"Сауда саясатын дамыту орталығы" акционерлік қоғамын құрудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы № 616 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 679 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сауда саясатын дамыту орталығы" акционерлік қоғамын құрудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы № 616 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 23, 244-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтың 1), 2) және 4) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Қазақстан Республикасының ДСҰ-ға, Еуразиялық экономикалық одаққа мүшелігі, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы мен өзара іс-қимылы шеңберінде талдамалық, консультациялық, ақпараттық, техникалық қолдау көрсету;
2) Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саласындағы заңнамасын жетілдіру жөнінде ұсынымдар әзірлеу;";
"4) Еуразиялық экономикалық одақ шеңберiнде ортақ сауда режимiн құру және үшінші елдермен еркiн сауда аймақтарын құру туралы келісімдер жасау жөнiнде ұсыныстар мен ұсынымдар әзiрлеу;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года № 616 "О некоторых вопросах создания акционерного общества "Центр развития торговой политики"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2017 года № 679.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года № 616 "О некоторых вопросах создания акционерного общества "Центр развития торговой политики" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 23, ст. 244) следующие изменения:
подпункты 1), 2) и 4) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1) оказание аналитической, консультационной, информационной, технической поддержки в рамках членства Республики Казахстан в ВТО, Евразийском экономическом союзе, а также сотрудничества и взаимодействия Республики Казахстан с Организацией экономического сотрудничества и развития;
2) разработка рекомендаций по совершенствованию законодательства Республики Казахстан в области внешней торговли;";
"4) выработка предложений и рекомендаций по созданию общего торгового режима в рамках Евразийского экономического союза и заключению соглашений о создании зон свободной торговли с третьими странами;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев