"2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 18 қыркүйектегі № 576 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Нысаналы даму трансферттері" деген ІІІ бөлімде:
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген 7-функционалдық топта:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" деген әкімші бойынша:
228 "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру" деген бағдарламада:
101 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері" деген кіші бағдарламада:
мына:
"
Ақтөбе облысы
1 502 360
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ақтөбе облысы
1 525 242
";
мына:
"
Қостанай облысы
666 431
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қостанай облысы
1 532 630
";
мына:
"
Өзгелер
889 081
"
деген жол алып тасталсын;
"Ұлттық қордан бөлінген нысаналы трансферттер" деген V бөлімде:
"Басқалар" деген 13-функционалдық топта:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" деген әкімші бойынша:
087 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру" деген бағдарламада:
107 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері" деген кіші бағдарламада:
мына:
"
Қостанай облысы
1 253 248
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қостанай облысы
1 463 381
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
928 567
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
1 863 282
";
мына:
"
Өзгелер
1 144 848
"
деген жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 - 2019 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2017 года № 576
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 – 2019 годы" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе III "Целевые трансферты на развитие":
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
по администратору 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
в программе 228 "Реализация мероприятий в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер":
в подпрограмме 101 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета":
строку:
"
Актюбинская область
1 502 360
"
изложить в следующей редакции:
"
Актюбинская область
1 525 242
";
строку:
"
Костанайская область
666 431
"
изложить в следующей редакции:
"
Костанайская область
1 532 630
";
строку:
"
Прочие
889 081
"
исключить;
в разделе V "Целевые трансферты из Национального фонда":
в функциональной группе 13 "Прочие":
по администратору 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
в программе 087 "Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020":
в подпрограмме 107 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строку:
"
Костанайская область
1 253 248
"
изложить в следующей редакции:
"
Костанайская область
1 463 381
";
строку:
"
Северо-Казахстанская область
928 567
"
изложить в следующей редакции:
"
Северо-Казахстанская область
1 863 282
";
строку:
"
прочие
1 144 848
"
исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев