"2017 - 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 312 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2017 − 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 27-қосымшада:
реттік нөмірлері 9-1 және 15-1-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 31-4-жолмен толықтырылсын:
"
31-4.
Ұлттық бірың ғай тесті леуді ұйым дасты ру мен өткізу және ЖОО-лар емти ханда рының жаңа ныса нына арнал ған тесті лік тапсырмалар дың база сын қалып тасты ру бойынша көрсетілетін қызметтер
Жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламала рын меңгерген білім беру ұйымдарының бітірушілері үшін Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру және өткізу.
Жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламала рын меңгерген білім беру ұйымдарының бітірушілері үшін ЖОО-ларға қабылдау емтихандары ның жаңа нысанына арналған тестілік тапсырмалардың базасын қалыптастыру.
Қазақстан Республи касы Білім және ғылым министр лігі
"Ұлт тық тесті леу орталығы"
РМКҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолже тімді лікті қамтамасыз ету" 113 "Білім сапа сына сырттай бағалау жүргізу"
1 528 298
";
реттік нөмірлері 33 және 34-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
33.
Білім беру бағдарлама ларын әзірлеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі мамандықтар бойынша халықаралық тәжірибе негізінде кейіннен оларды "Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ оқу орындарының, 10 базалық колледждің оқу процесіне енгізе отырып, білім беру бағдарламаларын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" хол дингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлар мен қамтама сыз ету" 110 "Халық аралық тәжірибе негізінде техника лық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызмет тер"
232 342
34.
Техникалық және кәсіптік білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқыту жоспарын және бағдарлама ларын өзектіленді ру бойынша көрсетілетін қызметтер
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының талаптарына және мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің жаңа мемлекеттік жалпы білім беру стандартына сәйкес еңбек нарығында білікті кадрларға сұраныс пен ұсыныс арасындағы алшақтықты жою мақсатында, білім беру мазмұнын жұмыс берушілердің заманауи талаптарына сәйкес келтіру арқылы техникалық және кәсіптік білім беру мамандықтары бойынша қолданыстағы үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламаларын өзектілендіру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлар мен қамтама сыз ету" 110 "Халық аралық тәжірибе негізінде техника лық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызмет тер"

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 - 2019 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2017 года № 312.
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 - 2019 годы" следующие изменения и дополнения:
в приложении 27 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 9-1 и 15-1, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 31-4, следующего содержания:
"
31-4
Услуги по организации и проведению Единого национального тестирования и формированию базы тестовых заданий для новой формы вступительных экзаменов в вузы
Организация и проведение Единого национального тестирования для выпускников организаций образования, освоивших общеобразовательные учебные программы общего среднего образования. Формирование базы тестовых заданий для новой формы вступительных экзаменов в вузы для выпускников организаций образования, освоивших общеобразовательные учебные программы общего среднего образования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
1 528 298
";
строки, порядковые номера 33 и 34, изложить в следующей редакции:
"
33
Услуги по разработке образовательных программ
Разработка образовательных программ на основе международного опыта по специальностям технического и профессионального, послесреднего образования с последующим внедрением их в образовательный процесс учебных заведений НАО "Холдинг "Кәсіпқор", 10 базовых колледжей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холлдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
232 342
34
Услуги по актуализации типовых учебных планов и программ по специальностям технического и профессионального образования
Актуализация действующих типовых учебных планов и программ по специальностям технического и профессионального образования посредством приведения содержания образования в соответствие с современными требованиями работодателей с целью устранения разрыва между спросом и предложением в квалифицированных кадрах на рынке труда согласно требованиям Закона Республики Казахстан "Об образовании" и новому государственному общеобразовательному стандарту технического и профессионального, послесреднего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холлдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

300 209
";
реттік нөмірлері 38-1, 39-1 және 39-2- жолдар алып тасталсын.
2. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

300 209
";
строки, порядковые номера 38-1, 39-1 и 39-2, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев