"Қазақстан Республикасы, Түрікменстан және Өзбекстан Республикасы арасындағы Үш мемлекеттің мемлекеттік шекаралары түйісу нүктесінің ауданы туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 24 шілдедегі № 152 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 1 шілдедегі № 410 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы, Түрікменстан және Өзбекстан Республикасы арасындағы Үш мемлекеттің мемлекеттік шекаралары түйісу нүктесінің ауданы туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 24 шілдедегі № 152 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
"Қазақстан Республикасы, Түрікменстан және Өзбекстан Республикасы арасындағыҮш мемлекеттің мемлекеттік шекаралары түйісу нүктесінің ауданы туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 24 шілдедегі №152 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасы, Түрікменстан және Өзбекстан Республикасы арасындағы Үш мемлекеттің мемлекеттік шекаралары түйісу нүктесінің ауданы туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 24шілдедегі № 152 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 26, 269-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі Қайрат Құдайбергенұлы Әбдірахманов Қазақстан Республикасы, Түрікменстан және Өзбекстан Республикасы арасындағы Үш мемлекеттің мемлекеттік шекаралары түйісу нүктесінің ауданы туралы шартқа 1 және 2-қосымшаларымен бірге(2-қосымша – құпия) Қазақстан Республикасының атынан қол қойсын, оғанқағидаттық сипаты жоқ өзгерiстер мен толықтырулар енгізуге рұқсат берілсін.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 24 июля 2006 года № 152 "О подписании Договора между Республикой Казахстан, Туркменистаном и Республикой Узбекистан о районе точки стыка государственных границ трех государств"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2017 года № 410
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 24 июля 2006 года № 152 "О подписании Договора между Республикой Казахстан, Туркменистаном и Республикой Узбекистан о районе точки стыка государственных границ трех государств".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 24 июля 2006 года№152 "О подписании Договора между Республикой Казахстан,
Туркменистаном и Республикой Узбекистан о районе точки стыка
государственных границ трех государств"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 24 июля 2006 года №152 "О подписании Договора между Республикой Казахстан, Туркменистаном и Республикой Узбекистан о районе точки стыка государственных границ трех государств" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 26, ст. 269) следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Министру иностранных дел Республики Казахстан АбдрахмановуКайратуКудайбергеновичу подписать от имени Республики Казахстан Договор между Республикой Казахстан, Туркменистаном и Республикой Узбекистан о районе точки стыка государственных границ трех государств с приложениями 1 и 2 (приложение 2 - секретно), разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев