Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 25 мамырдағы № 293 қаулысы
"Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы, Бостандық ауданы, И. Байзақов көшесі, № 303 үй мекенжайы бойынша орналасқан жалпы ауданы 26 575,7 шаршы метр әкімшілік ғимарат, жалпы ауданы 49,8 шаршы метр трансформаторлық кіші станция және жалпы ауданы 0,6312 га жер учаскесі республикалық меншіктен "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Алматы қаласының коммуналдық меншігіне заңнамада белгіленген тәртіппен берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігімен және Алматы қаласының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мүлікті қабылдау-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2017 года № 293
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Министерство иностранных дел Республики Казахстан" в коммунальную собственность города Алматы административное здание общей площадью 26 575,7 квадратных метра, трансформаторную подстанцию общей площадью 49,8 квадратных метра и земельный участок общей площадью 0,6312 гектара, расположенные по адресу: г. Алматы, Бостандыкский район, ул. И. Байзакова, дом № 303.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан и акиматом города Алматы в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев