Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 813 қаулысы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес республикалық мүлік "Хабар" агенттігі" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес республикалық мүлік "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес республикалық мүлік "Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 813 қаулысына
1-қосымша
Республикалық меншіктен "Хабар" агенттігі" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін мүліктің атауы
Р/с №
Мүліктің атауы
Мекенжайы
Алаңы
(ш.м.)
Кадастрлық нөмірі
1
Пәтер
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, 70-үй, 29-пәтер
56,4
04:066:002:1973:1:29
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 813 қаулысына
2-қосымша
Республикалық меншіктен "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін мүліктің атауы
Р/с
Мүліктің атауы
Мекенжайы
Алаңы
(ш.м.)
Кадастрлық нөмірі
1
Пәтер

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 813
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке республиканское имущество с баланса государственного учреждения "Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан":
1) в оплату акций акционерного общества "Агентство "Хабар" согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) в оплату акций акционерного общества "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан" согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) в оплату акций акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством информации и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2018 года № 813
Наименование имущества, передаваемого из республиканской собственности в оплату акций акционерного общества "Агентство "Хабар"
№ п/п Наименование имущества Адрес Площадь
(кв.м.)
Кадастровый
номер
1
Квартира
город Атырау, мкр. Нұрсая, дом 70, кв. 29
56,4
04:066:002:1973:1:29
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2018 года № 813
Наименование имущества, передаваемого из республиканской собственности в оплату акций акционерного общества "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
№ п/п Наименование имущества Адрес Площадь
(кв.м.)
Кадастровый
номер
1
Квартира