Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрілігінің қызметкерлерін іссапарға жіберу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 8 тамыздағы № 484 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мына қызметкерлері Ішкі істер министрлігінің кадрында қалдырылып және Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне көзделген жеңілдіктері сақтала отырып:
Қайрат Ақылбекұлы Байзақов - Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің аумағында ұйымдасқан қылмысқа және қылмыстың басқа да қауіпті түрлеріне қарсы күресті үйлестіру бюросының Орталық Азия өңіріндегі Өңірлік жедел тобына;
Жанар Қапасқызы Молдыбаева Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен олардың прекурсорларының заңсыз айналымына қарсы күрес жөніндегі Орталық Азия өңірлік ақпараттық үйлестіру орталығына іссапарға жіберілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О прикомандировании сотрудников Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2018 года № 484
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Прикомандировать сотрудников Министерства внутренних дел Республики Казахстан к международным организациям с оставлением в кадрах Министерства внутренних дел и сохранением льгот, предусмотренных для сотрудников правоохранительных органов Республики Казахстан:
Байзахова Кайрата Ахылбековича в Региональную оперативную группу в Центрально-Азиатском регионе Бюро по координации борьбы с организованной преступностью и иными опасными видами преступлений на территории государств-участников Содружества Независимых Государств;
Молдыбаеву Жанар Капасовну к Центральноазиатскому региональному информационному координационному центру по борьбе с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных веществ и их прекурсоров.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев