Қостанай облысының Қостанай ауданы және Рудный қаласының шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 64 қаулысы.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексі 13-бабының 5) тармақшасына, 108-бабының 3-тармағына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес облыстық маңызы бар Рудный қаласының шекараларына (шегіне) Қостанай ауданы жерлерінің жалпы ауданы 501,9191 гектар бөлігін қосу жолымен Қостанай облысы Рудный қаласының және Қостанай ауданының шекараларын (шегін) өзгерту туралы "Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қостанай облысы Рудный қаласының және Қостанай ауданының шекараларын (шегін) өзгерту туралы ұсынысты келісуге енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 1 қаулысына және Қостанай облыстық мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 115 шешіміне келісім берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 ақпандағы
№ 64 қаулысына
қосымша
Рудный қаласының шекараларына (шегіне) қосылатын Қостанай
облысы Қостанай ауданының жерлері бөлігінің экспликациясы
гектар
Ауданның атауы
Рудный қаласының шекарасына (шегіне) қосылатын жерлердің алаңы (гектар)
Соның ішінде:
Ауыл шаруашылығында пайдаланылатын
елді мекендердің жерлері, жайылымдар
(гектар)
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтаждығына және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жерлер
(гектар)
1
2
3
4
Қостанай
501, 9191
164, 1423
337, 7768
Жердің жиыны:
501, 9191
164, 1423
337, 7768

Об изменении границ (черты) города Рудный и Костанайского района Костанайской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2018 года № 64.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 13, пунктом 3 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с решением Костанайского областного маслихата от 10 февраля 2017 года № 115 и постановлением акимата Костанайской области от 10 февраля 2017 года № 1 "О внесении на согласование в Правительство Республики Казахстан предложения об изменении границ (черты) города Рудный и Костанайского района Костанайской области" об изменении границ (черты) города Рудный и Костанайского района Костанайской области путем включения в границы (черты) города областного значения Рудный части земель Костанайского района общей площадью 501, 9191 гектар согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 февраля 2018 года № 64
Экспликация
части земель Костанайского района Костанайской области, включаемых в границы (черты) города Рудный
гектар
Наименование района
Площадь земель, включаемых в границу (черту) города Рудный (гектар)
В том числе:
Земли населенных пунктов сельскохозяйственного использования, пастбища (гектар)
Земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения (гектар)
1
2
3
5
Костанайский
501, 9191
164, 1423
337, 7768
Итого земель:
501, 9191
164, 1423
337, 7768