Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 701 қаулысы.
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Орал халықаралық әуежайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне "Орал" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамымен жалпы ауданы 4028,5 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 08:125:046:112:1) аэровокзал асхана ғимараты стратегиялық объектісін және жалпы ауданы 0,5316 гектар (кадастрлық нөмірі 08-125-046-112) жер учаскесіне жекеменшік құқығын иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 701
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить товариществу с ограниченной ответственностью "Международный аэропорт Орал" совершить сделку с акционерным обществом "Социально-предпринимательская корпорация "Орал" по отчуждению стратегического объекта – здание аэровокзал-столовая общей площадью 4028,5 квадратных метра (кадастровый номер 08:125:046:112:1) и права частной собственности на земельный участок общей площадью 0,5316 гектар (кадастровый номер 08-125-046-112).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев