Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019, 2019 – 2020, 2020 – 2021 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 199 қаулысы.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған:
1) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
3) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
4) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
5) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
6) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
7) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
8) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
9) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2018 - 2019, 2019 - 2020, 2020 - 2021 учебные года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2018 года № 199.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2018 – 2019 учебный год;
2) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2018 – 2019 учебный год;
3) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2018 – 2019 учебный год;
4) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2018 – 2019 учебный год;
5) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2019 – 2020 учебный год;
6) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2019 – 2020 учебный год;
7) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2019 – 2020 учебный год;
8) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2019 – 2020 учебный год;
9) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2020 – 2021 учебный год;

10) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
11) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
12) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 сәуірдегі
№ 199 қаулысымен
бекітілген

10) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2020 – 2021 учебный год;
11) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2020 – 2021 учебный год;
12) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2020 – 2021 учебный год.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан совместно с заинтересованными государственными органами принять меры по размещению утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 апреля 2018 года № 199

Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Білім беру тапсырысы өзгерісnth енгізілді – ҚР Үкіметінің 12.11.2018 № 740 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 29.12.2018 № 927 (01.09.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Мамандықтар топтарының кодтары мен атаулары
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
5 ұлттық ЖОО-да
Назарбаев Университетінде
Қазақ-Британ техникалық университетінде
Халықаралық ақпараттық технологиялар университетіне
Қаржы академиясында
Басқа ЖОО-да

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2018 – 2019 учебный год
Сноска. Государственный образовательный заказ с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 12.11.2018 № 740 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 29.12.2018 № 927 (вводится в действие с 01.09.2018).
Коды и наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс. тенге)
В 5 национальных ВУЗах
В Назарбаев Университете
В Казахстанско-Британском техническом университете
В Международном университете информационных технологий
В Финансовой академии
В других ВУЗах

4464,6
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі болып табылатын оқу орындарында PhD докторантурасына қабылдау
Мамандықтар коды
Мамандықтар атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыны оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы академиясы
6D030300
Құқық қорғау қызметі
10
2484,0
Барлығы
10
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қарағанды академиясы

4464,6
Прием в докторантуру PhD в учебных заведениях, администратором бюджетных программ которых является Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Код специальностей
Наименование специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
6D030300
Правоохранительная деятельность
10
2484,0
Всего
10
Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан

6D030300
Құқық қорғау қызметі
10
2616,0
Барлығы
10
Жиыны
20
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 сәуірдегі
№ 199 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Білім беру тапсырысына өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 23.07.2018 № 453 қаулысымен.
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
күндізгі оқу
Техникалық мамандықтар

6D030300
Правоохранительная деятельность
10
2616,0
Всего
10
Итого
20
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 апреля 2018 года № 199
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2018 – 2019 учебный год
Сноска. Государственный образовательный заказ с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 23.07.2018 № 453 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 специалиста за учебный год (в тыс.тенге)
очное обучение
Технические специальности

1124,3
Барлығы
500
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлайтын оқу орындарында 2018 – 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (cпорттық білім беру мамандықтары бойынша)
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңгемен)
күндізгі оқу
Спорт бойынша білім беру мамандықтары

1124,3
Всего
500
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования Министерства культуры и спорта Республики Казахстан на 2018 - 2019 учебный год (по специальностям образования по спорту)
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 специалиста  за учебный год (в тыс.тенге)
очное обучение
Специальности образования по спорту

200
682,5
Барлығы
200
Білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (медициналық мамандықтар бойынша)
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңгемен)
күндізгі оқу
Медицина мамандықтары
300
307,4
Барлығы
300
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 сәуірдегі
№ 199 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңгемен)
күндізгі оқу
Медицина мамандықтары
100
307,4
Барлығы
100
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 сәуірдегі
№ 199 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары

200
682,5
Всего
200
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования на 2018 - 2019 учебный год (по медицинским специальностям)
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 специалиста  за учебный год (в тыс.тенге)
очное обучение
Медицинские специальности
300
307,4
Всего
300
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 апреля 2018 года № 199
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2018 – 2019 учебный год
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 специалиста  за учебный год (в тыс.тенге)
очное обучение
Медицинские специальности
100
307,4
Всего
100
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 апреля 2018 года № 199

білімі бар мамандар даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім
беру тапсырысы
Ескерту. Мемлекеттік білім беру тапсырысы жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 23.07.2020 жылғы № 470 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ұлттық ЖОО-да, Қ.А. Ясауи атындағы халықаралық қазақ-түрік университетінде

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2019 – 2020 учебный год
Сноска. Государственный образовательный заказ в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2020 № 470 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код и классификация области образования
Государственный образовательный заказ

Ескерту. Білім беру тапсырысы жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 03.05.2019 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 курсантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
күндізгі оқу
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қарағанды академиясы

Сноска. Государственный образовательный заказ с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 03.05.2019 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 курсанта в год (в тыс. тенге)
очное обучение
Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан

6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B123 Қоғамдық қауіпсіздік
250
1541,0
Барлығы
250
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің Көкшетау техникалық институты
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B123 Қоғамдық қауіпсіздік
133
1478,0
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B123 Қоғамдық қауіпсіздік (Қырғыз Республикасы азаматтарын оқытуға)
10
1468,0
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B123 Қоғамдық қауіпсіздік
(Тәжікстан азаматтарын оқытуға)
5
1430,0
Барлығы
148
Жиыны
398
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандарды даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Өнер ЖОО
888
х
Барлығы
888
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің білім беру ұйымдарында жоғары білімді мамандарды даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Білім беру тапсырысы жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 03.05.2019 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағытының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Ұлттық ЖОО-да
Басқа ЖОО-да
1
2
3
4
5

6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B123 Общественная безопасность
250
1541,0
Всего
250
Кокшетауский технический институт Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B123 Общественная безопасность
133
1478,0
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B123 Общественная безопасность (обучение граждан Кыргызской Республики)
10
1468,0
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B123 Общественная безопасность (обучение граждан Таджикистана)
5
1430,0
Всего
148
Итого
398
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования Министерства культуры и спорта Республики Казахстан на 2019 – 2020 учебный год
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс.тенге)
ВУЗы искусств
888
х
Всего
888
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования Министерства здравоохранения Республики Казахстан на 2019 – 2020 учебный год
Сноска. Государственный образовательный заказ с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 03.05.2019 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс.тенге)
В национальном ВУЗе
В других ВУЗах
1
2
3
4
5

6В10 – Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру (медицина)
6В101Денсаулық сақтау
2700 (оның ішінде клиникалық емес мамандықтар бойынша)
770,1
609
БАРЛЫҒЫ
2700
Оның ішінде халықаралық келісімдер бойынша шетел азаматтарын оқытуға
20
770,1
609
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 сәуірдегі
№ 199 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы

6В10 Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)
6В101Здравоохранение
2700 (в том числе по неклиническим специальностям - 200)
770,1
609
ВСЕГО
2700
В том числе на обучение иностранных граждан по международным соглашениям
20
770,1
609
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 апреля 2018 года № 199
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2019 – 2020 учебный год

Ескерту. Мемлекеттік білім беру тапсырысына өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 03.05.2019 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – 23.10.2019 № 790 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 23.07.2020 жылғы № 470 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Магистратураға қабылдау
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы

Сноска. Государственный образовательный заказ с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 03.05.2019 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 23.10.2019 № 790 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 23.07.2020 № 470 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Прием в магистратуру
Наименование
Государственный образовательный заказ

Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) / 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығысы (теңге)
Ұлттық ЖОО, Қ.А. Ясауи атындағы халықаралық қазақ-түрік университеті, Қазақстан-Британ техникалық университеті, Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті, Astana IT University
Басқа ЖОО
Ғылыми және педагогикалық магистратура
9487
646,3 /10 772
396,0 /6 600
Бейіндік магистратура

Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге) /расходы 1 (одного) кредита на обучение 1 магистранта (тенге)
Национальные ВУЗы, Международный казахско-турецкий университет имени Х. Ясави, Казахстанско-Британский технический университет, Международный университет информационных технологий, Astana IT University
Другие ВУЗы
Научная и педагогическая магистратура
9487
646,3 /10 772
396,0 /6 600
Профильная магистратура

137
646,3 /10 772
396,0 /6 600
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің Қазақстандағы филиалы
40
1803,9
"Назарбаев Университеті" ДБҰ, оның ішінде шетел азаматтарын оқыту үшін
519
8316,3
Шетел азаматтарына, оның ішінде Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларына арналған Стипендиялық бағдарлама
68
646,3/10772
Барлығы
10251
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясына магистратураға қабылдау
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
7M04 Бизнес, басқару және құқық
15
5783,0
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
25

137
646,3 /10 772
396,0 /6 600
Казахстанский филиал Московского государственного университета им. М.В. Ломоносова
40
1803,9
АОО "Назарбаев Университет", в том числе для обучения иностранных граждан
519
8316,3
Стипендиальная программа на обучение иностранных граждан, в том числе лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
68
646,3/10772
Всего
10251
Прием в магистратуру Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге)
7М04 Бизнес, управление и право
15
5783,0
7М12 Национальная безопасность и военное дело
25

5783,0
Барлығы
40
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің білім беру ұйымдарында магистратураға қабылдау
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар
Өнер ЖОО
136
х
Барлығы
136
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің білім беру ұйымдарында магистратураға қабылдау
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Ұлттық ЖОО
Басқа ЖОО
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру (медицина)

5783,0
Всего
40
Прием в магистратуру в организациях образования Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта
ВУЗы искусств
136
х
Всего
136
Прием в магистратуру в организациях образования Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге)
Национальные ВУЗы
Другие ВУЗы
Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)

278
945,1
780,5
Барлығы
278
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің білім беру ұйымдарында магистратураға (Қазақстан-Фин ғылыми-педагогикалық магистратурасына) қабылдау
Ескерту. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.05.2019 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің оқу орындарында магистратураға қабылдау
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағытының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы академиясы
7М12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс

278
945,1
780,5
Всего
278
Прием в магистратуру (казахстанско-финскую научно-педагогическую магистратуру) в организациях образования Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Сноска. Подраздел исключен постановлением Правительства РК от 03.05.2019 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Прием в магистратуру в учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге)
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
7М12 Национальная безопасность и военное дело

4770,5
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты болып табылатын Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Сот төрелігі академиясына магистратураға қабылдау
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантқа жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
60
7652,62
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің білім беру ұйымдарында резидентураға қабылдау
Коды
Білім беру саласының сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
ұлттық жоғары оқу орындарында
басқа оқу білім беру ұйымдарында

4770,5
Прием в магистратуру Академии правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Верховный Суд Республики Казахстан
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 магистранта в год (тыс. тенге)
60
7652.62
Прием в резидентуру в организациях образования Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Код
Классификация области образования
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
в национальных высших учебных заведениях
в других организациях образования

1640
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі болып табылатын білім беру ұйымдарында PhD докторантурасына қабылдау
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар
Өнер ЖОО
10
х
Барлығы
10
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі болып табылатын білім беру ұйымдарында PhD докторантурасына қабылдау
Коды
Білім беру саласының сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
ұлттық жоғары оқу орындарында
басқа білім беру ұйымдарында

1640
Прием в докторантуру PhD в организациях образования, администратором бюджетных программ которых является Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося
ВУЗы искусств
10
х
Всего
10
Прием в докторантуру PhD в организациях образования, администратором бюджетных программ которых является Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Код
Классификация области образования
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
в национальных высших учебных заведениях
в других организациях образования

8D10
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру (медицина)
160
1516,0
1445,0
Барлығы
160
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы болып табылатын Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының PhD докторантурасына қабылдау
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
8D04 Бизнес, басқару және құқық
5
6199,0
8D12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
5
6199,0
Барлығы
10
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет
істері агенттігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы
Мемлекеттік басқару академиясының PhD докторантурасына қабылдау
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
12

8D10
Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)
160
1516,0
1445,0
Всего
160
Прием в докторантуру PhD Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Генеральная прокуратура Республики Казахстан
Код и классификация областей образования
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
8D04 Бизнес, управление и право
5
6199,0
8D12 Национальная безопасность и военное дело
5
6199,0
Всего
10
Прием в докторантуру PhD Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы Республики Казахстан
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
12

Ескерту. Білім беру тапсырысына өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 03.05.2019 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Техникалық және кәсіптік және орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының атауы
Мамандықтың атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (күндізгі оқу)
Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
0100000 – Білім беру

Сноска. Государственный образовательный заказ с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 03.05.2019 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Наименование специальности
Государственный образовательный заказ (очное обучение)
Средние расходы на обучение 1 специалиста за учебный год (в тыс. тенге)
Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
0100000 - Образование

156
311,2
"APEC Petrotechnic жоғары техникалық мектебі" ЖШС
0800000 – Мұнай-газ және химия өндірісі
300
351,6
Барлығы
456
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлайтын оқу орындарында 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
(мәдениет және өнер мамандықтары бойынша)
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
күндізгі оқу
Т. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академияcы
Мәдениет және өнер мамандықтары
70
х
Қазақ ұлттық өнер университеті
Мәдениет және өнер мамандықтары
105
х
"Қазақ ұлттық хореография академиясы" коммерциялық емес акционерлік қоғам
Мәдениет және өнер мамандықтары
25
х
Барлығы
200
Ж. Елебеков атындағы Республикалық эстрада-цирк колледжі
Мәдениет және өнер мамандықтары
65
950,0
А. Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесі
Мәдениет және өнер мамандықтары
70
1058,0
О. Таңсықбаев атындағы Алматы сәндік-қолданбалы өнер колледжі
Мәдениет және өнер мамандықтары
60

156
311,2
ТОО "Высшая техническая школа APEC Petrotechnic"
0800000- Нефтегазовое и химическое производство
300
351,6
Всего
456
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования Министерства культуры и спорта Республики Казахстан на 2019 - 2020 учебный год (по специальностям искусства и культуры)
Сноска. Государственный образовательный заказ с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 03.05.2019 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 специалиста за учебный год (в тыс. тенге)
очное обучение
Казахская национальная академия искусств имени Т. Жургенова
Специальности культуры и искусства
70
х
Казахский национальный университет искусств
Специальности культуры и искусства
105
х
"Казахская национальная академия хореографии" некоммерческое акционерное общество
Специальности культуры и искусства
25
х
Всего
200
Республиканский эстрадно-цирковой колледж им. Ж. Елебекова
Специальности искусства и культуры
65
950,0
Алматинское хореографическое училище им. А. Селезнева
Специальности искусства и культуры
70
1058,0
Алматинский колледж декоративно-прикладного искусства им. О. Тансыкбаева
Специальности искусства и культуры
60

760,0
П. Чайковский атындағы Алматы музыкалық колледжі
Мәдениет және өнер мамандықтары
105
1135,0
Барлығы
500
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлайтын оқу орындарында 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
(спорттық білім беру мамандықтары бойынша)
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңгемен)
күндізгі оқу
Спорт бойынша білім беру мамандықтары
200

760,0
Алматинский музыкальный колледж им. П.Чайковского
Специальности искусства и культуры
105
1135,0
Всего
500
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования Министерства культуры и спорта Республики Казахстан на 2019 – 2020 учебный год (по специальностям образования по спорту)
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 специалиста за учебный год (в тыс.тенге)
очное обучение
Специальности образования по спорту
200

682,5
Барлығы
200
Білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
(медициналық мамандықтар бойынша)
Ескерту. Білім беру тапсырысы алып тасталды - ҚР Үкіметінің 03.05.2019 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 сәуірдегі
№ 199 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Білім беру тапсырысы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 03.05.2019 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
күндізгі оқу
Медицина мамандықтары
400 (оның ішінде қысқартылған бағдарлама бойынша - 280)
307,4
Барлығы
400
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 сәуірдегі
№ 199 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары
білімі бар мамандар даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім
беру тапсырысы
Ескерту. Мемлекеттік білім беру тапсырысы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2020 № 470 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 02.12.2020 № 814 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Білім беру саласының коды және сыныпталуы Мемлекеттік білім беру тапсырысы Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) / 1 студентті оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығысы (теңге)
Ұлттық ЖОО-да, Қ.А. Ясауи атындағы халықаралық Қазақ-түрік университеті Назарбаев Университетінде Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінде Қазақстан-Британ техникалық университетінде Astana IT University Басқа ЖОО-да
6B01 Педагогикалық ғылымдар
9161
1010,9 /16 848
1010,9 /16 848
901,0 /15 017
Оның ішінде тілдік дайындықты күшейту үшін
169
1010,9 /16 848
901,0 /15 017
6B02 Өнер және гуманитарлық ғылымдар
1653
1 049,3 /17 488
922,5 /15 375
6B03 Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат

682,5
Всего
200
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования на 2019 - 2020 учебный год (по медицинским специальностям)
Сноска. Государственный образовательный заказ исключен постановлением Правительства РК от 03.05.2019 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 апреля 2018 года № 199
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2019 - 2020 учебный год
Сноска. Государственный образовательный заказ с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 03.05.2019 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 специалиста за учебный год (в тыс.тенге)
очное обучение
Медицинские специальности
400
(в том числе по сокращенной программе -280)
307,4
Всего
400
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 апреля 2018 года № 199
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2020 – 2021 учебный год
Сноска. Государственный образовательный заказ в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2020 № 470 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 02.12.2020 № 814 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код и классификация области образования
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс. тенге) / расходы 1 (одного) кредита на обучение 1 студента (тенге)
В национальных ВУЗах, Междуна-родном казахско-турецком университе-те имени Х.А Ясави
В Назарбаев Университете
В Международном университете информационных технологий
В Казахстанско-Британском техническом университете
Astana IT University
В других ВУЗах
6B01 Педагогические науки
9161
1010,9/16 848
1010,9/16 848
901/15 017
В том числе для усиления языковой подготовки
169
1010,9/16 848
901/15 017
6B02 Искусство и гуманитарные науки
1653
1 049,3/17 488
922,5/15 375
6B03 Социальные науки, журналистика и информация

1004
799,1 /13 318
799,1 /13 318
799,1 /13 318
714,9 /11 915
6B04 Бизнес, басқару және құқық
1257
799,1 /13 318
799,1 /13 318
799,1 /13 318
799,1 /13 318
714,9 /11 915
6B05 Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
4097
826,9 /13 781,7
742,7 /12 378
6B06 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
7199
1004,7 /16 742
1004,7 /16 742
1004,7 /16 742
1004,7 /16 742
920,5 /15 342
6B07 Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
16921
1004,7 /16 742
1004,7 /16 742
920,5 /15 342
6B08 Ауыл шаруашылығы және биоресурстар
1876
826,9 /13 782
742,7 /12 378
6B11 Қызмет көрсету

1004
799,1/13 318
799,1/13 318
799,1/13 318
714,9/11 915
6B04 Бизнес, управление и право
1257
799,1/13 318
799,1/13 318
799,1/13 318
799,1/13 318
714,9/11 915
6B05 Естественные науки, математика и статистика
4097
826,9/13 781,7
742,7/12 378
6B06 Информационно-коммуникационные технологии
7199
1004,7/16 742
1004,7/16 742
1004,7/16 742
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B07 Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
16921
1004,7/16 742
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B08 Сельское хозяйство и биоресурсы
1876
826,9/13 782
742,7/12 378
6B11 Услуги

2205
799,1 /13 318
714,9 /11 915
6В09 Ветеринария
587
1082,6 /18 043
955,8 /15 930
"Мәңгілік ел жастары – индустрияға!" жобасы шеңберінде студенттерді оқытуға, оның ішінде:
979
6B01 Педагогикалық ғылымдар
548
1010,9 /16 848
901,0 /15 017
6B06 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
298
1004,7 /16 742
920,5 /15 342
6B07 Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
114
1004,7 /16 742
920,5 /15 342
6B08 Ауыл шаруашылығы және биоресурстар
19
826,9 /13 782

2205
799,1/13 318
714,9/11 915
6B09 Ветеринария
587
1082,6/18 043
955,8/15 930
На обучение студентов в рамках проекта "Мәңгілік ел жастары – индустрияға!", в том числе:
979
6B01 Педагогические науки
548
1010,9/16 848
901/15 017
6B06 Информационно-коммуникационные технологии
298
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B07 Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
114
1004,7/16 742
920,5/15 342
6B08 Сельское хозяйство и биоресурсы
19
826,9/13 782

742,7 /12 378
Қ.А. Ясауи атындағы халықаралық Қазақ-түрік университетінде Түркия Республикасынан, басқа да түркітілдес республикалардан студенттерді оқытуға
200
920,3 /15 339
Халықаралық келісімдер бойынша шетел азаматтарын оқытуға
97
920,3 /15 339
825 /13 751
Моңғолия азаматтарын оқытуға
23
825 /13 751
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің Қазақстандағы филиалында студенттерді оқытуға
125
1706,4
Мәскеу авиация институтының "Восход" филиалында студенттерді оқытуға
30
874,9
"Назарбаев Университеті" ДБҰ студенттерді, оның ішінде шетелдік азаматтарды оқытуға
1192
7891,3
ЖОО-ның даярлық бөлімдерінің тыңдаушыларын оқытуға
2350
Оның ішінде "Назарбаев Университеті" ДБҰ даярлық бөлімінде тыңдаушыларды оқытуға
600
6692,3
Оның ішінде ЖОО-ның даярлық бөлімінде Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларды оқытуға
1300
344,8
Оның ішінде тілдік дайындығының деңгейін арттыру үшін оқытуға
200
344,8
Оның ішіндеҚ.А. Ясауи атындағы халықаралық Қазақ-түрік университетінде Түрік Республикасынан, басқа түркітілдес республикалардан келген тыңдаушыларды оқытуға
200
344,8
Оның ішінде шетелден келген азаматтарды даярлық бөлімде оқытуға
50
344,8
Резерв

742,7/12 378
На обучение студентов из Турецкой Республики, других тюркоязычных республик в Международном Казахско-Турецком университете имени Х.А. Ясави
200
920,3/15 339
На обучение иностранных граждан по международным соглашениям
97
920,3/15 339
825/13 751
На обучение граждан Монголии
23
825/13 751
На обучение студентов в Казахстанском филиале Московского государственного университета имени М.В. Ломоносова
125
1706,4
На обучение студентов в филиале "Восход" Московского авиационного института
30
874,9
На обучение студентов в АОО "Назарбаев Университет", в том числе иностранных граждан
1192
7891,3
На обучение слушателей подготовительных отделений ВУЗов
2350
В том числе на обучение слушателей в подготовительном отделении АОО "Назарбаев Университет"
600
6692,3
В том числе на обучение в подготовительном отделении ВУЗов лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
1300
344,8
В том числе на обучение для повышения уровня языковой подготовки
200
344,8
В том числе на обучение слушателей из Турецкой Республики, других тюркоязычных республик в Международном Казахско-Турецком университете имени Х.А. Ясави
200
344,8
В том числе иностранных граждан для обучения на подготовительных отделениях
50
344,8
Резерв

100
920,3 /15 339
825 /13 751
Барлығы
51056
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің оқу орындарында жоғары білімі
бар мамандарды даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру
тапсырысы
Ескерту. Мемлекеттік білім беру тапсырысы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2020 № 470 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 курсантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
күндізгі оқу
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қарағанды академиясы
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс

100
920,3/15 339
825/13 751
Всего
51056
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан на 2020 – 2021 учебный год
Сноска. Государственный образовательный заказ в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2020 № 470 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 курсанта в год (в тыс. тенге)
очное обучение
Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
6B12 Национальная безопасность и военное дело

888
х
"Халықаралық туризм және меймандостық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 Педагогикалық ғылымдар
6В014 Жалпы дамудың пәндік мамандандырылған мұғалімдерін даярлау
100
901,0
6B11 Қызмет көрсету
6B111 Қызмет көрсету саласы
700
714,9
Барлығы
1688
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің білім беру ұйымдарында жоғары білімді мамандарды даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
ұлттық ЖОО-да
басқа ЖОО-да
1
2
3
4
5
6В10 – Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру (медицина)
6В1013 – Денсаулық сақтау
2700 (оның ішінде клиникалық емес мамандықтар бойынша - 200)
770,1
609
Барлығы
2700
Оның ішінде халықаралық келісімдер бойынша шетел азаматтарын оқытуға
20
770,1
609
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 сәуірдегі
№ 199 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Білім беру тапсырысына өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 03.05.2019 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 23.10.2019 № 790 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 23.07.2020 № 470 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 02.12.2020 № 814 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Магистратураға және резидентураға қабылдау
Атауы Мемлекеттік білім беру тапсырысы Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) / 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығысы (теңге)
Ұлттық ЖОО, Қ.А. Ясауи атындағы халықаралық Қазақ-түрік университеті, Қазақстан-Британ техникалық университеті, Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті, Astana IT University Басқа ЖОО
Ғылыми және педагогикалық магистратура
9974
646,3 /10772
396,0 /6600
Бейіндік магистратура
18
646,3 /10772
396,0 /6600
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің Қазақстандағы филиалы
40

888
х
некоммерческое акционерное общество "Международный университет туризма и гостеприимства"
6B01 Педагогические науки
6В014 Подготовка учителей с предметной специализацией общего развития
100
901,0
6B11 Услуги
6B111 Сфера обслуживания
700
714,9
Всего
1688
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования Министерства здравоохранения Республики Казахстан на 2020 – 2021 учебный год
Сноска. Государственный образовательный заказ с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 03.05.2019 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс.тенге)
В национальном ВУЗе
В других ВУЗах
1
2
3
4
5
6В10 Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)
6В101 Здравоохранение
2700 (в том числе по неклиническим специальностям - 200)
770,1
609
ВСЕГО
2700
В том числе на обучение иностранных граждан по международным соглашениям
20
770,1
609
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 апреля 2018 года № 199
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2020 – 2021 учебный год
Сноска. Государственный образовательный заказ с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 03.05.2019 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 23.10.2019 № 790 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 23.07.2020 № 470 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 02.12.2020 № 814 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Прием в магистратуру и резидентуру
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге) / расходы 1 (одного) кредита на обучение 1 магистранта (тенге)
Национальные вузы, Международный Казахско-Турецкий университет имени Х.А.Ясави, Казахстанско-Британский технический университет, Международный университет информационных технологий, Astana IT University
Другие ВУЗы
Научная и педагогическая магистратура
9974
646,3 /10772
396,0 /6600
Профильная магистратура
18
646,3 /10772
396,0 /6600
Казахстанский филиал Московского государственного университета им. М.В. Ломоносова
40

Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Білім беру тапсырысына өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 03.05.2019 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының атауы
Мамандықтың атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (күндізгі оқу)
Жылына 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
0100000 – Білім беру
156
328,8
"APEC Petrotechnic жоғары техникалық мектебі" ЖШС
0800000 –Мұнай-газ және химиялық өндіріс
300
372,1
Барлығы
456
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің техникалық және
кәсіптік білімі бар мамандар даярлайтын оқу орындарында 2020–2021 оқу жылына
арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (мәдениет және өнер мамандықтары
бойынша)

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2020 – 2021 учебный год
Сноска. Государственный образовательный заказ с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 03.05.2019 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Наименование специальности
Государственный образовательный заказ (очное обучение)
Средние расходы на обучение 1 специалиста за учебный год (в тыс.тенге)
Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
0100000 - Образование
156
327,9
ТОО "Высшая техническая школа APEC Petrotechnic"
0800000- Нефтегазовое и химическое производство
300
370,7
Всего
456
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования Министерства культуры и спорта Республики Казахстан на 2020 – 2021 учебный год (по специальностям искусства и культуры)

105
1601,0
Барлығы
500
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлайтын оқу орындарында 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (спорттық білім беру мамандықтары бойынша)
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңгемен)
күндізгі оқу
Спорт бойынша білім беру мамандықтары

105
1601,0
Всего
500
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования Министерства культуры и спорта Республики Казахстан на 2020-2021 учебный год (по специальностям образования по спорту)
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 специалиста  за учебный год (в тыс.тенге)
очное обучение
Специальности образования по спорту