"Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қазандағы № 644 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 тамыздағы № 691 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.08.2023 № 691 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 6-2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Astana Hub" халықаралық IT-стартаптар технопаркі" корпоративтік қоры "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап  қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

Об определении международного технологического парка "Астана Хаб"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2018 года № 644. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2023 года № 691.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.08.2023 № 691 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6-2) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить международным технологическим парком "Астана Хаб" корпоративный фонд "Международный технопарк IT-стартапов "Astana Hub".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан Б. Сагинтаев