"Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 14 шілдедегі № 428 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 931 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 14 шілдедегі № 428 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
осы қаулыға 2-қосымшада:
мына:
"
Досаев – Қазақстан Республикасы
Ерболат Асқарбекұлы Премьер-Министрінің орынбасары
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Мамин – Қазақстан Республикасы
Асқар Ұзақбайұлы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2017 года № 428 "О создании акционерного общества "Национальная компания "Kazakh Tourism"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 931
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2017 года № 428 "О создании акционерного общества "Национальная компания "Kazakh Tourism" следующее изменение:
в приложении 2 к указанному постановлению:
строку:
"
Досаев
Ерболат Аскарбекович
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
"
изложить в следующей редакции:
"
Мамин
Аскар Узакпаевич
-
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев