"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 1003 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 925 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 4 қазандағы № 865 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.10.2023 № 865 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 1003 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 58, 550-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі туралы ережеде:
16-тармақта:
бірінші бөліктің 180) және 181) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"180) ұлттық фильмдерді жасау жөніндегі жұмысты республикалық деңгейде ұйымдастыру;
181) қоғамдық маңызы бар әдебиетті сатып алу, басып шығару және тарату қағидаларын бекіту;";
екінші бөлік мынадай мазмұндағы 10-1) және 10-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"10-1) қоғамдық маңызы бар әдебиетті сатып алу, басып шығару және тарату жөніндегі жұмысты республикалық деңгейде ұйымдастыру;
10-2) қоғамдық маңызы бар әдебиетті сатып алу, басып шығару және тарату қағидаларын әзірлеу;";
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
10-тармақта орыс тіліндегі мәтінге өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
48, 55 және 68-тармақтар алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1003 "Вопросы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 925. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2023 года № 865.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.10.2023 № 865.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1003 "Вопросы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 58, ст. 550) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве культуры и спорта Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 16:
подпункты 180) и 181) части первой изложить в следующей редакции:
"180) организация работы по созданию национальных фильмов на республиканском уровне;
181) утверждение правил приобретения, издания и распространения общественно значимой литературы;";
часть вторую дополнить подпунктами 10-1) и 10-2) следующего содержания:
"10-1) организация работы по приобретению, изданию и распространению общественно значимой литературы на республиканском уровне;
10-2) разработка правил приобретения, издания и распространения общественно значимой литературы;";
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства культуры и спорта Республики Казахстан:
пункт 10 изложить в следующей редакции, текст на казахском языке не меняется:
"10. Республиканское государственное казенное предприятие "Государственный музей искусств Республики Казахстан им. А. Кастеева".";
пункты 48, 55 и 68 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев