"2017 - 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 272 қаулысы.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Ұлттық қордан бөлінген нысаналы трансферттер" деген V бөлімде:
"Басқалар" деген 13-функционалдық топта:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" деген әкімші бойынша:
087 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру" деген бағдарламада:
107 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері" деген кіші бағдарламада:
мына:
"
Ақмола облысы
276 985
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ақмола облысы
624 978
";
мына:
"
Ақмола облысы
624 978
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Алматы облысы

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 - 2019 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2017 года № 272
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 - 2019 годы" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе V "Целевые трансферты из Национального фонда":
в функциональной группе 13 "Прочие":
по администратору 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
в программе 087 "Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020":
в подпрограмме 107 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строку:
"
Акмолинская область
276 985
"
изложить в следующей редакции:
"
Акмолинская область
624 978
";
после строки:
"
Акмолинская область
624 978
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Алматинская область

1 462 612
Шығыс Қазақстан облысы
1 239 933
Жамбыл облысы
848 098
";
мына:
"
Қостанай облысы
1 031 884
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қостанай облысы
1 253 248
";
мына:
"
Қостанай облысы
1 253 248
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Павлодар облысы
2 115 551
Солтүстік Қазақстан облысы
928 567
Оңтүстік Қазақстан облысы
292 538
Алматы қаласы
89 627
";
мына:
"
Өзгелер
8 691 131
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Өзгелер
1 144 848
".
2. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

1 462 612
Восточно-Казахстанская область
1 239 933
Жамбылская область
848 098
";
строку:
"
Костанайская область
1 031 884
"
изложить в следующей редакции:
"
Костанайская область
1 253 248
";
после строки:
"
Костанайская область
1 253 248
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Павлодарская область
2 115 551
Северо-Казахстанская область
928 567
Южно-Казахстанская область
292 538
город Алматы
89 627
";
строку:
"
прочие
8 691 131
"
изложить в следующей редакции:
прочие
1 144 848
".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев