Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тауар берушіні айқындау туралы" 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 997 және ""Тауар берушіні айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 997 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 18 мамырдағы № 274 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 шілдедегі № 464 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Тауар берушіні айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 997 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 65-66-67, 504-құжат);
2) "Тауар берушіні айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 997 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 274 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 18, 132-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 997 "Об определении поставщика товара" и от 18 мая 2017 года № 274 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 997 "Об определении поставщика товара"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2018 года № 464.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 997 "Об определении поставщика товара" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 65-66-67, ст. 504);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2017 года № 274 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 997 "Об определении поставщика товара" (САПП Республики Казахстан 2017 г., № 18, ст. 132).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев