Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қазандағы № 637 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер – аумақтық органдар қайта аталсын.
2. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 қазандағы
№ 637 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы қайта аталатын мемлекеттік мекемелер – аумақтық органдардың тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаментіне.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментіне.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментіне.
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаментіне.
5. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментіне.
6. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаментіне.
7. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментіне.
8. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаментіне.

Некоторые вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2018 года № 637.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственные учреждения – территориальные органы, находящиеся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 октября 2018 года № 637
Перечень переименовываемых государственных учреждений – территориальных органов, находящихся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1. Департамент внутренних дел города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Департамент внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Департамент внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
4. Департамент внутренних дел города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Департамент внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
6. Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
7. Департамент внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
8. Департамент внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

9. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментіне.
10. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментіне.
11. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаментіне.
12. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментіне.
13. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаментіне.
14. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментіне.
15. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаментіне.
16. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаментіне.
17. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының Ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының полиция департаментіне.
18. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаменті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментіне.
19. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының Ішкі істер департаменті "Алматы" ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаменті "Алматы" ауданының полиция басқармасына.
20. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының Ішкі істер департаменті "Сарыарқа" ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаменті "Сарыарқа" ауданының полиция басқармасына.
21. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының Ішкі істер департаменті "Есіл" ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаменті "Есіл" ауданының полиция басқармасына.

9. Департамент внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
10. Департамент внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
11. Департамент внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
12. Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
13. Департамент внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
14. Департамент внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
15. Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
16. Департамент внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
17. Департамент внутренних дел города Шымкент Министерства внутренних дел Республики в Департамент полиции города Шымкента Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
18. Департамент внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Департамент полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
19. Управление внутренних дел района "Алматы" Департамента внутренних дел города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции района "Алматы" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
20. Управление внутренних дел района "Сары-Арка" Департамента внутренних дел города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции района "Сары-Арка" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
21. Управление внутренних дел района "Есиль" Департамента внутренних дел города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции района "Есиль" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

22. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының Ішкі істер департаменті "Байқоңыр" ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаменті "Байқоңыр" ауданының полиция басқармасына.
23. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Көкшетау қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Көкшетау қаласының полиция басқармасына.
24. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Степногор қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Степногор қаласының полиция басқармасына.
25. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Ақкөл ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Ақкөл ауданының полиция бөліміне.
26. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Аршалы ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Аршалы ауданының полиция бөліміне.
27. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Астрахан ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Астрахан ауданының полиция бөліміне.
28. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Атбасар ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Атбасар ауданының полиция бөліміне.
29. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Бұланды ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Бұланды ауданының полиция бөліміне.
30. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Егіндікөл ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Егіндікөл ауданының полиция бөліміне.
31. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Еңбекшілдер ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Еңбекшілдер ауданының полиция бөліміне.

22. Управление внутренних дел района "Байқоныр" Департамента внутренних дел города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции района "Байқоныр" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
23. Управление внутренних дел города Кокшетау Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Кокшетау Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
24. Управление внутренних дел города Степногорска Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Степногорска Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
25. Отдел внутренних дел Аккольского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Аккольского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
26. Отдел внутренних дел Аршалынского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Аршалынского района Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
27. Отдел внутренних дел Астраханского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Астраханского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
28. Отдел внутренних дел Атбасарского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Атбасарского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
29. Отдел внутренних дел Буландынского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Буландынского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
30. Отдел внутренних дел Егиндыкольского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Егиндыкольского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
31. Отдел внутренних дел Енбекшильдерского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Енбекшильдерского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

32. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Ерейментау ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Ерейментау ауданының полиция бөліміне.
33. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Есіл ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Есіл ауданының полиция бөліміне.
34. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Жақсы ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Жақсы ауданының полиция бөліміне.
35. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Жарқайың ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Жарқайың ауданының полиция бөліміне.
36. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Зеренді ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Зеренді ауданының полиция бөліміне.
37. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Қорғалжын ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Қорғалжын ауданының полиция бөліміне.
38. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Сандықтау ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Сандықтау ауданының полиция бөліміне.
39. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Целиноград ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Целиноград ауданының полиция бөліміне.
40. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Шортанды ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Шортанды ауданының полиция бөліміне.
41. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Бурабай ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Бурабай ауданының полиция бөліміне.

32. Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Ерейментауского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
33. Отдел внутренних дел Есильского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Есильского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
34. Отдел внутренних дел Жаксынского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жаксынского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
35. Отдел внутренних дел Жаркаинского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жаркаинского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
36. Отдел внутренних дел Зерендинского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Зерендинского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
37. Отдел внутренних дел Коргалжынского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Коргалжынского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
38. Отдел внутренних дел Сандыктауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Сандыктауского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
39. Отдел внутренних дел Целиноградского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Целиноградского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
40. Отдел внутренних дел Шортандинского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Шортандинского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
41. Отдел внутренних дел Бурабайского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Бурабайского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

42. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Ақтөбе қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаменті Ақтөбе қаласының полиция басқармасына.
43. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Әйтеке би ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаменті Әйтеке би ауданының полиция бөліміне.
44. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Алға ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаменті Алға ауданының полиция бөліміне.
45. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Байғанин ауданы ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаменті Байғанин ауданының полиция бөліміне.
46. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Ырғыз ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаменті Ырғыз ауданының полиция бөліміне.
47. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Қарғалы ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаменті Қарғалы ауданының полиция бөліміне.
48. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Мәртөк ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаменті Мәртөк ауданының полиция бөліміне.
49. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Мұғалжар ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаменті Мұғалжар ауданының полиция бөліміне.
50. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Темір ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаменті Темір ауданының полиция бөліміне.
51. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Ойыл ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаменті Ойыл ауданының полиция бөліміне.

42. Управление внутренних дел города Актобе Департамента внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Актобе Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
43. Отдел внутренних дел Айтекебийского района Департамента внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Айтекебийского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
44. Отдел внутренних дел Алгинского района Департамента внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Алгинского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
45. Отдел внутренних дел Байганинского района Департамента внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Байганинского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
46. Отдел внутренних дел Иргизского района Департамента внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Иргизского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
47. Отдел внутренних дел Каргалинского района Департамента внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Каргалинского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
48. Отдел внутренних дел Мартукского района Департамента внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Мартукского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
49. Отдел внутренних дел Мугалжарского района Департамента внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Мугалжарского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
50. Отдел внутренних дел Темирского района Департамента внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Темирского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
51. Отдел внутренних дел Уилского района Департамента внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Уилского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

52. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Қобда ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаменті Қобда ауданының полиция бөліміне.
53. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Хромтау ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаменті Хромтау ауданының полиция бөліміне.
54. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Шалқар ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаменті Шалқар ауданының полиция бөліміне.
55. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының Ішкі істер департаменті Алатау ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаменті Алатау ауданының полиция басқармасына.
56. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының Ішкі істер департаменті Алмалы ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаменті Алмалы ауданының полиция басқармасына.
57. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының Ішкі істер департаменті Әуезов ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаменті Әуезов ауданының полиция басқармасына.
58. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының Ішкі істер департаменті Бостандық ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаменті Бостандық ауданының полиция басқармасына.
59. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының Ішкі істер департаменті Жетісу ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаменті Жетісу ауданының полиция басқармасына.
60. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының Ішкі істер департаменті Медеу ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаменті Медеу ауданының полиция басқармасына.
61. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының Ішкі істер департаменті Түрксіб ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаменті Түрксіб ауданының полиция басқармасына.

52. Отдел внутренних дел Хобдинского района Департамента внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Хобдинского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
53. Отдел внутренних дел Хромтауского района Департамента внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Хромтауского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
54. Отдел внутренних дел Шалкарского района Департамента внутренних дел Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Шалкарского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
55. Управление внутренних дел Алатауского района Департамента внутренних дел города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Алатауского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
56. Управление внутренних дел Алмалинского района Департамента внутренних дел города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Алмалинского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
57. Управление внутренних дел Ауэзовского района Департамента внутренних дел города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Ауэзовского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
58. Управление внутренних дел Бостандыкского района Департамента внутренних дел города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Бостандыкского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
59. Управление внутренних дел Жетысуского района Департамента внутренних дел города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Жетысуского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
60. Управление внутренних дел Медеуского района Департамента внутренних дел города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Медеуского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
61. Управление внутренних дел Турксибского района Департамента внутренних дел города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Турксибского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

62. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының Ішкі істер департаменті Наурызбай ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаменті Наурызбай ауданының полиция басқармасына.
63. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының Ішкі істер департаменті Алматы қаласы метрополитеніндегі Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаменті Алматы қаласы метрополитеніндегі полиция басқармасына.
64. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Талдықорған қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Талдықорған қаласының полиция басқармасына.
65. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Еңбекшіқазақ ауданының полиция басқармасына.
66. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Іле ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Іле ауданының полиция басқармасына.
67. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Қарасай ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Қарасай ауданының полиция басқармасына.
68. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Талғар ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Талғар ауданының полиция басқармасына.
69. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Қапшағай қаласының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Қапшағай қаласының полиция бөліміне.
70. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Текелі қаласының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Текелі қаласының полиция бөліміне.
71. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Ақсу ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Ақсу ауданының полиция бөліміне.

62. Управление внутренних дел Наурызбайского района Департамента внутренних дел города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Наурызбайского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
63. Управление внутренних дел на метрополитене города Алматы Департамента внутренних дел города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции на метрополитене города Алматы Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
64. Управление внутренних дел города Талдыкоргана Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Талдыкоргана Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
65. Управление внутренних дел Енбекшиказахского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Енбекшиказахского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
66. Управление внутренних дел Илийского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Илийского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
67. Управление внутренних дел Карасайского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Карасайского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
68. Управление внутренних дел Талгарского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Талгарского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
69. Отдел внутренних дел города Капшагая Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Капшагая Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
70. Отдел внутренних дел города Текели Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Текели Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
71. Отдел внутренних дел Аксуского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Аксуского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

72. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Алакөл ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Алакөл ауданының полиция бөліміне.
73. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Балқаш ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Балқаш ауданының полиция бөліміне.
74. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Ескелді ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Ескелді ауданының полиция бөліміне.
75. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Жамбыл ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Жамбыл ауданының полиция бөліміне.
76. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Қаратал ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Қаратал ауданының полиция бөліміне.
77. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Кеген ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Кеген ауданының полиция бөліміне.
78. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Кербұлақ ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Кербұлақ ауданының полиция бөліміне.
79. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Көксу ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Көксу ауданының полиция бөліміне.
80. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Панфилов ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Панфилов ауданының полиция бөліміне.
81. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Райымбек ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Райымбек ауданының полиция бөліміне.

72. Отдел внутренних дел Алакольского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Алакольского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
73. Отдел внутренних дел Балхашского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Балхашского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
74. Отдел внутренних дел Ескельдинского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Ескельдинского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
75. Отдел внутренних дел Жамбылского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жамбылского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
76. Отдел внутренних дел Каратальского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Каратальского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
77. Отдел внутренних дел Кегенского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Кегенского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
78. Отдел внутренних дел Кербулакского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Кербулакского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
79. Отдел внутренних дел Коксуского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Коксуского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
80. Отдел внутренних дел Панфиловского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Панфиловского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
81. Отдел внутренних дел Райымбекского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Райымбекского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

82. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Сарқан ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Сарқан ауданының полиция бөліміне.
83. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Ішкі істер департаменті Ұйғыр ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Ұйғыр ауданының полиция бөліміне.
84. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті Атырау қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаменті Атырау қаласының полиция басқармасына.
85. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті Жылыой ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаменті Жылыой ауданының полиция бөліміне.
86. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті Индер ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаменті Индер ауданының полиция бөліміне.
87. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті Исатай ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаменті Исатай ауданының полиция бөліміне.
88. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті Қызылқоға ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаменті Қызылқоға ауданының полиция бөліміне.
89. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті Құрманғазы ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаменті Құрманғазы ауданының полиция бөліміне.
90. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті Мақат ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаменті Мақат ауданының полиция бөліміне.
91. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті Махамбет ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаменті Махамбет ауданының полиция бөліміне.

82. Отдел внутренних дел Саркандского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Саркандского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
83. Отдел внутренних дел Уйгурского района Департамента внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Уйгурского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
84. Управление внутренних дел города Атырау Департамента внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Атырау Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
85. Отдел внутренних дел Жылыойского района Департамента внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жылыойского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
86. Отдел внутренних дел Индерского района Департамента внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Индерского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
87. Отдел внутренних дел Исатайского района Департамента внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Исатайского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
88. Отдел внутренних дел Кызылкогинского района Департамента внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Кызылкогинского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
89. Отдел внутренних дел Курмангазинского района Департамента внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Курмангазинского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
90. Отдел внутренних дел Макатского района Департамента внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Макатского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
91. Отдел внутренних дел Махамбетского района Департамента внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Махамбетского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

92. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Өскемен қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Полиция департаменті Өскемен қаласының полиция басқармасына.
93. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Семей қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Полиция департаменті Семей қаласының полиция басқармасына.
94. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Аягөз ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Аягөз ауданының полиция бөліміне.
95. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Зырян ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Зырян ауданының полиция бөліміне.
96. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Риддер қаласының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Риддер қаласының полиция бөліміне.
97. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Абай ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Абай ауданының полиция бөліміне.
98. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Бесқарағай ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Бесқарағай ауданының полиция бөліміне.
99. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Бородулиха ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Бородулиха ауданының полиция бөліміне.
100. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Глубокое ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Глубокое ауданының полиция бөліміне.

92. Управление внутренних дел города Усть-Каменогорска Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Усть-Каменогорска Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
93. Управление внутренних дел города Семей Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Семей Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
94. Отдел внутренних дел Аягозского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Аягозского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
95. Отдел внутренних дел Зыряновского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Зыряновского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
96. Отдел внутренних дел города Риддера Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Риддера Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
97. Отдел внутренних дел Абайского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Абайского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
98. Отдел внутренних дел Бескарагайского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Бескарагайского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
99. Отдел внутренних дел Бородулихинского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Бородулихинского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
100. Отдел внутренних дел Глубоковского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Глубоковского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

101. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Жарма ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Жарма ауданының полиция бөліміне.
102. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Зайсан ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Зайсан ауданының полиция бөліміне.
103. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Катон-Қарағай ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Катон-Қарағай ауданының полиция бөліміне.
104. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Көкпекті ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Көкпекті ауданының полиция бөліміне.
105. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Күршім ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Күршім ауданының полиция бөліміне.
106. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Тарбағатай ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Тарбағатай ауданының полиция бөліміне.
107. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Ұлан ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Ұлан ауданының полиция бөліміне.
108. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Үржар ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Үржар ауданының полиция бөліміне.
109. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Шемонаиха ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Шемонаиха ауданының полиция бөліміне.

101. Отдел внутренних дел Жарминского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жарминского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
102. Отдел внутренних дел Зайсанского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Зайсанского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
103. Отдел внутренних дел Катон-Карагайского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Катон-Карагайского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
104. Отдел внутренних дел Кокпектинского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Кокпектинского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
105. Отдел внутренних дел Курчумского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Курчумского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
106. Отдел внутренних дел Тарбагатайского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Тарбагатайского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
107. Отдел внутренних дел Уланского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Уланского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
108. Отдел внутренних дел Урджарского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Урджарского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
109. Отдел внутренних дел Шемонаихинского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Шемонаихинского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

110. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Курчатов қаласының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Курчатов қаласының полиция бөліміне.
111. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Тараз қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаменті Тараз қаласының полиция басқармасына.
112. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Байзақ ауданының Ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаменті Байзақ ауданының полиция бөліміне.
113. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Жамбыл ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаменті Жамбыл ауданының полиция бөліміне.
114. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Жуалы ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаменті Жуалы ауданының полиция бөліміне.
115. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Қордай ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаменті Қордай ауданының полиция бөліміне.
116. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Мерке ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаменті Мерке ауданының полиция бөліміне.
117. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Мойынқұм ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаменті Мойынқұм ауданының полиция бөліміне.
118. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Сарысу ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаменті Сарысу ауданының полиция бөліміне.
119. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Талас ауданының Ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаменті Талас ауданының полиция бөліміне.

110. Отдел полиции города Курчатов Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Курчатов Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
111. Управление внутренних дел города Тараза Департамента внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Тараза Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
112. Отдел внутренних дел Байзакского района Департамента внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Байзакского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
113. Отдел внутренних дел Жамбылского района Департамента внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жамбылского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
114. Отдел внутренних дел Жуалынского района Департамента внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жуалынского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
115. Отдел внутренних дел Кордайского района Департамента внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Кордайского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
116. Отдел внутренних дел Меркенского района Департамента внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Меркенского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
117. Отдел внутренних дел Мойынкумского района Департамента внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Мойынкумского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
118. Отдел внутренних дел Сарысуского района Департамента внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Сарысуского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
119. Отдел внутренних дел Таласского района Департамента внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Таласского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

120. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Тұрар Рысқұлов ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаменті Тұрар Рысқұлов ауданының полиция бөліміне.
121. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Шу ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаменті Шу ауданының полиция бөліміне.
122. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Орал қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаменті Орал қаласының полиция басқармасына.
123. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Ақжайық ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаменті Ақжайық ауданының полиция бөліміне.
124. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Бөкей ордасы ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаменті Бөкей ордасы ауданының полиция бөліміне.
125. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Бөрлі ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаменті Бөрлі ауданының полиция бөліміне.
126. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Жаңақала ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаменті Жаңақала ауданының полиция бөліміне.
127. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Жәнібек ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаменті Жәнібек ауданының полиция бөліміне.
128. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Зеленов ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаменті Зеленов ауданының полиция бөліміне.

120. Отдел внутренних дел района Турара Рыскулова Департамента внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции района Турара Рыскулова Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
121. Отдел внутренних дел Шуского района Департамента внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Шуского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
122. Управление внутренних дел города Уральска Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Уральска Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
123. Отдел внутренних дел Акжаикского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Акжаикского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
124. Отдел внутренних дел Бокейординского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Бокейординского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
125. Отдел внутренних дел Бурлинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Бурлинского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
126. Отдел внутренних дел Жангалинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жангалинского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
127. Отдел внутренних дел Жанибекского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жанибекского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
128. Отдел внутренних дел Зеленовского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Зеленовского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

129. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Казталов ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаменті Казталов ауданының полиция бөліміне.
130. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Қаратөбе ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаменті Қаратөбе ауданының полиция бөліміне.
131. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Сырым ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаменті Сырым ауданының полиция бөліміне.
132. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Тасқала ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаменті Тасқала ауданының полиция бөліміне.
133. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Теректі ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаменті Теректі ауданының полиция бөліміне.
134. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Шыңғырлау ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаменті Шыңғырлау ауданының полиция бөліміне.
135. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Қарағанды қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Қарағанды қаласының полиция басқармасына.
136. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Жезқазған қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Жезқазған қаласының полиция басқармасына.
137. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Теміртау қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Теміртау қаласының полиция басқармасына.

129. Отдел внутренних дел Казталовского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Казталовского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
130. Отдел внутренних дел Каратобинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Каратобинского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
131. Отдел внутренних дел Сырымского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Сырымского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
132. Отдел внутренних дел Таскалинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Таскалинского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
133. Отдел внутренних дел Теректинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Теректинского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
134. Отдел внутренних дел Чингирлауского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Чингирлауского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
135. Управление внутренних дел города Караганды Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Караганды Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
136. Управление внутренних дел города Жезказган Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Жезказган Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
137. Управление внутренних дел города Темиртау Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Темиртау Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

138. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Абай ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Абай ауданының полиция басқармасына.
139. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Бұхар жырау ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Бұқар жырау ауданының полиция басқармасына.
140. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Балқаш қаласының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Балқаш қаласының полиция бөліміне.
141. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Қаражал қаласының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Қаражал қаласының полиция бөліміне.
142. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Саран қаласының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Саран қаласының полиция бөліміне.
143. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Сәтбаев қаласының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Сәтбаев қаласының полиция бөліміне.
144. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Шахтинск қаласының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Шахтинск қаласының полиция бөліміне.
145. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Приозерск қаласының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Приозерск қаласының полиция бөліміне.
146. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Ақтоғай ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Ақтоғай ауданының полиция бөліміне.
147. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Жаңаарқа ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Жаңаарқа ауданының полиция бөліміне.

138. Управление внутренних дел Абайского района Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Абайского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
139. Управление внутренних дел Бухар-Жырауского района Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Бухар-Жырауского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
140. Отдел внутренних дел города Балхаша Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Балхаша Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
141. Отдел внутренних дел города Каражала Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Каражала Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
142. Отдел внутренних дел города Сарани Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Сарани Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
143. Отдел внутренних дел города Сатпаева Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Сатпаева Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
144. Отдел внутренних дел города Шахтинска Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Шахтинска Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
145. Отдел внутренних дел города Приозерска Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Приозерска Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
146. Отдел внутренних дел Актогайского района Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Актогайского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
147. Отдел внутренних дел Жанааркинского района Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жанааркинского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

148. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Қарқаралы ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Қарқаралы ауданының полиция бөліміне.
149. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Нұра ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Нұра ауданының полиция бөліміне.
150. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Осакаров ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Осакаров ауданының полиция бөліміне.
151. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Ұлытау ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Ұлытау ауданының полиция бөліміне.
152. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Шет ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Шет ауданының полиция бөліміне.
153. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Қызылорда қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаменті Қызылорда қаласының полиция басқармасына.
154. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Арал ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаменті Арал ауданының полиция бөліміне.
155. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Жалағаш ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаменті Жалағаш ауданының полиция бөліміне.
156. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Жаңақорған ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаменті Жаңақорған ауданының полиция бөліміне.
157. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Қазалы ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаменті Қазалы ауданының полиция бөліміне.

148. Отдел внутренних дел Каркаралинского района Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Каркаралинского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
149. Отдел внутренних дел Нуринского района Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Нуринского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
150. Отдел внутренних дел Осакаровского района Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Осакаровского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
151. Отдел внутренних дел Улытауского района Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Улытауского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
152. Отдел внутренних дел Шетского района Департамента внутренних дел Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Шетского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
153. Управление внутренних дел города Кызылорды Департамента внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Кызылорды Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
154. Отдел внутренних дел Аральского района Департамента внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Аральского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
155. Отдел внутренних дел Жалагашского района Департамента внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жалагашского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
156. Отдел внутренних дел Жанакорганского района Департамента внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жанакорганского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
157. Отдел внутренних дел Казалинского района Департамента внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Казалинского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

158. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Қармақшы ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаменті Қармақшы ауданының полиция бөліміне.
159. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Сырдария ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаменті Сырдария ауданының полиция бөліміне.
160. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Шиелі ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаменті Шиелі ауданының полиция бөліміне.
161. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Арқалық қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Арқалық қаласының полиция басқармасына.
162. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Жітіқара қаласы және Жітіқара ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Жітіқара қаласының және Жітіқара ауданының полиция бөліміне.
163. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Қостанай қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Қостанай қаласының полиция басқармасына.
164. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Лисаков қаласының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Лисаков қаласының полиция бөліміне.
165. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Рудный қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Рудный қаласының полиция басқармасына.
166. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Алтынсарин ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Алтынсарин ауданының полиция бөліміне.

158. Отдел внутренних дел Кармакшинского района Департамента внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Кармакшинского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
159. Отдел внутренних дел Сырдарьинского района Департамента внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Сырдарьинского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
160. Отдел внутренних дел Шиелийского района Департамента внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Шиелийского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
161. Управление внутренних дел города Аркалыка Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Аркалыка Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
162. Отдел внутренних дел города Житикара и Житикаринского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Житикара и Житикаринского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
163. Управление внутренних дел города Костаная Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Костаная Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
164. Отдел внутренних дел города Лисаковска Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Лисаковска Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
165. Управление внутренних дел города Рудного Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Рудного Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
166. Отдел внутренних дел Алтынсаринского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Алтынсаринского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

167. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Амангелді ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Амангелді ауданының полиция бөліміне.
168. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Әулиекөл ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Әулиекөл ауданының полиция бөліміне.
169. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Денисов ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Денисов ауданының полиция бөліміне.
170. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Жангелді ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Жангелді ауданының полиция бөліміне.
171. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Қамысты ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Қамысты ауданының полиция бөліміне.
172. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Қарабалық ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Қарабалық ауданының полиция бөліміне.
173. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Қарасу ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Қарасу ауданының полиция бөліміне.
174. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Қостанай ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Қостанай ауданының полиция бөліміне.
175. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Меңдіқара ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Меңдіқара ауданының полиция бөліміне.
176. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Наурызым ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Наурызым ауданының полиция бөліміне.

167. Отдел внутренних дел Амангельдинского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Амангельдинского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
168. Отдел внутренних дел Аулиекольского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Аулиекольского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
169. Отдел внутренних дел Денисовского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Денисовского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
170. Отдел внутренних дел Жангильдинского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жангильдинского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
171. Отдел внутренних дел Камыстинского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Камыстинского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
172. Отдел внутренних дел Карабалыкского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Карабалыкского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
173. Отдел внутренних дел Карасуского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Карасуского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
174. Отдел внутренних дел Костанайского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Костанайского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
175. Отдел внутренних дел Мендыкаринского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Мендыкаринского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
176. Отдел внутренних дел Наурзумского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Наурзумского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

177. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Сарыкөл ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Сарыкөл ауданының полиция бөліміне.
178. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Таран ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Таран ауданының полиция бөліміне.
179. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Ұзынкөл ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Ұзынкөл ауданының полиция бөліміне.
180. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Федоров ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Федоров ауданының полиция бөліміне.
181. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Ақтау қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаменті Ақтау қаласының полиция басқармасына.
182. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Жаңаөзен қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаменті Жаңаөзен қаласының полиция басқармасына.
183. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Бейнеу ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаменті Бейнеу ауданының полиция бөліміне.
184. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Қарақия ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаменті Қарақия ауданының полиция бөліміне.
185. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Маңғыстау ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаменті Маңғыстау ауданының полиция бөліміне.
186. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Мұнайлы ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаменті Мұнайлы ауданының полиция бөліміне.

177. Отдел внутренних дел Сарыкольского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Сарыкольского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
178. Отдел внутренних дел Тарановского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Тарановского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
179. Отдел внутренних дел Узункольского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Узункольского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
180. Отдел внутренних дел Федоровского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Федоровского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
181. Управление внутренних дел города Актау Департамента внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Актау Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
182. Управление внутренних дел города Жанаозен Департамента внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Жанаозен Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
183. Отдел внутренних дел Бейнеуского района Департамента внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Бейнеуского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
184. Отдел внутренних дел Каракиянского района Департамента внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Каракиянского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
185. Отдел внутренних дел Мангистауского района Департамента внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Мангистауского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
186. Отдел внутренних дел Мунайлинского района Департамента внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Мунайлинского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

187. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Түпқараған ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаменті Түпқараған ауданының полиция бөліміне.
188. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Павлодар қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Павлодар қаласының полиция басқармасына.
189. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Ақсу қаласының полиция бөліміне.
190. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Екібастұз қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Екібастұз қаласының полиция басқармасына.
191. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Ақтоғай ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Ақтоғай ауданының полиция бөліміне.
192. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Баянауыл ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Баянауыл ауданының полиция бөліміне.
193. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Железин ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Железин ауданының полиция бөліміне.
194. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Ертіс ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Ертіс ауданының полиция бөліміне.
195. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Качир ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Качир ауданының полиция бөліміне.
196. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Лебяжі ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Лебяжі ауданының полиция бөліміне.

187. Отдел внутренних дел Тупкараганского района Департамента внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Тупкараганского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
188. Управление внутренних дел города Павлодара Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Павлодара Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
189. Отдел внутренних дел города Аксу Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Аксу Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
190. Управление внутренних дел города Экибастуза Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Экибастуза Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
191. Отдел внутренних дел Актогайского района Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Актогайского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
192. Отдел внутренних дел Баянаульского района Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Баянаульского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
193. Отдел внутренних дел Железинского района Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Железинского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
194. Отдел внутренних дел Иртышского района Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Иртышского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
195. Отдел внутренних дел Качирского района Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Качирского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
196. Отдел внутренних дел Лебяжинского района Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Лебяжинского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

197. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Май ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Май ауданының полиция бөліміне.
198. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Павлодар ауданының полиция бөліміне.
199. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Успен ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Успен ауданының полиция бөліміне.
200. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Шарбақты ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Шарбақты ауданының полиция бөліміне.
201. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Петропавл қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Петропавл қаласының полиция басқармасына.
202. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Айыртау ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Айыртау ауданының полиция бөліміне.
203. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Ақжар ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Ақжар ауданының полиция бөліміне.
204. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Аққайың ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Аққайың ауданының полиция бөліміне.
205. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының полиция бөліміне.

197. Отдел внутренних дел Майского района Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Майского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
198. Отдел внутренних дел Павлодарского района Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Павлодарского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
199. Отдел внутренних дел Успенского района Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Успенского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
200. Отдел внутренних дел Щербактинского района Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Щербактинского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
201. Управление внутренних дел города Петропавловска Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Петропавловска Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
202. Отдел внутренних дел Айыртауского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Айыртауского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
203. Отдел внутренних дел Акжарского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Акжарского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
204. Отдел внутренних дел Аккайынского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Аккайынского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
205. Отдел внутренних дел района имени Габита Мусрепова Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции района имени Габита Мусрепова Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

206. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Есіл ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Есіл ауданының полиция бөліміне.
207. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Жамбыл ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Жамбыл ауданының полиция бөліміне.
208. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Қызылжар ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Қызылжар ауданының полиция бөліміне.
209. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының полиция бөліміне.
210. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Мамлют ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Мамлют ауданының полиция бөліміне.
211. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Тайынша ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Тайынша ауданының полиция бөліміне.
212. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Тимирязев ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Тимирязев ауданының полиция бөліміне.
213. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Уәлиханов ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Уәлиханов ауданының полиция бөліміне.
214. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Шал ақын ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті Шал ақын ауданының полиция бөліміне.

206. Отдел внутренних дел Есильского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Есильского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
207. Отдел внутренних дел Жамбылского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жамбылского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
208. Отдел внутренних дел Кызылжарского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Кызылжарского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
209. Отдел внутренних дел района Магжана Жумабаева Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции района Магжана Жумабаева Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
210. Отдел внутренних дел Мамлютского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Мамлютского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
211. Отдел внутренних дел Тайыншинского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Тайыншинского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
212. Отдел внутренних дел Тимирязевского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Тимирязевского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
213. Отдел внутренних дел Уалихановского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Уалихановского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
214. Отдел внутренних дел района Шал акына Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции района Шал акына Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

215. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Түркістан қаласының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Түркістан қаласының полиция басқармасына.
216. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Сайрам ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Сайрам ауданының полиция басқармасына.
217. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Кентау қаласының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Кентау қаласының полиция бөліміне.
218. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Арыс ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Арыс ауданының полиция бөліміне.
219. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Бәйдібек ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Бәйдібек ауданының полиция бөліміне.
220. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Жетісай ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Жетісай ауданының полиция бөліміне.
221. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Қазығұрт ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Қазығұрт ауданының полиция бөліміне.
222. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Келес ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Келес ауданының полиция бөліміне.
223. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Мақтаарал ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Мақтаарал ауданының полиция бөліміне.
224. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Ордабасы ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Ордабасы ауданының полиция бөліміне.

215. Управление внутренних дел города Туркестана Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции города Туркестана Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
216. Управление внутренних дел Сайрамского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Сайрамского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
217. Отдел внутренних дел города Кентау Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции города Кентау Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
218. Отдел внутренних дел Арысского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Арысского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
219. Отдел внутренних дел Байдибекского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Байдибекского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
220. Отдел внутренних дел Жетысайского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Жетысайского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
221. Отдел внутренних дел Казыгуртского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Казыгуртского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
222. Отдел внутренних дел Келесского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Келесского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
223. Отдел внутренних дел Махтаральского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Мактааральского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
224. Отдел внутренних дел Ордабасынского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Ордабасынского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

225. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Отырар ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Отырар ауданының полиция бөліміне.
226. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Сарыағаш ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Сарыағаш ауданының полиция бөліміне.
227. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Созақ ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Созақ ауданының полиция бөліміне.
228. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Төлеби ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Төлеби ауданының полиция бөліміне.
229. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Түлкібас ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Түлкібас ауданының полиция бөліміне.
230. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Ішкі істер департаменті Шардара ауданының ішкі істер бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Шардара ауданының полиция бөліміне.
231. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының Ішкі істер департаменті Абай ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының полиция департаменті Абай ауданының полиция басқармасына.
232. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының Ішкі істер департаменті Әл-Фараби ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының полиция департаменті Әл-Фараби ауданының полиция басқармасына.
233. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының Ішкі істер департаменті Еңбекші ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының полиция департаменті Еңбекші ауданының полиция басқармасына.
234. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының Ішкі істер департаменті "Қаратау" ауданының Ішкі істер басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының полиция департаменті "Қаратау" ауданының полиция басқармасына.

225. Отдел внутренних дел Отрарского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Отрарского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
226. Отдел внутренних дел Сарыагашского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Сарыагашского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
227. Отдел внутренних дел Сузакского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Сузакского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
228. Отдел внутренних дел Толебийского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Толебийского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
229. Отдел внутренних дел Тюлькубасского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Тюлькубасского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
230. Отдел внутренних дел Шардаринского района Департамента внутренних дел Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Отдел полиции Шардаринского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
231. Управление внутренних дел Абайского района Департамента внутренних дел города Шымкент Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Абайского района Департамента полиции города Шымкента Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
232. Управление внутренних дел Аль-Фарабийского района Департамента внутренних дел города Шымкент Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Аль-Фарабийского района Департамента полиции города Шымкента Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
233. Управление внутренних дел Енбекшинского района Департамента внутренних дел города Шымкент Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции Енбекшинского района Департамента полиции города Шымкента Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
234. Управление внутренних дел района "Каратау" Департамента внутренних дел города Шымкент Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Управление полиции района "Каратау" Департамента полиции города Шымкента Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

235. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Ақтау станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Ақтау станциясындағы желілік полиция бөліміне.
236. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Ақтөбе станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Ақтөбе станциясындағы желілік полиция бөліміне.
237. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Атырау станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Атырау станциясындағы желілік полиция бөліміне.
238. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Қызылорда станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Қызылорда станциясындағы желілік полиция бөліміне.
239. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Орал станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Орал станциясындағы желілік полиция бөліміне.
240. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Астана станциясындағы ішкі істер желілік басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Астана станциясындағы желілік полиция басқармасына.
241. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Қарағанды – Сұраптау станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Қарағанды – Сұраптау станциясындағы желілік полиция бөліміне.
242. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Көкшетау станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Көкшетау станциясындағы желілік полиция бөліміне.
243. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Қостанай станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Қостанай станциясындағы желілік полиция бөліміне.

235. Линейный отдел внутренних дел на станции Актау Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Актау Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
236. Линейный отдел внутренних дел на станции Актобе Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Актобе Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
237. Линейный отдел внутренних дел на станции Атырау Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Атырау Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
238. Линейный отдел внутренних дел на станции Кызылорда Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Кызылорда Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
239. Линейный отдел внутренних дел на станции Уральск Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Уральск Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
240. Линейное управление внутренних дел на станции Астана Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейное управление полиции на станции Астана Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
241. Линейный отдел внутренних дел на станции Караганда – Сортировочная Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Караганда – Сортировочная Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
242. Линейный отдел внутренних дел на станции Кокшетау Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Кокшетау Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
243 Линейный отдел внутренних дел на станции Костанай Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Костанай Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

244. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Павлодар станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Павлодар станциясындағы желілік полиция бөліміне.
245. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Петропавл станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Петропавл станциясындағы желілік полиция бөліміне.
246. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Алматы-1 станциясындағы ішкі істер желілік басқармасы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Алматы-1 станциясындағы желілік полиция басқармасына.
247. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Жамбыл станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Жамбыл станциясындағы желілік полиция бөліміне.
248. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Защита станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Защита станциясындағы желілік полиция бөліміне.
249. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Семей станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Семей станциясындағы желілік полиция бөліміне.
250. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Шымкент станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Шымкент станциясындағы желілік полиция бөліміне.
251. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Қандыағаш станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Қандыағаш станциясындағы желілік полиция бөліміне.
252. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Астана қаласының әуежайындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Астана қаласының әуежайындағы желілік полиция бөліміне.
253. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Алматы қаласының әуежайындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Алматы қаласының әуежайындағы желілік полиция бөліміне.

244. Линейный отдел внутренних дел на станции Павлодар Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Павлодар Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
245. Линейный отдел внутренних дел на станции Петропавловск Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Петропавловск Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
246. Линейное управление внутренних дел на станции Алматы-1 Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейное управление полиции на станции Алматы-1 Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
247. Линейный отдел внутренних дел на станции Жамбыл Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Жамбыл Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
248. Линейный отдел внутренних дел на станции Защита Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Защита Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
249. Линейный отдел внутренних дел на станции Семей Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Семей Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
250. Линейный отдел внутренних дел на станции Шымкент Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции дел на станции Шымкент Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
251. Линейный отдел внутренних дел на станции Кандыагаш Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Кандыагаш Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
252. Линейный отдел внутренних дел в аэропорту города Астаны Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции в аэропорту города Астаны Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
253. Линейный отдел внутренних дел в аэропорту города Алматы Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции в аэропорту города Алматы Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

254. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Үштөбе станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Үштөбе станциясындағы желілік полиция бөліміне.
255. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Достық станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Достық станциясындағы желілік полиция бөліміне.
256. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Арыс станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Арыс станциясындағы желілік полиция бөліміне.
257. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Түркістан станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Түркістан станциясындағы желілік полиция бөліміне.
258. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Луговая станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Луговая станциясындағы желілік полиция бөліміне.
259. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Шу станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің Шу станциясындағы желілік полиция бөліміне.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 қазандағы
№ 637 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулар
1. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
2-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Министрліктің облыстарда, республикалық маңызы бар қалаларда, астанада, аудандарда, қалаларда, қалалардағы аудандарда және көлікте аумақтық органдары, сондай-ақ ведомстволары бар:";
16-тармақта:
орталық аппараттың функциялары мынадай мазмұндағы 79-3) және 79-4) тармақшалармен толықтырылсын:
"79-3) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі автокөлік бөліністерінің қызметін ұйымдастыру қағидаларын әзірлейді және бекітеді;

254. Линейный отдел внутренних дел на станции Уштобе Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Уштобе Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
255. Линейный отдел внутренних дел на станции Достык Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Достык Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
256. Линейный отдел внутренних дел на станции Арысь Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Арысь Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
257. Линейный отдел внутренних дел на станции Туркестан Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Туркестан Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
258. Линейный отдел внутренних дел на станции Луговая Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Луговая Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
259. Линейный отдел внутренних дел на станции Шу Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейный отдел полиции на станции Шу Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 октября 2018 года № 637
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311):
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
часть первую пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2. Министерство имеет территориальные органы в областях, городах республиканского значения, столице, районах, городах, районах в городах и на транспорте, а также ведомства:";
в пункте 16:
функции центрального аппарата дополнить подпунктами 79-3) и 79-4) следующего содержания:
"79-3) разрабатывает и утверждает Правила организации деятельности автотранспортных подразделений Министерства внутренних дел Республики Казахстан;

79-4) Бекітілген заттай нормаларға сәйкес ішкі істер органдарының теңгеріміндегі (пайдалануындағы) арттехқару-жарақ мүлкін есепке алу, беру, пайдалану, санаттау, жою, тасымалдау, сақтау қағидаларын әзірлейді және бекітеді;";
ведомстволардың функциялары мынадай мазмұндағы 16-4) және 16-5) тармақшалармен толықтырылсын:
"16-4) өз құзыреті шегінде балаларды денсаулығы мен дамуына зардабын тигізетін ақпараттан қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асырады;
16-5) балаларға тыйым салынған ақпаратты қамтитын ақпараттық өнім кәмелетке толмағандарға таратылған кезде Қазақстан Республикасының балаларды денсаулығы мен дамуына зардабын тигізетін ақпараттан қорғау туралы заңнамасының сақталуына мемлекеттік бақылауды жүзеге асырады;";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер - аумақтық органдардың және оның ведомстволарының тiзбесiнде:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаментi.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi.
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаментi.
5. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi.
6. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаментi.
7. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi.
8. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаментi.
9. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi.
10. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi.
11. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаментi.
12. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi.
13. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаментi.
14. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi.
15. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi.
16. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi.

79-4) разрабатывает и утверждает Правила учета, выдачи, эксплуатации, категорирования, уничтожения, транспортировки, хранения имущества арттехвооружения, находящегося на балансе (в пользовании) органов внутренних дел согласно утвержденным натуральным нормам;";
функции ведомств дополнить подпунктами 16-4) и 16-5) следующего содержания:
"16-4) в пределах своей компетенции реализуют государственную политику в сфере защиты детей от информации, причиняющей вред их здоровью и развитию;
16-5) осуществляют государственный контроль за соблюдением законодательства Республики Казахстан о защите детей от информации, причиняющей вред их здоровью и развитию, при распространении несовершеннолетним информационной продукции, содержащей информацию, запрещенную для детей;";
в Перечне государственных учреждений - территориальных органов, находящихся в ведении Министерства и его ведомств:
раздел "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1. Департамент полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Департамент полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Департамент полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
4. Департамент полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Департамент полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
6. Департамент полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
7. Департамент полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
8. Департамент полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
9. Департамент полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
10. Департамент полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
11. Департамент полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
12. Департамент полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
13. Департамент полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
14. Департамент полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
15. Департамент полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
16. Департамент полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

17. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының полиция департаментi.
18. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көлiктегi полиция департаментi.
19. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаментi "Алматы" ауданының полиция басқармасы.
20. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаментi "Байқоңыр" ауданының полиция басқармасы.
21. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаментi "Есiл" ауданының полиция басқармасы.
22. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаментi "Сарыарқа" ауданының полиция басқармасы.
23. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Көкшетау қаласының полиция басқармасы.
24. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Степногор қаласының полиция басқармасы.
25. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Ақкөл ауданының полиция бөлiмi.
26. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Аршалы ауданының полиция бөлiмi.
27. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Астрахан ауданының полиция бөлiмi.
28. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Атбасар ауданының полиция бөлiмi.
29. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Бұланды ауданының полиция бөлiмi.
30. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Егiндiкөл ауданының полиция бөлiмi.
31. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Еңбекшiлдер ауданының полиция бөлiмi.
32. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Ерейментау ауданының полиция бөлiмi.
33. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Есiл ауданының полиция бөлiмi.
34. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Жақсы ауданының полиция бөлiмi.
35. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Жарқайың ауданының полиция бөлiмi.
36. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Зерендi ауданының полиция бөлiмi.
37. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Қорғалжын ауданының полиция бөлiмi.

17. Департамент полиции города Шымкента Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
18. Департамент полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
19. Управление полиции района "Алматы" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
20. Управление полиции района "Байконыр" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
21. Управление полиции района "Есиль" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
22. Управление полиции района "Сары-Арка" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
23. Управление полиции города Кокшетау Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
24. Управление полиции города Степногорска Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
25. Отдел полиции Аккольского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
26. Отдел полиции Аршалынского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
27. Отдел полиции Астраханского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
28. Отдел полиции Атбасарского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
29. Отдел полиции Буландынского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
30. Отдел полиции Егиндыкольского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
31. Отдел полиции Енбекшильдерского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
32. Отдел полиции Ерейментауского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
33. Отдел полиции Есильского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
34. Отдел полиции Жаксынского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
35. Отдел полиции Жаркаинского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
36. Отдел полиции Зерендинского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
37. Отдел полиции Коргалжынского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

38. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Сандықтау ауданының полиция бөлiмi.
39. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Целиноград ауданының полиция бөлiмi.
40. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Шортанды ауданының полиция бөлiмi.
41. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Бурабай ауданының полиция бөлiмi.
42. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi Ақтөбе қаласының полиция басқармасы.
43. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi Әйтеке би ауданының полиция бөлiмi.
44. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi Алға ауданының полиция бөлiмi.
45. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi Байғанин ауданының полиция бөлiмi.
46. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi Ырғыз ауданының полиция бөлiмi.
47. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi Қарғалы ауданының полиция бөлiмi.
48. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi Мәртөк ауданының полиция бөлiмi.
49. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi Мұғалжар ауданының полиция бөлiмi.
50. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi Темiр ауданының полиция бөлiмi.
51. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi Ойыл ауданының полиция бөлiмi.
52. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi Қобда ауданының полиция бөлiмi.
53. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi Хромтау ауданының полиция бөлiмi.
54. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облысының полиция департаментi Шалқар ауданының полиция бөлiмi.
55. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаментi Алатау ауданының полиция басқармасы.
56. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаментi Алмалы ауданының полиция басқармасы.
57. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаментi Әуезов ауданының полиция басқармасы.

38. Отдел полиции Сандыктауского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
39. Отдел полиции Целиноградского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
40. Отдел полиции Шортандинского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
41. Отдел полиции Бурабайского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
42. Управление полиции города Актобе Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
43. Отдел полиции Айтекебийского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
44. Отдел полиции Алгинского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
45. Отдел полиции Байганинского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
46. Отдел полиции Иргизского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
47. Отдел полиции Каргалинского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
48. Отдел полиции Мартукского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
49. Отдел полиции Мугалжарского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
50. Отдел полиции Темирского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
51. Отдел полиции Уилского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
52. Отдел полиции Хобдинского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
53. Отдел полиции Хромтауского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
54. Отдел полиции Шалкарского района Департамента полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
55. Управление полиции Алатауского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
56. Управление полиции Алмалинского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
57. Управление полиции Ауэзовского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

58. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаментi Бостандық ауданының полиция басқармасы.
59. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаментi Жетiсу ауданының полиция басқармасы.
60. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаментi Медеу ауданының полиция басқармасы.
61. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаментi Түрксiб ауданының полиция басқармасы.
62. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаменті Наурызбай ауданының полиция басқармасы.
63. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласының полиция департаментi Алматы қаласының метрополитеніндегi полиция басқармасы.
64. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Талдықорған қаласының полиция басқармасы.
65. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Еңбекшiқазақ ауданының полиция басқармасы.
66. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Iле ауданының полиция басқармасы.
67. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Қарасай ауданының полиция басқармасы.
68. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Талғар ауданының полиция басқармасы.
69. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Қапшағай қаласының полиция бөлiмi.
70. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Текелi қаласының полиция бөлiмi.
71. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Ақсу ауданының полиция бөлiмi.
72. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Алакөл ауданының полиция бөлiмi.
73. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Балқаш ауданының полиция бөлiмi.
74. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Ескелдi ауданының полиция бөлiмi.
75. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Жамбыл ауданының полиция бөлiмi.
76. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Қаратал ауданының полиция бөлiмi.
77. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Кеген ауданының полиция бөлiмi.

58. Управление полиции Бостандыкского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
59. Управление полиции Жетысуского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
60. Управление полиции Медеуского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
61. Управление полиции Турксибского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
62. Управление полиции Наурызбайского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
63. Управление полиции на метрополитене города Алматы Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
64. Управление полиции города Талдыкоргана Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
65. Управление полиции Енбекшиказахского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
66. Управление полиции Илийского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
67. Управление полиции Карасайского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
68. Управление полиции Талгарского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
69. Отдел полиции города Капшагая Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
70. Отдел полиции города Текели Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
71. Отдел полиции Аксуского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
72. Отдел полиции Алакольского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
73. Отдел полиции Балхашского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
74. Отдел полиции Ескельдинского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
75. Отдел полиции Жамбылского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
76. Отдел полиции Каратальского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
77. Отдел полиции Кегенского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

78. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Кербұлақ ауданының полиция бөлiмi.
79. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Көксу ауданының полиция бөлiмi.
80. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Панфилов ауданының полиция бөлiмi.
81. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Райымбек ауданының полиция бөлiмi.
82. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Сарқан ауданының полиция бөлiмi.
83. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаментi Ұйғыр ауданының полиция бөлiмi.
84. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаментi Атырау қаласының полиция басқармасы.
85. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаментi Жылыой ауданының полиция бөлiмi.
86. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаментi Индер ауданының полиция бөлiмi.
87. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаментi Исатай ауданының полиция бөлiмi.
88. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаментi Қызылқоға ауданының полиция бөлiмi.
89. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаментi Құрманғазы ауданының полиция бөлiмi.
90. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаментi Мақат ауданының полиция бөлiмi.
91. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының полиция департаментi Махамбет ауданының полиция бөлiмi.
92. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Өскемен қаласының полиция басқармасы.
93. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Семей қаласының полиция басқармасы.
94. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Аягөз ауданының полиция бөлiмi.
95. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Зырян ауданының полиция бөлiмi.
96. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Риддер қаласының полиция бөлiмi.
97. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Абай ауданының полиция бөлiмi.

78. Отдел полиции Кербулакского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
79. Отдел полиции Коксуского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
80. Отдел полиции Панфиловского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
81. Отдел полиции Райымбекского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
82. Отдел полиции Саркандского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
83. Отдел полиции Уйгурского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
84. Управление полиции города Атырау Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
85. Отдел полиции Жылыойского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
86. Отдел полиции Индерского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
87. Отдел полиции Исатайского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
88. Отдел полиции Кызылкогинского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
89. Отдел полиции Курмангазинского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
90. Отдел полиции Макатского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
91. Отдел полиции Махамбетского района Департамента полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
92. Управление полиции города Усть-Каменогорска Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
93. Управление полиции города Семей Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
94. Отдел полиции Аягозского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
95. Отдел полиции Зыряновского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
96. Отдел полиции города Риддера Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
97. Отдел полиции Абайского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

98. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Бесқарағай ауданының полиция бөлiмi.
99. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Бородулиха ауданының полиция бөлiмi.
100. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Глубокое ауданының полиция бөлiмi.
101. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Жарма ауданының полиция бөлiмi.
102. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Зайсан ауданының полиция бөлiмi.
103. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Катон-Қарағай ауданының полиция бөлiмi.
104. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Көкпектi ауданының полиция бөлiмi.
105. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Күршiм ауданының полиция бөлiмi.
106. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Тарбағатай ауданының полиция бөлiмi.
107. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Ұлан ауданының полиция бөлiмi.
108. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Үржар ауданының полиция бөлiмi.
109. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Шемонаиха ауданының полиция бөлiмi.
110. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Курчатов қаласының полиция бөлiмi.
111. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаментi Тараз қаласының полиция басқармасы.
112. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаментi Байзақ ауданының полиция бөлiмi.
113. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаментi Жамбыл ауданының полиция бөлiмi.
114. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаментi Жуалы ауданының полиция бөлiмi.
115. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаментi Қордай ауданының полиция бөлiмi.
116. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаментi Мерке ауданының полиция бөлiмi.

98. Отдел полиции Бескарагайского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
99. Отдел полиции Бородулихинского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
100. Отдел полиции Глубоковского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
101. Отдел полиции Жарминского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
102. Отдел полиции Зайсанского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
103. Отдел полиции Катон-Карагайского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
104. Отдел полиции Кокпектинского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
105. Отдел полиции Курчумского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
106. Отдел полиции Тарбагатайского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
107. Отдел полиции Уланского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
108. Отдел полиции Урджарского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
109. Отдел полиции Шемонаихинского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
110. Отдел полиции города Курчатова Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
111. Управление полиции города Тараза Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
112. Отдел полиции Байзакского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
113. Отдел полиции Жамбылского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
114. Отдел полиции Жуалынского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
115. Отдел полиции Кордайского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
116. Отдел полиции Меркенского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

117. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаментi Мойынқұм ауданының полиция бөлiмi.
118. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаментi Сарысу ауданының полиция бөлiмi.
119. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаментi Талас ауданының полиция бөлiмi.
120. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаментi Тұрар Рысқұлов ауданының полиция бөлiмi.
121. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының полиция департаментi Шу ауданының полиция бөлiмi.
122. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Орал қаласыныңп полиция басқармасы.
123. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Ақжайық ауданының полиция бөлiмi.
124. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыc Қазақстан облысының полиция департаментi Бөкей ордасы ауданының полиция бөлiмi.
125. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Бөрлi ауданының полиция бөлiмi.
126. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Жаңақала ауданының полиция бөлiмi.
127. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Жәнiбек ауданының полиция бөлiмi.
128. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Зеленов ауданының полиция бөлiмi.
129. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Казталов ауданының полиция бөлiмi.
130. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Қаратөбе ауданының полиция бөлiмi.
131. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Сырым ауданының полиция бөлiмi.
132. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Тасқала ауданының полиция бөлiмi.
133. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Теректi ауданының полиция бөлiмi.
134. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Шыңғырлау ауданының полиция бөлiмi.
135. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Қарағанды қаласының полиция басқармасы.

117. Отдел полиции Мойынкумского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
118. Отдел полиции Сарысуского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
119. Отдел полиции Таласского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
120. Отдел полиции района Турара Рыскулова Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
121. Отдел полиции Шуского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
122. Управление полиции города Уральска Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
123. Отдел полиции Акжаикского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
124. Отдел полиции Бокейординского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
125. Отдел полиции Бурлинского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
126. Отдел полиции Жангалинского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
127. Отдел полиции Жанибекского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
128. Отдел полиции Зеленовского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
129. Отдел полиции Казталовского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
130. Отдел полиции Каратобинского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
131. Отдел полиции Сырымского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
132. Отдел полиции Таскалинского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
133. Отдел полиции Теректинского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
134. Отдел полиции Чингирлауского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
135. Управление полиции города Караганды Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

136. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Жезқазған қаласының полиция басқармасы.
137. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Темiртау қаласының полиция басқармасы.
138. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Абай ауданының полиция басқармасы.
139. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Бұқар жырау ауданының полиция басқармасы.
140. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Балқаш қаласының полиция бөлiмi.
141. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Қаражал қаласының полиция бөлiмi.
142. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Саран қаласының полиция бөлiмi.
143. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Сәтбаев қаласының полиция бөлiмi.
144. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Шахтинск қаласының полиция бөлiмi.
145. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Приозерск қаласының полиция бөлiмi.
146. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Ақтоғай ауданының полиция бөлiмi.
147. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Жаңаарқа ауданының полиция бөлiмi.
148. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Қарқаралы ауданының полиция бөлiмi.
149. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Нұра ауданының полиция бөлiмi.
150. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Осакаров ауданының полиция бөлiмi.
151. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Ұлытау ауданының полиция бөлiмi.
152. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi Шет ауданының полиция бөлiмi.
153. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаментi Қызылорда қаласының полиция басқармасы.
154. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаментi Арал ауданының полиция бөлiмi.
155. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаментi Жалағаш ауданының полиция бөлiмi.

136. Управление полиции города Жезказган Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
137. Управление полиции города Темиртау Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
138. Управление полиции Абайского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
139. Управление полиции Бухар-Жырауского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
140. Отдел полиции города Балхаша Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
141. Отдел полиции города Каражала Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
142. Отдел полиции города Сарани Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
143. Отдел полиции города Сатпаева Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
144. Отдел полиции города Шахтинска Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
145. Отдел полиции города Приозерска Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
146. Отдел полиции Актогайского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
147. Отдел полиции Жанааркинского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
148. Отдел полиции Каркаралинского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
149. Отдел полиции Нуринского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
150. Отдел полиции Осакаровского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
151. Отдел полиции Улытауского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
152. Отдел полиции Шетского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
153. Управление полиции города Кызылорды Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
154. Отдел полиции Аральского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
155. Отдел полиции Жалагашского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

156. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаментi Жаңақорған ауданының полиция бөлiмi.
157. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаментi Қазалы ауданының полиция бөлiмi.
158 Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаментi Қармақшы ауданының полиция бөлiмi.
159. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаментi Сырдария ауданының полиция бөлiмi.
160. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаментi Шиелi ауданының полиция бөлiмi.
161. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Арқалық қаласының полиция басқармасы.
162. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Жітiқара қаласының және Жітiқара ауданының полиция бөлiмi.
163. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Қостанай қаласының полиция басқармасы.
164. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Лисаковск қаласының полиция бөлiмi.
165. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Рудный қаласының полиция басқармасы.
166. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Алтынсарин ауданының полиция бөлiмi.
167. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Амангелдi ауданының полиция бөлiмi.
168. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Әулиекөл ауданының полиция бөлiмi.
169. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Денисов ауданының полиция бөлiмi.
170. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Жангелді ауданының полиция бөлiмi.
171. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Қамысты ауданының полиция бөлiмi.
172. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Қарабалық ауданының полиция бөлiмi.
173. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Қарасу ауданының полиция бөлiмi.
174. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Қостанай ауданының полиция бөлiмi.

156. Отдел полиции Жанакорганского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
157. Отдел полиции Казалинского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
158. Отдел полиции Кармакшинского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
159. Отдел полиции Сырдарьинского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
160. Отдел полиции Шиелийского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
161. Управление полиции города Аркалыка Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
162. Отдел полиции города Житикара и Житикаринского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
163. Управление полиции города Костаная Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
164. Отдел полиции города Лисаковска Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
165. Управление полиции города Рудного Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
166. Отдел полиции Алтынсаринского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
167. Отдел полиции Амангельдинского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
168. Отдел полиции Аулиекольского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
169. Отдел полиции Денисовского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
170. Отдел полиции Жангильдинского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
171. Отдел полиции Камыстинского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
172. Отдел полиции Карабалыкского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
173. Отдел полиции Карасуского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
174. Отдел полиции Костанайского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

175. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Меңдiқара ауданының полиция бөлiмi.
176. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Haуpызым ауданының полиция бөлiмi.
177. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Сарыкөл ауданының полиция бөлiмi.
178. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Таран ауданының полиция бөлiмi.
179. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Ұзынкөл ауданының полиция бөлiмi.
180. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаментi Федоров ауданының полиция бөлiмi.
181. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаментi Ақтау қаласының полиция басқармасы.
182. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаментi Жаңаөзен қаласының полиция басқармасы.
183. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаментi Бейнеу ауданының полиция бөлiмi.
184. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаментi Қарақия ауданының полиция бөлiмi.
185. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаментi Маңғыстау ауданының полиция бөлiмi.
186. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаментi Мұнайлы ауданының полиция бөлiмi.
187. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаментi Түпқараған ауданының полиция бөлiмi.
188. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi Павлодар қаласының полиция басқармасы.
189. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi Ақсу қаласының полиция бөлiмi.
190. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi Екiбастұз қаласының полиция басқармасы.
191. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi Ақтоғай ауданының полиция бөлiмi.
192. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi Баянауыл ауданының полиция бөлiмi.
193. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi Железин ауданының полиция бөлiмi.
194. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi Ертiс ауданының полиция бөлiмi.

175. Отдел полиции Мендыкаринского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
176. Отдел полиции Наурзумского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
177. Отдел полиции Сарыкольского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
178. Отдел полиции Тарановского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
179. Отдел полиции Узункольского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
180. Отдел полиции Федоровского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
181. Управление полиции города Актау Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
182. Управление полиции города Жанаозен Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
183. Отдел полиции Бейнеуского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
184. Отдел полиции Каракиянского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
185. Отдел полиции Мангистауского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
186. Отдел полиции Мунайлинского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
187. Отдел полиции Тупкараганского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
188. Управление полиции города Павлодара Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
189. Отдел полиции города Аксу Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
190. Управление полиции города Экибастуза Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
191. Отдел полиции Актогайского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
192. Отдел полиции Баянаульского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
193. Отдел полиции Железинского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
194. Отдел полиции Иртышского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

195. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi Качир ауданының полиция бөлiмi.
196. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi Лебяжі ауданының полиция бөлiмi.
197. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi Май ауданының полиция бөлiмi.
198. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi Павлодар ауданының полиция бөлiмi.
199. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi Успен ауданының полиция бөлiмi.
200. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаментi Шарбақты ауданының полиция бөлiмi.
201. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Петропавл қаласының Полиция басқармасы.
202. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Айыртау ауданының полиция бөлiмi.
203. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Ақжар ауданының полиция бөлiмi.
204. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Аққайың ауданының полиция бөлiмi.
205. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Ғабит Мүсiрепов атындағы ауданының полиция бөлiмi.
206. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Есiл ауданының полиция бөлiмi.
207. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Жамбыл ауданының полиция бөлiмi.
208. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Қызылжар ауданының полиция бөлiмi.
209. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Мағжан Жұмабаев ауданының полиция бөлiмi.
210. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Мамлют ауданының полиция бөлiмi.
211. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Тайынша ауданының полиция бөлiмi.
212. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Тимирязев ауданының полиция бөлiмi.
213. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Уәлиханов ауданының полиция бөлiмi.

195. Отдел полиции Качирского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
196. Отдел полиции Лебяжинского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
197. Отдел полиции Майского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
198. Отдел полиции Павлодарского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
199. Отдел полиции Успенского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
200. Отдел полиции Щербактинского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
201. Управление полиции города Петропавловска Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
202. Отдел полиции Айыртауского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
203. Отдел полиции Акжарского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
204. Отдел полиции Аккайынского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
205. Отдел полиции района имени Габита Мусрепова Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
206. Отдел полиции Есильского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
207. Отдел полиции Жамбылского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
208. Отдел полиции Кызылжарского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
209. Отдел полиции района Магжана Жумабаева Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
210. Отдел полиции Мамлютского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
211. Отдел полиции Тайыншинского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
212. Отдел полиции Тимирязевского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
213. Отдел полиции Уалихановского района Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

214. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының полиция департаментi Шал ақын ауданының полиция бөлiмi.
215. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Түркiстан қаласының Полиция басқармасы.
216. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Сайрам ауданының Полиция басқармасы.
217. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Кентау қаласының полиция бөлiмi.
218. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Арыс ауданының полиция бөлiмi.
219. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Бәйдiбек ауданының полиция бөлiмi.
220. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Жетісай ауданының полиция бөлiмi.
221. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Қазығұрт ауданының полиция бөлiмi.
222. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Келес ауданының полиция бөлiмi.
223. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Мақтаарал ауданының полиция бөлiмi.
224. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Ордабасы ауданының полиция бөлiмi.
225. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Отырар ауданының полиция бөлiмi.
226. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Сарыағаш ауданының полиция бөлiмi.
227. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Созақ ауданының полиция бөлiмi.
228. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Төлеби ауданының полиция бөлiмi.
229. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Түлкiбас ауданының полиция бөлiмi.
230. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркiстан облысының полиция департаментi Шардара ауданының полиция бөлiмi.
231. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының полиция департаменті Абай ауданының полиция басқармасы.
232. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының полиция департаменті Әл-Фараби ауданының полиция басқармасы.
233. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының полиция департаменті Еңбекші ауданының полиция басқармасы.

214. Отдел полиции района Шал акына Департамента полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
215. Управление полиции города Туркестана Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
216. Управление полиции Сайрамского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
217. Отдел полиции города Кентау Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
218. Отдел полиции Арысского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
219. Отдел полиции Байдибекского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
220. Отдел полиции Жетысайского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
221. Отдел полиции Казыгуртского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
222. Отдел полиции Келесского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
223. Отдел полиции Мактааральского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
224. Отдел полиции Ордабасынского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
225. Отдел полиции Отрарского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
226. Отдел полиции Сарыагашского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
227. Отдел полиции Сузакского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
228. Отдел полиции Толебийского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
229. Отдел полиции Тюлькубасского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
230. Отдел полиции Шардаринского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
231. Управление полиции Абайского района Департамента полиции города Шымкента Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
232. Управление полиции Аль-Фарабийского района Департамента полиции города Шымкента Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
233. Управление полиции Енбекшинского района Департамента полиции города Шымкента Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

234. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шымкент қаласының полиция департаменті "Қаратау" ауданының полиция басқармасы.
235. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Ақтау станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.
236. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Ақтөбе станциясындағы желiлiк полиция бөлімі.
237. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Атырау станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.
238. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Қызылорда станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.
239. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Орал станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.
240. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Астана станциясындағы желiлiк полиция басқармасы.
241. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Қарағанды – Сұрыптау станциясындағы желiлiк полиция бөлімі.
242. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Көкшетау станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.
243. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Қостанай станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.
244. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Павлодар станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.
245. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Петропавл станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.
246. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Алматы-1 станциясындағы желiлiк полиция басқармасы.
247. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Жамбыл станциясындағы желiлiк полиция бөлімі.
248. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Защита станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.
249. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Семей станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.
250. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Шымкент станциясындағы желiлiк полиция бөлімі.
251. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Қандыағаш станциясындағы желiлiк полиция бөлімі.
252. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Астана қаласының әуежайындағы желiлiк полиция бөлімі.

234. Управление полиции района "Каратау" Департамента полиции города Шымкента Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
235. Линейный отдел полиции на станции Актау Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
236. Линейный отдел полиции на станции Актобе Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
237. Линейный отдел полиции на станции Атырау Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
238. Линейный отдел полиции на станции Кызылорда Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
239. Линейный отдел полиции на станции Уральск Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
240. Линейное Управление полиции на станции Астана Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
241. Линейный отдел полиции на станции Караганда – Сортировочная Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
242. Линейный отдел полиции на станции Кокшетау Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
243. Линейный отдел полиции на станции Костанай Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
244. Линейный отдел полиции на станции Павлодар Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
245. Линейный отдел полиции на станции Петропавловск Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
246. Линейное Управление полиции на станции Алматы-1 Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
247. Линейный отдел полиции на станции Жамбыл Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
248. Линейный отдел полиции на станции Защита Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
249. Линейный отдел полиции на станции Семей Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
250. Линейный отдел полиции на станции Шымкент Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
251. Линейный отдел полиции на станции Кандыагаш Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
252. Линейный отдел полиции в аэропорту города Астаны Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

253. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Алматы қаласының әуежайындағы желiлiк полиция бөлімі.
254. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Үштөбе станциясындағы желiлiк полиция бөлімі.
255. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Достық станциясындағы желiлiк полиция бөлімі.
256. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Арыс станциясындағы желiлiк полиция бөлімі.
257. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Түркістан станциясындағы желiлiк полиция бөлімі.
258. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Луговая станциясындағы желiлiк полиция бөлімі.
259. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Шу станциясындағы желiлiк полиция бөлімі.
260. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Байқоңыр қаласындағы өкiлдiгi.
261. Орталық өңірлік әскери-тергеу басқармасы.
262. Оңтүстік өңірлік әскери-тергеу басқармасы.
263. Шығыс өңірлік әскери-тергеу басқармасы.
264. Батыс өңірлік әскери-тергеу басқармасы.";
"2. Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті" деген бөлімде:
реттік нөмірі 14-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Түркістан облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 17-жолмен толықтырылсын:
"17. Шымкент қаласы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті.";
"3. Төтенше жағдайлар комитеті" деген бөлімде:
реттік нөмірі 14-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті.";
мынадай мазмұндағы 16-1-жолмен толықтырылсын:
"16-1. Шымкент қаласының Төтенше жағдайлар департаменті.";
реттік нөмірі 30-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 31-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"31. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сайрам ауданының Төтенше жағдайлар басқармасы.";
реттік нөмірі 37-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"37. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Түркістан қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы.";
реттік нөмірі 45-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 206 және 207-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"206. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Арыс ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
"207. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бәйдібек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";

253. Линейный отдел полиции в аэропорту города Алматы Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
254. Линейный отдел полиции на станции Уштобе Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
255. Линейный отдел полиции на станции Достык Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
256. Линейный отдел полиции на станции Арысь Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
257. Линейный отдел полиции на станции Туркестан Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
258. Линейный отдел полиции на станции Луговая Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
259. Линейный отдел полиции на станции Шу Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
260. Представительство Министерства внутренних дел Республики Казахстан в городе Байконыре.
261. Центральное региональное военно-следственное управление.
262. Южное региональное военно-следственное управление.
263. Восточное региональное военно-следственное управление.
264. Западное региональное военно-следственное управление.";
в разделе "2. Комитет уголовно-исполнительной системы":
строку, порядковый номер 14, изложить в следующей редакции:
"14. Департамент уголовно-исполнительной системы по Туркестанской области.";
дополнить строкой, порядковый номер 17, следующего содержания:
"17. Департамент уголовно-исполнительной системы по городу Шымкенту.";
в разделе "3. Комитет по чрезвычайным ситуациям":
строку, порядковый номер 14, изложить в следующей редакции:
"14. Департамент по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.";
дополнить строкой, порядковый номер 16-1, следующего содержания:
"16-1. Департамент по чрезвычайным ситуациям города Шымкента.";
строку, порядковый номер 30, исключить;
строку, порядковый номер 31, изложить в следующей редакции:
"31. Управление по чрезвычайным ситуациям Сайрамского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.";
строку, порядковый номер 37, изложить в следующей редакции:
"37. Управление по чрезвычайным ситуациям города Туркестана Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.";
строку, порядковый номер 45, исключить;
строки, порядковые номера 206 и 207, изложить в следующей редакции:
"206. Отдел по чрезвычайным ситуациям Арысского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.
207. Отдел по чрезвычайным ситуациям Байдибекского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 207-1-жолмен толықтырылсын:
"207-1. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жетісай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
реттік нөмірі 208-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"208. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қазығұрт ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 208-1-жолмен толықтырылсын:
"208-1. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Келес ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
реттік нөмірлері 209, 210, 211 және 212-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"209. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Кентау қаласының төтенше жағдайлар бөлімі.";
"210. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мақтаарал ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
"211. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ордабасы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
"212. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Отырар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 212-1-жолмен толықтырылсын:
"212-1. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сарыағаш ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
реттік нөмірлері 213, 214, 215 және 216-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"213. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Созақ ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
214. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Төлеби ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
215. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Түлкібас ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
216. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шардара ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 225, 226, 227 және 228-жолдармен толықтырылсын:
"225. Шымкент қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Абай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
226. Шымкент қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Әл-Фараби ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
227. Шымкент қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Еңбекші ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
228. Шымкент қаласының Төтенше жағдайлар департаменті "Қаратау" ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер мен оның ведомстволарының тiзбесiнде:
"1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" деген бөлімде:
реттік нөмірі 42-жол мынадай редакцияда жазылсын:

дополнить строкой, порядковый номер 207-1, следующего содержания:
"207-1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жетысайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.";
строку, порядковый номер 208, изложить в следующей редакции:
"208. Отдел по чрезвычайным ситуациям Казыгуртского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.";
дополнить строкой, порядковый номер 208-1, следующего содержания:
"208-1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Келесского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.";
строки, порядковые номера 209, 210, 211 и 212, изложить в следующей редакции:
"209. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Кентау Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.
210. Отдел по чрезвычайным ситуациям Мактааральского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.
211. Отдел по чрезвычайным ситуациям Ордабасинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.
212. Отдел по чрезвычайным ситуациям Отрарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.";
дополнить строкой, порядковый номер 212-1, следующего содержания:
"212-1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Сарыагашского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.";
строки, порядковые номера 213, 214, 215 и 216, изложить в следующей редакции:
"213. Отдел по чрезвычайным ситуациям Созакского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.
214. Отдел по чрезвычайным ситуациям Толебийского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.
215. Отдел по чрезвычайным ситуациям Тюлькубасского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.
216. Отдел по чрезвычайным ситуациям Шардаринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области.";
дополнить строками, порядковые номера 225, 226, 227 и 228, следующего содержания:
"225. Отдел по чрезвычайным ситуациям Абайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкента.
226. Отдел по чрезвычайным ситуациям Аль-Фарабийского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкента.
227. Отдел по чрезвычайным ситуациям Енбекшинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкента.
228. Отдел по чрезвычайным ситуациям района "Каратау" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкента.";
в Перечне государственных учреждений, находящихся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан и его ведомств:
в разделе "1. Министерство внутренних дел":
строку, порядковый номер 42, изложить в следующей редакции:

"42. Түркістан облысының Полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 42-1-жолмен толықтырылсын:
"42-1. Шымкент қаласының Полиция департаментiнiң емханасы.";
реттік нөмірі 59-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"59. Шымкент қаласының және Түркістан облысының Мамандандырылған күзет қызметi басқармасы.";
"4. Төтенше жағдайлар комитеті" деген бөлімде:
реттік нөмірі 20-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Шымкент қаласы Төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы (Шымкент қаласы).";
реттік нөмірі 53-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"53. Түркістан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Түркістан қаласы).";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 54-жолмен толықтырылсын:
"54. Шымкент қаласы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Шымкент қаласы).".
2. "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
1-бөлімде:
мына:
"
Облыстардың бюджеттері мен республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттері есебінен ұсталатын ішкі істер органдарының әкімшілік полициясы, оның ішінде:

"42. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Туркестанской области.";
дополнить строкой, порядковый номер 42-1, следующего содержания:
"42-1. Поликлиника Департамента полиции города Шымкента.";
строку, порядковый номер 59, изложить в следующей редакции:
"59. Управление специализированной службы охраны города Шымкента и Туркестанской области.";
в разделе "4. Комитет по чрезвычайным ситуациям":
строку, порядковый номер 20, изложить в следующей редакции:
"20. Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкента (город Шымкент).";
строку, порядковый номер 53, изложить в следующей редакции:
"53. Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области (город Туркестан).";
дополнить строкой, порядковый номер 54, следующего содержания:
"54. Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкента (город Шымкент).".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 1:
строки:
"
Административная полиция органов внутренних дел, содержащаяся за счет областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы, из них:

4. "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендіру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 673  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 585-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендіру қағидаларында:
4-тармақта:
алтыншы бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
"Күнтізбелік есеппен еңбек сіңірген жылдары жиырма жыл және одан көп ішкі істер органдары қызметкерлерінің және теріс себептер бойынша қызметтен шығарылған қызметкерлерді қоспағанда, қызметтен шығарылған және күнтізбелік есеппен еңбек сіңірген жылдары жиырма жыл және одан көп қызметкерлердің, сондай-ақ күнтізбелік есеппен еңбек сіңірген жылдары он жыл және одан көп және асырауында мүгедек балалары бар қызметкерлердің мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілген, өздері тұратын тұрғын үйді өтеусіз жекешелендіріп алуға құқығы бар.";
мынадай мазмұндағы сегізінші бөлікпен толықтырылсын:
"Берілген қызметтік тұрғын үйді жекешелендіру құқығы болған ішкі істер органдарының зейнеткері қайтыс болған жағдайда, жекешелендіру құқығы қаза тапқан (қайтыс болған) адамның отбасы мүшелеріне өтеді.";
7-тармақта:
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"9) күнтізбелік есеппен еңбек сіңірген жылдары жиырма жыл және одан көп ішкі істер органдарының қызметкерлері және теріс себептер бойынша қызметтен шығарылған қызметкерлерді қоспағанда, қызметтен шығарылған және күнтізбелік есеппен еңбек сіңірген жылдары жиырма жыл және одан көп қызметкерлер, сондай-ақ күнтізбелік есеппен еңбек сіңірген жылдары он жыл және одан көп және асырауында мүгедек балалары бар қызметкерлер;";
12) тармақша алып тасталсын.

4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 673 "Об утверждении Правил приватизации жилищ из государственного жилищного фонда" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 585):
в Правилах приватизации жилищ из государственного жилищного фонда, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 4:
часть шестую изложить в следующей редакции:
"Сотрудники органов внутренних дел, имеющие выслугу двадцать и более лет в календарном исчислении, и сотрудники уволенные со службы и имеющие выслугу двадцать и более лет в календарном исчислении, за исключением уволенных по отрицательным мотивам, а также сотрудники, имеющие выслугу десять и более лет в календарном исчислении и содержащие на иждивении детей-инвалидов, имеют право безвозмездно приватизировать занимаемое жилище, предоставленное из государственного жилищного фонда.";
дополнить частью восьмой следующего содержания:
"В случае смерти пенсионера органов внутренних дел, имевшего право на приватизацию предоставленного служебного жилища, право приватизации переходит к членам семьи умершего (погибшего).";
в пункте 7:
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"9) сотрудники органов внутренних дел, имеющие выслугу двадцать и более лет в календарном исчислении, и сотрудники уволенные со службы и имеющие выслугу двадцать и более лет в календарном исчислении, за исключением уволенных по отрицательным мотивам, а также сотрудники, имеющие выслугу десять и более лет в календарном исчислении и содержащие на иждивении детей-инвалидов;";
подпункт 12) исключить.