"2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу және 2016 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2016 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2017 жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 87 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. 2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2017 жылға мынадай:
1) кірістер – 9 543 305 694 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 4 787 775 502 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 102 758 432 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 398 507 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4 651 373 253 мың теңге;
2) шығындар – 10 740 128 973 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 191 542 795 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 273 866 697 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 82 323 902 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 159 496 347 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 162 396 347 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 900 000 мың теңге;
5) тапшылық – -1 547 862 421 мың теңге немесе елдің жалпы iшкi өнiміне қатысты 3,1 пайыз;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 547 862 421 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.";
2-тармақ мынадай мазмұндағы 5-1), 5-2), 5-3), 23-1) тармақшалармен және 26) тармақшадағы "сомаларын бөлу бекітілсін." деген сөздер "сомаларын бөлу;" деген сөздермен ауыстырылып, 27), 28) тармақшалармен толықтырылсын:
"5-1) осы қаулыға 5-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ішкі істер органдарының бөлімшелерін материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
5-2) осы қаулыға 5-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ішкі істер органдарының әкімшілік полиция қызметкерлерін оқытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017-2019 годы", увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2016 года и использовании (недоиспользовании) в 2017 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2016 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2017 года № 87.
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 – 2019 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2017 – 2019 годы, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 543 305 694 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 787 775 502 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 102 758 432 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 398 507 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 651 373 253 тысячи тенге;
2) затраты – 10 740 128 973 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 191 542 795 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 273 866 697 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 82 323 902 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 159 496 347 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 162 396 347 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 900 000 тысяч тенге;
5) дефицит – -1 547 862 421 тысяча тенге или 3,1 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 547 862 421 тысяча тенге;
пункт 2 дополнить подпунктами 5-1), 5-2), 5-3), 23-1), 27) и 28) следующего содержания:
"5-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение подразделений органов внутренних дел согласно приложению 5-1 к настоящему постановлению;
5-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обучение сотрудников административной полиции органов внутренних дел согласно приложению 5-2 к настоящему постановлению;

5-3) осы қаулыға 5-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"23-1) осы қаулыға 23-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"27) осы қаулыға 28-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субьектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
28) осы қаулыға 29-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға кредит беру сомаларын бөлу бекітілсін.";
3-тармақ алып тасталсын;
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі 2017 жылғы 10 наурызға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің осы қаулының 2-тармағының 13), 14), 15), 16) және 17) тармақшаларында көрсетiлген ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртібі туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.";
мынадай мазмұндағы 6-1 және 6-2-тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі 2017 жылғы 20 ақпанға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің осы қаулының 2-тармағының 12), 20) және 21) тармақшаларында көрсетiлген ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртібі туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
6-2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлiгі 2017 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде "Қарағандышахтатарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне берiлген, таратылған шахталардың қызметкерлеріне келтiрiлген зиянды өтеу қағидаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.";
көрсетілген қаулыға 1, 2, 3, 13, 16, 22, 23, 25 және 27-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы осы қаулыға 10, 11, 12, 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес 5-1, 5-2, 5-3, 23-1, 28 және 29-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулыға 16-қосымшаға сәйкес 2016 жылғы республикалық бюджеттің бюджеттік қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындаулары ұлғайтылсын.

5-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел согласно приложению 5-3 к настоящему постановлению;";
"23-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд согласно приложению 23-1 к настоящему постановлению;";
"27) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях согласно приложению 28 к настоящему постановлению;
28) распределение сумм кредитов областным бюджетам на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства согласно приложению 29 к настоящему постановлению.";
пункт 3 исключить;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в срок до 10 марта 2017 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 13), 14), 15), 16) и 17) пункта 2 настоящего постановления.";
дополнить пунктами 6-1 и 6-2 следующего содержания:
"6-1. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в срок до 20 февраля 2017 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 12), 20) и 21) пункта 2 настоящего постановления.
6-2. Министерству энергетики Республики Казахстан в срок до 1 апреля 2017 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке возмещения ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных товариществу с ограниченной ответственностью "Карагандаликвидшахт.";
приложения 1, 2, 3, 13, 16, 22, 23, 25 и 27 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему постановлению;
дополнить указанное постановление приложениями 5-1, 5-2, 5-3, 23-1, 28 и 29 согласно приложениям 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему постановлению.
2. Увеличить годовые плановые назначения соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2016 года согласно приложению 16 к настоящему постановлению.

3. Осы қаулыға 17-қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдар өткен қаржы жылының тіркелген міндеттемелерінің ақы төленбеген бөлігінің сомасына қаржы жылының басына жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қалдығы есебінен 2016 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму транферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын, олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2017 қаржы жылында пайдалансын (толық пайдалансын).
4. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарын екі апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
5. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 22 ақпандағы
№ 87 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 775 қаулысына
1-қосымша
Басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесі
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2017 жыл
2018
жыл
2019 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Барлығы:

3. Местным исполнительным органам в 2017 финансовом году использовать (доиспользовать) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2016 году, с соблюдением их целевого назначения за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств прошедшего финансового года согласно приложению 17 к настоящему постановлению.
4. Центральным исполнительным органам в двухнедельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 февраля 2017 года № 87
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2016 года № 775
Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2017 год
2018 год
2019 год
Программа
Подпрограмма
Всего:

15 674 575
3 971 089
3 030 517
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
13 074 575
3 071 089
1 530 517
254
Су ресурстарын тиімді басқару
13 074 575
3 071 089
1 530 517
113
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
13 074 575
3 071 089
1 530 517
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
241 324
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
241 324
Ақтөбе облысы
400 000
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Нұра-Мамыр топтық су құбыры желілерінің құрылысы
400 000
Алматы облысы
549 999
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. 1-ші қосылу кешені (құрылыстың 1-ші кезегі)
549 999
Шығыс Қазақстан облысы
300 510
ШҚО Үржар ауданының Келді-Мұрат өзеніндегі гидроторап бөгетін "Ақтоған" магистралдық тоғанымен қайта жаңғырту
1 077
ШҚО, Үржар ауданы Кусак өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңғырту
299 433
Жамбыл облысы
1 905 381
1 269 914
342 274
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп Талас бөгеті мен "Базарбай" магистральды каналын қайта жаңарту
1 905 381
1 269 914
342 274
Батыс Қазақстан облысы
1 972 354
БҚО Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы маңындағы Үлкен Өзен өзеніне Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін Киров-Шежін каналын қайта жаңғырту. (ІІ-кезең)
72 354
БҚО Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы маңындағы Үлкен Өзен Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін, Киров-Шежін каналын қайта жаңғырту III кезең
1 500 000
БҚО Жаңақала ауданындағы Жаңақала топтық су құбырының құрылысы
400 000
Қарағанды облысы
577 662
Қарағанды облысы Жартас бөгенін (су тартқыш, бұру каналын) қайта жаңғырту
293
Қарағанды облысындағы Жезқазған қаласының сумен жабдықталуын ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу (түзету)
577 369
Қызылорда облысы
1 999 860
1 201 175
926 320
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш имараттары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы
800 000
Қызылорда облысындағы Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын ПК272+55-тен ПК853+00 (899+00)-ге дейін қайта жаңғырту I кезек

15 674 575
3 971 089
3 030 517
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
13 074 575
3 071 089
1 530 517
254
Эффективное управление водными ресурсами
13 074 575
3 071 089
1 530 517
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений
13 074 575
3 071 089
1 530 517
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
241 324
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области, 2-я очередь строительства
241 324
Актюбинская область
400 000
Строительство групповых водопроводных сетей Нура-Мамыр Иргизского района Актюбинской области
400 000
Алматинская область
549 999
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс (1 очередь строительства)
549 999
Восточно-Казахстанская область
300 510
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кельды-Мурат с магистральным каналом "Актоган" Урджарского района ВКО
1 077
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Кусак Урджарского района ВКО
299 433
Жамбылская область
1 905 381
1 269 914
342 274
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала "Базарбай" с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
1 905 381
1 269 914
342 274
Западно-Казахстанская область
1 972 354
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района ЗКО. II-этап
72 354
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района ЗКО. ІІІ-этап
1 500 000
Строительство Жангалинского группового водопровода в Жангалинском районе ЗКО
400 000
Карагандинская область
577 662
Реконструкция Жартасского водохранилища (ирригационного водозабора, отводящего канала) Карагандинской области
293
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области (корректировка)
577 369
Кызылординская область
1 999 860
1 201 175
926 320
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС №3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС №5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
800 000
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области с ПК272+55 по ПК853+00 (899+00). I очередь

3 926 639
4 405 690
5 562 739
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш-Мақат" учаскесін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
12 975 150
13 701 758
19 462 725
005
Iшкі көздер есебінен
51 928 723
65 591 389
42 846 953
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
51 928 723
65 591 389
42 846 953
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 881 432
4 150 000
4 303 255
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақтау" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 100 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Омбыға) - Майқапшағай (ҚХР-ға шығу), Павлодар, Семей қалалары арқылы" автожолының "Қалбатау-Майқапшағай" учаскесін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
9 666 777
11 700 000
9 100 000
Республикалық маңызы бар "Астана - Петропавл" автомобиль жолының "Бурабай - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
8 000 000
7 000 000
Республикалық маңызы бар "Таскескен - Бақты (ҚХР шек.)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 000 000
1 500 000
Республикалық маңызы бар "Астана қ. Оңтүстік-Батыс айналмасы" автомобиль жолының құрылысы және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 500 000
2 500 000
Республикалық маңызы бар "Өскемен - Зырян - Үлкеннарым - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 500 000
1 900 000
Республикалық маңызы бар "Орал - Тасқала - РФ шекарасы (Озинки қаласына)" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 118 546
Орталық-Шығыс "Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
20 000 000
21 525 000
10 543 698
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 080 514
4 597 843
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақжiгіт - Өзбекстан Республикасының шекарасы (Нөкіс қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 000 000
2 000 000
Республикалық маңызы бар "Щучье - Зеренді" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 500 000
1 500 000
Республикалық маңызы бар "Үшарал - Достық" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
10 200 000
2 000 000
2 500 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
16 572 264
5 441 087
6 951 449
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
16 572 264
5 441 087
6 951 449
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту

3 926 639
4 405 690
5 562 739
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - Гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш-Макат"
12 975 150
13 701 758
19 462 725
005
За счет внутренних источников
51 928 723
65 591 389
42 846 953
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
51 928 723
65 591 389
42 846 953
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
5 881 432
4 150 000
4 303 255
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Актау"
1 100 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Граница РФ (на Омск)- Майкапшагай (выход на КНР), через г.г. Павлодар, Семипалатинск" участок "Калбатау-Майкапшагай"
9 666 777
11 700 000
9 100 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана-Петропавловск" транзитного коридора "Боровое-Кокшетау-Петропавловск-граница РФ"
8 000 000
7 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Таскескен - Бахты (граница КНР)"
1 000 000
1 500 000
Строительство и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Юго-Западный обход г. Астаны"
2 500 000
2 500 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи"
1 500 000
1 900 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Уральск - Каменка - гр. РФ (на Озинки)"
5 118 546
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана-Павлодар-Калбатау-Усть-Каменогорск"
20 000 000
21 525 000
10 543 698
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
5 080 514
4 597 843
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Акжигит - граница Республики Узбекистан (на Нукус)"
2 000 000
2 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Щучинск-Зеренда"
1 500 000
1 500 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Ушарал-Достык"
10 200 000
2 000 000
2 500 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
16 572 264
5 441 087
6 951 449
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
16 572 264
5 441 087
6 951 449
Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"

8 444 500
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақтау" автожолын қайта жаңарту
3 168 810
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш-Отар" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 678 342
1 812 610
2 237 790
Республикалық маңызы бар "Жетiбай - Жаңаөзен - Фетисово - Түркменстан Республикасының шекарасы (Түркменбашы қаласына)" автожолының "Жетiбай - Жаңаөзен" учаскесін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
535 450
600 776
758 555
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автожолының "Қандыағаш-Мақат" учаскесін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 769 325
1 868 407
2 653 988
Орталық-Оңтүстік "Күрті-Бурылбайтал" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
975 837
1 159 294
1 301 116
092
Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту
214 379
102
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
214 379
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Шығыс Қазақстан облысы
214 379
Шүлбі шлюзіне құтқарушы кеме жүзетін гидротехникалық құрылыстар салу
214 379
093
Азаматтық авиацияны және әуе көлігін дамыту
45 709
103
Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және қайта салу
45 709
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
45 709
Көкшетау қаласының әуежай аэровокзалының және жасанды ұшып-қону жолағын қайта жаңарту
45 709
247
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
722 658
009
Ғылыми-технологиялық және тәжірибелік-эксперименттік базаны дамыту
722 658
101
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
722 658
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
722 658
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
722 658
13
Басқалар
10 233 649
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
10 233 649
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау
10 233 649
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
6 283 312
Ақмола облысы Бурабай ауданы "Қарасу" мемлекеттік резиденциясының аумағында Қабылдау үйін салу
6 283 312
Астана қаласы
3 950 337
Астана қаласында 350 орындық балабақша (Түзету)
1 449 323
Астана қаласындағы Бейбітшілік көшесі, 11 үй бойында Тұңғыш Президент мұражайының ғимаратының жылыту, желдету және кондициялау жүйесін реконструкциялау. Түзету
400 928
Ангар алды алаңын қайта жаңарту
156 564
Астана қаласындағы "Қызыл-Жар" резиденциясының биіктігі 2 метр бетон қоршауын қайта жаңғырту
361 135
Астана қаласындағы ерекше қорғалатын "Үкімет үйі", Парламент ғимараттары кешені және Министрліктер үйі мен оған іргелес аумағының объектілерін техникалық нығайту

8 444 500
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Актау"
3 168 810
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш-Отар"
1 678 342
1 812 610
2 237 790
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Жетыбай-Жанаозен-Фетисово - гр. Республики Туркменистана (на Туркменбаши)" участок "Жетыбай-Жанаозен"
535 450
600 776
758 555
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - Гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш-Макат"
1 769 325
1 868 407
2 653 988
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Курты-Бурылбайтал"
975 837
1 159 294
1 301 116
092
Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры
214 379
102
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
214 379
в том числе инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
214 379
Строительство защитного судоходного гидротехнического сооружения на Шульбинском шлюзе
214 379
093
Развитие гражданской авиации и воздушного транспорта
45 709
103
Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта
45 709
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
45 709
Реконструкция искусственной взлетно-посадочной полосы и аэровокзала аэропорта г. Кокшетау
45 709
247
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
722 658
009
Развитие научно-технологической и опытно-экспериментальной базы
722 658
101
Создание космической системы научно-технологического назначения
722 658
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
722 658
Создание космической системы научно-технологического назначения
722 658
13
Прочие
10 233 649
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
10 233 649
008
Строительство и реконструкция объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан
10 233 649
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
6 283 312
Строительство Дома приемов на территории государственной резиденции "Карасу" Бурабайского района Акмолинской области
6 283 312
город Астана
3 950 337
Детский сад на 350 мест в г.Астане. (Корректировка)
1 449 323
Реконструкция системы отопления, вентиляции и кондиционирования здания Музея Первого Президента по ул. Бейбитшилик, дом 11 в г. Астане. Корректировка
400 928
Реконструкция предангарной площадки
156 564
Реконструкция бетонного ограждения высотой 2 метра резиденции "Кызыл- Жар" в г.Астана
361 135
Техническая укрепленность особо охраняемых объектов "Үкімет үйі", комплекса зданий Парламента и Дом министерств и прилегающих к ним территорий в г. Астане

15 313
Астана қаласындағы Есіл өзенінің сол жағалауында Орынбор көшесі, оңтүстікке қарай № 31 көшеде орналасқан ҚР ПІБ Медициналық орталығының Клиникалық-оңалту кешені. Жылу желілері
139 089
Астана қаласы, Жеңіс даңғылы 11 мекен жайында ТП-10/0,4 кВ трансформаторлық подстанцияның құрылысы
727 985
Астана қаласындағы (Астана-Қарағанды тас жолы) Мичурино тұрғын алабы ауданында "Қызылжар" мемлекеттік резиденциясын жылумен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу
700 000
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы арқылы жоспарланатын бюджеттік инвестициялар

15 313
Клинико-реабилитационный комплекс медицинского центра УДП РК, расположенный по ул. Орынбор, южнее ул. №31 на левом берегу р. Ишим в г. Астана. Тепловые сети
139 089
Строительство трансформаторной подстанции ТП-10/0,4 кВ по адресу: г. Астана, проспект Жеңіс 11
727 985
Строительство наружных сетей теплоснабжения к государственной резиденции "Кызылжар" в районе жилого массива Мичурино (трасса Астана-Караганда) в городе Астана
700 000
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2017 год
2018 год
2019 год
Программа
Подпрограмма
II. Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц

12 772 383
4 110 581
2 773 085
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
12 772 383
053
Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту
12 772 383
113
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
12 772 383
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақтөбе облысы
4 246 000
Қызылорда облысы
4 620 782
Павлодар облысы
700 000
Алматы қаласы
3 205 601
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
4 110 581
2 773 085
053
Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту
4 110 581
2 773 085
113
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
4 110 581
2 773 085
оның ішінде өңірлер бойынша:
Павлодар облысы
2 873 085
2 773 085
Алматы қаласы
1 237 496
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 200 000
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
2 200 000
058
Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
2 200 000
106
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 200 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Алматы қаласы
2 200 000
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
105 788 200
64 300 641
50 525 405
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
105 788 200
227
Қарағанды облысының бюджетіне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына нысаналы даму трансферттері
10 454 439
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қарағанды облысы
10 454 439
228
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
31 351 036
100
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 710 904
кезекте тұрғандарға тұрғын үй салу

12 772 383
4 110 581
2 773 085
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
12 772 383
053
Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры
12 772 383
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
12 772 383
в том числе по регионам:
Актюбинская область
4 246 000
Кызылординская область
4 620 782
Павлодарская область
700 000
город Алматы
3 205 601
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
4 110 581
2 773 085
053
Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры
4 110 581
2 773 085
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
4 110 581
2 773 085
в том числе по регионам:
Павлодарская область
2 873 085
2 773 085
город Алматы
1 237 496
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 200 000
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
2 200 000
058
Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
2 200 000
106
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения
2 200 000
в том числе по регионам:
город Алматы
2 200 000
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
105 788 200
64 300 641
50 525 405
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
105 788 200
227
Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
10 454 439
в том числе по регионам:
Карагандинская область
10 454 439
228
Реализация мероприятий в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
31 351 036
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 710 904
на строительство жилья для очередников

11 364 060
Республикалық маңызы бар "Орал - Тасқала - РФ шекарасы (Озинки қаласына)" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
9 766 454
Орталық-Шығыс "Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
85 997 795
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
12 919 486
Республикалық маңызы бар "РФ шек. (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шек. (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 969 544
Орталық-Батыс дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
861 000
Республикалық маңызы бар "Таскескен - Бақты (ҚХР шек.)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
720 000
Республикалық маңызы бар "Астана қ. Оңтүстік-Батыс айналмасы" автомобиль жолының құрылысы және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 120 000
Республикалық маңызы бар "Өскемен - Зырян - Үлкеннарым - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 420 000
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақжiгіт - Өзбекстан Республикасының шекарасы (Нөкіс қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
4 910 000
Республикалық маңызы бар "Щучье - Зеренді" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 329 000
13
Басқалар
17 700 000
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
17 700 000
049
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
7 700 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен

11 364 060
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Уральск - Каменка - гр. РФ (на Озинки)"
9 766 454
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск"
85 997 795
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
12 919 486
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - Гр. РФ (на Астрахань)"
2 969 544
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Запад
861 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Таскескен - Бахты (граница КНР)"
720 000
Строительство и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Юго-Западный обход г. Астаны"
5 120 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи"
3 420 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Акжигит - граница Республики Узбекистан (на Нукус)"
4 910 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Щучинск-Зеренда"
3 329 000
13
Прочие
17 700 000
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
17 700 000
049
Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
7 700 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

7 700 000
087
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
10 000 000
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
10 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақмола облысы
276 985
Қостанай облысы

7 700 000
087
Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
10 000 000
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
10 000 000
в том числе по регионам:
Акмолинская область
276 985
Костанайская область

2 000 000
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
2 000 000
049
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
2 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
2 000 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 22 ақпандағы
№ 87 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 775 қаулысына
13-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергілікті деңгейде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с №
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы,мың теңге
оның ішінде:
қалпына келтіру емі және оңалту, паллиативтік көмек және мейірбике күтімін көрсету
республикалық ұйыммен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
қанды және оның құрамдауыштарын өндіру
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу және патологоанатомиялық диагностика
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты (алкоголизм, нашақорлық, уытқұмарлық), зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Барлығы:

2 000 000
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
2 000 000
049
Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
2 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 000 000
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 февраля 2017 года №
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2016 года № 775
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на местном уровне
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
восстановительное лечение и реабилитация, паллиативная помощь и сестринский уход
оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
производство крови и ее компонентов
реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
проведение патологоанатомического вскрытия и патологоанатомической диагностики
оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ (алкоголизм, наркомания, токсикомания)
Всего

103
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резерві
350 000
350 000
350 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 22 ақпандағы
№ 87 қаулысына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 775 қаулысына
27-қосымша
2017 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі
мың теңге
Р/с №
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік көрсетілген қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамалары
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы
1
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін өтеусіз негізде білім тарату жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Базалық шаруашылықтарда агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне мал шаруашылығы өнiмдерiн өндіру, қайта өңдеу және өткізу саласында өтеусіз негізде оқыту семинарларын өткізу
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының
ұлттық кәсіпкерлер палатасы
249 "Мал шаруашылығын дамыту үшін және мал шаруашылығы өнiмiн өндіруге, қайта өңдеуге, өткізуге жағдай жасау" 107 "Мал шаруашылығы өнiмiн өндіру, қайта өңдеу, өткізу саласы бойынша өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін ақпараттық қамтамасыз ету"
242 548
2
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін өтеусіз негізде білім тарату жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіру, қайта өңдеу, өткізу саласында базалық шаруашылықтарда агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне оқыту семинарларын өткізу
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының
ұлттық кәсіпкерлер палатасы
255 "Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіруді, қайта өңдеуді, өткізуді дамыту үшін жағдай жасау" 108 "Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіру, қайта өңдеу, өткізу саласы бойынша өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін ақпараттық қамтамасыз ету"
218 213
3
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру жер-кадастр жұмыстарын жүргізумен қамтамасыз етіледі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Азаматтарға арналған Үкімет"
мемлекеттік корпорациясы" КЕАҚ
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қол жетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"

103
Резерв Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
350 000
350 000
350 000
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 февраля 2017 года № 87
Приложение 27
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2016 года № 775
Перечень государственных заданий на 2017 год
тыс.тенге
№ п/п
Наименование государственной услуги или инвестиционного проекта, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
Описания государственной услуги или инвестиционного проекта
Наименование администратора республиканской бюджетной программы, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование юридического лица, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование республиканской бюджетной программы (подпрограммы), в рамках которой выполняется государственное задание
Сумма бюджетных средств, необходимая для выполнения государственного задания
1
Услуги по распространению знаний для субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе
Проведение обучающих семинаров субъектам агропромышленного комплекса в базовых хозяйствах на безвозмездной основе в области производства, переработки и реализации продукции животноводства
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
249 "Создание условий для развития животноводства и производства, переработки, реализации продукции животноводства" 107 "Информационное обеспечение субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе в области производства, переработки и реализации продукции животноводства"
242 548
2
Услуги по распространению знаний для субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе
Проведение обучающих семинаров субъектам агропромышленного комплекса в базовых хозяйствах на безвозмездной основе в области производства, переработки и реализации продукции растениеводства
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
255 "Создание условий для развития производства, переработки, реализации продукции растениеводства"
108 "Информационное обеспечение субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе в области производства, переработки и реализации продукции растениеводства"
218 213
3
Ведение государственного земельного кадастра
Формирование сведений государственного земельного кадастра обеспечивается проведением земельно-кадастровых работ
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"

4 417 859
4
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы алқаптарының және ауылдық елді мекендердің жоспарлы-картографиялық өнімі
Жұмыстар циклі мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін құрылатын ауыл шаруашылығы алқаптарының және ауылдық елді мекендердің масштабтық қатарының фотокарталарын жасауға бағытталған
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ауыл шаруашылық аэрофотогеодезиялық ізденістер мемлекеттік институты" ШЖҚ РМК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қол жетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
413 655
5
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Мемлекеттік топографиялық карталардың масштабтық қатарын және тақырыптық карталарды, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтарын жасау, жаңарту, техникалық жобаларды құрастыру,
топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ұлттық картографиялық-геодезиялық қоры" РМҚК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қол жетімділікті арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"
270 000
6
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар
Қалалардың және аумақтардың аэротүсірілімі, мемлекеттік топографиялық карталардың масштабтық қатарын және қалалардың жоспарларын жасау және жаңарту, пункттерді тексеру және қалпына келтіру, үйлестіру эталондық базистерді сертификаттау, I, II класты нивелирлеу, жиынтық каталогтарды жасау, геодинамикалық зерттеулер, техникалық жобаларды жасау, карталарды шығару (басып шығару)
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Қазгеодезия" РМҚК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қол жетімділікті арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"

4 417 859
4
Планово-картографическая продукция сельскохозяйственных угодий и сельских населенных пунктов для ведения государственного земельного кадастра
Цикл работ направлен на создание фотокарт масштабного ряда сельскохозяйственных угодий и сельских населенных пунктов, создаваемых для ведения государственного земельного кадастра
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
413 655
5
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Создание, обновление государственных топографических карт масштабного ряда и тематических карт, государственного каталога географических названий, составление технических проектов, учет, хранение топографо-геодезических и картографических материалов и данных
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГКП "Национальный картографо-геодезический фонд"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"
270 000
6
Топографо-геодезические и картографические работы
Аэросъемка городов и территорий, создание и обновление государственных топографических карт масштабного ряда и планов городов, обследование и восстановление, координирование пунктов, сертификация эталонных базисов, нивелирование I, II класса, создание сводных каталогов, геодинамические исследования, составление технических проектов, издание (печать) карт
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГКП "Казгеодезия"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"

2 450 793
7
Әлеуметтік-еңбек саласында ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жұмыспен қамту мәселелері бойынша жалпы республикалық базаны құру және оны жүргізу және кедейшілік жөніндегі ақпаратты өңдеу, негізгі құрал-жабдықтар және материалдық емес активтерді сүйемелдеу, техникалық қолдау бойынша қызмет көрсету
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
056 "Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөнінде көрсетілетін қызметтер, жұмыспен қамту саясатын жаңғырту" 101 "Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

2 450 793
7
Оказание услуг по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы
Формирование и ведение общереспубликанской базы данных по вопросам занятости и обработка информации по бедности, оказание услуг по сопровождению, технической поддержке основных средств и нематериальных активов
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
056 "Оказание услуг по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы, модернизация политики занятости"
101 "Услуги по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы"

2 117 246
8
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Кемтарлығы ерекше күрделі және тән емес мүгедектерді протездеу, сондай-ақ бастапқы протездеу, жаңа технологиялар бойынша дайындалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды сынау және енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту" 100 "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру"

2 117 246
8
Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование инвалидов с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, испытание и внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
100 "Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно- ортопедической помощи"

69 461
9
Есту қабілеті бұзылған балаларды кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантанция (КИ) есту қабілеті өте нашар (керең) балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдісі болып табылады. Алайда, КИ операциясы есту-сөйлеуін оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Оны жүргізу кохлеарлық импланты бар балалардың есту және сөйлеу қабілетін дамыту үшін міндетті түрде қажет.
Есту-сөйлеуге бейімдеудің мақсаты - баланы дыбыстық сигналдарды (тілдік және тілдік емес) қабылдауға, түсінуге және жаңа есту сезімдерін ауызша сөйлеуді дамыту үшін пайдалануға үйрету
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту" 102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"

69 461
9
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой). Но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом.
Цель слухоречевой адаптации – научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"

123 823
10
Еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу және жұмыспен қамту қызметтерін әдістемелік қолдау
Халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін әдістемелік қамтамасыз ету, нәтижелі жұмыспен қамтуға көмектесу элементтерін дамыту, еңбек нарығының ахуалы мен дамуы туралы талдау жүргізу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру" 101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
149 851
11
Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін жетілдіру және сүйемелдеу
Жұмысқа орналастыру бойынша бірыңғай сандық алаңды құру
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру" 101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
150 000
12
Қазақстаника: қазақстандық жолдың энциклопедиясы
Қазақстан және оның Елбасы Нұрсұлтан Назарбаев феноменінің бүкіл дүние жүзінде танылуының жан-жақты сипаттамасы және талдауы кезінде энциклопедиялық тәсілге негізделген зерттеу жобасы. Азаматтарды біріктіру, олардың инновацияларды жасау мен іске асыру жолындағы күш-жігерін рухани жағынан топтастыру үшін тұжырымдалған идеялық тұғырнамалар базасында жаңа нысаналы тұжырымдар әзірленіп, Қазақстан Президенті – Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың "Мәңгілік ел" ұлттық идеясы әлемнің жетекші 30 мемлекетінің қатарына ұмтылған біртұтас ел ретіндегі Қазақстанның қарқынды даму серпінінің призмасы арқылы фотоқұжаттық және иллюстрациялық тарихта өз бет-бейнесін табады
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" РМК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
251 285
13
Ежелгі дәуірден бүгінгі күнге дейінгі Қазақстан тарихы
Зерттеу мемлекеттік құрылыстың қазақстандық үлгісінің құрылымына, тарихи шарттылығына және осы процестің заңдылығына жалпылама көзқарасты қалыптастыруға, сондай-ақ ел тарихында тұлға және халықтың рөлін, ұлттық тарихтың заманауи кезеңіндегі Елбасының рөлін объективті жариялауға бағытталған. Дүниежүзілік тарихпен тығыз байланысқан, жаһандық тарихи процестердегі Қазақстанның орнын, олардың өзара байланысы мен ғылыми кезеңділігі жүйесінде дәл көрсететін Қазақстан тарихының жалпы тұжырымдамасын сапалы түрдегі жаңа деңгейде әзірлеу. Қазақстан Республикасының бейнесін, әлемдік қоғамдастықтың, өз ерекшелігі бар рухани және материалдық мәдениеті дамыған өркениеттің толыққанды мүшесі ретінде қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" РМК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

123 823
10
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка служб занятости
Методологическое обеспечение деятельности центров занятости населения, развитие элементов содействия продуктивной занятости, проведение анализа о состоянии и развитии рынка труда
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Реализация Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства"
101 "Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства"
149 851
11
Совершенствование и сопровождение единой информационной системы социально-трудовой сферы
Создание единой цифровой площадки по трудоустройству
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Реализация Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства"
101 "Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства"
150 000
12
Казахстаника: энциклопедия казахстанского пути
Исследовательский проект, основанный на энциклопедическом подходе при анализе и всестороннем описании получившего признание во всем мире феномена Казахстана и его Лидера Нурсултана Назарбаева. На базе выработанных идейных платформ для объединения граждан, духовной консолидации их усилий в создании и реализации инноваций будут разработаны новые символические концепты, визуализирован образ национальной идеи Президента Казахстана - Лидера Нации Н.А.Назарбаева "Мәңгілік Ел" в фотодокументальной и иллюстрированной истории через призму динамики поступательного развития Казахстана как единой страны, устремленной в 30-ку ведущих государств мира
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП "Евразийский национальный университет им. Л.Н. Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
251 285
13
История Казахстана с древнейших времен до наших дней
Исследование направлено на формирование целостного взгляда на построение казахстанской модели государственного строительства, исторической обусловленности и закономерности этого процесса, а также объективное освещение роли личности и народа в истории страны, роли Главы государства на современном этапе национальной истории. Выработка на качественно новом уровне общей концепции истории Казахстана, тесно увязанной со всемирной историей, четко показывающей место Казахстана в глобальных исторических процессах, системе их взаимосвязи и научной периодизации. Формирование представления о Республике Казахстан как полноценном члене мирового сообщества, цивилизации с развитой духовной и материальной культурой со своей спецификой
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП "Евразийский национальный университет им. Л.Н. Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

198 673
14
Қазақстан Республикасының білім беруді және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын талдау және ақпараттық-медиялық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Білім беруді және ғылымды дамытудың мемлекеттік бағдарламасының негізгі бағыттарын жария ету бойынша кешенді ақпараттық саясатты жүргізу, оның шеңберінде мынадай іс-шаралар орындалатын болады:
- Халықпен ауқымды түсіндіру жұмыстары, оның ішінде қоғамдық пікірді қалыптастыру үшін теледидар ток-шоулар түсіру және тарату арқылы, халықпен тікелей коммуникациялар орнату;
- мультимедиялық имидждік арнайы жобаларды әзірлеуді , интернет БАҚ-та жариялау үшін блогерлермен жұмысты, Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі өткізген реформаларды әлеуметтік желілерде ілгерілету стратегияларын әзірлеу және іске асыруды, Қазақстан Республикасы Білім беруді және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруды тұрақты мониторингілеуді қоса алғанда, интернет кеңістігінде жұмыс істеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

198 673
14
Аналитическое и информационно-медийное сопровождение Государственной программы развития образования и науки Республики Казахстан на 2016-2019 годы
Проведение комплексной информационной политики по освещению основных направлений Государственной программы развития образования и науки Республики Казахстан, в рамках которой будут выполнены следующие мероприятия:
- Масштабная разъяснительная работа с населением, в том числе путем съемки и трансляции телевизионного ток-шоу для формирования общественного мнения, выстраивания прямых коммуникаций с населением;
- Работа в интернет пространстве, включая разработку мультимедийных имиджевых спецпроектов, работу с блогерами для публикации в интернет СМИ, разработку и реализацию стратегии продвижения в социальных сетях реформ, проводимых Министерством образования и науки Республики Казахстан, постоянный мониторинг реализации Государственной программы развития образования и науки Республики Казахстан на 2016-2019 годы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

480 842
15
Қазақстан Республикасындағы бала құқықтары жөніндегі уәкіл жанында "111 шұғыл қызметін" ұйымдастыру үшін байланыс-орталығы
Республика азаматтарының әртүрлі көздерден кіретін өтініштерін тәулік бойы қабылдау және өңдеу процесін автоматтандыру, сондай-ақ сыртқа телефон соғу, IVR теңшеу, бағытын пысықтау, АЖ, әңгіме сценарийлерін, жоба бойынша аудиожазбаларды интеграциялау және дайындау, Қазақстан Республикасының барлық нөмірлеу аймақтарынан және ұялы байланыс желілерінде қоңыраулар қабылдау, бала құқықтарының, бостандығы мен заңды мүдделерінің бұзылуына қатысты өтініштерге және бала құқықтарының, еркіндігі мен заңды мүдделерінің бұзылуына қатысты мемлекеттік орталық және жергілікті атқарушы органдардың және ұйымдардың, кәсіпорындардың, олардың лауазымды адамдарының шешімдеріне немесе әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдарға байланысты барлық мәселелер бойынша Қазақстан Республикасындағы бала құқықтары жөніндегі уәкіл жанында "111 шұғыл қызметін" ұйымдастыру үшін жүйенің аптасына 7 күн, 24 сағат қолжетімді болуы; бұзылған бала құқықтарының, бостандығы мен заңды мүдделерінің кедергісіз іске асуы мен қалпына келуіне жәрдем көрсету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"KT Cloud Lab" ЖШС
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"

480 842
15
Контакт-центр
для организации "экстренной службы 111" при Уполномоченном по правам ребенка в Республике Казахстан
Автоматизация процесса круглосуточного приема и обработки входящих обращений граждан республики с различных источников, а также исходящий обзвон, настройка IVR, отработка маршрута, интеграция и подготовка ИС, сценариев разговора, аудиозаписей по проекту, прием звонков со всех зон нумерации и на сетях сотовой связи Республики Казахстан, доступность системы 24 часа 7 дней в неделю для организации "экстренной службы 111" при Уполномоченном по правам ребенка в Республике Казахстан по всем вопросам, связанным с обращениями, касающимися нарушения прав, свобод и законных интересов ребенка, и жалобами на решения или действия (бездействие) государственных центральных и местных исполнительных органов и организаций, предприятий, их должностных лиц, нарушающих права, свободы и законные интересы ребенка; оказание содействия в беспрепятственной реализации и восстановлении нарушенных прав, свобод и законных интересов ребенка
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ТОО "KT Cloud Lab"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"

166 815
16
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
Республикалық экологиялық қолайсыз өңірлердегі жетім балаларды, тұрмысы төмен және көп балалы отбасылардың балаларын сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру. Медициналық қызметтер сапасын, сабақтастығын, күрделілігін және даралығын қамтамасыз ету. Психологиялық жайлы, эмоционалдық қолайлы және сенім атмосферасын жасау. Практикаға инновациялық медициналық технологияларды, сондай-ақ сауықтыру және ауру профилактикасының тиімді әдістерін енгізу.
Балалардың денсаулығы мен өмірін қорғау үшін жағдай жасау, санитарлық-эпидемиологиялық саламаттылық талаптарына сәйкес келуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
019 "Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру"

166 815
16
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей - сирот, детей из экологически неблагоприятных регионов республики, детей из малообеспеченных и многодетных семей. Обеспечение качества, преемственности, комплексности и индивидуальности оказания медицинских услуг. Создание атмосферы психологического комфорта, эмоционального благополучия и доверия. Внедрение в практику инновационных медицинских технологий, эффективных методов оздоровления и профилактики заболеваний. Создание условий для охраны здоровья и жизни детей, обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
019 "Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей"

309 946
17
Білім беру саласындағы мемлекеттік жастар саясатының жаңа кезеңі: жүйелі ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету
Социологиялық зерттеулер және болжамдау, мемлекеттік жастар саясаты субъектілерінің қызметін қамтамасыз ету бойынша ғылыми-әдістемелік жұмыс, мемлекеттік жастар саясаты мектебін ұйымдастыру (мемлекеттік жастар саясаты қатысушыларына сертификатталған оқыту және біліктілікті арттыру), білім беру саласындағы мемлекеттік жастар саясатын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу, ұйымдастырушылық және практикалық іс-шаралар
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" РМК
040 "Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар өткізу"

309 946
17
Новый этап государственной молодежной политики в области образования: системное научно-методическое обеспечение
Социологические исследования и прогнозирование, научно-методическая работа по обеспечению деятельности субъектов государственной молодежной политики, организация школы государственной молодежной политики (сертифицированное обучение и повышение квалификации участников государственной молодежной политики), информационно-аналитическое сопровождение государственной молодежной политики в области образования, организационно-практические мероприятия
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП "Евразийский национальный университет им. Л.Н. Гумилева"
040 "Проведение мероприятий по молодежной политике и патриотическому воспитанию граждан"

199 025
18
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету мен мониторинг жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету мен мониторинг, мектепке дейінгі тәрбиені жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру тәсілдерін әдістемелік пысықтау, мектепке дейінгі тәрбиені жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу процесін сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету" 102 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

199 025
18
Услуги по методологическому обеспечению и мониторингу внедрения подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения
Методологическое обеспечение и мониторинг внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях дошкольного воспитания, доработка методологических подходов реализации подушевого финансирования дошкольного воспитания, сопровождение процесса внедрения подушевого финансирования дошкольного воспитания
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
102 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"

31 700
19
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу қызметтері
Талдықорған қаласындағы Назарбаев Зияткерлік мектебіндегі 3-6 жастағы балаларға арналған Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту бағдарламасы бойынша білім беру және тәрбиелеу қызметтері
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету" 106 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-нда мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"

31 700
19
Образовательные и воспитательные услуги в специализированных организациях образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Образовательные и воспитательные услуги для детей 3-6 лет по Программе дошкольного воспитания и обучения в Назарбаев Интеллектуальной школе в г.Талдыкорган
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
106 "Реализация государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение в АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"

108 397
20
Қазақстан Республикасының әртүрлі өңірлерінен дарынды балаларды республикалық физика-математика мектебінде оқыту
Қазақстан Республикасының дарынды балаларын мамандандырылған жалпы білім беру оқу бағдарламалары бойынша оқыту жөнінде білім беру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Республикалық физика-математика мектебі" КЕАҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 100 "Дарынды балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"

108 397
20
Обучение в республиканской физико-математической школе одаренных детей из различных регионов Республики Казахстан
Предоставление образовательных услуг по обучению одаренных детей Республики Казахстан по специализированным общеобразовательным учебным программам
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Республиканская физико-математическая школа"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"

991 522
21
Ізгілікті педагогика әдістері мен тұлғалық бағытталған оқыту тәсілдерін қолдана отырып, балаларды оқыту және тәрбиелеу
Имандылық-рухани білім беру бағдарламасын интеграциялау негізінде білім беру қызметтерін көрсету. Жалпы адами құндылықтарға бағдарлаумен интеграцияланған оқу бағдарламаларын іске асыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 100 "Дарынды балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"
541 946
22
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" мамандандырылған білім беру ұйымдарында білім беру және тәрбиелеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Интеграцияланған білім беру бағдарламасын енгізе отырып, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің 1-6 сынып оқушыларына арналған білім беру қызметтері; Интеграцияланған білім беру бағдарламасын және Халықаралық Бакалавриат бағдарламасын енгізе отырып, сондай-ақ Назарбаев Зияткерлік мектептерінің жатақханаларында тұру бойынша 7-12 сыныптар оқушыларына Республикалық комиссия тағайындаған Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің "Өркен" білім беру грантын іске асыру бойынша қызметтері
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 101 "Назарбаев Зияткерлік мектептерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"
28 107 189
23
Қазақстан Республикасы білім жүйесінің ахуалы мен дамуы туралы Ұлттық баяндаманы дайындау және шығару
Білім беру саясаты саласында статистикалық деректер мен ақпараттық материалдарды жинау, талдау және өңдеу. Білім беру көрсеткіштері бойынша өңірлердің рейтингін жүргізу. Алынған нәтижелерді қорыту және талдау, білім беру жүйесіндегі бар проблемаларды анықтау және білім беру жүйесін дамыту бойынша ұсыныс әзірлеу. Халықты, мемлекеттік органдарды, халықаралық ұйымдарды білім беру жүйесінің ахуалы мен дамуы туралы объективті және шынайы ақпаратпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
27 733
24

991 522
21
Обучение и воспитание детей с применением методов гуманной педагогики и приемов личностно-ориентированного обучения
Предоставление образовательных услуг на основе интеграции программы нравственно-духовного образования. Реализация интегрированных учебных программ с ориентацией на общечеловеческие ценности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"
541 946
22
Образовательные и воспитательные услуги в специализированных организациях образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Образовательные услуги для учащихся 1-6 классов Назарбаев Интеллектуальных школ с внедрением Интегрированной образовательной программы;
услуги по реализации образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан "Өркен", присужденного Республиканской комиссией учащимся 7-12 классов с внедрением Интегрированной образовательной программы и Программы Международного Бакалавриата, а также по проживанию обучающихся в общежитиях Назарбаев Интеллектуальных школ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
101 "Реализация государственного образовательного заказа в Назарбаев Интеллектуальных школах"
28 107 189
23
Подготовка и издание Национального доклада о состоянии и развитии системы образования Республики Казахстан
Сбор, анализ и обработка статистических данных и информационных материалов в области образовательной политики. Проведение рейтинга регионов по показателям образования. Обобщение и анализ полученных результатов, выявление существующих проблем в системе образования и выработка рекомендаций по развитию системы образования. Обеспечение населения, государственных органов, международных организаций объективной и достоверной информацией о состоянии и развитии образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"
27 733
24

Қазақстан Республикасының білім беруді және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын талдау және ақпараттық-медиялық сүйемелдеу
Кешенді ақпараттық саясат негізінде орта білім саласында Білім беруді және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының негізгі бағыттарын паш ету, оның шеңберінде мынадай іс-шаралар орындалатын болады: - Білім беруді және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде орта білім тақырыбында (12 жылдық білім беру, жаңартылған мазмұн, мектептерде жаңа аттестаттау, ҰБТ, үш тілде оқыту және басқа да өзекті мәселелер) мультимедиялық имидждік арнайы жобаларды әзірлеуді, интернет БАҚ-та жариялау үшін блогерлермен жұмысты, ақпараттық графика және бейне-контентті пайдалана отырып, орта білім беру мәселелерін әлеуметтік желілерде ілгерілету стратегиясын әзірлеу және іске асыруды, негативті жою мен тұрақты мониторингті және контент талдауды қоса алғанда, интернет кеңістікте жұмысты ұйымдастыру және кәсіби жүргізу;
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
152 000
- республикалық арнада және интернетте телевизиялық ток-шоу түсіру және тарату, онда орта білім беру мәселелері мен проблемалары, онда сарапшыларды, оппоненттерді, мүдделі тұлғаларды шақыра отырып, әсіресе 12 жылдық білімге көшу, білім берудің жаңартылған мазмұны, оқушыларды қорытынды аттестаттау, ҰБТ-ның жаңа форматы, мектептерде үш тілдікті енгізу және басқа да орта білімнің өзекті мәселелері ашылатын болады
25
Мектеп бітірушілердің оқу бейінін ескере отырып, мемлекеттік
мектеп бітіру емтихандарының материалдарын әзірлеу
2016 жылы жалпы орта білім туралы аттестат алу үшін мектепте бітіру емтиханы және Жоғары оқу орындарына оқуға түсу үшін ұлттық бірыңғай тестілеу нысандарында өткізілетін жаңа форматын көздейтін "Білім туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізілуіне сәйкес Мектеп бітірушілердің оқу бейінін ескере отырып, мемлекеттік мектеп бітіру емтихандарының материалдарын әзірлеу. Осыған байланысты ағымдағы оқу жылында 11-сынып оқушылары мектеп бітірушілердің қорытынды аттестаттаудан өтеді. Оқушылардың қорытынды аттестаттауы бірнеше нысанда (ауызша, жазбаша, тестілеу) өткізілетін болады. Мектеп түлектері 5 пәннен емтихан тапсыратын болады, оның ішінде: міндетті пәндер – 4, таңдауы бойынша – 1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

Аналитическое и информационно-медийное сопровождение Государственной программы развития образования и науки РК на 2016-2019 годы
Освещение в сфере среднего образования основных направлений ГПРОН на основе комплексной информационной политики, в рамках которого будет выполнено:
- на тему среднего образования в рамках ГПРОН ( 12 летнее образования, обновленное содержание, новая аттестация в школах, ЕНТ, обучение на трех языках и других актуальных вопросов) организовать и профессионально проводить работу в интернет пространстве, включая разработку мультимедийных имиджевых спецпроектов, работу с блогерами для публикации в интернет СМИ, разработку и реализацию стратегии продвижения в социальных сетях вопросов среднего образования с использование инфографики и видео-контента, устранение негатива и постоянный мониторинг, контент анализ;
- съемки и трансляция телевизионного ток-шоу на республиканском канале и в интернет, в которой будут раскрыты вопросы и проблемы среднего образования, особенно такие темы как переход на 12 летнее образование, обновленное содержание образования, итоговая аттестация школьников, новый формат ЕНТ, внедрение трехязычия в школах и другие актуальные темы среднего образования , с приглашение экспертов, оппонентов, заинтересованных лиц
Министерство образования и науки Республики Казахстан.
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере образования"
152 000
25
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников в соответствии с внесенными изменениями в Закон РК "Об образовании", предусматривающее новый формат проведения процедуры итоговую аттестацию выпускников и Единого национального тестирования, которое проводится в форме итоговая аттестация для получение аттестата об общем среднем образования и выпускного экзамена для поступления в высшие учебные заведения".В связи с этим в текущем учебном году обучающиеся 11-го класса пройдут итоговую аттестацию выпускников в школе. Итоговая аттестация обучающихся будет проводиться в нескольких формах (устная, письменная, тестирование). Выпускники школ будут сдавать экзамен по 5-ти предметам, в том числе: обязательных предметов – 4, по выбору – 1
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"

119 000
26
Орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізу мониторингі бойынша көрсетілетін қызметтер
Орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды сүйемелдеу және сынақтан өткізу мониторингі (оқушылардың қозғалысы, жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру кезеңінде мектептерде туындайтын проблемалар, бюджет қаражатын пайдалану бағыттары мен негіздері, алқалық басқару органдарының қызметі), жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асырудың барысы және нәтижелері туралы мәліметтерді талдау және орта білім беруді жан басына шаққандағы қаржыландыру нормаларын есептеуге әдіснамалық тәсілдерді жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 106 "Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөніндегі көрсететін қызметтеріне ақы төлеу"

119 000
26
Услуги по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях среднего образования
Сопровождение и мониторинг апробации подушевого нормативного финансирования в организациях среднего образования (движение учащихся, проблемы, возникающие в школах в период реализации подушевого финансирования, направления и основания использования бюджетных средств, деятельность коллегиальных органов управления), анализ данных о ходе и результатах реализации подушевого финансирования и выработка предложений по совершенствованию методологических подходов к расчету нормативов подушевого финансирования среднего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
106 "Оплата услуг оператору по подушевому финансированию"

16 836
27
TALIS тәлім беру және оқыту халықаралық зерттеуіне қатысу
TALIS-2018 тәлім беру және оқыту халықаралық зерттеуін сынауда қатысуды қамтамасыз ету. TALIS-2018 негізгі зерттеуіне даярлық: зерттеуді өткізу бойынша әзірленген құралдар негізінде облыстық және мектеп үйлестірушілерін оқытуды ұйымдастыру. TALIS-2018 қатысуға ҒҰДҰ жыл сайынғы жарнасын енгізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

16 836
27
Участие в международном исследовании преподавания
и обучения TALIS
Обеспечение участия в апробации международного исследования преподавания и обучения TALIS-2018. Подготовка к основному исследованию TALIS-2018: организация обучения областных и школьных координаторов на основе разработанного инструментария по проведению исследования. Внесение ежегодного взноса в ОЭСР за участие в TALIS-2018
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"

58 392
28
PIRLS мәтінді оқу және түсіну сапасын халықаралық зерттеуге қатысу
IEA өткізетін PIRLS зерттеуіне елдің қатысуын қамтамасыз ету. Жарнаның екінші кезеңін төлеу, PIRLS-2016 халықаралық қатысушыларының энциклопедиясына қосу үшін материалдарды дайындау, нәтижелерге ішкі талдау жүргізу, "PIRLS құралдары және оны бағалау технологиясы" жинағын әзірлеу және басып шығару, PIRLS-2016 қорытындыларын халықаралық таныстыру рәсіміне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету, PIRLS-2021 Қазақстанның қатысуы үшін дайындықты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

58 392
28
Участие в международном исследовании качества чтения и понимания текста PIRLS
Обеспечение участия страны в исследовании PIRLS, проводимом IEA. Внесение второго этапа взноса, подготовка материалов для включения в Международную энциклопедию участников PIRLS-2016, проведение внутреннего анализа результатов, разработка и опубликование сборника "Инструментарий PIRLS и технология его оценивания", обеспечение участия Казахстана в международной презентации результатов PIRLS-2016, организация подготовки к участию Казахстана в PIRLS-2021
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"

31 872
29
TIMSS жаратылыстану-математикалық білім беру сапасын халықаралық зерттеуге қатысу
IEA өткiзетін TIMSS зерттеуіне елдің қатысуын қамтамасыз ету. "TIMSS-2015 қорытындылары" IEA Халықаралық есеп деректерін өңдеу, "TIMSS-2015 Қазақстанның нәтижелері" Ұлттық есебін дайындау және жариялау, TIMSS-2019 кезеңінде қатысуға дайындықты ұйымдастыру (нұсқаулық материалдар, тест буклеттері және сынақ зерттеуінің сауалнамалары және басқалар). TIMSS-2015 қатысу үшін IEA-ға жарнаны енгізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

31 872
29
Участие в международном исследовании качества естественно-математического образования TIMSS
Обеспечение участия страны в исследовании TIMSS, проводимом IEA. Обработка данных Международного отчета IEA "Итоги TIMSS-2015", подготовка и опубликование Национального отчета "Результаты Казахстана в TIMSS-2015", организация подготовки к участию в цикле TIMSS-2019 (инструктивные материалы, тестовые буклеты и анкеты апробационного исследования и др.). Внесение взноса в IEA за участие в TIMSS-2019
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"

75 235
30
ICILS компьютерлік және ақпараттық сауаттылық халықаралық зерттеуіне қатысу
IEA өткiзетін ICILS зерттеуіне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету, атап айтқанда ICILS-2018 сынақ зерттеуіне қатысу. ICILS-2018 сынау нұсқаулық материалдарын және тест тапсырмалары мен негізгі зерттеу сауалнамаларын аудару
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

75 235
30
Участие в международном исследовании компьютерной и информационной грамотности ICILS
Обеспечение участия Казахстана в исследовании ICILS, проводимом IEA, в частности принятие участия в апробационном исследовании ICILS-2018. Перевод инструктивных материалов апробации и тестовых заданий и анкет основного исследования ICILS-2018
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"

49 508
31
PISA білім алушылардың білім жетістіктерін бағалауды халықаралық зерттеуде қатысу
Қазақстанның PISA қатысуын қамтамасыз ету. PISA-2015 қорытындылары бойынша ҒЫДҰ Халықаралық есеп деректерін өңдеу, "PISA-2015 зерттеуінің нәтижелері: Қазақстандық балалардың табысы осыған байланысты" Ұлттық есебін дайындау және жариялау. PISA-2018 сынағына қатысу (1800 жуық оқушыны іріктеп алу)
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

49 508
31
Участие в международном исследовании оценки образовательных достижений обучающихся PISA
Обеспечение участия Казахстана в PISA. Обработка данных Международного отчета ОЭСР по итогам PISA -2015, подготовка и опубликование Национального отчета "Результаты исследования PISA-2015: от чего зависят успехи казахстанских детей". Участие в апробации PISA-2018 (выборка около 1800 обучающихся)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 113 "Проведение внешней оценки качества образования"

60 953
32
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету және мониторингтеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету, сүйемелдеу және мониторинг. Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландырудың іске асырылу барысы мен нәтижелері туралы деректерді талдау және талдау қорытындылары бойынша ұсыныстар енгізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 101 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

60 953
32
Услуги по методологическому обеспечению и мониторингу внедрения подушевого финансирования в организациях технического и профессионального образования
Методологическое обеспечение, сопровождение и мониторинг внедрения подушевого финансирования в организациях технического и профессионального образования. Анализ данных о ходе и результатах реализации подушевого финансирования в организациях технического и профессионального образования и внесение предложения по итогам анализа
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
101 "Методологическое обеспечение в сфере технического и профессионального, послесреднего образования"

32 564
33
Білім беру бағдарламаларын әзірлеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Оларды кейіннен "Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ жүйесінің оқу орындарында, Қазақстан Республикасының индустриалық-инновациялық даму мемлекеттік бағдарламасының базалық 10 колледжінің білім беру процесіне енгізумен техникалық және кәсіптік білім беретін мамандықтар бойынша халықаралық тәжірибе негізінде білім беру бағдарламаларын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

32 564
33
Услуги по разработке образовательных программ
Разработка образовательных программ на основе международного опыта по специальностям технического и профессионального, послесреднего образования с последующим внедрением их в образовательный процесс учебных заведений НАО "Холдинг "Кәсіпқор", 10 базовых колледжей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

232 342
34
Техникалық және кәсіптік білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқыту жоспарын өзектілендіру бойынша көрсетілетін қызметтер
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының және мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің жаңа мемлекеттік жалпы білім беру стандартының талаптарына сәйкес еңбек нарығында білікті кадрларға сұраныс пен ұсыныс арасындағы алшақтықты жою мақсатында, білім беру мазмұнын жұмыс берушілердің заманауи талаптарына сәйкес келтіру арқылы техникалық және кәсіптік білім беру мамандықтары бойынша қолданыстағы үлгілік оқыту жоспарларын және бағдарламасын өзекті ету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

232 342
34
Услуги по актуализации типовых учебных планов по специальностям технического и профессионального образования
Актуализация действующих типовых учебных планов и программ по специальностям технического и профессионального образования посредством приведения содержания образования в соответствие с современными требованиями работодателей с целью устранения разрыва между спросом и предложением в квалифицированных кадрах на рынке труда согласно требованиям Закона Республики Казахстан "Об образовании" и новому государственному общеобразовательному стандарту технического и профессионального, послесреднего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

300 209
35
WorldSkills ұйымының талаптарын ескере отырып, халықаралық деңгейде кәсіби шеберлік конкурстарын ұйымдастыру және өткізу
БАӘ, Абу-Даби қаласында WorldSkills Competition халықаралық чемпионатында Қазақстан ұлттық құрама командасы мүшелерінің қатысуы үшін Ұлттық оператордың ұйымдастыруымен WorldSkills Kazakhstan ұлттық чемпионатын ұйымдастыру және өткізу. WorldSkills International және WorldSkills Europe халықаралық қауымдастығына жыл сайынғы мүшелік жарнасын төлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

300 209
35
Организация и проведение конкурсов профмастерства на международном уровне с учетом требований организации WorldSkills
Организация и проведение Национальным оператором национального чемпионата WorldSkills Kazakhstan для участия членов национальной сборной Казахстана в мировом чемпионате WorldSkills Competition в г.Абу-Даби, ОАЭ. Оплата ежегодных членских взносов международной ассоциации WorldSkills International и WorldSkills Europe
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

311 680
36
ТжКБ жүйесі үшін шетел әдебиетін сатып алуды және аударуды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында кадрларды дайындау сапасын жоғарылату үшін заманауи оқыту-әдістемелік әдебиетпен қамтамасыз ету мақсатында құқық иелену және шетел оқу әдебиеті мен оқыту әдістемелерін аудару
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

311 680
36
Услуги по организации приобретения и перевода зарубежной литературы для системы ТиПО
Приобретение прав и перевод зарубежной учебной литературы и учебных пособий с целью обеспечения современной учебно-методической литературой организаций технического и профессионального образования для повышения качества подготовки кадров
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

781 766
37
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ білім беру бағдарламалары бойынша ТжКБ түлектеріне біліктілікті беру және сертификаттау жүргізу үшін теориялық практикалық тест тапсырмаларын әзірлеу
Модульдық технология талаптарына сәйкес 2015 жылы әзірленген, 45 жаңа білім беру бағдарламасы бойынша түлектердің біліктілігін сертификаттау және техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру оқу орындары түлектерінің біліктілігін сертификаттау және дайындау процесінің толықтығын қамтамасыз ету мақсатында дайындық деңгейін бағалау үшін тест тапсырмалары дайындалады
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

781 766
37
Разработка теоретических и практических тестовых заданий для проведения сертификации и присвоения квалификации выпускникам ТиПО по образовательным программам НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
В целях обеспечения целостности процесса подготовки и сертификации квалификаций выпускников учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования будут разработаны тестовые задания для оценки уровня подготовленности и сертификации квалификации выпускников по 45 новым образовательным программам, разработанным в 2015 году в соответствии с требованиями модульной технологии
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

64 460
38
Қазақстандағы Турин процесі
Еуропа Білім Қоры ұсынған міндетті индикаторларды енгізе отырып, Турин процесі бойынша Мемлекеттік баяндаманы дайындауға қатысу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

64 460
38
Туринский процесс в Казахстане
Участие в подготовке Странового доклада по Туринскому процессу с включением обязательных индикаторов, предложенных Европейским Фондом Образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

20 701
39
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі арнайы оқу бағдарламаларын әзірлеу бойынша әдіснама жасау
Ерекше білі беру қажеттілігі бар тұлғалардың жұмысшы біліктілігін игеруі бойынша арнайы оқу бағдарламаларын әзірлеу және енгізу бойынша әдістемелік ұсынымдарды жасау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

20 701
39
Создание методологии по разработке специальных учебных программ технического и профессионального, послесреднего образования
Создание методических рекомендаций по разработке и внедрению специальных учебных программ по освоению рабочих квалификаций для лиц с особенными образовательными потребностями
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

26 621
40
"Назарбаев Университеті" ДБҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде даярлау бойынша көрсетілетін қызметтер
Университеттің Дайындық Орталығында университет алды дайындық бағдарламасы бойынша (Foundation) тыңдаушыларды дайындау және оқытуды ұйымдастыру, студенттерді, магистранттарды, докторанттарды бакалавриат, магистратура, PhD докторантура бағдарламасы бойынша оқытуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 102 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер"

26 621
40
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО "Назарбаев Университет"
Организация подготовки и обучения слушателей по Программе предуниверситетской подготовки (Foundation) в Подготовительном Центре Университета, организация обучения студентов, магистрантов, докторантов по программам бакалавриата, магистратуры, докторантуры PhD
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
102 "Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев университет"

29 986 689
41
Жоғары оқу орындарындағы жан басына шаққандағы нормативтiк қаржыландыруды енгiзудi әдіснамалық қамтамасыз ету және оның мониторингі жөніндегі қызметтер
Жоғары оқу орындарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету және оның мониторингі. Жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру барысы және нәтижелері туралы деректерді талдау (студенттердің қозғалысы, жоғары оқу орындарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру кезеңінде туындайтын проблемалар, бюджет қаражатын пайдалану бағыттары және негіздері, басқарудың алқалы органдарының жұмысы). Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімді жан басына шаққандағы қаржыландыру нормативтерін есептеуге әдістемелік тәсілдерді жетілдіру және тәуекелдерді талдау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

29 986 689
41
Услуги по методологическому обеспечению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в высших учебных заведениях
Методологическое обеспечение и мониторинг внедрения подушевого нормативного финансирования в высших учебных заведениях. Анализ данных о ходе и результатах реализации подушевого финансирования (движение студентов, проблемы, возникающие в высших учебных заведениях в период реализации подушевого финансирования, направления и основания использования бюджетных средств, деятельность коллегиальных органов управления). Совершенствование методологических подходов к расчету нормативов подушевого финансирования высшего и послевузовского образования и анализ рисков
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"

39 500
42
Мемлекеттік білім беру және студенттік кредиттерді қайтару және жас мамандар мен философия докторларының (PhD) жұмысқа орналасу мониторингі жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару және оларға қызмет көрсету, ауылдық квота шегінде білім беру гранты бойынша білім алған Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындары түлектерінің ауылдық елді мекендерде орналасқан білім беру ұйымдарына және денсаулық сақтау ұйымдарына жұмысқа орналасуының мониторингін қамтамасыз ету және жас мамандардың ауылдық елді мекендерде өтеу міндетін орындау жөнінде қызмет көрсету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 104 "Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу"

39 500
42
Услуги по возврату государственных образовательных и студенческих кредитов и мониторингу трудоустройства молодых специалистов и докторов философии (PhD)
Предоставление услуг по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты, в организации образования и медицинские организации, расположенные в сельской местности, и исполнение молодыми специалистами обязанности по отработке в сельской местности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
104 "Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов"

191 665
43
ЭЫДҰ ересектердің құзыреттерін бағалаудың халықаралық бағдарламасына (PIAAC) қатысу
16-65 жастағы тұрғындардың оқу, математикалық және компьютерлік сауаттылығына сауалнама және тестілеу жүргізу - ересектердің біліктілігін бағалау халықаралық бағдарламасының (PIAAC) негізгі зерттеуіне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

191 665
43
Участие в международной программе ОЭСР оценки компетенций взрослых (PIAAC)
Обеспечение участия Казахстана в основном исследовании международной программы оценки компетенций взрослых (PIAAC) - анкетирование и тестирование читательской, математической и компьютерной грамотности населения 16-65 лет
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"

190 691
44
Мемлекеттік білім берудің жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша оператордың қызметтер ұсынуы
Мемлекеттік білім берудің жинақтау жүйесін енгізуді және іске асыруды ұйымдық, ақпараттық, әдіснамалық сүйемелдеу, сондай-ақ жүйенің жұмыс істеуіне мониторинг бойынша қызметтер көрсету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 112 "Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу"

190 691
44
Предоставление оператором услуг по обеспечению функционирования Государственной образовательной накопительной системы
Предоставление услуг по организационному, информационному, методологическому сопровождению внедрения и реализации Государственной образовательной накопительной системы, а также мониторингу функционирования системы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
112 "Оплата услуг оператора Государственной образовательной накопительной системы"

84 050
45
Халықаралық іс-шараларға қатысуды ұйымдастыру жөніндегі қызмет (28-қысқы Дүниежүзілік Универсиада)
Халықаралық іс-шараларға қатысуды ұйымдастыру (28-қысқы Дүниежүзілік Универсиада)
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық ғылыми-пркатикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 113 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

84 050
45
Услуга по организации участия в международных мероприятиях (28-зимняя Всемирная Универсиада)
Организация участия в международных мероприятиях (28-зимняя Всемирная Универсиада) и проведение конференции по Зимней Универсиаде "Университетский спорт: здоровье и будущее общества"
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
113 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

104 114
46
НУ-Беркли: заттардың, перспективалық материалдар мен энергия көздерінің күрделі жағдайларын зерттеудің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық бағдарламасы
Материалтану және энергетика саласында қолдану үшін жұқа наноқұрылымдалған пленкаларды өсіру және сипаттау саласындағы зерттеулер. Жоғары энергия физикасы саласындағы зерттеулер үшін жылдамдатқыш қондырғыны құру жөніндегі жұмыстар
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
217 "Ғылымды дамыту" 101 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру"

104 114
46
НУ-Беркли: стратегическая программа исследований критического состояния вещества, перспективных материалов и источников энергии на 2014 - 2018 годы
Исследования в области выращивания и характеризации тонких наноструктурированных пленок для использования в области материаловедения и энергетики. Работы по созданию установки ускорителя для исследований в области физики высоких энергий
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО "Назарбаев Университет"
217 "Развитие науки" 101 "Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности"

659 212
47
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыруға ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларға мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшылардың және басқа қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеу, жүргізілетін жұмыстар/көрсетілетін қызметтер нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ұлттық ғылыми кеңес мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапар шығыстарын өтеу, ғылыми жұмыстарды орындау мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
"Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы" АҚ
217 "Ғылымды дамыту" 103 "Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу"

659 212
47
Услуги по организации проведения государственной научно-технической экспертизы научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, предлагаемых к финансированию из государственного бюджета, а также организация работы национальных научных советов
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государственным научно-техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законодательства. Оплата труда экспертов и других работников, мониторинг результативности проводимых работ/услуг. Формирование банков данных научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Оплата вознаграждения членам Национального научного совета, оплата их командировочных расходов, мониторинг выполнения научных работ
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
217 "Развитие науки" 103 "Проведение государственной научно-технической экспертизы"

1 457 296
48
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға гранттар беру жөніндегі қызметтер
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызметтің нәтижелерін коммерцияландыру жобаларын гранттық қаржыландыру процесін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
"Ғылым қоры" АҚ
217 "Ғылымды дамыту" 105 "Ғылыми және (немесе) ғылыми- техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға гранттар беру жөніндегі қызметтер"

1 457 296
48
Услуги по предоставлению грантов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Услуги по организации процесса грантового финансирования проектов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Фонд науки"
217 "Развитие науки" 105 "Услуги по предоставлению грантов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности"

214 905
49
Ғылыми-танымдық, кітапханалық-ақпараттық қамтамасыз ету, қазақстандық ғылымды кеңінен таныту, ғылыми-зерттеу институттарының және мекемелердің, музейлердің және ғылыми кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ғылым мен білім саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру. Ғылыми-оқыту және мәдени-ағартушылық жұмысты ұйымдастыру және өткізу арқылы қазақтандық ғылымды кеңінен таныту. Музейлердегі ғылыми-қорландыру жұмыстары. Музей қорларын ғылыми өңдеуді жүзеге асыру, оны анықтамалық-іздеу аппаратының көмегі арқылы дәстүрлі және электрондық түрлерін ашу, оларға қолжетімділікті ұйымдастыру. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, ғалымдарға, ғылыми-зерттеу мекемелеріне ақпараттық және әдістемелік қызметтер көрсету. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, филиалдардың жұмысын жетілдіру, тарихи маңызы бар және сирек кездесетін мұрағаттар мен кітапхана материалдарына жаппай оқырман мен зерттеушілердің қолы жетімді болу үшін алаңдар құру. Қазақстандық ғылымның жетістіктерін насихаттау, іс-шаралар ұйымдастыру және өткізу. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастық, халықаралық бағдарламалар мен жобаларға қатысу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің "Ғылым ордасы" ШЖҚ РМК
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету" 101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"

214 905
49
Услуги по научно-познавательному, библитечно-информационному обеспечению, популяризации казахстанской науки, обеспечению функционирования научно-исследовательских институтов и учреждений, музея, научной библиотеки
Осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки и образования. Популяризация казахстанской науки путем организации и проведения научно-образовательной и культурно-просветительской работы. Научно-фондовая работа в музеях. Осуществление научной обработки музейных фондов, раскрытие его с помощью справочно-поискового аппарата в традиционном и электронном видах и организация доступа к нему. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, оказание информационных и методических услуг для ученых, научно-исследовательских учреждений. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, совершенствование работы филиалов, формирование площадки для доступа массового читателя и исследователей к исторически значимым и редким архивным и библиотечным материалам. Пропаганда достижений казахстанской науки, организация и проведение мероприятий. Международное сотрудничество в области научной и научно-технической деятельности, участие в международных программах и проектах
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
РГП на ПХВ "Ғылым ордасы" Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации" 101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

292 553
50
Ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялары туралы есептерді мемлекеттік есепке алу
Ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялар туралы есептерді мемлекеттік есепке алу. Жобалық және есептілік құжаттаманы мемлекеттік есепке алу негізінде ақпараттық қорларды қалыптастыру. Ғылыми-техникалық қызметті мемлекеттік тіркеу. Мемлекеттік тіркеу нәтижелері бойынша қорларға қолжетімділіктің телекоммуникациялық мүмкіндіктерін кеңейту. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми техникалық ақпарат саласында ақпараттық материалдармен алмасуды қамтитын халықаралық ынтымақтастықты ұйымдастыру және дамыту
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
"Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат орталығы" АҚ
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету" 101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"

292 553
50
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан. Формирование информационных фондов на основе государственного учета проектной и отчетной документации. Государственная регистрация научно-технической деятельности. Расширение телекоммуникационных возможностей доступа к фондам по результатам государственной регистрации. Мониторинг результативности научной и научно-технической деятельности. Организация и развитие международного сотрудничества в сфере научно-технической информации, включающего обмен информационными материалами
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Национальный центр научно-технической информации"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации" 101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

143 770
51
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту жұмыскерлерінің біліктілігін арттыру бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру педагогтарының кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілігін арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы жоғары білім беру жүйелерінің педагогикалық қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметті ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
221 "Мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"

143 770
51
Услуги по повышению квалификации работников дошкольного воспитания и обучения
Предоставление услуг по повышению квалификации работников дошкольного воспитания и обучения путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
221 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций дошкольного образования"

194 271
52
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттерінің деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру жүйесінің педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
222 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"

194 271
52
Услуги по повышению квалификации работников начального, основного среднего и общего среднего образования
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников системы начального, основного среднего и общего среднего образования в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
222 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования"

5 912 477
53
Халықаралық талаптарға сәйкес техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының басшылары мен инженерлік - педагогикалық жұмыскерлердің біліктілігін арттыру курстарын өткізу және ұйымдастыру
Жаңа үлгідегі педагогті қалыптастырудың инновациялық тәсілдері негізінде техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының инженерлік-педагогикалық қызметкерлері мен басшыларының біліктілігін арттыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
223 "Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"

5 912 477
53
Организация и проведение курсов повышения квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций ТиПО по международным требованиям
Повышение квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций технического и профессионального образования на основе инновационных подходов формирования педагога новой формации
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
223 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций технического и профессионального образования"

471 606
54
Жоғары оқу орындары жүйесі жұмыскерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру педагогтарының кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілігін арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы жоғары білім беру жүйелерінің педагогикалық қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметті ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
224 "Мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"

471 606
54
Услуги по повышению квалификации педагогических работников системы высшего образования
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников системы высшего образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
224 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций высшего и послевузовского образования"

311 622
55
Денсаулық сақтау саласындағы статистикалық бақылаулардың деректерін жинау мен өңдеу, стационарға жоспарлы емдеуге жатқызуды ұйымдастыру, республикалық және өңірлік емдеуге жатқызу бюросының қызметін ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы медициналық статистикалық деректерді жинауды, өңдеуді, сақтау мен талдауды, соның ішінде медициналық қызметтердің ақысын төлеу бойынша мемлекеттік органның қызметін қамтамасыз ету үшін ақпаратты жинауды, өңдеуді, сақтауды, талдау мен ұсынуды ұйымдастыру; тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде стационарға емдеуге жоспарлы жатқызуды ұйымдастыру және Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде республикалық және өңірлік емдеуге жатқызу бюросының қызметін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 100 "Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"

311 622
55
Услуги по сбору и обработке данных статистических наблюдений в области здравоохранения, организации плановой госпитализации в стационар, организации деятельности республиканского и регионального бюро госпитализаций
Организация сбора, обработки, хранения и анализа медицинских статистических данных в области здравоохранения, в том числе сбора, обработки, хранения, анализа и представления информации для обеспечения деятельности государственного органа по оплате медицинских услуг; организация плановой госпитализации в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и организация деятельности республиканского и регионального бюро госпитализаций в рамках Единой национальной системы здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения" 100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения"

410 072
56
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының және "Қазақстан-2050" даму стратегиясында белгіленген денсаулық сақтау саласындағы стратегиялық бағыттардың іске асырылуын әдіснамалық сүйемелдеу және мониторинг жүргізу
Ағымдағы кезеңде денсаулық сақтау жүйесінде жүргізіліп жатқан реформаларды талдау, денсаулық сақтау саласын дамытуды мемлекеттік реттеудің қазіргі саясатын және денсаулық сақтау саласын дамытуды қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды іске асыру нәтижелерін талдау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

410 072
56
Методологическое сопровождение и мониторинг реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан на 2016-2019 годы и стратегических направлений в области здравоохранения, обозначенных в Стратегии развития Казахстана "Казахстан-2050"
Анализ проводимых реформ системы здравоохранения на текущий момент, анализ действующей политики государственного регулирования развития сферы здравоохранения и результатов реализации мероприятий по обеспечению развития сферы здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

127 117
57
Медициналық көмек көрсетуді қаржыландыру әдістеріне мониторинг жүргізу және талдау
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жаһандық бюджет негізінде онкологиялық көмекке және ауылдық денсаулық сақтауға ақы төлеу жүйесін талдау. Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсету субъектілерінде жан басына шаққандағы нормативтің ынталандырушы компонентін қоса алғанда, кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша қаржыландыруды енгізудің медициналық-экономикалық тиімділігін талдау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

127 117
57
Мониторинг и анализ методов финансирования оказания медицинской помощи
Анализ системы оплаты онкологической помощи и сельского здравоохранения на основе глобального бюджета в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи. Анализ медико-экономической эффективности внедрения финансирования по комплексному подушевому нормативу, включая стимулирующий компонент подушевого норматива, в субъектах первичной медико-санитарной помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

37 075
58
Денсаулық сақтау саласында кейбір бағдарламалық кешендерді және электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының Ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
Қауіпсіз, әділ, сапалы және тұрақты денсаулық сақтау жүйесін қамтамасыз ететін уақытылы, өзекті, нақты және толыққанды ақпаратты автоматтандырылған түрде алу мүмкіндігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"

37 075
58
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения, обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Обеспечение возможности автоматизированного получения своевременной, актуальной, достоверной и достаточной информации, обеспечивающей безопасную, справедливую, качественную и устойчивую систему здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"

312 653
59
Қазақстан Республикасының Алматы қаласында Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі географиялық жағынан қашық орналасқан офисінің қызметін қамтамасыз ету
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек бойынша Географиялық жағынан қашық орналасқан офис қызметінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету, атап айтқанда Еуропалық Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының мүше мемлекеттеріне жоспарлауда, өңірлік тәжірибені жүйелеуде консультациялық-техникалық қолдау және жағдай жасау және мүше мемлекеттер арасында Медициналық-санитариялық алғашқы көмек бойынша білімді таратуға көмектесу; әлеуметтік жауапкершілік қағидаттарын және тиімділікті сақтай отырып, медициналық қызметтерді көрсету саласында өңірлік және жаһандық деңгейде қабылдаған міндеттемелерді орындау кезінде Географиялық жағынан қашық орналасқан офисті қолдауды қамтамасыз ету. Сонымен қатар, Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының талабына сәйкес үй-жай; құрал-жабдықтарды, жиһаздарды және техникаларды ұсыну; Қазақстанда Географиялық жағынан қашық орналасқан офистің жұмысы бойынша жағдайлар жасау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"

312 653
59
Обеспечение деятельности Географически удаленного офиса Всемирной организации здравоохранения по первичной медико-санитарной помощи в городе Алматы, Республика Казахстан
Обеспечение функционирования деятельности Географически удаленного офиса по первичной медико-санитарной помощи, в частности, создание консультативно-технической поддержки и условий государствам-членам Европейской Всемирной организации здравоохранения в планировании, систематизации регионального опыта и содействие передаче знаний по первичной медико-санитарной помощи между государствами-членами; обеспечение поддержки Географически удаленного офиса в выполнении обязательств, принятых на региональном и глобальном уровнях в области предоставления медицинских услуг с соблюдением принципов социальной ответственности и эффективности, также предоставление помещения согласно требованиям Всемирной организации здравоохранения; предоставление оборудования, мебели и техники; создание условий по работе Географически удаленного офиса в Казахстане
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"

32 907
60
Денсаулық сақтау саласын реформалауды әдіснамалық қолдау
Халықаралық озық тәжірибе негізінде денсаулық сақтау саласын реформалауды әдіснамалық қолдау. Қаржыландыру, тарифтерді белгілеу, әлеуметтік медициналық сақтандыруды енгізу, Ұлттық дәрілік саясат, клиникалық тәжірибе, денсаулық сақтау саласын стандарттау, денсаулық сақтау менеджменті, адами ресурстарды басқару, электрондық денсаулық сақтауды стандарттау, медициналық және фармацевтикалық білім беру, медициналық қызметтердің сапасын реттеу, денсаулық сақтау жобаларын басқару мәселелері бойынша жобаларды іске асыру. Денсаулық сақтау саласындағы инвестициялық саясат бойынша; медициналық ұйымдарды аккредиттеу бойынша; денсаулық сақтау саласындағы ғылымды, инновациялық қызметті және сараптамаларды дамыту бойынша іс-шараларды орындау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"

32 907
60
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения на основе передового международного опыта. Реализация проектов по вопросам финансирования, тарифообразования, внедрения социального медицинского страхования, национальной лекарственной политики, клинической практики, стандартизации здравоохранения, менеджмента здравоохранения, управления человеческими ресурсами, стандартизации электронного здравоохранения, медицинского и фармацевтического образования, регулирования качества медицинских услуг, управления проектами здравоохранения. Выполнение мероприятий по инвестиционной политике в области здравоохранения; аккредитации медицинских организаций; развитию науки, экспертизы и инновационной деятельности в здравоохранении
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"

839 508
61
Электрондық денсаулық сақтауды дамытудың функционалдық және институционалдық тұрақтылығын қамтамасыз ету жөнінде қызмет көрсету
Электрондық денсаулық сақтауды реформалауға, сонымен қатар ұзақ мерзімді IT әлеуетті қалыптастыруға байланысты іс-шараларды орындау және Қазақстан Республикасының "электрондық денсаулық сақтау" саласын дамыту шеңберінде функционалдық, институционалдық тұрақтылығын, сонымен қатар тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету барысында инновациялық технологияларды қолдану мүмкіндігін беру мақсатында ҚР ДСМ ақпараттық жүйелерін түрлендіруді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"

839 508
61
Оказание услуги по обеспечению функциональной и институциональной устойчивости развития электронного здравоохранения
Выполнение мероприятий, связанных с реформированием электронного здравоохранения, в том числе формированием долгосрочного IT-потенциала и обеспечением функциональной, институциональной устойчивости, в рамках развития "электронного здравоохранения" Республики Казахстан, а также модификация информационных систем МЗ РК с целью предоставления возможности применения инновационных технологий при оказании гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"

392 533
62
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің бірыңғай төлеушісі жүйесінің жұмыс істеуінің әдіснамалық негіздерін қалыптастыру
МӘМС жүйесі мен ТМККК жұмыс істеуінің шеңберінде стратегиялық сатып алу жоспарын қалыптастыру үшін әдіснамалық негіздерді әзірлеу, ТМККК шеңберінде медициналық көмектің сапасы мен көлемдерін бақылау әдіснамасын әзірлеу, ТМККК шеңберінде медициналық қызметтерге ақы төлеу бойынша міндеттемелер орындауды мониторингтеу әдіснамасын әзірлеу, МӘМС стратегиялық сатып алу жоспарын және ТМККК шеңберінде 2018 жылға сатып алу жоспарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" КЕАҚ
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"

392 533
62
Формирование методологических основ функционирования системы обязательного социального медицинского страхования и системы единого плательщика гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Разработка методологических основ для формирования стратегического плана закупок в рамках функционирования системы ОСМС и ГОБМП, разработка методологии контроля качества и объемов медицинской помощи в рамках ГОБМП, разработка методологии мониторинга исполнения обязательств по оплате медицинских услуг в рамках ГОБМП, разработка плана стратегических закупок ОСМС и плана закупок в рамках ГОБМП на 2018 год
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
НАО "Фонд социального медицинского страхования"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"

105 351
63
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау саласында білім беру қызметтерін көрсету
Қазақстан Республикасының халқына медициналық қызметтердің қолжетімділігін және сапасын арттырудың негізгі тетігі ретінде денсаулық сақтау жүйесінің кадрлық әлеуетін дамыту және нығайту
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Астана медицина университеті" АҚ
005 "Денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау"
1 512 419
64
АИТВ-инфекциясы мен ЖИТС-тің профилактикасын, диагностикасын және емдеуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасындағы АИТВ-инфекциясының жағдайлары мен таралуын эпидемиологиялық қадағалау, эпидемиологиялық ахуалды бағалау және талдау. АИТВ-инфекциясының профилактикасы, диагностикасы және емдеу мәселелері жөніндегі ЖИТС орталықтарының, медициналық, халықаралық және қоғамдық ұйымдардың жұмыстарын үйлестіру және ұйымдастыру-әдістемелік басшылық ету. АИТВ және ЖИТС-байланысқан инфекцияларын референс зерттеулерді орындау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі республикалық орталық" ШЖҚ РМК
053 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту" 102 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, мамандандырылған медициналық көмек көрсету"
254 825
65
Қазақстан Республикасының азаматтарын бюджет қаражаты есебінен шетелге емделуге жіберу, оның ішінде шетелде емделуге үміткер азаматтарды отандық медициналық ұйымдарда емдеу
Қазақстан Республикасының азаматтарын республикада көрсетілмейтін медициналық көмекпен қамтамасыз ету, сондай-ақ шетел мамандарын тарту арқылы отандық клиникаларда жоғары технологияларды дамыту
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық ғылыми медициналық орталық" АҚ;
"University Medical Center" Корпоративтік қоры
053 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту" 103 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету"
2 053 395
66
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде санитариялық авиация түрінде медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық санитариялық авиация орталығы" ШЖҚ РМК
053 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту" 104 "Санитариялық авиация түрінде жедел медициналық көмек көрсету"

105 351
63
Оказание образовательных услуг в области повышения квалификации и переподготовки кадров государственных организаций здравоохранения
Развитие и укрепление кадрового потенциала системы здравоохранения как ключевого механизма повышения качества и доступности медицинских услуг населению Республики Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Медицинский университет "Астана"
005 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения"
1 512 419
64
Организация профилактики, диагностики и лечения ВИЧ-инфекции и СПИД
Эпидемиологический надзор за случаями и распространенностью ВИЧ-инфекции, оценка и анализ эпидемиологической ситуации в Республике Казахстан. Организационно-методическое руководство и координация работы центров СПИД, медицинских, международных и общественных организаций по вопросам профилактики, диагностики и лечения ВИЧ инфекции. Выполнение референс исследований на ВИЧ и СПИД-ассоциированных инфекций
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по профилактике и борьбе со СПИД"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
102 "Оказание специализированной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения"
254 825
65
Направление граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж за счет бюджетных средств, в том числе лечение граждан, претендующих на лечение за рубежом, в отечественных медицинских организациях
Обеспечение граждан Республики Казахстан медицинской помощью, не оказывающейся в республике, а также развитие высоких технологий в отечественных клиниках с привлечением зарубежных специалистов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный научный медицинский центр";
Корпоративный фонд "University Medical Center"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
103 "Оказание высокоспециализированной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения"
2 053 395
66
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью в форме санитарной авиации в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр санитарной авиации"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
104 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"

6 911 287
67
Алматы және Астана қалаларында орналасқан республикалық денсаулық сақтау ұйымдарын донорлық қанның құрамдарымен және препараттарымен қамтамасыз ету мен зертханалық қызметтерді көрсету
Донорлық қанның құрамдарымен және препараттарымен қамтамасыз ету. Донорлық қанды және оның құрамдары мен препараттарын дайындау, қайта өңдеу және сақтау. Алматы және Астана қалаларында орналасқан республикалық маңызы бар денсаулық сақтау ұйымдарында ағзаларды және тіндерді транспланттау процесін сүйемелдеу үшін тіндік типтеу зертханалық қызметтері, сондай-ақ референс-зерттеулер
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Трансфузиология ғылыми-өндірістік орталығы" ШЖҚ РМК;
"Республикалық қан орталығы" ШЖҚ РМК
053 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту" 105 "Қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру бойынша қызмет көрсету"
4 260 591
68
Саламатты өмір салтын насихаттау
Басымдықтарды, тұжырымды ойларды әзірлеу, саламатты өмір салтын насихаттау, әлеуметтік маңызды аурулардың алдын алу жөніндегі әдіснамалық сүйемелдеу, жалпы Қазақстан Республикасы бойынша халық арасында өткізілген ақпараттық-коммуникациялық ақпаратты жинау және есептерді қалыптастыру. Ақпараттық білім беру материалдарының, заттардың әр түрінің техникалық ерекшелігін, тиражын, нысаналы тобын көрсету жолымен жылдық жоспарды әзірлеу арқылы, олардың мазмұнын, дизайнын бірыңғай стильде жасау және Қазақстан Республикасында басылып шығарылатын заттар бойынша мониторинг жүргізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салауатты өмір салтын қалыптастыру проблемаларының ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
053 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту" 106 "Салауатты өмір салтын насихаттау"
82 840
69
Қазақстан Республикасында инновациялық медициналық технологияларды дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде инновациялық медициналық технологияларды қолдана отырып, медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"А.Н. "Сызғанов" атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы" АҚ;
"Ұлттық ғылыми медициналық орталық" АҚ;
"University Medical Center" Корпоративтік қоры;
"Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы" АҚ;
"Ұлттық онкология және трансплантология ғылыми орталығы" АҚ; "Ұлттық нейрохирургия орталығы" АҚ
053 "Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту" 107 "Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету"

6 911 287
67
Обеспечение компонентами и препаратами донорской крови и оказание лабораторных услуг республиканским организациям здравоохранения, расположенным в городах Алматы и Астане
Обеспечение компонентами и препаратами донорской крови. Заготовка, переработка, хранение донорской крови и ее компонентов и препаратов. Лабораторные услуги тканевого типирования для сопровождения процессов трансплантации органов и ткани в организациях здравоохранения республиканского значения, расположенных в городах Алматы и Астане, а также референс-исследования
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-производственный центр трансфузиологии";
РГП на ПХВ "Республиканский центр крови"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры" 105 "Оказание услуг по производству крови, ее компонентов и препаратов"
4 260 591
68
Пропаганда здорового образа жизни
Разработка приоритетов, концептуальных идей, методологическое сопровождение и мониторинг мероприятий по пропаганде здорового образа жизни, профилактике социально значимых заболеваний, сбор информации, формирование отчетов о проведенных информационно-коммуникационных мероприятиях среди населения в целом по Республике Казахстан. Разработка текстового содержания, дизайна в едином стиле информационно-образовательного материала с формированием годового плана с указанием целевой группы, тиража, технической спецификации для каждого вида продукции и мониторинг по выпуску в Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр проблем формирования здорового образа жизни"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
106 "Пропаганда здорового образа жизни"
82 840
69
Организация работы по развитию инновационных медицинских технологий в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью с применением инновационных медицинских технологий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова";
АО "Национальный научный медицинский центр";
Корпоративный фонд "University Medical Center";
АО "Национальный научный кардиохирургический центр";
АО "Национальный научный центр онкологии и трансплантологии";
АО "Национальный центр нейрохирургии"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
107 "Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий"

2 236 715
70
Аурулар диагностикасының және емдеудің жоғары технологиялық әдістерінің әлеуетін арттыру және енгізу
Шетелдік мамандарды тарта отырып, негізгі клиникалық бағыттар бойынша оқытуды жүргізу, сондай-ақ озық клиникалық бағыттарды/технологияларды енгізу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы" АҚ; "Ұлттық нейрохирургия орталығы" АҚ
059 "Аурулар диагностикасының және емдеудің жоғары технологиялық әдістерінің әлеуетін арттыру және енгізу"
130 844
71
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласындағы қызмет көрсету

2 236 715
70
Повышение потенциала и внедрение высокотехнологичных методов диагностики и лечения заболеваний
Проведение обучения с привлечением иностранных специалистов по основным клиническим направлениям, а также внедрение передовых клинических направлений/ технологий
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный научный кардиохирургический центр"
АО "Национальный центр нейрохирургии"
059 "Повышение потенциала и внедрение высокотехнологичных методов диагностики и лечения заболеваний"
130 844
71
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана

Қазақстан Республикасындағы тілдерді дамыту мен қолданудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру бойынша іс-шаралар өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Ш. Шаяхметов атындағы Тілдерді дамытудың республикалық үйлестіру-әдістемелік орталығы" РМҚК
021 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
974 522
72
Қазақстан Республикасының тарих және мәдениет ескерткіштерінде ғылыми-реставрациялық және консервациялық жұмыстар жүргізу
Жаңғырту және реставрациялау арқылы республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерін сақтау бойынша қызметтер көрсету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
441 307
73
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
ЮНЕСКО-ның алдын ала тізіміне енгізілген объектілердің аудандарының, қорғау аймақтарының шекарасын айқындау және деректер қорын жасау;
Ескерткіштерді трансшекаралық "Ұлы Жібек Жолы" сериялық номинациясы бойынша ЮНЕСКО-ның бүкіләлемдік мұралары тізіміне енгізу үшін мәдени мұра объектілерінің ғылыми құжаттарын әзірлеу;
Ескерткіштерді "Ұлы Жібек Жолы" сериялық номинациясына енгізу үшін оларды сақтау және пайдалану бойынша басқару жоспарын әзірлеу бойынша қызмет көрсету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК

Проведение мероприятий по реализации Государственной программы развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011-2020 годы
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГКП "Республиканский координационно-методический центр развития языков им. Ш. Шаяхметова"
021 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
974 522
72
Проведение научно-реставрационных и консервационных работ на памятниках истории и культуры Республики Казахстан
Оказание услуг по сохранению памятников истории и культуры республиканского значения путем воссоздания и реставрации
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"
441 307
73
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
Оказание услуг по разработке и определению границ территории, зон охраны и создание базы данных объектов, включенных в предварительный список ЮНЕСКО, подготовке научной документации объектов культурного наследия для включения в Список Всемирного наследия Юнеско по серийной трансграничной номинации "Великий Шелковый путь" (подготовка текста номинации, разработка проекта зон охраны), подготовке менеджмент-планов по сохранению и использованию памятников для включения их в серийную номинацию "Великий Шелковый Путь"
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"

033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 101 "Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу"
18 000
74
Ұлттық фильмдер шығару
Халықтың рухани қажеттілігін қанағаттандыра алатын, мемлекеттің мүддесіне және әлемдік аренада мемлекеттің бедел-бейнесіне қызмет ететін, көркемдік деңгейі жоғары ұлттық фильмдерді өндіру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Ш.Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 104 "Ұлттық фильмдер шығару"

033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" 101 "Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа"
18 000
74
Производство национальных фильмов
Производство высокохудожественных произведений национальных фильмов, способных удовлетворять духовные потребности народа, служить государственным интересам, имиджу страны на мировой арене
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
104 "Производство национальных фильмов"

1 400 000
75
Ұлттық фильмдерді дубляждау, сценарий қорын құру, үздіксіз технологиялық процесін ұйымдастыру, ұлттық фильмдерді сақтау, ұлттық фильмдерді дистрибьюциялау және тираждау
Барлық ұлттық фильмдерді түпнұсқа тілінен мемлекеттік тілге дубляждау, мемлекеттік фильмдер қорын құру және сақтау, фильмдер прокатын ұйымдастыру, тираждау мен дистрибьюциялауды жүзеге асыру кезінде фильмдердің меншік иесінің құқығын және фильм иесінің басқа да құқықтарының сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Ш.Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 104 "Ұлттық фильмдер шығару"

1 400 000
75
Услуги по дубляжу национальных фильмов, формированию сценарного резерва, обеспечению непрерывного кинотехнологического процессса, хранению национальных фильмов, дистрибъюции и тиражированию национальных фильмов
Дубляж всех национальных фильмов с языка оригинала на государственный язык, создание и сохранение государственного фильмофонда, организация проката фильмов, обеспечение сохранности прав собственника фильма и соблюдение иных прав фильмовладельца при осуществлении тиражирования и дистрибьюции
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" 104 "Производство национальных фильмов"

286 222
76
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Классикалық би және балет бойынша қызметтерді сатып алу үшін
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Астана Балет" театры" ЖШС
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

286 222
76
Мероприятия с участием Главы государства
Для приобретения услуг по классическому танцу и балету
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО "Театр "Астана Балет"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

2 642 372
77
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
"ЭКСПО-2017" Халықаралық мамандандырылған көрме шеңберінде Пласидо Доминго және басқа да әлемдік опера өнері жұлдыздарының қатысуымен Пласидо Домингоның Опералия халықаралық жас вокалистер байқауының финалын өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Астана" мемлекеттік опера және балет театры" КАҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

2 642 372
77
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение Финала Международного конкурса молодых вокалистов Опералия Пласидо Доминго с участием Пласидо Доминго и других звезд мирового оперного искусства в рамках Международной специализированной выставки "ЭКСПО-2017"
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
НАО "Государственный театр оперы и балета "Астана Опера"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

200 345
78
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
ҚР-ның мемлекеттік және ұлттық мерекелеріне арналған мерекелік іс-шаралар мен салтанатты концерттерді өткізу, "ЭКСПО-2017" халықаралық мамандандырылған көрме аясындағы іс-шараларды, халықаралық конкурстар мен фестивальдерді өткізу, Мемлекет басшысының шетел делегацияларымен ресми кездесулері аясында концерттік бағдарламаларды ұйымдастыру, шығармашылық ұжымдардың және орындаушылардың Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одақ, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, Шыңжан-Ұйғыр автономдық ауданының іс-шараларына қатысуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

200 345
78
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным и национальным праздникам РК, мероприятий в рамках Международной специализированной выставки "ЭКСПО-2017", проведение международных конкурсов и фестивалей, организация концертных программ в рамках официальных встреч Главы государства с иностранными делегациями, обеспечение участия творческих коллективов и исполнителей в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, Синьцзян-Уйгурского автономного района
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақәуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

4 988 659
79
Қазақ ұлттық хореография академиясында мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
Оқу процесін даярлауды ұйымдастыру және білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ ұлттық хореография академиясы" КЕАҚ
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау" 103 "Хореография саласындағы білім беру үрдісін қамтамасыз ету"
1 350 761
80
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК-ның ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Қазақстан РеспубликасыныңҰлттық ядролық орталығы" РМК-ның ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларын ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін күтіп ұстау және қауіпсіз пайдалану (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп ұстау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерді, бюджетке салықтар және т.б. төлемдерді төлеу бойынша қызметтер кешені)
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының
Ұлттық ядролық орталығы" РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

4 988 659
79
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей в Казахской национальной академии хореографии
Организация подготовки учебного процесса и предоставление образовательных услуг
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
НАО "Казахская национальная академия хореографии"
041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства"
103 "Обеспечение образовательного процесса в области хореографии"
1 350 761
80
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Содержание и безопасная эксплуатация ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и др. платежей в бюджет)
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

702 298
81
"Ядролық физика институты" РМК ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін "Ядролық физика институты" РМК базалық эксперименттік қондырғыларының жұмыс істеуін және қауіпсіздігін қамтамасыз ету (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп ұстау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерді, бюджетке салықтар және т.б. төлемдерді төлеу бойынша қызметтер кешені)
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Ядролық физика институты" РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
448 304
82
"Геофизикалық зерттеулер институты" РМК геофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін "Геофизикалық зерттеулер институты" РМК геофизикалық қондырғыларының үздіксіз және қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп ұстау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерді, бюджетке салықтар және т.б. төлемдерді төлеу бойынша қызметтер кешені)
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Геофизикалық зерттеулер институты" РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
191 423
83
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
193 259 169
84
Іздестіру, іздестіру-бағалау жұмыстары
Қазақстан Республикасының минералдық-шикізат базасын толықтыру мақсатында перспективалы алаңның шикізаттық әлеуетін бағалау.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
"Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" АҚ
089 "Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру"
102 "Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары"
1 153 857
85
2025 жылға дейін Төртінші өнеркәсіп революциясының элементтерін қосатын өңдеу өнеркәсібін және тау-кен секторын технологиялық қайта жарақтандыру бойынша шаралар кешенін әзірлеу бөлігіндегі экономиканың басым секторларын дамыту саласындағы ақпараттық-талдамалы және консультациялық қызметтер
2025 жылға дейін Төртінші өнеркәсіп революциясының элементтерін қосатын өңдеу өнеркәсібін және тау-кен секторын технологиялық қайта жарақтандыру бойынша шаралар кешенін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
"Қазақстандық индустрия дамыту институты" АҚ
090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу және өнеркәсіптік қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
102 "Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуы саласындағы зерттеулер"

702 298
81
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Институт ядерной физики"
Обеспечение функционирования и безопасности базовых экспериментальных установок РГП "Институт ядерной физики" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и др. платежей в бюджет)
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП "Институт ядерной физики"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
448 304
82
Услуги по обеспечению функционирования геофизических установок РГП "Институт геофизических исследований"
Оказание услуг по обеспечению непрерывной и безопасной работы геофизических установок РГП "Институт геофизических исследований" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов
(комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и др. платежей в бюджет)
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП "Институт геофизических исследований"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
191 423
83
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
193 259 169
84
Поисковые, поисково-оценочные работы
Оценка ресурсного потенциала перспективных площадей с целью наращивания минерально-сырьевой базы Республики Казахстан.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология"
089 "Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан"
102 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы"
1 153 857
85
Информационно-аналитические и консультационные услуги в области развития приоритетных секторов экономики в части разработки комплекса мер по технологическому перевооружению обрабатывающей промышленности и горнорудного сектора до 2025 г., включающего элементы Четвертой промышленной революции
Разработка комплекса мер по технологическому перевооружению обрабатывающей промышленности и горнорудного сектора до 2025 г., включающего элементы Четвертой промышленной революции.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахстанский институт развития индустрии"
090 "Содействие развитию отраслей промышленности и обеспечение промышленной безопасности"
102 "Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан"

235 689
86
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеу жұмыстарын орындауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарын күрделі және орташа жөндеу, ұстау, көгалдандыру.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру"
72 616 393
87
Ішкі су жолдарындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Ертіс және Жайық-Каспий бассейндерінде, Іле өзені мен Қапшағай су қоймаларында кеме қатынасы ішкі су жолдары учаскелерінде кеме жүрісінің кепілді габариттерін навигациялық жабдық белгілерін қою (ұстау) және күту , түбін тереңдету жұмыстарын , түзету жұмыстарын, түбін тазарту жұмыстарын, арналық іздестіру жұмыстарын, навигациялық жабдық пен құрылғыларын әзірлеу және жөндеу, техникалық флот кемелерін жөндеу, кеме қатынасы гидротехникалық құрылғылардың (шлюздер) және техникалық флот кемелерін жаңарту және жаңғырту бойынша іс-шараларын іске асыру арқылы қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Көлік комитетінің "Қазақстан су жолдары" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту"
100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"
6 289 347
88
Ішкі су жолдарындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Балқаш көлінде кеме қатынасы ішкі су жолдары учаскелерінде кеме жүрісінің кепілді габариттерін навигациялық жабдық белгілерін қою (ұстау) және күту, навигациялық жабдық пен құрылғыларын әзірлеу және жөндеу, техникалық флот кемелерін жөндеу (ағымдағы), техникалық флот кемелерін жаңарту және жаңғырту жүргізу арқылы қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Көлік комитетінің "Балқаш су жолдары кәсіпорны" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту"
100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"

235 689
86
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонтных работ на автомобильных дорогах республиканского значения
Капитальный и средний ремонт, содержание, озеленение автомобильных дорог республиканского значения.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования" 100 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения"
72 616 393
87
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Иртышского и Урало-Каспийского бассейнов, р.Или и Капчагайскому водохранилищу посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержания знаков навигационного оборудования, дноуглублению, выправлению, дноочищению, русловым проектным изысканиям, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, содержанию и ремонту судоходных шлюзов и судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Республиканское государственное казенное предприятие "Қазақстан су жолдары" Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"
6 289 347
88
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей по оз. Балхаш посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержанию знаков навигационного оборудования, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, ремонту судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Республиканское государственное казенное предприятие "Балхашское предприятие водных путей" Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"

546 516
89
Инвестиция тарту механизмін жетілдіру мен халықаралық деңгейдегі мамандарды тарту арқылы инвестициялық беделді жоғарылату ұсыныстарын жасау қызметі
Табысты мемлекеттік реформаларды жүзеге асыру бойынша практикалық тәжірибесі бар халықаралық компанияны тарту арқылы, инвестицияларды тарту мен инвестициялық имиджді жылжыту механизмдерін жетелдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
"KAZNEX INVEST" экспорт және инвестициялар ұлттық агенттігі" АҚ
204 "Инвестициялар тарту үшін жағдай жасау"
100 "Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу"

546 516
89
Услуги по выработке рекомендаций по совершенствованию механизмов привлечения инвестиций и продвижению инвестиционного имиджа с привлечением специалистов международного уровня
Выработка рекомендаций по совершенствованию механизмов привлечения инвестиций и продвижению инвестиционного имиджа путем привлечения международной компании, обладающей практическим опытом в реализации успешных государственных реформ.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальное агентство по экспорту и инвестициям "KAZNEX INVEST"
204 "Создание условий для привлечения инвестиций"
100 "Содействие привлечению инвестиций в Республику Казахстан"

339 556
90
Инновациялық кластердің дамуын қамтамасыз ету бойынша қызметтер
"Инновациялық технологиялар паркі" инновациялық кластерінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қор
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету" 103 ""Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының жұмыс істеуі және дамуы жөніндегі қызметтер"

339 556
90
Услуги по обеспечению развития инновационного кластера
Услуги по обеспечению функционирования инновационного кластера "Парк инновационных технологий"
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Автономный кластерный фонд "Парк инновационных технологий"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан"
103 "Услуги по функционированию и развитию автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий"

576 763
91
Техникалық реттеу жүйесін реформалау
Қазақстан Республикасының құрылыс саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық - нормативтік құжаттарды әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ, "Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларды іске асыру"

576 763
91
Реформирование системы технического регулирования
Разработка (переработка)
нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры",
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию рхитектурной, градостроительной и строительной деятельности"

776 683
92
Қазақстан Республикасының аумағын дамытудың өңіраралық схемасын әзірлеу
Өңіраралық схемалар өңірлер аумағында қалақұрылысы саласындағы мемлекеттік саясаттың негізгі қағидаттарын анықтау үшін әзірленеді
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларды іске асыру"

776 683
92
Разработка межрегиональных схем территориального развития Республики Казахстан
Определение основных проектных решений совершенствования организации территорий Республики Казахстан
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"

212 357
93
Ақтөбе және Шымкент агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын әзірлеу
Өңіраралық схемалар өңірлер аумағында қалақұрылысы саласындағы мемлекеттік саясаттың негізгі қағидаттарын анықтау үшін әзірленеді
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларды іске асыру"

212 357
93
Разработка Межрегиональных схем территориального развития Актюбинской и Шымкентской агломераций
Определение основных проектных решений совершенствования организации территории Республики Казахстан
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"

385 056
94
Үлгілік жобалар әзірлеу
Үлгілік жобалар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
"Үлгілік және тәжірибелік жобалаудың ғылыми-зерттеу институты (Тұрғын үй институты)" ЖШС, "Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларды іске асыру"
1 277 991
95
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және әлеуметтік маңызы бар объектілердің энергия үнемділігі бойынша іс-шаралар
Тұрғындар арасында ақпараттық-түсіндіру насихат жұмыстарын жүргізу
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ

385 056
94
Разработка типовых проектов
Разработка типовых проектов
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
ТОО НИИТЭП "Институт Жилища",
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
1 277 991
95
Мероприятия по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
Проведение разъяснительно-информационно-пропагандистской работы с населением
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"

229 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру"
142 822
96
Инвестицияларды негіздеу
Іріктеу өлшемшарттарын әзірлеу және инвестициялық жобаларды іске асырудың басымдығын айқындау, коммуналдық секторды жаңғырту мен дамыту жобаларын қаржыландыру көздері бойынша ұсыныстар әзірлеу, энергия және ресурс үнемдеу технологияларын енгізу, қазақстандық қамтуды қамтамасыз ету.
Жылумен қамтамасыз етудің сенімділігі мен сапасын арттыру, энергия тиімділікті арттыру және энергия үнемдеуді дамыту, сонымен қатар су мен жабдықтау және су бұру жүйелеріне
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ

229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
142 822
96
Обоснование инвестиций
Разработка критериев отбора и определение приоритетности реализации инвестиционных проектов, выработка предложений по источникам финансирования проектов модернизации и развития коммунального сектора, внедрение энерго- и ресурсосберегающих технологий, обеспечение казахстанского содержания.
Повышение надежности и качества теплоснабжения, повышение энергоэффективности и развитие энергосбережения, а также систем водоснабжения и водоотведения
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства",

229 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру"
712 214
97
Жылумен жабдықтау жүйелерінің орталықтанған техникалық тексеруін жүргізу
Жылумен жабдықтау объектілерін және жылу желілерін 100 Гкал/сағ-қа дейінгі қазандықтарды жаңғырту және реконтрукциялау бойынша жылумен жабдықтау үшін орталықтандырылған техникалық тексеруді өңірлік жобаларды әзірлеу кезінде пайдалану
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ

229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
712 214
97
Проведение централизованного технического обследования систем теплоснабжения
Проведение централизованного технического обследования систем теплоснабжения для использования при разработке региональных проектов по модернизации и реконструкции объектов теплоснабжения до 100 Гкал/час и тепловых сетей
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"

229 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру"
300 000
98
Қазақстанның бәсекеге қабiлеттiлiгi деңгейiн талдау
IMD-2015-шi рейтингке Қазақстанның қосылуы үшiн шараларды жүргiзу және Қазақстанның бәсекеге қабiлеттiлiгiне кешендi талдау жүргізу және оның жоғарылауы бойынша ұсынымдарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
300 000
98
Анализ уровня конкурентоспособности Казахстана
Проведение мероприятий для включения Казахстана в рейтинг IMD-2015 и проведение комплексного анализа конкурентоспособности Казахстана и выработка рекомендаций по ее повышению.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

46 371
99
Макроэкономикалық модельдеу және болжамдау құралын жетілдіру
САТ моделін және салааралық байланыстар талдауының экономикалық-математикалық инструментариясын жетілдіру, өзектілендіру, сондай-ақ эконометрикалық модель негізінде орта мерзімді кезеңге тоқсандық макроэкономикалық болжамды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

46 371
99
Совершенствование инструментария макроэкономического моделирования и прогнозирования
Актуализация, совершенствование модели МОБ и экономико-математического инструментария анализа межотраслевых связей, а также разработка квартального макроэкономического прогноза на среднесрочный период на основе эконометрической модели
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

60 000
100
Қазақстан экономикасы үшін сыртқы тәуекелдер мен қауіп-қатерлерді анықтай отырып, қазақстандық және әлемдік экономиканың, қаржылық жүйесін, тауар нарықтары дамуының ағымдағы үрдістерін зерттеу
Ғылыми болып табылмайтын қазақстандық және әлемдік экономиканың ағымдағы даму үрдістерін зерттеу, Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық дамуына сыртқы факторлар мен тәуекелдердің теріс әсерін төмендету бойынша ұсынымдар мен ұсыныстар әзірлеу мақсатында әлемдік және ұлттық экономикаға зерттеу жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

60 000
100
Исследование текущей экономической ситуации в стране и мире, мировой финансовой системы, мировых товарных рынков с выявлением внешних рисков и угроз для экономики Казахстана
Исследование мировой и национальной экономики, не являющееся научным, проводится с целью исследования текущих тенденций развития казахстанской и мировой экономики, выработки рекомендаций и предложений по снижению негативного влияния внешних факторов и рисков на социально-экономическое развитие Казахстана
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

50 000
101
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 31 тамыздағы № 497 қаулысымен бекiтiлген Нормаивтік құқықтық актілердің жобаларына ғылыми сараптама жүргiзу ережесiне сәйкес Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасын жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

50 000
101
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан в соответствии с Правилами проведения научной экспертизы проектов нормативных правовых актов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2016 года № 497
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

172 000
102
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Мемлекеттік органдар қызметінің тиімділігін бағалау жүйесінің барлық кезеңдерін жүзеге асыруды сапалы сүйемелдеуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

172 000
102
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Обеспечение качественного экспертного сопровождения реализации всех этапов системы оценки эффективности деятельности государственных органов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

134 709
103
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылуын мониторингтеуді сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылуы мониторингін және талдауды жүргізу және оны одан әрі жетілдіру үшін ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

134 709
103
Экспертно-аналитическое сопровождение мониторинга реализации документов Системы государственного планирования
Проведение мониторинга и анализа реализации документов Системы государственного планирования и выработка рекомендаций для дальнейшего ее совершенствования.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

64 838
104
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді арттыру мәселелері бойынша зерттеулер
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеу тұжырымдамасын іске асыру үшін 2020 жылға дейін кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеудің күшті және әлсіз жақтарын, қауіптерді және даму перспективаларын айқындай отырып, халықаралық тәжірибені талдаудың және нақты ұсынымдарды әзірлеудің мақұлданған тәсілдері бойынша оған кешенді зерттеу жүргізу қажет
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

64 838
104
Исследования по вопросам повышения государственного регулирования предпринимательской деятельности
Для реализации Концепции государственного регулирования предпринимательской деятельности до 2020 года необходимо провести комплексное исследование государственного регулирования предпринимательской деятельности по одобренным подходам с определением его сильных и слабых сторон, угроз и перспектив развития, анализом международного опыта и выработкой конкретных рекомендаций
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

77 000
105
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауға сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеуді енгізетін қызметті бағалау бойынша консультациялық көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 954 Жарлығымен бекітілген Орталық мемлекеттік органдар мен облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары қызметінің тиімділігін жыл сайынғы бағалау жүйесін іске асыру шеңберінде мемлекеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті орган "Қадағаланатын саладағы/аядағы/өңірдегі стратегиялық мақсаттар мен міндеттерге қол жеткізу және іске асыру" бағыты бойынша облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдарына толық бағалау жүргізеді.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

77 000
105
Консультационные услуги по оценке эффективности деятельности, включающей в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
В рамках реализации Системы ежегодной оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов областей, города республиканского значения, столицы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 954, уполномоченным органом по государственному планированию проводится полноценная оценка местных исполнительных органов областей, города республиканского значения, столицы по направлению "Достижение и реализация стратегических целей и задач в курируемых отрасли/ сфере/ регионе"
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

14 479
106
Елдің бәсекеге қабілеттілігін арттыру шеңберінде Қазақстанның Дүниежүзілік Банктің "Doing Business" рейтингіндегі позицияларын жақсарту" талдамалық зерттеуі
2016 жылға қарай Қазақстанның Дүниежүзілік банктің "Doing Business" рейтингінің алғашқы 30 елінің қатарына ену мақсатында Қазақстан Үкіметі тиісті заңнаманы жетілдіру арқылы елдің бизнес ахуалын жақсарту бойынша іс-шараларды белсенді жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

14 479
106
Аналитическое исследование "Улучшение позиций Казахстана в рейтинге "Doing Business" Всемирного Банка в рамках повышения конкурентоспособности страны"
Активное проведение мероприятий по улучшению бизнес климата страны путем совершенствования соответствующего законодательства по вхождению Казахстана в первую 30-ку стран рейтинга Всемирного Банка "Doing Business" к 2016 году
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

175 000
109
Картель келісімдерін тергеп-тексеру жүргізу әдістемесі
Картельдік келісімдер жүргізілетін тергеу сапасын арттыру, тергеу бойынша монополияға қарсы реттеу жөніндегі картельдік келісімдер ЭЫДҰ елдерінің стандарттарына сәйкес келтіру
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

175 000
109
Разработка методики проведения расследования картельных соглашений
Повышение качества проводимых расследований картельных соглашений, приведение антимонопольного регулирования по расследованию картельных соглашений в соответствие со стандартами стран ОЭСР
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

92 120
111
Қазақстан Республикасы қолданыстағы фискалды саясатын сараптамалық-талдамалық қолдау және макроэкономикалық бағалау
Экономикаға және бизнес белсенділігіне тиімді салық жүктемесіне макроэкономикалық бағалау жүргізу негізінде Қазақстанның қолданыстағы фискалдық саясатын сараптамалық-талдамалық қолдауды қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

92 120
111
Экспертно-аналитическая поддержка и макроэкономическая оценка действующей фискальной политики Республики Казахстан
Обеспечение экспертно-аналитической поддержки действующей фискальной политики Казахстана на основе проведения макроэкономической оценки эффективной налоговой нагрузки на экономику и активность бизнеса
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

80 000
112
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламалардың нәтижелі жұмыспен қамтуды арттыруға әсерін бағалау және жоғары, техникалық және кәсіптік білім орындарынан күтілетін шығарылымды ескере отырып, экономика салаларының бөлінісінде мамандықтар топтары бойынша қажеттіліктер болжамын әзірлеу
Жұмыспен қамту саясатын оңтайландыру бойынша ұсынымдар мен ұсыныстар әзірлей отырып, әсер ету тиімділігін бағалау және Қазақстанның еңбек нарығына ықпалы тұрғысынан іске асырылатын бағдарламаларды талдау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

80 000
112
Оценка влияния государственных и правительственных программ на повышение продуктивной занятости и разработка прогноза потребности по группам специальностей в разрезе отраслей экономики с учетом ожидаемого выпуска из организаций высшего, технического и профессионального образования
Анализ реализуемых программ на предмет оценки эффектов воздействия и влияния на рынок труда Казахстана с выработкой рекомендаций и предложений по рационализации политики занятости
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

45 000
113
Мемлекеттік және үкіметтік (салалық) тұрғын үй бағдарламаларының халықты (оның ішінде, азаматтардың әлеуметтік осал санаттарын) тұрғын үймен қамтамасыз етуге әсерін талдау
Зерттеудің мақсаты мұқтаж жандарды,оның ішінде халықтың әлеуметтік аз қамтылған топтарын тұрғын үймен қамтамасыз ету бойынша жаңа тәсілдерді қалыптастыру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

45 000
113
Анализ влияния государственных и правительственных (отраслевых) программ жилищного строительства на обеспечение жильем населения
(в том числе для социально-уязвимых категорий граждан)
Целью исследования является выработка рекомендаций по формированию новых подходов по обеспечению жильем нуждающихся, в том числе социально-уязвимых слоев населения
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

45 000
114
Кондоминиум объектілерін басқару және күтіп-ұстау тетіктерін әзірлеу (қаржылық модель)
Кондоминиум объектілерін басқару және ұстаудың қолданыстағы жүйесі жетілдіруді талап етеді. Осыған байланысты жалпы тұрғын үй шаруашылығын оның меншік иелерінің тиімді басқаруын қамтамасыз ету бойынша жаңа тәсілдерді қалыптастыру бойынша ұсынымдарды әзірлеу зерттеудің мақсаты болып табылады
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

45 000
114
Разработка механизмов управления и содержания объектов кондоминиума (финансовая модель)
Существующая система управления и содержания объектов комдоминиума требует совершенствования. В этой связи целью исследования является выработка рекомендаций по формированию новых подходов по обеспечению эффективного управления общим жилищным хозяйством его собственниками
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

65 000
115
Құрылыс қызметін міндетті сақтандыруды дамыту перспективалары
Зерттеу тақырыбының өзектілігі құрылыстың әрбір сатысында тәуекелдер дәрежесін анықтау, сондай-ақ осы тәуекелдерді барынша азайту әлемдік тәжірибеде міндетті сақтандыру есебінен болуы мүмкін, ол құрылыстың барлық сатыларын сақтандыруды қамтиды. Зерттеудің негізгі мақсаты Қазақстан Республикасында құрылыс қызметін міндетті сақтандыру жүйесін енгізу бойынша ұсынымдар әзірлеу болып табылады
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

65 000
115
Перспективы развития обязательного страхования строительной деятельности
Актуальность темы исследования заключается в определении степени рисков на каждой стадии строительства, а также минимизации этих рисков. Минимизация рисков в строительной деятельности в мировой практике возможна за счет обязательного страхования, которое включает в себя страхование всех стадий строительства. Основной целью исследования является разработка рекомендаций по внедрению системы обязательного страхования строительной деятельности в Республике Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

44 500
116
Салааралық теңгерімді (САТ) өңірлік деңгейге кеңейту негізінде өңірлік саясаттың тиімділігін бағалау модельдерінің жүйесін әзірлеу
Өңірлерді әлеуметтік-экономикалық дамыту әлеуетін бағалау жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасы экономикасына олардың үлесін ұлғайту үшін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

44 500
116
Разработка системы моделей оценки эффективности региональной политики на основе расширения межотраслевого баланса (МОБ) на региональный уровень
Выработка предложений по оценке потенциала социально-экономического развития регионов для наращивания их вклада в экономику Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

40 500
117
Елді 2025 жылға дейінгі аумақтық-кеңістікте дамыту сценарийлерін әзірлеу
Өзара байланысты шағын өңірлерді тиімді қалаландыру және қалыптастыру бойынша стратегия бағыттарын ескере отырып, 2025 жылға дейінгі елдің аумақтық-кеңістікте дамуының сценарийін әзірлеу. Зерттеудің негізгі мақсаты 2025 жылға дейін Қазақстан Республикасының шағын өңірлерін аумақтық-кеңістікте дамыту сценарийін әзірлеу болып табылады
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

40 500
117
Разработка сценариев территориально-пространственного развития страны до 2025 года
Выработка сценария территориально-пространственного развития страны до 2025 года с учетом направлений стратегии по эффективной урбанизации и формированию взаимоувязанных макрорегионов. Основной целью исследования является разработка сценариев территориально-пространственного развития макрорегионов Республики Казахстан до 2025 года
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

60 000
118
Жергілікті атқарушы органдардың қызметіне функционалдық шолу жүргізу
Жергілікті атқарушы органдардың ықпалын күшейту шарттарында жергілікті деңгейде мемлекеттік басқару ұйымдастыруды талдау қажет. Мемлекеттік саясатты тиімді іске асыру үшін орталық және жергілікті атқарушы органдар арасындағы функциялардың нақты және негізделген аражігін ажырату қажет етіледі. Мемлекеттің еңбек және материалдық ресурстарын тиімді пайдалану және бюджет қаражатын пайдаланудың ашықтығы мақсатында кез келген функцияларды қайталаудың жойылуы тиіс. Орындалуы әкімдіктердің жүргізілуіне берілуі қажет жергілікті маңызы бар функцияларды айқындау маңызды болып табылады
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

60 000
118
Проведение функциональных обзоров деятельности местных исполнительных органов
В условиях усиления влияния местных исполнительных органов необходим анализ организации системы государственного управления на местном уровне. Для эффективного осуществления государственной политики требуется четкое и обоснованное разграничение функций между центральными и местными исполнительными органами. В целях эффективного использования трудовых и материальных ресурсов государства и прозрачности использования бюджетных средств любое дублирование функций должно быть исключено. Важным является определение функций местного значения, исполнение которых необходимо передать в ведение акиматов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

45 000
119
Орталық мемлекеттік органдар қызметінің негізгі салаларына тәуелсіз сараптамалық бағалау жүргізу
"Стратегиялық мақсаттар мен бюджеттік бағдарламаларға қол жеткізу" бірінші бағалау блогы шеңберінде мемлекеттік органдардың өздерінің есептік деректері негізінде алынған бағалау нәтижелерін объективтеу және верификациялау мақсатында орталық мемлекеттік органдар қызметінің негізгі салаларының дамуына тәуелсіз сараптамалық бағалауын жүргізу көзделеді. Бағаланатын негізгі салалар тізбесі Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасымен бірлескен жоба шеңберінде қалыптастырылды, онда орталық мемлекеттік органдар қызметінің 41 саласы айқындалған
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

45 000
119
Проведение независимой экспертной оценки ключевых сфер деятельности центральных государственных органов
В рамках первого блока оценки "Достижение стратегических целей и бюджетных программ" предусматривается проведение независимой экспертной оценки развития ключевых сфер деятельности центральных государственных органов в целях объективизации и верификации результатов оценки, полученных на основе отчетных данных самих государственных органов. Перечень оцениваемых ключевых сфер сформирован в рамках совместного проекта с Программой развития ООН, в котором определена 41 сфера деятельности центральных государственных органов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

30 000
120
Қазақстан Республикасы өңірлік саясатын жүзеге асыруды сараптамалық-талдамалық қолдау
Әкімшіліктік-аумақтық құрылым және тиімді өңірлік даму бөлігінде Қазақстан Республикасы өңірлік саясатының құралдарын жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

30 000
120
Экспертно-аналитическая поддержка реализации региональной политики Республики Казахстан
Разработка рекомендаций по совершенствованию инструментов региональной политики Республики Казахстан в части административно-территориального устройства и эффективного регионального развития
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

80 000
121
Қазақстан Республикасы экономикасының салаларына "Индустрия 4.0" элементтерін енгізу бойынша басым экономика салаларындағы секторалдық зерттеулер" төртінші өнеркәсіптік революциясы үрдісінің ықпалын талдау
Зерттеу жүргізу және кейіннен өңдей отырып, негізі мен құрылымы ұсынылған есеп нәтижелеріне және Дүниежүзілік Банктің халықаралық сарапшыларының ұсынымдарына құрылған әдіснамалық тәсілдер әзірлеу. Осылайша, Дүниежүзілік Банктің зерттеу жұмыстарының нәтижелері "Экономикалық зерттеулер институты" АҚ ғылыми институттармен бірлесіп Қазақстанда "Индустрия 4.0" элементтерін енгізуі мүмкіндіктері бойынша зерттеу жүргізу үшін әдіснамалық негіз бен база қызметін атқарады. Осы жұмыстың аралық қорытындыларын 2017 жылдың ортасында алу жоспарланып отыр
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

80 000
121
Анализ влияния тенденции четвертой промышленной революции "Секторальные исследования в приоритетных отраслях экономики" по внедрению элементов "Индустрия 4.0" на отрасли экономики Республики Казахстан
Проведение исследования и разработка методологических подходов, основа и структура которых будут выстроены на результатах представленного отчета и рекомендациях международных экспертов Всемирного Банка с дальнейшей их обработкой. Таким образом, результаты исследовательской работы Всемирного Банка послужат методологической основой и базой для разработки проекта стратегии при проведении исследования по возможностям внедрения элементов "Индустрия 4.0" в Казахстане АО "Институт экономических исследований" совместно с научными институтами развития. Промежуточные итоги данной работы планируется получить в середине 2017 года
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

230 000
122
Мемлекеттік-жекешілік әріптестік саласындағы нормативтік-құқықтық база мен әдіснамасын жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу - 5 кезең
Әдістемелік ұсынымдарды және олармен интеграцияланатын нормативтік-құқықтық актілерді әзірлеу, сондай-ақ орталық және жергілікті органдарының іс жүзінде қолдануы үшін мемлекеттік -жекешелік әріптестіктің жаңа нысандарына үлгілік құжаттама әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

230 000
122
Выработка рекомендаций по совершенствованию нормативно-правовой базы и методологии в сфере государственно-частного партнерства – 5 этап
Разработка методических рекомендаций и интегрированных с ними нормативных правовых актов, а также типовой документаций к новым формам государственно - частного партнерства для практического применения центральными и местными исполнительными органами
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

100 000
123
Мемлекеттік инвестициялық жобаларды басқару бөлігінде нормативтік-құқықтық базаны жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу - 3 кезең
Мемлекеттік инвестициялық жобаларды басқару процестерін жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу, оның ішінде мемлекеттік инвестициялық жобалардың іске асырылуына бағалау жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

100 000
123
Выработка рекомендаций по совершенствованию нормативно – правовой базы в части управления государственными инвестиционными проектами – 3 этап
Выработка рекомендаций по совершенствованию процессов управления государственными инвестиционными проектами, в том числе проведения оценки реализации государственных инвестиционных проектов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

30 000
124
ДСҰ шеңберінде халықаралық сауда келіссөздеріне ұстанымдар мен халықаралық экономикалық келісімдер жобаларын әзірлеу кезінде консультациялық қолдау көрсету
Қазақстан Республикасының ұлттық мүдделерін, Евразиялық экономикалық одақтың шартты-құқықтық базасын және елдің өзге де халықаралық міндеттемелерін және Қазақстан Республикасының заңнамасын ескере отырып, Дүниежүзілік сауда ұйымында жұмыс істеу шеңберінде Қазақстан Республикасының ұстанымын қалыптастыру бойынша зерттеу, консультациялық және талдамалық қолдау көрсету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

30 000
124
Оказание консультационной поддержки при разработке позиций на международные торговые переговоры и проектов международных экономических соглашений в рамках ВТО
Оказание исследовательской, консультационной и аналитической поддержки по формированию позиции Республики Казахстан в рамках функционирования во Всемирной торговой организации с учетом национальных интересов Республики Казахстан, договорно-правовой базы Евразийского экономического союза и прочих международных обязательств страны и законодательства Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

115 826
125
Сыртқы нарыққа қол жеткізу кезіндегі сауда және әкімшілік кедергілерді жою жөнінде ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Әріптес елдермен келіссөздер жүргізу үшін неғұрлым сезімтал тауар позициялары бойынша талдау жүргізе отырып, тауарлар нарығына қол жеткізу мәселелері бойынша талдау жүргізу және талдамалық қолдау көрсету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

115 826
125
Выработка предложений и рекомендаций по устранению торговых и административных барьеров при доступе на внешние рынки
Проведение анализа и оказание аналитической поддержки по вопросам доступа на рынок товаров с проведением анализа по наиболее чувствительным товарным позициям для переговоров со странами-партнерами
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

90 013
126
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде уағдаластықтарды іске асыру ықпалын мониторингтеу және өнеркәсіптік тауарларымен сауда-саттықта Қазақстанның мүдделерін ілгерілету бойынша ұсыныстар әзірлеу
Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартта көзделген нормалармен бірге Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде ағымдағы жұмыс істеуге байланысты өнеркәсіптің бәсекеге қабілеттілігі мәселелері бойынша талдамалық қолдау көрсету. Отандық өнімнің бәсекеге қабілеттілігіне әсер ететін факторларды анықтау, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер арасындағы өнеркәсіп саласындағы өзара іс-қимылдың шеңберіндегі мүмкіндіктердің көмегімен отандық тауарлардың бәсекеге қабілеттілігін арттыруға бағытталған шаралар бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

90 013
126
Мониторинг влияния реализации договоренностей в рамках Евразийского экономического союза и выработка предложений по продвижению интересов Казахстана в торговле промышленными товарами
Оказание аналитической поддержки по вопросам конкурентоспособности промышленности, связанным с текущим функционированием в рамках Евразийского экономического союза вкупе с нормами, предусмотренными в Договоре о Евразийском экономическом союзе.
Выявление факторов, влияющих на конкурентоспособность отечественной продукции, выработка предложений и рекомендаций по мерам, направленным на повышение конкурентоспособности отечественных товаров, в том числе с помощью возможностей в рамках взаимодействия в сфере промышленности между государствами-членами Евразийского экономического союза
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

92 557
127
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде уағдаластықтарды іске асыру ықпалын мониторингтеу және агроөнеркәсіп кешені тауарларымен сауда-саттықта Қазақстанның мүдделерін ілгерілету бойынша ұсыныстар әзірлеу
Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарт шеңберіндегі нормалармен бірге Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде ағымдағы жұмыс істеуге байланысты ауыл шаруашылығының бәсекеге қабілеттілігі мәселелері бойынша талдамалық қолдау көрсету.
Отандық өнімнің бәсекеге қабілеттілігіне әсер ететін факторларды анықтау, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер арасындағы ауыл шаруашылығы саласындағы өзара іс-қимылдың шеңберіндегі мүмкіндіктердің көмегімен отандық тауарлардың бәсекеге қабілеттілігін арттыруға бағытталған шаралар бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

92 557
127
Мониторинг влияния реализации договоренностей в рамках Евразийского экономического союза и выработка предложений по продвижению интересов Казахстана в торговле товарами агропромышленного комплекса
Оказание аналитической поддержки по вопросам конкурентоспособности сельского хозяйства, связанным с текущим функционированием Евразийского экономического союза вкупе с нормами в рамках Договора о Евразийском экономическом союзе.
Выявление факторов, влияющих на конкурентоспособность отечественной продукции, выработка предложений и рекомендаций по мерам, направленным на повышение конкурентоспособности отечественных товаров, в том числе с помощью возможностей в рамках взаимодействия в сфере сельского хозяйства между государствами-членами Евразийского экономического союза
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

48 341
128
Қазақстан Республикасының Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына кіруі процесіне талдамалық және консультациялық қолдау көрсету
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына кіру бойынша басқа елдердің тәжірибелерін зерттеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасы үшін осы тәжірибе негізінде ұсынымдар әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
180 000

48 341
128
Оказание аналитической и консультационной поддержки процесса вступления Республики Казахстан в Организацию экономического сотрудничества и развития
Изучение опыта других стран по вступлению в Организацию экономического сотрудничества и развития, а также выработка рекомендаций на основе этого опыта для Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"
180 000

129
Қазақстан Республикасында ішкі сауданы мемлекеттік реттеуді жетілдіру
Сауда секторының тиімділігін арттыру, оның ішінде станционарлық сауда үлесінің артуы салдарынан, сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіру, сондай-ақ өңіраралық сауданың дамуындағы бар кедергілерді зерделеу, желілік маркетингті реттеу, әлеуметтік маңызды тауарларға бөлшек бағаларды реттеу мәселелері бойынша нормативтік-құқықтық базаны жетілдіру, биржалық сауданы дамыту бойынша тұжырымдама әзірлеу, тауар биржалары арқылы міндетті түрде өткізуге жататын тауарларды айқындау әдістемесін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
40 000
130
Қазақстан Республикасында электронды сауданы мемлекеттік реттеуді жетілдіру
Электрондық сауданы жүргізу бойынша шет елдердің тәжірибелерін зерделеу, Қазақстан Республикасында электрондық сауда жүйесін дамытудың ағымдағы жай-күйі мен перспективасын талдау. Саланы одан әрі дамыту бойынша ұсынымдар әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
46 986
131
Астана экономикалық форумын өткізу
X Астана экономикалық форумының өткізілуін қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"

129
Совершенствование государственного регулирования внутренней торговли в Республике Казахстан
Повышение эффективности сектора торговли, в том числе вследствие повышения доли стационарной торговли, совершенствование государственного регулирования в сфере торговли, а также изучение существующих барьеров в развитии межрегиональной торговли, регулирование сетевого маркетинга, совершенствование нормативно-правовой базы по вопросам регулирования розничных цен на социально значимые товары, разработка концепции по развитию биржевой торговли, разработка методики по определению товаров, подлежащих обязательной реализации через товарные биржи
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"
40 000
130
Совершенствование государственного регулирования электронной торговли в Республике Казахстан
Изучение опыта зарубежных стран по ведению электронной торговли, анализ текущего состояния и перспектив развития системы электронной торговли в Республике Казахстан. Выработка рекомендаций по дальнейшему развитию отрасли
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"
46 986
131
Проведение Астанинского экономического форума
Обеспечение проведения X Астанинского экономического форума
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"

410 171
132
"Назарбаев Университеті" ДБҰ базасында ШОБ топ-менеджментін оқыту
"Назарбаев Университеті" ДБҰ Дьюк Университетімен (АҚШ) бірлесіп "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасын бекіту, "Бизнестің жол картасы 2020" іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 маусымдағы № 556 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 168 қаулысына сәйкес
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасының төртінші бағытының шеңберінде шағын және орта бизнес кәсіпорындарының жоғары және орта буын басшылары үшін "ШОБ топ-менеджментін оқытуды" өткізеді
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ

410 171
132
Обучение топ-менеджмента МСБ на базе АОО "Назарбаев Университет"
Обучение топ-менеджмента МСБ для руководителей высшего и среднего звена предприятий малого и среднего бизнеса проводится АОО "Назарбаев Университет" совместно с Университетом Дьюк (США) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 168 "Об утверждении Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2010 года № 556 "О некоторых мерах по реализации Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" в рамках четвертого направления Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"

087 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру"
305 199
133
Интернет желісінде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау. Қазақ тілді БАҚ-ты интернетте насихаттау, отандық интернет БАҚ-ты дамыту. Мемлекеттік тілді дамыту. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі мен Үкіметінің қызметін интернетте жариялау. Қазақстанның мультимедиялық контентін жинақтау. Білім беруді, мәдени деңгейді, патриотизмді арттыру. Кітаптардың электрондық базасын құру, қазақ әдебиетін алға жылжыту. Елдің тарихи-мәдени мұрасын зерделеу және сақтау, тарихи-мәдени дәстүрлерді жаңғырту, "Қазақстан-2050" стратегиясының іске асырылу барысын жариялау
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Қазконтент" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

087 "Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
305 199
133
Проведение государственной информационной политики в сети Интернет
Освещение социально-экономической и общественно-политической жизни страны. Популяризация казахоязычных СМИ в интернете, развитие отечественных интернет-СМИ. Развитие государственного языка. Освещение деятельности Премьер-Министра и Правительства Республики Казахстан в интернете. Сбор мультимедийного контента Казахстана. Повышение образованности, культурного уровня, патриотизма. Создание электронной базы книг, продвижение казахской литературы. Изучение и сохранение историко-культурного наследия страны, возрождение историко-культурных традиций, освещение хода реализации Стратегии "Казахстан-2050".
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Казконтент"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

1 090 135
134
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Хабар24", сондай-ақ "KazakhTV" арналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Хабар агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
13 783 194
135
"Қазақстан" РТРК" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Қазақстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия" телеарналары, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар", "Астана", "Classic" радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорация-сы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

1 090 135
134
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар24", а также "KazakhTV"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
13 783 194
135
Проведение государственной информационной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия", областные телеканалы, радио "Казахское радио", "Шалкар", "Астана", и "Classic"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

18 470 336
136
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Мир", "Мир24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

18 470 336
136
Проведение государственной информационной политики через национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Мир", "Мир 24"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
Национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

306 008
137
"Жас өркен" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Ұлан", "Дружные ребята" газеттері, "Ақ желкен", "Балдырған" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Жас өркен" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
102 566
138
"Қазақ газеттері" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Ана тілі", "Экономика", "Ұйғыр айвази" газеттері, "Мысль", "Ақиқат", "Үркер" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Қазақ газеттері" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

306 008
137
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Жас оркен"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Ұлан", "Дружные ребята", журналы "Ақ желкен", "Балдырған"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
ТОО "Жас оркен"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
102 566
138
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Ана тілі", "Экономика", "Ұйғыр айвази", журналы "Мысль", "Ақиқат", "Үркер"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

149 766
139
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу мәселелерін ақпараттық-талдамалық және әдістемелік сүйемелдеу
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің "Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
880 841

149 766
139
Проведение мониторинга средств массовой информации
Информационно-аналитическое и методическое сопровождение вопросов проведения государственной информационной политики
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации" Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
880 841

140
"Егемен Қазақстан" республикалық газеті" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
"Егемен Қазақстан" газеті арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Егемен Қазақстан" республикалық газеті" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
877 536
141
"Казахстанская правда" республикалық газеті" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөнінде көрсетілетін қызметтер
"Казахстанская правда" газеті арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Казахстанская правда" республикалық газеті" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
721 152
142
"Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты интернет желісінде жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау. Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық дамуын және халықаралық аренадағы деңгейін көрсету.
Қазақстанның халықаралық оң имиджін қалыптастыру және сайттың барлық тілдік нұсқаларында насихаттау
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
499 680
143
Ғылыми-технологиялық және тәжірибелік-эксперименттік базаны дамыту
Тәжірибелі-конструкторлық жұмыстар, ғылыми-технологиялық ғарыштық аппаратын құрудың толық циклін қоса алғанда (жобалау, әзірлеу, құрастыру, сынау, орбитада іске қосу және сынау).
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
ЖШС БК "Ғалам" Астана қ.,
Алматы қ.,1
009 "Ғылыми-технологиялық және тәжірибелік-эксперименттік базаны дамыту" 101 "Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру"
722 658
144
"Байқоңыр" кешеніндегі Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмейтін объектілерді кәдеге жаратуды, рекультивациялауды және жөндеуді ұйымдастыру
Жобалау-іздестіру жұмыстарын жүргізу; пайдаланудан шығарылған ғимараттар мен құрылыстарды бұзу;
инертті құрылыс қалдықтарын көму үшін полигонды жайластыру;
инертті құрылыс қалдықтарын жинау, шығару және полигонда көму; тазартылған аумақты жоспарлау;
мұнай өнімдерімен ластанған жер учаскелерін рекультивациялау бойынша іс-шаралар
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
РМК "Инфракос"
Байқоңыр қ.,
Мир қ., 13А
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануды кеңейту" 101 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясының жалдайтын құрамда кірмейтін
объектілерін кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді
ұйымдастыру"

140
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету "Егемен Қазақстан"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
877 536
141
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская газета "Казахстанская правда"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету "Казахстанская правда"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Республиканская газета "Казахстанская правда"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
721 152
142
Проведение государственной информационной политики в сети интернет через ТОО "Международное информационное агентство "Казинформ"
Освещение социально-экономической и общественно-политической жизни страны.
Позиционирование Казахстана на международной арене и уровня его социально-экономического развития.
Формирование положительного международного имиджа, популяризация Казахстана в мире на всех языковых версиях сайта.
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
ТОО "Международное информационное агентство "Казинформ"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
499 680
143
Развитие научно-технологической и опытно-экспериментальной базы
Опытно-конструкторские работы, включающие полный цикл создания научно-технологического космического аппарата (проектирование, изготовление, сборка, испытания, запуск и испытания на орбите)
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО СП "Ғалам" г.Астана ул. Алматы,1
009 "Развитие научно-технологической и опытно-экспериментальной базы"
101 "Создание космической системы научно-технологического назначения"
722 658
144
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией
Проведение проектно-изыскательских работ; разборка зданий и сооружений, выведенных из эксплуатации; обустройство полигона для захоронения инертных строительных отходов; сбор, вывоз и захоронение инертных строительных отходов на полигоне; планировка очищенной территории; мероприятия по рекультивации земельных участков, загрязненных нефтепродуктами
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП "Инфракос" г. Байконыр ул. Мира, 13А
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
101 "Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией"

164 481
145
Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және одан шығарылған "Байқоңыр" кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
Ресей Федерациясы жалға алған құрамға кірмеген және одан шығарылған "Байқоңыр" кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
РМК "Инфракос"
Байконыр қ.,
Мир к., 13А
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануды кеңейту" 103 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және
ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"
64 111
146
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
012 "Жұмылдыру дайындығы, жұмылдыру және мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру іс-шараларын іске асыру"
62 075
147
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру бойынша зерттеу жүргізу
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылауды тиімді жүргізу мақсатында қаржылық бұзушылықтарды анықтау және алдын алу әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерді зерттеу
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің "Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу жөніндегі орталық" РМК ШЖС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру" 101 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер"

164 481
145
Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
Услуги по обеспечению сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП "Инфракос"
г. Байконыр
ул. Мира, 13А
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"
64 111
146
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
012 "Реализация мероприятий мобилизационной подготовки, мобилизации и формирования государственного материального резерва"
62 075
147
Проведение исследований по совершенствованию системы государственного аудита и финансового контроля
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений, в целях эффективного осуществления государственного аудита и финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
РГП на ПХВ "Центр по исследованию финансовых нарушений" Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
101 "Исследования в сфере государственного аудита и финансового контроля"

25 750
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
314 040
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
314 040
015
Щучинск–Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
314 040
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
86 135
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
86 135
254
Су ресурстарын тиімді басқару
86 135
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 22 ақпандағы
№ 87 қаулысына
17-қосымша
2016 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2017 қаржы жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы
ББӘ
БҒМ
КБҒМ
Атауы
2017 жылы пайдалануға (толық пайдалануға) рұқсат етілген сома, мың теңге
Барлығы:
4 174 250,5
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
288 989,7
099
Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету
288 989,7
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту үшiн республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
288 989,7
Атырау облысы
288 989,7
Атырау қаласы Нұрсая ы/а 624 орындық орта мектебі құрылысына жоба-сметалық құжаттамасын байламы
288 989,7
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
1 721 235,0
053
Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту
1 697 998,1
113
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
1 697 998,1
Қарағанды облысы
1 508 422,3
Қарағанды облысының Қарағанды қаласындағы 200 орынға арналған облыстық көппрофильді балалар ауруханасының құрылысы (түзету)
1 508 422,3
Маңғыстау облысы
189 575,8
Маңғыстау облысының Ақтау қаласында 150 орындық ана мен баланы қорғау орталығын салу. (Түзету)
189 575,8
129
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
23 236,9
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
23 236,9
Павлодар облысы
23 236,9
Успенка ауданы Таволжан селосында медициналық пункт салу
23 236,9

25 750
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
314 040
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
314 040
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны
314 040
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
86 135
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
86 135
254
Эффективное управление водными ресурсами
86 135
Приложение 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 февраля 2017 года № 87
Об использовании (доиспользовании) в 2017 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2016 году
АБП
ПРГ
ППРГ
Наименование
Сумма, разрешенная к использованию (доиспользованию) в 2017 году, тыс. тенге
Всего:
4 174 250,5
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
288 989,7
099
Обеспечение доступности качественного школьного образования
288 989,7
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления организаций среднего образования за счет средств республиканского бюджета
288 989,7
Атырауская область
288 989,7
Привязка проектно-сметной документации на строительство средней школы на 624 места в мкр. Нурсая г. Атырау
288 989,7
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1 721 235,0
053
Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры
1 697 998,1
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
1 697 998,1
Карагандинская область
1 508 422,3
Строительство областной многопрофильной детской больницы на 200 коек в городе Караганде Карагандинской области (корректировка)
1 508 422,3
Мангистауская область
189 575,8
Строительство центра охраны матери и ребенка на 150 мест в г. Актау Мангистауской области. (Корректировка)
189 575,8
129
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерских акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
23 236,9
030
За счет средств республиканского бюджета
23 236,9
Павлодарская область
23 236,9
Строительство медицинского пункта в с. Таволжан Успенского района
23 236,9

242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
737 898,7
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
61 443,1
103
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
61 443,1
Астана қаласы
61 443,1
Астана қаласындағы Сарыарқа көшесінен Республика даңғылына дейінгі Жангелдин көшесінің бөлігін қалпына келтіру
61 443,1
126
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 205,3
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
10 205,3
Павлодар облысы
10 185,3
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Аққу селосында 24 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы
10 185,3
Солтүстік Қазақстан облысы
20,0
Солтүстік Қазақстан облысы М.Жұмабаев ауданы Булаев қаласының Луговая көшесі 32 үй бойынша 18 пәтерлі тұрғын үйді (шағын отбасылар жатақханасы) салу
20,0
228
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
547 133,5
102
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
547 133,5
Ақмола облысы
4 035,2
Ақмола облысының Аршалы ауданы Аршалы кенті Писарев көшесіндегі инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың құрылысы
4 035,2
Жамбыл облысы
26 000,0
Тараз қаласы Сулейменов көшесінің соңындағы тұрғын алқабының магистралдық және ішкі кварталдық инженерлік желілерінің құрылысы. Сумен қамтамасыз ету. Сыртқы желілері
26 000,0
Батыс Қазақстан облысы
17 954,7
БҚО Орал қаласының Зашаған кентіндегі Көктем, Кең Дала, Арман шағынаудандарындағы ағын суларды әкету
10 828,0
БҚО Зеленов ауданы Переметное ауылының 200 телімге тұрғын құрылысының сумен жабдықтау
2 639,3
БҚО Зеленов ауданы Переметное ауылындағы 200 жер тіліміне тұрғын құрылысын электрмен жабдықтау
4 487,4
Қарағанды облысы
170 226,6
1-4 тұрғын үйлер. "Панель-центр ықшам ауданындағы тұрғын үйлерге ішкі алаңдық инженерлік желілердің құрылысы"
19 172,6
Таугүл ықшам ауданындағы алаңішілік инженерлік желілерінің құрылысы
103 514,7
Қарағанды қаласында, Т.Әубакіров көшесіндегі 124,126,128,130 салынатын 12-пәтерлік тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфроқұрылымының құрылысы

242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
737 898,7
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
61 443,1
103
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры
61 443,1
город Астана
61 443,1
Реконструкция улицы Джангильдина на участке от улицы Сары Арка до проспекта Республики в г.Астане
61 443,1
126
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
10 205,3
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
10 205,3
Павлодарская область
10 185,3
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 24-х квартирному жилому дому в с. Акку Лебяжинского района Павлодарской области
10 185,3
Северо-Казахстанская область
20,0
Строительство 18-ти квартирного жилого дома (малосемейное общежитие) в городе Булаево, ул. Луговая дом 32 района М. Жумабаева Северо-Казахстанской области
20,0
228
Реализация мероприятий в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
547 133,5
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
547 133,5
Акмолинская область
4 035,2
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры по улице Писарева в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
4 035,2
Жамбылская область
26 000,0
Строительство магистральных и внутриквартальных инженерных сетей в жилом массиве в конце улицы Сулейменова г. Тараз. Водоснабжение. Наружные сети
26 000,0
Западно-Казахстанская область
17 954,7
Отвод поверхностных вод с территории микрорайонов Коктем, Кен-дала, Арман в п. Зачаганск ЗКО
10 828,0
Водоснабжение жилого массива на 200 участков с.Переметное Зеленовского района ЗКО
2 639,3
Электроснабжение жилого массива на 200 участков в с.Переметное Зеленовского района ЗКО
4 487,4
Карагандинская область
170 226,6
Строительство внутриплощадочных инженерных сетей к жилым домам мкр. "Панель-Центр. Жилые дома №1-4"
19 172,6
Строительство внеплощадочных инженерных сетей мкр. Таугуль
103 514,7
Строительство инженерно-коммуникационной инфрастуктуры к 12-ти квартирным жилым домам по ул. Т.Аубакирова 124,126,128,130 в г. Каркаралинск

6 218,8
М-10 тен Панель-Центр шағын ауданына дейін жылу трассасының құрылысы
41 320,5
Маңғыстау облысы
77 179,1
"Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылында көп қабатты тұрғын үйлер құрылысы және толық жоспарлау жобасы" жобалық-сметалық құжаттарды әзірлеу
41 247,1
Ақтау қаласының "Аққу" 33 ықшам ауданындағы бірінші кезектегі көркейтумен және ішкі кварталдық инженерлік желілерімен үйлер құрылысы. 2014 ж. Түзету
35 932,0
Солтүстік Қазақстан облысы
181 082,9
СҚО Петропавл қаласының "Береке" шағын ауданында 75 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№3 алаңша, №1 үй)
31 491,4
СҚО Петропавл қаласының "Береке" шағын ауданында 75 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№3 алаңша, №2 үй)
29 476,9
СҚО Петропавл қаласының "Береке" шағын ауданында 75 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№3 алаңша, №3 үй)
31 817,8
СҚО Петропавл қаласының Жуков көшесінде №1 78 пәтерлі тұрғын үйді салу
14 373,4
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы "Береке" шағын ауданындағы 116 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
45 413,0
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы "Береке" шағын ауданындағы 96 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
28 510,4
Астана қаласы
70 655,0
Жобалық атауы №37 және Хусейн бен Талал көшелерінің қиылысы маңында орналасқан паркингі бар көп пәтерлі тұрғын үй кешені (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
70 655,0
229
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
119 116,8
100
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
119 116,8
Алматы облысы
8,0
Алматы облысы Сарқан ауданының Сарқан қаласындағы кәріз жүйесінің құрылысы және қайта жаңғырту
8,0
Маңғыстау облысы
119 108,8
Жаңаөзен қаласындағы еділ суын тәулігіне 30 мың м3 дейін ауыз су сапасына жеткізіп дайындау үшін су тазарту құрылыстарын салу
119 108,8
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
1 426 127,1
082
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде моноқалаларда және өңірлерде іс-шараларды іске асыру
554 005,1
102
Облыстық бюджеттерге Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері

6 218,8
Строительство теплотрассы от М-10 до микрорайона "Панель-Центр"
41 320,5
Мангистауская область
77 179,1
Разработка проектно-сметной документации "Проект детальной планировки и застройки многоэтажных жилых домов в селе Мангистау Мунайлинского района"
41 247,1
Строительство домов с внутриквартальными инженерными сетями и благоустройством первой очереди 33 микрорайона "АККУ" в г. Актау. Корректировка 2014 г.
35 932,0
Северо-Казахстанская область
181 082,9
Строительство 75-ти квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №3, дом №1)
31 491,4
Строительство 75-ти квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" в г. Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №3, дом №2)
29 476,9
Строительство 75-ти квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" г.Петропавловска СКО (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №3, дом №3)
31 817,8
Строительство 78 квартирного жилого дома №1 по ул. Жукова в г.Петропавловске СКО
14 373,4
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 116-ти квартирному жилому дому в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске Северо-Казахстанской области
45 413,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 96-ти квартирному жилому дому в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске Северо-Казахстанской области
28 510,4
город Астана
70 655,0
Многоквартирный жилой комплекс с паркингом, расположенный в районе пересечения улицы с проектным наименованием № 37 и Хусейн бен Талал (наружные инженерные сети и благоустройство)
70 655,0
229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
119 116,8
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года
119 116,8
Алматинская область
8,0
Реконструкция и строительство канализационной системы г.Саркан Сарканского района Алматинской области
8,0
Мангистауская область
119 108,8
Строительство водоочистных сооружений для подготовки волжской воды до питьевого качества до 30 тыс.м3 в сутки в г. Жанаозен
119 108,8
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
1 426 127,1
082
Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
554 005,1
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года

554 005,1
Шығыс Қазақстан облысы
151 124,4
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласындағы Қазақстан көшесінің шекарасындағы Ертіс өзені арқылы өтетін көпірді қайта құру
151 124,4
Павлодар облысы
402 880,7
Павлодар қаласының тазарту құрылыстарының қазіргі технологиялық сұлбаларын жаңғырту
402 880,7
087
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
872 122,0
105
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
145,5
Шығыс Қазақстан облысы
145,5
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында толық циклді автозауыттың және автокомпоненттерді өндіру бойынша технопарктің сыртқы инфрақұрылымын салу
145,5
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
871 976,5
Ақмола облысы
456 739,5
Ақмола облысының Бұланды ауданында жылына тірі салмақта өнімділігі 60 мың тонна бройлерді өсіру құс фабрикасының өндірістік (индустриалдық) инженерлік инфрақұрылымын салу (сумен жабдықтау желілері мен құрылыстары)
280 504,8
Ақмола облысының Бұланды ауданында жылына тірі салмақта өнімділігі 60 мың тонна бройлерді өсіру құс фабрикасының өндірістік (индустриалдық) инженерлік инфрақұрылымын салу (су тарту желілері, құрылыстары және тазарту құрылыстары)
176 234,7
Шығыс Қазақстан облысы
60 827,0
Шығыс Қазақстан облысында Абай ауданының "Ай", "Қарлығаш" қыстақтарының "Байшуақ" ШҚ, "Караой-1", "Қараой-2", "Қараой-3", "Айманбет" қыстақтарының "Айтуған" ШҚ, "Қараой-2" қыстағының "Асқар" ШҚ, "Азимжан" қыстағының "Нурбол" ШҚ, "Қараөлен" қыстағының "Шыңғыс" ШҚ, "Айғыр-1" қыстағының "Азберген" ШҚ, "Қуат" қыстағының "Қуат" ШҚ электр қондырғыларын ВЛ-10 кВ Л-3 "Қараул" ПС 110/35/10 кВ қосу"
60 827,0
Қостанай облысы
354 410,0
Қостанай қаласында қажетті инфрақұрылым өткізумен индустриялық аймақ құру
354 410,0

554 005,1
Восточно-Казахстанская область
151 124,4
Реконструкция моста через реку Иртыш в створе улицы Казахстан, в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области
151 124,4
Павлодарская область
402 880,7
Модернизация существующих технологических схем очистных сооружений города Павлодар
402 880,7
087
Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
872 122,0
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета
145,5
Восточно-Казахстанская область
145,5
Строительство внешней инфраструктуры автозавода полного цикла и технопарка по производству автокомпонентов в г. Усть-Каменогорск Восточно-Казахстанской области
145,5
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
871 976,5
Акмолинская область
456 739,5
Строительство производственной (индустриальной) инженерной инфраструктуры для птицефабрики по выращиванию бройлеров производительностью 60 тысяч тонн в живом весе в год в Буландынском районе Акмолинской области (сети и сооружения водоснабжения)
280 504,8
Строительство производственной (индустриальной) инженерной инфраструктуры для птицефабрики по выращиванию бройлеров производительностью 60 тысяч тонн в живом весе в год в Буландынском районе Акмолинской области (сети, сооружения водоотведения и очистные сооружения)
176 234,7
Восточно-Казахстанская область
60 827,0
Присоединение электроустановок КХ "Байшуак" зимовки "Карлыгаш", "Ай", КХ "Айтуган" зимовки "Карой-1", "Карой-2", "Карой-3", "Айманбет", КХ "Аскар" зимовка "Карой-2", КХ "Нурбол" зимовка "Азимжан", КХ "Шынгыс" зимовка "Караолен", КХ "Азберген" зимовка "Айгыр-1", КХ "Куат" зимовка "Куат" к ВЛ-10 кВ Л-3 ПС 110/35/10 кВ "Караул" Абайского района, ВКО
60 827,0
Костанайская область
354 410,0
Создание индустриальной зоны в городе Костанай с подведением необходимой инфраструктуры
354 410,0