Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 904 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2016 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 904 қаулысымен бекітiлген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 532-құжат):
3-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі туралы ережеде:
16-тармақта:
орталық аппараттың функцияларында:
мынадай мазмұндағы 9-1) тармақшамен толықтырылсын:
"9-1) Заң шығару жұмысының тұжырымдамалық жоспарын және заң жобалау жұмыстарының ағымдағы жоспарларын әзірлеу;";
12) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"12) Премьер-Министрдің тапсырмасы бойынша мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесе отырып Қазақстан Республикасы Үкіметінің нормативтік құқықтық актілеріне ресми түсінік беру;";
13), 14) тармақшалар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 15-1) тармақшамен толықтырылсын:
"15-1) орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдардың, сондай-ақ мәслихаттардың, әкімдіктердің, тексеру комиссияларының және әкімдердің нормативтік құқықтық актілерінің ресми жариялануын бақылау";
40) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"40) бiрыңғай құқықтық ақпарат жүйесiн құру, орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттiк органдарға анықтамалық-ақпараттық жұмыста көмек көрсету;".
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының заң қызметтерi туралы үлгi ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 қарашадағы № 1072 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 41, 454-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының заң қызметтері туралы үлгі ережеде:
8-тармақтың он бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 904.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2016 года № 904
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 532):
пункт 3 исключить;
в Положении о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 16:
в функциях центрального аппарата:
дополнить подпунктом 9-1) следующего содержания:
"9-1) разработка Концептуального плана законотворческой работы и текущих планов законопроектных работ;";
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) официальное разъяснение нормативных правовых актов Правительства Республики Казахстан по поручению Премьер-Министра совместно с заинтересованными государственными органами;";
подпункты 13), 14) исключить;
дополнить подпунктом 15-1) следующего содержания:
"15-1) контроль за официальным опубликованием нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов, а также маслихатов, акиматов, ревизионных комиссий и акимов;";
подпункт 40) изложить в следующей редакции:
"40) создание единой системы правовой информации, оказание помощи центральным исполнительным и иным центральным государственным органам в справочно-информационной работе;".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 355.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2006 года № 1072 "Об утверждении Типового положения о юридических службах государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 41, ст. 454):
в Типовом положении о юридических службах государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац одиннадцатый пункта 8 изложить в следующей редакции:

"мемлекеттік органның норма шығармашылық қызметін, нормативтік құқықтық актілер жобаларының, сондай-ақ "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 6), 7), 8), 9) тармақшаларында көзделген, әділет органдарында мемлекеттік тіркелуге тиіс нормативтік құқықтық актілердің заң сараптамасының нәтижелері бойынша Әділет министрлігінің ескертулерін тұрақты негізде талдайды және талдау нәтижелері бойынша мемлекеттік органның бірінші басшысына, сондай-ақ орталық атқарушы органның жауапты хатшысына (белгіленген тәртіппен орталық атқарушы органның жауапты хатшысының өкілеттіктері жүктелген лауазымды адамға) оны жетілдіру және анықталған кемшіліктерді жою жөнінде ұсыныстар енгізеді және жылына екі рет жартыжылдықтан кейінгі айдың 10-на дейін Әділет министрлігіне жүргізілген талдау және қабылданған шаралар туралы ақпарат жібереді;".
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.04.2017 № 192 қаулысымен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.07.2021 № 466 қаулысымен.
6. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.03.2019 № 149 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 904 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 904 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 904 қаулысына
3-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 904 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күші жойылған кейбір шешімдерінің
тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң заң жобалау қызметiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 40, 455-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 сәуірдегі № 430 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001ж., № 13, 146-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 қыркүйектегі № 1256 қаулысы.

"анализируют на постоянной основе нормотворческую деятельность государственного органа, замечания Министерства юстиции по результатам юридической экспертизы проектов нормативных правовых актов, а также нормативных правовых актов, предусмотренных подпунктами 6), 7), 8), 9) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подлежащих государственной регистрации в органах юстиции, и по результатам анализа вносят первому руководителю государственного органа, а также ответственному секретарю центрального исполнительного органа (должностному лицу, на которого в установленном порядке возложены полномочия ответственного секретаря центрального исполнительного органа) предложения по ее совершенствованию и устранению выявленных недостатков и два раза в год до 10 числа следующего месяца полугодия направляют информацию в Министерство юстиции о проведенном анализе и принятых мерах;".
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 11.04.2017 № 192 (вводится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию).
5. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 07.07.2021 № 466.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.03.2019 № 149.
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2016 года № 90
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 355 (вводится в действие с 01.06.2022).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2016 года № 904
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 355 (вводится в действие с 01.06.2022).
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2016 года № 904
Сноска. Приложение 3 утратило силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 355 (вводится в действие с 01.06.2022).
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2016 года № 904
Перечень утративших силу некоторых
решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376 "О мерах по совершенствованию законопроектной деятельности Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 40, ст. 455).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года № 430 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 13, ст. 146).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2001 года № 1256 "О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376".

4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 20 ақпандағы № 231 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 6, 57-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 маусымдағы № 690 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 19, 209-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң Регламентi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы № 1300 қаулысының 2-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 44, 443-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 маусымдағы № 547 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 23, 287-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 тамыздағы № 802 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 33, 324-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 0аулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 қарашадағы № 1175 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 44, 478-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 сәуірдегі № 389 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 16, 205-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 532-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 1277 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 45, 580-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1352 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 50, 646-құжат).

4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2002 года № 231 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 57).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2002 года № 690 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 19, ст. 209).
6. Подпункт 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 1300 "О Регламенте Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 44, ст. 443).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2003 года № 547 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 23, ст. 287).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2003 года № 802 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 33, ст. 324).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2003 года № 1175 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 44, ст. 478).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2004 года № 389 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 16, ст. 205).
11. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 532).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 1227 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 45, ст. 580).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1352 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 50, ст. 646).

14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 сәуірдегі № 398 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 18, 219-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 мамырдағы № 493 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 21, 259-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 қыркүйектегі № 941 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 36, 492-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Дiни істер комитетiнiң мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 желтоқсандағы № 1319 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 50, 648-құжат).
18. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 желтоқсандағы № 1327 қаулысы.
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 наурыздағы № 172 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 9, 84-құжат).
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 қыркүйектегі № 846 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 34, 363-құжат).
21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қазандағы № 905 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 37, 419-құжат).
22. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 наурыздағы № 300 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 18, 160-құжат).
23. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі № 323 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 172-құжат).
24. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 маусымдағы № 587 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 30, 302-құжат).

14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2005 года № 398 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 219).
15. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2005 № 493 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 21, ст. 259).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2005 года № 941 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 36, ст. 492).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2005 года № 1319 "Вопросы Комитета по делам религий Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 50, ст. 648).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2005 года № 1327 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376".
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2006 года № 172 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 9, ст. 84).
20. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2006 года № 846 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 34, ст. 363).
21. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2007 года № 905 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 37, ст. 419).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2008 года № 300 "О некоторых вопросах Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 18, ст. 160).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2008 года № 323 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 172).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2008 года № 587 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 30, ст. 302).

25. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1248 қаулысы.
26. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 мамырдағы № 728 қаулысы.
27. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қазандағы № 1707 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 46, 438-құжат).
28. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 2206 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 2, 16-құжат).
29. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 маусымдағы № 632 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 347-құжат).
30. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1420 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 7, 92-құжат).
31. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 600 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 40, 510-құжат).
32. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1575 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 9, 176-құжат).
33. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 наурыздағы № 369 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 38, 516-құжат).

25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1248 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2009 года № 728 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
27. Подпункт 1) пункта 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2009 года № 1707 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 46, ст. 438).
28. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2009 года № 2206 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 2, ст. 16).
29. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2010 года № 632 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 347).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 1420 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 7, ст. 92).
31. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 600 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 40, ст. 510).
32. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2011 года № 1575 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 9, ст. 176).
33. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2012 года № 369 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 38, ст. 516).

34. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау қызметін жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 1296 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 74, 1081-құжат).
35. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1166-құжат).
36. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 мамырдағы № 541 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 35, 521-құжат).
37. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 12-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).
38. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 10-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 540-құжат).
39. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 59-60, 555-құжат).
40. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және "Заң шығару қызметін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 2 ақпандағы № 15-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 1401 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2, 4, 6-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 83-84, 722-құжат).

34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2012 года № 1296 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376 "О мерах по совершенствованию законопроектной деятельности Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 74, ст. 1081).
35. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1166).
36. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2013 года № 541 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 35, ст. 521).
37. Пункт 12 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).
38. Пункт 10 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 540).
39. Пункт 2 изменений и дополнений которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 59-60, ст. 555).
40. Пункты 2, 4, 6 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 1401 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 февраля 2009 года № 15-р "О дальнейших мерах по совершенствованию законотворческой деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 83-84, ст. 722).

41. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң заң жобалау қызметiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 87 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 14, 62-құжат).

41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 87 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376 "О мерах по совершенствованию законопроектной деятельности Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 14, ст. 62).