Н.В. Пан туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 905 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Наталья Виссарионовна Пан Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О Пан Н.В.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 905
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Пан Наталью Виссарионовну вице-министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев