Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері" туралы 2002 жылғы 11 қыркүйектегі № 993 және "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі туралы" 2004 жылғы 7 қазандағы № 1042 қбпү қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 585 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегі № 993 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 29, 327-құжат):
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі штат санының лимиті оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемені ескере отырып, 575 бірлік болып бекітілсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің адам санын ескере отырып штат санының лимиті осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) қызмет бабында пайдалану үшін.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Кеңсесi осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 585 қаулысы
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 993 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекеменің адам санын ескере отырып штат санының лимиті
Атауы
Штат санының лимиті
1
2
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің Кеңсесі оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемені ескере отырып, оның ішінде:

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года № 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" и от 7 октября 2004 года № 1042 дсп "Об утверждении Положения о Государственной фельдъегерской службе Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2018 года № 585
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года № 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 29, ст. 327):
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить прилагаемый лимит штатной численности Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан с учетом подведомственного ей государственного учреждения в количестве 575 единиц.";
лимит штатной численности Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан с учетом численности подведомственного ей государственного учреждения, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2) для служебного пользования.
2. Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 сентября 2018 года № 585
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 сентября 2002 года № 993
Лимит штатной численности Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан с учетом численности подведомственного ей государственного учреждения
Наименование
Лимит штатной численности
1
2
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан с учетом подведомственного ей государственного учреждения, в том числе: