"Кеме қатынасы туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 3 мамырдағы № 236 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 24 қаңтардағы № 10 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кеме қатынасы туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 3 мамырдағы № 236 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі Жеңіс Махмұдұлы Қасымбекке Кеме қатынасы туралы келісімге қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан қол қоюға өкілеттік берілсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2018 года № 236 "О подписании Соглашения о судоходстве"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2019 года № 10
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2018 года № 236 "О подписании Соглашения о судоходстве" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Уполномочить Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан Касымбека Жениса Махмудулы подписать от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение о судоходстве, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев