Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 852 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 852 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасында электрондық сауданы жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 қыркүйектегі № 786 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 33, 368-құжат).
2. "Биржа саудасының үлгі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 2042 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 57, 498-құжат).
3. "Биржа саудасының үлгі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 2042 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 59 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 13, 233-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2016 года № 852.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2016 года № 852
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2007 года № 786 "Об утверждении Правил осуществления электронной торговли в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 33, ст. 368).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 2042 "Об утверждении Типовых правил биржевой торговли" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 57, ст. 498).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2013 года № 59 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 2042 "Об утверждении Типовых правил биржевой торговли" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 13, ст. 233).