Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспары туралы" 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 905 және "Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2017 жылға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 906 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 677 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 905 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 12, 13 және 14-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 27-жол мынадай редакцияда жазылсын:
27
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік статистика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
Р.Е. Дәленов
"
";
2) "Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2017 жылға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 906 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2017 жылға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 5-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 14-1-жолмен толықтырылсын:
"
14-1
"Табиғи монополиялар туралы" (жаңа редакция) Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу және Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізу
Қазақстан Республикасы
Заңының жобасы
ҰЭМ
4-тоқсан
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 905 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год" и от 29 декабря 2016 года № 906 "Об утверждении Плана мероприятий на 2017 год по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2017 года № 677.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 905 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 67, ст. 461):
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 12, 13 и 14, исключить;
строку, порядковый номер 27, изложить в следующей редакции:
"
27
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной статистики
МНЭ
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Даленов Р.Е.
";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 906 "Об утверждении Плана мероприятий на 2017 год по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года":
в Плане мероприятий на 2017 год по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 5, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 14-1, следующего содержания:
"
14-1
Разработка и внесение на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях" (новая редакция)
проект Закона Республики Казахстан
МНЭ
4-квартал
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев