Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 602 қаулысы.
"Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалпы ауданы 2,5593 гектар жер учаскесінде Астана қаласы, Байқоңыр ауданы, Абай даңғылы, 47-ғимарат мекенжайы бойынша орналасқан жалпы ауданы 33 909,20 шаршы метр, кадастрлық нөмірі 21:318:027:055:47 қонақүй кешенінің ғимараты республикалық меншіктен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің "Астана қаласы Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Астана қаласының әкімдігімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жылжымайтын мүлікті қабылдау-беру бойынша қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2018 года № 602
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Департамент государственного имущества и приватизации города Астаны" Министерства финансов Республики Казахстан в коммунальную собственность города Астаны здание гостиничного комплекса общей площадью 33 909,20 квадратных метров, кадастровый номер 21:318:027:055:47, расположенное на земельном участке общей площадью 2,5593 гектаров по адресу: город Астана, район Байконыр, проспект Абая, здание 47.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматом города Астаны в установленном законодательством Республики Казахстан порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче недвижимого имущества, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев