"Атыс қаруын алып жүру, сақтау және оны пайдалану құқығы берілген кеден органдары лауазымды адамдарының санаттарын, кеден органдарының лауазымды адамдары қолданатын арнаулы құралдардың және атыс қаруы мен оқ-дәрі түрлерінің тізбелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 қазандағы № 1014 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 906 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атыс қаруын алып жүру, сақтау және оны пайдалану құқығы берілген кеден органдары лауазымды адамдарының санаттарын, кеден органдарының лауазымды адамдары қолданатын арнаулы құралдардың және атыс қаруы мен оқ-дәрі түрлерінің тізбелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 қазандағы № 1014 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2010 года № 1014 "Об утверждении категорий должностных лиц таможенных органов, наделенных правом ношения, хранения огнестрельного оружия и пользования им, перечней специальных средств и видов огнестрельного оружия и боеприпасов, применяемых должностными лицами таможенных органов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 906.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2010 года № 1014 "Об утверждении категорий должностных лиц таможенных органов, наделенных правом ношения, хранения огнестрельного оружия и пользования им, перечней специальных средств и видов огнестрельного оружия и боеприпасов, применяемых должностными лицами таможенных органов".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев