности отечественных товаров, в том числе с помощью возможностей в рамках взаимодействия в сфере сельского хозяйства между государствами-членами Евразийского экономического союза
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

48 341
137
Қазақстан Республикасының Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына кіруі процесіне талдамалық және консультациялық қолдау көрсету
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына кіру бойынша басқа елдердің тәжірибелерін зерттеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасы үшін осы тәжірибе негізінде ұсынымдар әзірлеу.
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

48 341
137
Оказание аналитической и консультационной поддержки процесса вступления Республики Казахстан в Организацию экономического сотрудничества и развития
Изучение опыта других стран по вступлению в Организацию экономического сотрудничества и развития, а также выработка рекомендаций на основе этого опыта для Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

197 000
138
Қазақстан Республикасында ішкі сауданы мемлекеттік реттеуді жетілдіру
Сауда секторының тиімділігін арттыру, оның ішінде станционарлық сауда үлесінің артуы салдарынан, сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіру, сондай-ақ өңіраралық сауданың дамуындағы бар кедергілерді зерделеу, желілік маркетингті реттеу, әлеуметтік маңызды тауарларға бөлшек бағаларды реттеу мәселелері бойынша нормативтік-құқықтық базаны жетілдіру, биржалық сауданы дамыту бойынша тұжырымдама әзірлеу, тауар биржалары арқылы міндетті түрде өткізуге жататын тауарларды айқындау әдістемесін әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

197 000
138
Совершенствование государственного регулирования внутренней торговли в Республике Казахстан
Повышение эффективности сектора торговли, в том числе вследствие повышения доли стационарной торговли, совершенствование государственного регулирования в сфере торговли, а также изучение существующих барьеров в развитии межрегиональной торговли, регулирование сетевого маркетинга, совершенствование нормативно-правовой базы по вопросам регулирования розничных цен на социально значимые товары, разработка концепции по развитию биржевой торговли, разработка методики по определению товаров, подлежащих обязательной реализации через товарные биржи
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

60 050
139
Қазақстан Республикасында электрондық сауданы мемлекеттік реттеуді жетілдіру
Электрондық сауданы жүргізу жөніндегі шетелдердің тәжірибесін зерделеу, Қазақстан Республикасында электрондық сауданың ағымдағы жағдайын және жүйенің даму перспективаларын талдау. Саланы одан әрі дамыту жөнінде ұсынымдаманы әзірлеу.
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

60 050
139
Совершенствование государственного регулирования электронной торговли в Республике Казахстан
Изучение опыта зарубежных стран по ведению электронной торговли, анализ текущего состояния и перспектив развития системы электронной торговли в Республике Казахстан. Выработка рекомендаций по дальнейшему развитию отрасли
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

552 299
141
Жергілікті атқарушы органдардың халықтың әлеуметтік көңіл күйіне әлеуметтік маңызы бар нәтижелерге қол жеткізу үшін қабылданған шаралар мен шешімдердің ықпалын бағалау
Өңірлердің әлеуметтік-экономикалық даму ықпалын, сондай-ақ жергілікті атқарушы органдардың халықтың әлеуметтік көңіл күйі үшін қабылдаған шаралар мен шешімдер сипатын айқындау
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

552 299
141
Оценка влияния мер и решений, принимаемых местными исполнительными органами, на достижение социально значимых результатов на социальное самочувствие населения
Определение характера влияния социально-экономического развития регионов, а также мер и решений, принимаемых местными исполнительными органами на социальное самочувствие населения
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

222 920
144
Қазақстан Республи касының экспорт тық әлеуетін ынталандыру жөнінде бағдарламалар әзірлеуді сараптамалық-талдама лық сүйемел деу
Қазақстанның экспорттық әлеуетін заманауи экономика-математикалық әдістерді пайдалана отырып анықтау және институционалдық өзгерістер, тауарлар мен көрсетілетін қызметтер экспортының өсуін және әртараптандырылуын қаржылық, инфрақұрылым дық және сервистік қолдау шаралары бойынша жүйелі ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

222 920
144
Экспертно-аналитическое сопровождение разработки программы по стимулированию экспортного потенциала Республики Казахстан
Выявление экспортного потенциала Казахстана с использованием современных экономико-математических методов и разработка системных рекомендаций по институциональным изменениям, мерам финансовой, инфраструктур ной и сервисной поддержке роста и диверсификации экспорта товаров и услуг
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

211 590
145
Мемлекеттік жоспарлау жүйесін сараптамалық сүйемелдеу (2025 жылға дейін стратегиялық даму жұмысы)
Стратегиялық мақсаттарды іске асыру деңгейін айқындау және Қазақстан Республикасының 2025 жылға дейінгі Стратегиялық даму жоспарын пысықтауды сараптамалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

211 590
145
Экспертное сопровождение системы государственного планирования (Стратегический план развития до 2025 года)
Определение степени реализации стратегических целей и оказание экспертного сопровождения в доработки Стратегического плана развития Республики Казахстан до 2025 года
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

835 581
146
Үшінші технологиялық жаңғырту (Жаңғырту 3.0) аясында экономикалық өсудің жаңа моделін әзірлеу бойынша зерттеулер
Қазақстан Республикасы Президентінің Жолдауын ескере отырып, кешенді талдау жүргізу және 3-ші технологиялық жаңғырту аясында экономикалық өсудің жаңа моделіне практикалық ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
560 000

835 581
146
Исследования по разработке новой модели экономического роста в контексте третьей технологической модернизации (модернизация 3.0)
Проведение комплексного анализа и выработка практических рекомендаций к новой модели экономического роста в контексте 3-й технологической модернизации с учетом послания Президента Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"
560 000

147
Бизнес шығындарын жаппай азайту бойынша шаралар кешенін әзірлеу және бәсекелес тікті дамытуға бөгет жасайтын құқықтық кедергілерді жою бойынша заңнаманы "тексеру"
Бизнес шығындарын жаппай азайту бойынша шаралар кешенін әзірлеу және бәсекелестікті дамытуға бөгет жасайтын құқықтық кедергілерді жою бойынша заңнаманы "тексеру"
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
212 570
148
Өңірлік саясатты, оның ішінде жергілікті басқару мәселелерін жетілдіруді сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу
Қазіргі өңірлік саясат басымдықтарын ескере отыра, Қазақстанның әкімшілік-аумақтық құрылысын жетілдіру, Қазақстан Республикасының өңірлік саясат құралдарын жетілдіру жөнінде ұсынымдар әзірлеу, өңірлік саясат құралдарының тиімділігіне бағалау жүргізу және олардың тиімділігін арттыру бойынша ұсынымдар әзірлеу, сондай-ақ Мемлекеттік қызметшілерді өңірлік оқытудың орталықтарының қызметкерлеріне семинарлар өткізуді ұйымдастыру жөніндегі іс-шаралар кешенін жүзеге асыру. Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін сараптамалық-талдамалық және әдістемелік бағалау. Қазақстан Республикасының макроаймақтары мен қалалық агломерацияларын 2025 жылға дейін аймақтық-кеңістікте дамыту сценарийлерін әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
25 145
149
Қазақстан Республикасының өңірлерінде бизнес жүргізудің жеңілдігі жөнінде рейтинг әзірлеу және енгізу
Бизнес жүргізудің жеңілдігі жөніндегі рейтинг негізінде Қазақстан Республикасының өңірлерінде бизнес жүргізу жағдайларын талдау және салыстыру
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

147
Разработка комплекса мер по фронтальному снижению издержек бизнеса и "ревизия" законодательства по исключению правовых барьеров, препятствующих развитию конкуренции
Разработка комплекса мер по фронтальному снижению издержек бизнеса и "ревизия" законодательства по исключению правовых барьеров, препятствующих развитию конкуренции
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"
212 570
148
Экспертно-аналитическое сопровождение совершенствования региональной политики, в том числе вопросы местного управления
Разработка рекомендаций по совершенствованию административно-территориального устройства Казахстана с учетом приоритетов современной региональной политики, совершенствованию инструментов региональной политики Республики Казахстан, проведение оценки эффективности инструментов региональной политики и выработка рекомендаций по повышению их эффективности, а также осуществление комплекса мероприятий по организации проведения семинаров работников региональных центров обучения государственных служащих. Экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов. Разработка сценариев территориально-пространственного развития макрорегионов и городских агломераций Республики Казахстан до 2025 года.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"
25 145
149
Разработка и внедрение рейтинга по легкости ведения бизнеса в регионах Республики Казахстан
Анализ и сравнение условий ведения бизнеса в регионах Республики Казахстан на основе рейтинга по легкости ведения бизнеса
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и предпринимательства"

185 920
150
"Назарбаев Университеті" ДБҰ базасында ШОБ топ-менеджментін оқыту
"Назарбаев Университеті" ДБҰ Дьюк Университетімен (АҚШ) бірлесіп "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасын бекіту, "Бизнестің жол картасы 2020" іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 маусымдағы № 556 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 168 қаулысына сәйкес
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасының төртінші бағытының шеңберінде шағын және орта бизнес кәсіпорындарының жоғары және орта буын басшылары үшін "ШОБ топ-менеджментін оқытуды" өткізеді
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ

185 920
150
Обучение топ-менеджмента МСБ на базе АОО "Назарбаев Университет"
Обучение топ-менеджмента МСБ для руководителей высшего и среднего звена предприятий малого и среднего бизнеса проводится АОО "Назарбаев Университет" совместно с Университетом Дьюк (США) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 168 "Об утверждении Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2010 года № 556 "О некоторых мерах по реализации Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" в рамках четвертого направления Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"

087 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру"
305 199
151
Интернет желісінде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау. Қазақ тілді БАҚ-ты интернетте насихаттау, отандық интернет БАҚ-ты дамыту. Мемлекеттік тілді дамыту. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі мен Үкіметінің қызметін интернетте жариялау. Қазақстанның мультимедиялық контентін жинақтау. Білім беруді, мәдени деңгейді, патриотизмді арттыру. Кітаптардың электрондық базасын құру, қазақ әдебиетін алға жылжыту. Елдің тарихи-мәдени мұрасын зерделеу және сақтау, тарихи-мәдени дәстүрлерді жаңғырту, "Қазақстан-2050" стратегиясының іске асырылу барысын жариялау
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Қазконтент" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

087 "Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
305 199
151
Проведение государственной информационной политики в сети Интернет
Освещение социально-экономической и общественно-политической жизни страны. Популяризация казахоязычных СМИ в интернете, развитие отечественных интернет-СМИ. Развитие государственного языка. Освещение деятельности Премьер-Министра и Правительства Республики Казахстан в интернете. Сбор мультимедийного контента Казахстана. Повышение образованности, культурного уровня, патриотизма. Создание электронной базы книг, продвижение казахской литературы. Изучение и сохранение историко-культурного наследия страны, возрождение историко-культурных традиций, освещение хода реализации Стратегии "Казахстан-2050".
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Казконтент"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

1 240 071
152
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Хабар24", сондай-ақ "KazakhTV" арналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Хабар агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
13 949 331
153
"Қазақстан" РТРК" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Қазақстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия" телеарналары, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар", "Астана", "Classic" радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

1 240 071
152
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар24", а также "KazakhTV"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
13 949 331
153
Проведение государственной информационной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия", областные телеканалы, радио "Казахское радио", "Шалкар", "Астана", и "Classic"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

18 893 228
154
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Мир", "Мир24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

18 893 228
154
Проведение государственной информационной политики через национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Мир", "Мир 24"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
Национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

306 008
155
"Жас өркен" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Ұлан", "Дружные ребята" газеттері, "Ақ желкен", "Балдырған" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Жас өркен" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
102 566
156
"Қазақ газеттері" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Ана тілі", "Экономика", "Ұйғыр айвази" газеттері, "Мысль", "Ақиқат", "Үркер" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Қазақ газеттері" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

306 008
155
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Жас оркен"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Ұлан", "Дружные ребята", журналы "Ақ желкен", "Балдырған"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
ТОО "Жас оркен"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
102 566
156
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Ана тілі", "Экономика", "Ұйғыр айвази", журналы "Мысль", "Ақиқат", "Үркер"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

149 766
157
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу мәселелерін ақпараттық-талдамалық және әдістемелік сүйемелдеу
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
878 898
158
"Егемен Қазақстан" республикалық газеті" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
"Егемен Қазақстан" газеті арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Егемен Қазақстан" республикалық газеті" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
877 536

149 766
157
Проведение мониторинга средств массовой информации
Информационно-аналитическое и методическое сопровождение вопросов проведения государственной информационной политики
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
878 898
158
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету "Егемен Қазақстан"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
877 536

159
"Казахстанская правда" республикалық газеті" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөнінде көрсетілетін қызметтер
"Казахстанская правда" газеті арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Казахстанская правда" республикалық газеті" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
721 152
160
"Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты интернет желісінде жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау. Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық дамуын және халықаралық аренадағы деңгейін көрсету.
Қазақстанның халықаралық оң имиджін қалыптастыру және сайттың барлық тілдік нұсқаларында насихаттау.
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
639 942
161
Ғылыми-технологиялық және тәжірибелік-эксперименттік базаны дамыту
Тәжірибелі-конструкторлық жұмыстар, ғылыми-технологиялық ғарыштық аппаратын құрудың толық циклін қоса алғанда (жобалау, әзірлеу, құрастыру, сынау, орбитада іске қосу және сынау).
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ғалам" ЖШС БК
009 "Ғылыми-технологиялық және тәжірибелік-эксперименттік базаны дамыту" 101 "Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру"
642 658
162
"Байқоңыр" кешеніндегі Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмейтін объектілерді кәдеге жаратуды, рекультивациялауды және жөндеуді ұйымдастыру
Жобалау-іздестіру жұмыстарын жүргізу; пайдаланудан шығарылған ғимараттар мен құрылыстарды бұзу;
инертті құрылыс қалдықтарын көму үшін полигонды жайластыру;
инертті құрылыс қалдықтарын жинау, шығару және полигонда көму; тазартылған аумақты жоспарлау;
мұнай өнімдерімен ластанған жер учаскелерін рекультивациялау бойынша іс-шаралар
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Инфракос" РМК
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануды кеңейту"
101 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясының жалдайтын құрамда кірмейтін объектілерін кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру"
164 481
163
Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және одан шығарылған "Байқоңыр" кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
Ресей Федерациясы жалға алған құрамға кірмеген және одан шығарылған "Байқоңыр" кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Инфракос" РМК

159
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская газета "Казахстанская правда"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету "Казахстанская правда"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Республиканская газета "Казахстанская правда"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
721 152
160
Проведение государственной информационной политики в сети интернет через ТОО "Международное информационное агентство "Казинформ"
Освещение социально-экономической и общественно-политической жизни страны.
Позиционирование Казахстана на международной арене и уровня его социально-экономического развития.
Формирование положительного международного имиджа, популяризация Казахстана в мире на всех языковых версиях сайта.
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
ТОО "Международное информационное агентство "Казинформ"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
639 942
161
Развитие научно-технологической и опытно-экспериментальной базы
Опытно-конструкторские работы, включающие полный цикл создания научно-технологического космического аппарата (проектирование, изготовление, сборка, испытания, запуск и испытания на орбите)
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО СП "Ғалам"
009 "Развитие научно-технологической и опытно-экспериментальной базы"
101 "Создание космической системы научно-технологического назначения"
642 658
162
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией
Проведение проектно-изыскательских работ; разборка зданий и сооружений, выведенных из эксплуатации; обустройство полигона для захоронения инертных строительных отходов; сбор, вывоз и захоронение инертных строительных отходов на полигоне; планировка очищенной территории;
мероприятия по рекультивации земельных участков, загрязненных нефтепродуктами
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП "Инфракос"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
101 "Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией"
164 481
163
Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
Услуги по обеспечению сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП "Инфракос"

010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануды кеңейту" 103 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және
ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"
60 758
164
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
012 "Жұмылдыру дайындығы, жұмылдыру және мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру іс-шараларын іске асыру"

010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры" 103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"
60 758
164
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
012 "Реализация мероприятий мобилизационной подготовки, мобилизации и формирования государственного материального резерва" 100 "Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации"

62 075
165
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру бойынша зерттеу жүргізу
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылауды тиімді жүргізу мақсатында қаржылық бұзушылықтарды анықтау және алдын алу әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерді зерттеу
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
"Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу жөніндегі орталық" РМК ШЖС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
101 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер"

62 075
165
Проведение исследований по совершенствованию системы государственного аудита и финансового контроля
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений, в целях эффективного осуществления государственного аудита и финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
РГП на ПХВ "Центр по исследованию финансовых нарушений" Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля" 101 "Исследования в сфере государственного аудита и финансового контроля"

88 438
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 775 қаулысына
28-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 28-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 22.02.2017 № 87 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.11.2017 № 745 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы:

88 438
Приложение 28
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2016 года № 775
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на возмещение части расходов, понесенных субьектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
Сноска. Постановление дополнено приложением 28 в соответствии с постановлением Правительства РК от 22.02.2017 № 87 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции постановления Правительства РК от 15.11.2017 № 745 (вводится в действие с 01.01.2017).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тысяч тенге
Всего