"Республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1344 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 899 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1344 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 638-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесінде:
2-тармақ мынадай мазмұндағы 210) және 211) тармақшалармен толықтырылсын:
"210) Сырдария өзеніндегі Көксарай су реттегіші;
211) Астана қаласын Есіл өзенінің тасқын суынан қорғау бөгеті.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1344 "Об утверждении перечня водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 899
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1344 "Об утверждении перечня водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 638) следующие дополнения:
в перечне водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
пункт 2 дополнить подпунктами 210) и 211) следующего содержания:
"210) Коксарайский контррегулятор на реке Сырдарья;
211) Защитная дамба города Астаны от затопления паводковыми водами реки Есиль.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев