"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткiзу пункттерінің және Қазақстан Республикасының аумағындағы стационарлық көлiктiк бақылау бекеттерінің тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 шілдедегі № 697 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 шілдедегі № 433 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткiзу пункттерінің және Қазақстан Республикасының аумағындағы стационарлық көлiктiк бақылау бекеттерінің тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 шілдедегі № 697 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 597-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттерінің және Қазақстан Республикасының аумағындағы стационарлық көліктік бақылау бекеттерінің тізбесінде:
1) "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы теміржол өткізу пункттері" деген 3-бөлімде:
2) және 3) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Өзбекстан Республикасымен шекара арқылы теміржол жүк-жолаушы өткізу пункттері:
көпжақты қатынастар үшін ашық:
Оазис
Маңғыстау облысы
Сарыағаш
Оңтүстік Қазақстан облысы
Өзбекстан Республикасымен шекара арқылы теміржол жүк өткізу пункті:
көпжақты қатынастар үшін ашық:
Мақтаарал
Оңтүстік Қазақстан облысы
3) Қырғыз Республикасымен шекара арқылы теміржол жүк-жолаушы өткізу пункттері:
көпжақты қатынастар үшін ашық:
Шалдыбар
Жамбыл облысы
";
2) "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автомобиль өткізу пункттері және Қазақстан Республикасының аумағындағы стационарлық көліктік бақылау бекеттері" деген 4-бөлімде:
3) тармақшада мынадай редакцияда жазылсын:
3) Өзбекстан Республикасымен шекара арқылы халықаралық өткізу пункттері:
көпжақты қатынастар үшін ашық:
Тәжен
Маңғыстау облысы
Жібек Жолы
Оңтүстік Қазақстан облысы
Б. Қонысбаев
Оңтүстік Қазақстан облысы
Қапланбек
Оңтүстік Қазақстан облысы
Қазығұрт
Оңтүстік Қазақстан облысы
Атамекен
Оңтүстік Қазақстан облысы
екіжақты қатынастар үшін ашық:
Целинный
Оңтүстік Қазақстан облысы
Сырдария
Оңтүстік Қазақстан облысы
".
2. Инвестициялар және даму, Ішкі істер, Ұлттық экономика, Ауыл шаруашылығы, Қаржы министрліктері және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2013 года № 697 "Об утверждении перечня пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан и стационарных постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2017 года № 433.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2013 года № 697 "Об утверждении перечня пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан и стационарных постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 597) следующие изменения:
в перечне пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан и стационарных постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
1) в разделе 3 "Железнодорожные пункты пропуска через Государственную границу Республики Казахстан":
подпункты 2) и 3) изложить в следующей редакции:
"2) железнодорожные грузо-пассажирские пункты пропуска через границу с Республикой Узбекистан:
открытые для многостороннего сообщения:
Оазис
Мангистауская область
Сары - Агаш
Южно-Казахстанская область
железнодорожный грузовой пункт пропуска через границу с Республикой Узбекистан:
открытый для многостороннего сообщения:
Мактаарал
Южно-Казахстанская область
3) железнодорожный грузо-пассажирский пункт пропуска через границу с Кыргызской Республикой:
открытый для многостороннего сообщения:
Чальдовар
Жамбылская область
";
2) в разделе 4 "Автомобильные пункты пропуска через Государственную границу Республики Казахстан и стационарные посты транспортного контроля на территории Республики Казахстан":
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) международные пункты пропуска через границу с Республикой Узбекистан:
открытые для многостороннего сообщения:
Тажен
Мангистауская область
Жибек Жолы
Южно-Казахстанская область
Б. Конысбаева
Южно-Казахстанская область
Капланбек
Южно-Казахстанская область
Казыгурт
Южно-Казахстанская область
Атамекен
Южно-Казахстанская область
открытые для двустороннего сообщения:
Целинный
Южно-Казахстанская область
Сырдарья
Южно-Казахстанская область
".
2. Министерствам по инвестициям и развитию, внутренних дел, национальной экономики, сельского хозяйства, финансов Республики Казахстан и Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев