"Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру қағидаларын, рұқсаттар қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектерін, сондай-ақ аталған кемелерге бақылауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 209 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 11 ақпандағы № 50 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру қағидаларын, рұқсаттар қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектерін, сондай-ақ аталған кемелерге бақылауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 209 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 18-19, 142-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру қағидалары, рұқсаттар қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектері осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумақтық суларында (теңізінде), ішкі суларында және континенттік қайраңында қазақстандық кемелерге бақылауды жүзеге асыру қағидаларында:
5-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Қазақстан Республикасының Үкіметі бекіткен Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізуі үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру қағидаларының, рұқсаттар қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектерінің (бұдан әрі – Рұқсат беру қағидалары) 3 және 10-тармақтарында көрсетілген құжаттарды тексеру;";
7-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Шекара қызметінің лауазымды адамдары қазақстандық кемеге келгенге дейін қазақстандық кеменің капитаны (иесі) қазақстандық кемеден бөтен адамдарды шығаруды қамтамасыз етеді, мәліметтерді жинауды ұйымдастырады және оның қорытындысы бойынша Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қазақстандық кемедегі кәсіпшілік өнімдер (объектілер), жүктер мен тауарлар және оларды басқа кемелерге ауыстырып тиеу туралы есеп жасайды.";
8-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 209 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе, пространственные и временные пределы действия разрешений, а также Правил осуществления контроля за указанными судами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2019 года № 50.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 209 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе, пространственные и временные пределы действия разрешений, а также Правил осуществления контроля за указанными судами" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 18-19, ст. 142), следующие изменения и дополнения:
Правила выдачи разрешений на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе, пространственные и временные пределы действия разрешений, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в Правилах осуществления контроля за казахстанскими судами, ведущими промысловую деятельность в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 1) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"1) проверка документов, указанных в пунктах 3 и 10 Правил выдачи разрешений на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и над континентальным шельфом, пространственные и временные пределы действия разрешений, утвержденных Правительством Республики Казахстан (далее – Правила выдачи разрешений);";
абзац второй пункта 7 изложить в следующей редакции:
"До прибытия на казахстанское судно должностных лиц Пограничной службы капитан (владелец) казахстанского судна обеспечивает убытие посторонних лиц с казахстанского судна, организует сбор сведений, по результатам которого составляет отчет о наличии на казахстанском судне продуктов (объектов) промысла, грузов и товаров и их перегрузке на другие суда по форме согласно приложению 1 к Правилам.";
абзац первый пункта 8 изложить в следующей редакции:

"8. Шекара қызметінің лауазымды адамдары қазақстандық кемеге келгеннен кейін қазақстандық кемені байқауды және тексеруді ұйымдастырады. Қазақстандық кеменің капитаны (иесі) Шекара қызметінің лауазымды адамдарына рұқсатты, Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес есепті (бұдан әрі – есеп), қазақстандық кеме экипажы мүшелерінің жеке басын куәландыратын құжаттарын және Шекара қызметі әскери бөлімінің командирі растаған кеменің рөлін көрсетеді.";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Теңіз кәсіпшілігін жүзеге асыратын қазақстандық кемені бақылау барысында Рұқсат беру қағидаларының 14-тармағында, сондай-ақ осы Қағидалардың 11-тармағында көрсетілген ақпараттардың бұрмалану фактілері анықталған жағдайда, Шекара қызметі Қазақстан Республикасының қылмыстық іс жүргізу немесе әкімшілік заңнамасына сәйкес қазақстандық кемені ұстауды және жақын арадағы теңіз портына (орналасу пунктіне) жөнелтуді жүргізеді, рұқсат күшін жояды, бұл туралы рұқсатқа және кеме журналына жазба жазылады.";
осы қаулыға 2 және 3-қосымшаларға сәйкес редакцияда 1 және 2-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 11 ақпандағы
№ 50 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 11 наурыздағы
№ 209 қаулысымен
бекітілген
Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру қағидалары, рұқсаттар қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектері 1. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру қағидалары, рұқсаттар қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектері (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасының аумақтық суларында (теңізінде), ішкі суларында және континенттік қайраңында кәсіпшілік қызметті жүзеге асыратын қазақстандық кемелердің Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсат алу тәртібін (бұдан әрі – рұқсат), оның қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектерін айқындайды.
2. Осы Қағидалар мақсаты Қазақстан Республикасының аумағына балық өнімдері мен өзге де өнімдерді (объектілерді) сату немесе өндіру үшін кәсіпшілік өнімдерді (объектілерді) шетелдік кемелерге ауыстырып тиемей жеткізу болып табылатын, кәсіпшілік қызметті жүзеге асыратын, сондай-ақ оларға қатысты шекаралық бақылау жүзеге асырылған қазақстандық кемелерге (бұдан әрі – қазақстандық кемелер) қолданылады.

"8. По прибытии на казахстанское судно должностные лица Пограничной службы организуют наблюдение за казахстанским судном и его осмотр. Капитан (владелец) казахстанского судна представляет должностным лицам Пограничной службы разрешение, отчет согласно приложению 2 к Правилам (далее – отчет), документы, удостоверяющие личность членов экипажа казахстанского судна, и судовую роль, заверенную командиром воинской части Пограничной службы.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. При выявлении в ходе контроля казахстанского судна, осуществляющего морской промысел, фактов искажения информации, указанной в пункте 14 Правил выдачи разрешений, а также пункте 11 Правил, Пограничной службой в соответствии с уголовно-процессуальным или административным законодательством Республики Казахстан производятся задержание и препровождение казахстанского судна в ближайший морской порт (пункт базирования), разрешение аннулируется, о чем производится запись в разрешении и судовом журнале.";
дополнить приложениями 1 и 2 в редакции согласно приложениям 2 и 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 февраля 2019 года № 50
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2014 года № 209
Правила выдачи разрешений на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе, пространственные и временные пределы действия разрешений
1. Общие положения
1. Настоящие Правила выдачи разрешений на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе, пространственные и временные пределы действия разрешений (далее – Правила) определяют порядок выдачи разрешений на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе Республики Казахстан (далее – разрешения), пространственные и временные пределы их действия.
2. Настоящие Правила распространяются на казахстанские суда, осуществляющие промысловую деятельность, целью которой является доставка продуктов (объектов) промысла для реализации или производства рыбной и иной продукции на территории Республики Казахстан без перегрузки продуктов (объектов) промысла на иностранные суда, а также на казахстанские суда, в отношении которых осуществлен пограничный контроль (далее – казахстанские суда).

2. Рұқсаттар беру тәртібі
3. Заңды тұлға немесе дара кәсіпкер (бұдан әрі – бастамашы) рұқсат алу үшін электрондық форматта "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметіне (бұдан әрі – Шекара қызметі) мынадай құжаттарды:
1) қазақстандық кеме капитаны (иесі) жасаған кеменің рөлімен қоса осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша рұқсат беру туралы өтінішті (бұдан әрі – өтініш);
2) қазақстандық кемеге меншік құқығы туралы куәліктің көшірмесін немесе қазақстандық кемені жалға алу шартының көшірмесін (теңіз кемелері үшін);
3) Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туын көтеріп жүзу құқығы туралы куәліктің көшірмесін (теңіз кемелері үшін);
4) жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаттың көшірмесін;
5) шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдар үшін жұмыс істеуге рұқсаттардың көшірмесін;
6) кеме куәлігінің көшірмесін (Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кемелер тізілімінде тіркелген кемелер үшін) ұсынады.
4. Шекара қызметінің портал арқылы өтінішті қарау мерзімі мен Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша рұқсаттамаларды беруі бастамашы өтініш енгізген сәтінен бастап он бес жұмыс күнінен аспайды.
5. Мыналар:
1) Қағидалардың 3-тармағында көрсетілген құжаттардың толық көлемде болмауы не онда дәйексіз немесе толық емес ақпараттың болуы;
2) егер рұқсат беру туралы өтініште көрсетілген кәсіпшілік ауданы (аудандары) Қазақстан Республикасының аумақтық суларының (теңіз), ішкі суларының шегінде орналасқан болса, қазақстандық кеменің кәсіпшілік қызметті жүргізуі кезінде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өту қажеттілігінің болмауы рұқсат беруден бас тартуға негіздеме болып табылады.
6. Қағидалардың 5-тармағында көрсетілген негіздер болған жағдайда, Шекара қызметі екі жұмыс күні ішінде Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жазбаша дәлелді бас тартады.
Бастамашының өтінішті қайта ұсынуы ескертулер жойылғаннан кейін жүзеге асырылады.
7. Рұқсат жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаттың қолданылу мерзіміне беріледі, бірақ Қағидалардың 3-тармағының 2) және 5) тармақшаларында көрсетілген құжаттардың қолданылу мерзімінен аспауға тиіс.
Рұқсат онда көрсетілген кәсіпшілік ауданы (аудандары) шегінде қолданылады.
8. Берілген рұқсат қолданылатын бүкіл мерзім бойы ол кәсіпшілікті жүргізу уақытында қазақстандық кеменің капитанында (иесінде) болады.
9. Қазақстан Республикасының азаматтарынан ғана жасақталған қазақстандық кеменің экипаж мүшелерін ауыстыру қажет болған жағдайда,
бастамашы бұдан бұрын портал арқылы Шекара қызметіне Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша рұқсат алған қазақстандық кеменің экипаж мүшелерін ауыстыру туралы өтініш (бұдан әрі – ауыстыру туралы өтініш) береді.

2. Порядок выдачи разрешений
3. Для получения разрешений юридическое лицо или индивидуальный предприниматель (далее – инициатор) представляют в электронном формате через веб-портал "электронного правительства" (далее – портал) в Пограничную службу Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (далее – Пограничная служба) следующие документы:
1) заявление о выдаче разрешения (далее – заявление) по форме, согласно приложению 1 к Правилам, с приложением к нему судовой роли, составленной капитаном (владельцем) казахстанского судна;
2) копию свидетельства о праве собственности на казахстанское судно или копию договора аренды казахстанского судна (для морских судов);
3) копию свидетельства о праве плавания под Государственным флагом Республики Казахстан (для морских судов);
4) копию разрешения на пользование животным миром;
5) копии разрешений на работу для иностранцев и лиц без гражданства;
6) копию судового свидетельства (для судов, зарегистрированных в Государственном судовом реестре Республики Казахстан).
4. Срок рассмотрения заявления и выдачи Пограничной службой через портал разрешения по форме, согласно приложению 2 к Правилам, составляет не более пятнадцати рабочих дней с момента внесения заявления инициатором.
5. Основаниями для отказа в выдаче разрешения являются:
1) представление документов, указанных в пункте 3 Правил, не в полном объеме, либо наличие в них недостоверной или неполной информации;
2) отсутствие необходимости в неоднократном пересечении Государственной границы Республики Казахстан казахстанским судном при ведении промысловой деятельности, если указанный в заявлении район (районы) промысла находится в пределах территориальных вод (моря), внутренних вод Республики Казахстан.
6. При наличии оснований, указанных в пункте 5 Правил, Пограничная служба в течение двух рабочих дней оформляет письменный мотивированный отказ по форме согласно приложению 3 к Правилам.
Повторное представление заявления инициаторами осуществляется после устранения замечаний.
7. Разрешение выдается на срок действия разрешения на пользование животным миром, но не может превышать срока действия документов, указанных в подпунктах 2) и 5) пункта 3 Правил.
Разрешение действует в пределах района (районов) промысла, указанного (ых) в разрешении.
8. Выданное разрешение находится у капитана (владельца) казахстанского судна во время ведения промысла в течение всего срока его действия.
9. В случае необходимости замены членов экипажа казахстанского судна, укомплектованного только гражданами Республики Казахстан, инициатор представляет через портал в Пограничную службу заявление о замене членов экипажа казахстанского судна, ранее получившего разрешение (далее – заявление о замене), по форме согласно приложению 4 к Правилам.

10. Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардан жасақталған қазақстандық кеменің экипаж мүшелерін ауыстыру қажет болған жағдайда, бастамашы портал арқылы Шекара қызметіне Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыстыру себебін көрсете отырып, ауыстыру туралы өтініш береді.
Ауыстыру туралы өтінішке мынадай құжаттар:
1) жаңа кеменің рөлі;
2) шетелдік және азаматтығы жоқ адам үшін жұмыс істеуге рұқсаттың көшірмесі;
3) қажет болған жағдайда, шетелдік азаматқа және азаматтығы жоқ адамға берілген визаның көшірмесі қоса беріледі.
11. Шекара қызметінің өтінішті қарау мерзімі мен қабылданған шешім туралы бастамашыны портал арқылы хабардар ету бастамашы ауыстыру туралы өтінішті енгізген сәтінен бастап үш жұмыс күнінен аспайды.
12. Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат мерзімін ұзартқан немесе қайтадан алған жағдайда, бастамашы портал арқылы Шекара қызметіне Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш береді, оған жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаттың көшірмесін қоса береді.
Шекара қызметінің өтінішті қарау мерзімі мен қабылданған шешім туралы бастамашыны портал арқылы хабардар ету бастамашы өтінішті енгізген сәтінен бастап үш жұмыс күнінен аспайды.
Оң шешім қабылданған жағдайда Шекара қызметі тікелей бұрын берілген рұқсатқа қолданылу мерзімін ұзарту туралы өзгеріс енгізеді.
Рұқсатты ұзартудан бас тартқан жағдайда Шекара қызметі Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жазбаша дәлелді бас тартады.
13. Рұқсатты жоғалтып алған жағдайда, бастамашы портал арқылы Шекара қызметіне рұқсатты жоғалтып алу мән-жайларын көрсете отырып, Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жаңа рұқсат беру туралы өтінішпен жүгінеді.
Жаңа рұқсат беру Қағидалардың 3-5-тармақтарында белгіленген тәртіппен жүзеге асырылады.
14. Рұқсаттың қолданылуы мынадай:
1) қазақстандық кеменің орналасқан жері туралы ақпаратты бақылаудың техникалық құралында ақау болған;
2) қазақстандық кеме капитаны (иесі) есепте көрсеткен деректердің қазақстандық кеменің порттан шығар алдында тексеру нәтижесінде алынған деректерге сәйкес келмеуі анықталған жағдайларда тоқтатыла тұрады.
15. Рұқсаттың қолданылуы оны тоқтата тұруға негіз болған себептер жойылғаннан кейін қайта жаңартылады.
16. Қағидалардың 14-тармағында көзделген жағдайларды анықтаған Шекара қызметінің лауазымды адамы рұқсатты тоқтата тұру себептерін көрсетіп, рұқсаттың тоқтатыла тұруы (қайта жаңартылуы) туралы белгі қояды.
Бұл ретте Шекара қызметі Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша рұқсаттың тоқтатыла тұруы (қайта жаңартылуы) туралы бастамашыға хабарлама жолдайды.
Қазақстандық кемелердің
аумақтық суларда (теңізде), ішкі
суларда және континенттік
қайраңда кәсіпшілік қызметті
жүргізу үшін Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік
шекарасын бірнеше рет кесіп
өтуіне рұқсаттар беру
қағидаларына, рұқсаттар
қолданылуының кеңістіктегі
және уақыттық шектеріне
1-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат беру (ұзарту) туралы өтініш
Кімге ____________________________________________________________
(Шекара қызметі әскери бөлімінің атауы) Кімнен
_________________________________________________________
(заңды тұлғаның заңды мекенжайы көрсетілген толық атауы немесе
________________________________________________________________
дара кәсіпкердің Т.А.Ә., оның мекенжайы)
________________________________________________________________
Мақсаты Қазақстан Республикасының аумағында балық өнімдері мен өзге де өнімді сату немесе өндіру үшін теңіз кәсіпшілігі өнімдерін жеткізу болып табылатын кәсіпшілік қызмет жүргізілген жағдайда кәсіпшілік өнімдерін (объектілерін) шетелдік кемелерге, сондай-ақ шекаралық бақылау жүзеге асырылған қазақстандық кемелерге ауыстырып тиемей _____________________________________________________________________
(балық кәсіпшілігі ауданы көрсетіледі) ауданында Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алуға (ұзартуға) өтінішті қарауды сұраймын.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алуға мәлімделген кемелер туралы мәліметтер ______ парақта келтірілген.
________________________________________________________________
_______________________________________________________________
(заңды тұлға басшысының немесе дара кәсіпкердің қолы)
20 __ жылғы "__" _________
Өтінішке Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алуға мәлімделген қазақстандық кеме туралы мәліметтер

10. В случае необходимости замены членов экипажа казахстанского судна, укомплектованного иностранцами и лицами без гражданства, инициатор представляет через портал в Пограничную службу заявление о замене по форме, согласно приложению 5 к Правилам, с указанием причины замены.
К заявлению о замене прилагаются следующие документы:
1) новая судовая роль;
2) копии разрешений на работу для иностранца и лица без гражданства;
3) в случае необходимости копия визы, выданной иностранцу гражданину и лицу без гражданства.
11. Срок рассмотрения Пограничной службой заявления о замене и информирования инициатора о принятом решении через портал составляет не более трех рабочих дней с момента внесения заявления о замене инициатором.
12. В случаях продления или получения повторного разрешения на пользование животным миром, инициатор через портал подает в Пограничную службу заявление по форме, согласно приложению 1 к Правилам, с приложением к нему копии разрешения на пользование животным миром.
Срок рассмотрения Пограничной службой заявления и информирования инициатора о принятом решении через портал составляет не более трех рабочих дней с момента внесения заявления инициатором.
В случае положительного решения Пограничной службой вносится изменение о продлении срока действия непосредственно в ранее выданное разрешение.
При отказе в продлении разрешения Пограничная служба дает письменный мотивированный отказ по форме согласно приложению 3 к Правилам.
13. В случае утраты разрешения инициатор обращается через портал в Пограничную службу с заявлением по форме, согласно приложению 1 к Правилам, о выдаче нового разрешения с указанием обстоятельств утраты разрешения.
Выдача нового разрешения осуществляется в порядке, установленном пунктами 3-5 Правил.
14. Действие разрешения приостанавливается в случаях:
1) неисправности технического средства контроля информации о местоположении казахстанского судна;
2) выявления несоответствия данных, указанных капитаном (владельцем) казахстанского судна в отчете, данным, полученным в результате досмотра казахстанского судна перед его выходом из порта.
15. Действие разрешения возобновляется после устранения причин, явившихся основанием для его приостановления.
16. Должностное лицо Пограничной службы, выявившее случаи, предусмотренные пунктом 14 Правил, делает в разрешении отметку о приостановлении (возобновлении) действия разрешения с указанием причины приостановления.
При этом Пограничной службой инициатору направляется уведомление о приостановлении (возобновлении) действия разрешения по форме согласно приложению 6 к Правилам.
Приложение 1
к Правилам выдачи разрешений
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами для
ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе,
пространственные и временные
пределы действия разрешений
Форма
Заявление о выдаче (продлении) разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан
Кому ______________________________________________________________ (наименование воинской части Пограничной службы)
От кого ____________________________________________________________
(полное наименование юридического лица с указанием его юридического адреса или Ф.И.О. индивидуального предпринимателя, его адрес)
Прошу рассмотреть заявление на получение (продление) разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан в районе _______________________________________________________________
(указывается рыбопромысловый район) без перегрузки продуктов (объектов) промысла на иностранные суда, а также на казахстанские суда, в отношении которых осуществлен пограничный контроль, в случае ведения промысловой деятельности, целью которой является доставка продуктов (объектов) промысла для реализации или производства рыбной и иной продукции на территории Республики Казахстан.
Сведения о судах, заявленных для получения разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан, приведены на ______ листах. __________________________________________________________________ __________________________________________________________________
(подпись руководителя юридического лица или индивидуального предпринимателя)
"___" _________ 20__ года.
Сведения к заявлению о казахстанском судне, заявленном для получения разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан

1. Кеменің атауы ___________________________________________________
2. Кеменің типі _____________________________________________________
3. Кеменің борттық нөмірі ___________________________________________
4. Кеме тіркелген теңіз порты (орналасқан пункті) _______________________
5. Қазақстан Республикасының кемелер тізілімінде кеменің тіркелуі туралы мәліметтер: ________________________________________________
6. Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаттың нөмірі, алынған орны, күні және оның қолданылу мерзімдері ________________________________________
7. Заңды тұлғаның атауы, оның заңды мекенжайы немесе дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты, оның мекенжайы _________________________________________________
8. Кеменің меншік иесінің атауы және мекенжайы _____________________
________________________________________________________________
9. Квоталар иесінің атауы және мекенжайы ___________________________
________________________________________________________________
10. Кеме капитанының (иесінің) тегі, аты, әкесінің аты, оның мекенжайы
______________________________________________________________
11. Техникалық бақылау құралдарының типі _____________________________
12. Кәсіпшілік қызмет жүргізу ауданы (аудандары) _____________________
________________________________________________________________
13. Кеме кәсіпшілік ауданына баратын кезде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын кесіп өтуінің болжамды координаталары мен мерзімдері
________________________________________________________________
Кеме кәсіпшілік ауданына шығатын және кәсіпшілік өнімдерін (объектілерін) жеткізуі мен түсіруі үшін кіретін Қазақстан Республикасының теңіз порты (орналасу пункті)
________________________________________________________________
(заңды тұлға басшысының немесе дара кәсіпкердің қолы)
20 __ жылғы "___" _________
Қазақстандық кемелердің
аумақтық суларда (теңізде), ішкі
суларда және континенттік
қайраңда кәсіпшілік қызметті
жүргізу үшін Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік
шекарасын бірнеше рет кесіп
өтуіне рұқсаттар беру
қағидаларына, рұқсаттар
қолданылуының кеңістіктегі
және уақыттық шектеріне
2-қосымша
Нысан
Сериясы _______ № _____________ Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат
1. Заңды тұлғаның атауы, оның заңды мекенжайы немесе дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты, оның мекенжайы
___________________________________________________________________
2. Кеме иесінің атауы және мекенжайы _________________________________
___________________________________________________________________

1. Наименование судна _______________________________________________
2. Тип судна ________________________________________________________
3. Бортовой номер судна _____________________________________________
4. Морской порт (пункт базирования) регистрации судна __________________
5. Сведения о регистрации судна в реестрах судов Республики Казахстан:
__________________________________________________________________
6. Номер, место, дата получения разрешения на пользование животным миром и сроки его действия
__________________________________________________________________
7. Наименование юридического лица, его юридический адрес или фамилия, имя, отчество индивидуального предпринимателя, его адрес
__________________________________________________________________
8. Наименование и адрес собственника судна ___________________________
9. Наименование и адрес владельца квот _______________________________
10. Фамилия, имя, отчество капитана (владельца) судна, его адрес _________
__________________________________________________________________
11. Тип технических средств контроля
__________________________________________________________________
12. Район (ы) ведения промысловой деятельности
__________________________________________________________________
13. Предполагаемые координаты и сроки пересечения Государственной границы Республики Казахстан при следовании судна в район промысла
__________________________________________________________________
Морской порт (пункт базирования) Республики Казахстан выхода судна в район промысла и захода для доставки и выгрузки продуктов (объектов) промысла
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(подпись руководителя юридического лица или индивидуального предпринимателя)
"___" _________ 20__ года.
Приложение 2
к Правилам выдачи разрешений
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами для
ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе,
пространственные и временные
пределы действия разрешений
Форма
Серия ______ №___________
Разрешение на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан
1. Наименование юридического лица, его юридический адрес или фамилия, имя, отчество индивидуального предпринимателя, его адрес
_________________________________________________________________
2. Наименование и адрес собственника судна __________________________
_________________________________________________________________

3. Кеменің атауы ____________________________________________________
4. Кеменің типі ______________________________________________________
5. Кеменің борттық нөмірі ____________________________________________
6. Кеме тіркелген теңіз порты (орналасу пункті) __________________________
7. Кеме капитанының тегі, аты, әкесінің аты, оның мекенжайы _____________
___________________________________________________________________
8. Техникалық бақылау құралдарының типі _____________________________
__________________________________________________________________
9. Қазақстан Республикасының кемелер тізілімінде кеменің тіркелуі туралы мәліметтер
10. Рұқсаттың қолданылу мерзімі _____________________________________
11. Теңіз кәсіпшілігінің ауданы (аудандары) _____________________________
__________________________________________________________________
12. Кіретін және теңіз кәсіпшілігі өнімдерін түсіретін Қазақстан Республикасы теңіз порттарының (орналасу пункттерінің) тізбесі
_________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(Шекара қызметі әскери бөлімі командирінің қолы
20 __ жылғы "___" _________
парақтың сырт жағы
Ерекше белгілер
1. Рұқсат тоқтатып қойылған күн ___________________________________
2. Рұқсатты тоқтата тұрудың себептері ______________________________
_______________________________________________________________
3. Рұқсат қайта жаңартылған күн __________________________________
Рұқсаттың күші жойылғаны туралы белгі
1. Рұқсаттың күші жойылған күні _________________________________
2. Рұқсаттың күшін жою себептері ________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
Шекара қызметі әскери бөлімінің белгілері _________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру қағидаларына, рұқсаттар қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектеріне
3-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат беруден (ұзартудан) бас тарту туралы хабарлама

3. Наименование судна _____________________________________________
4. Тип судна ______________________________________________________
5. Бортовой номер судна ____________________________________________
6. Морской порт (пункт базирования) регистрации судна ________________
_________________________________________________________________
7. Фамилия, имя, отчество капитана судна, его адрес ____________________
8. Тип технических средств контроля _________________________________
_________________________________________________________________
9. Сведения о регистрации судна в реестрах судов Республики Казахстан
10. Срок действия разрешения ______________________________________
11. Район (ы) морского промысла ____________________________________
12. Перечень морских портов (пунктов базирования) Республики Казахстан для захода и выгрузки продуктов (объектов) морского промысла
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(подпись командира воинской части Пограничной службы)
"___" _________ 20__ года.
Обратная сторона листа
Особые отметки
1. Дата приостановления разрешения _________________________________
2. Причины приостановления разрешения _____________________________
_________________________________________________________________
3. Дата возобновления разрешения ___________________________________
Отметка об аннулировании разрешения
1. Дата аннулирования разрешения ___________________________________
2. Причины аннулирования разрешения _______________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Отметки воинской части Пограничной службы
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Приложение 3
к Правилам выдачи разрешений
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами для
ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе,
пространственные и временные
пределы действия разрешений
Форма
Уведомление об отказе в выдаче (продлении) разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан

1. Заңды тұлғаның атауы, оның заңды мекенжайы немесе дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты, оның мекенжайы _________________________________________
2. Кеме иесінің атауы және мекенжайы ____________________________
______________________________________________________________
3. Кеменің атауы _______________________________________________
4. Кеменің типі _________________________________________________
5. Кеменің борттық нөмірі _______________________________________
6. Кеме тіркелген теңіз порты (орналасу пункті) _____________________
7. Кеме капитанының тегі, аты, әкесінің аты, оның мекенжайы ________
___________________________________________________________
8. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп
өтуге рұқсат беруден (ұзартудан) бас тарту себептері ________
______________________________________________________________
(Шекара қызметі әскери бөлімі командирінің қолы)
20 __ жылғы "___" _________
Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру қағидаларына, рұқсаттар қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектеріне
4-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алған қазақстандық кеменің экипаж мүшелерін ауыстыру туралы өтініш
Кімге ___________________________________________________________
(Шекара қызметі әскери бөлімінің атауы)
Кімнен _______________________________________________________
(заңды тұлғаның заңды мекенжайы көрсетілген толық атауы немесе
_______________________________________________________________
дара кәсіпкердің Т.А.Ә., оның мекенжайы)
_______________________________________________________________
Кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін 20 __ жылғы "___" _____ сериясы _____ № ______ 0000 әскери бөлім берген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алған қазақстандық кеме экипажының мүшелерін ауыстыруға өтінішті қарауды сұраймын.
____________________________________________________________________
экипаж мүшелерінен алып тастауды сұраймын____________________________
экипаж мүшелеріне қосуды сұраймын____________________________________
(заңды тұлға басшысының немесе дара кәсіпкердің қолы)
20 __ жылғы "___" _________
Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру қағидаларына, рұқсаттар қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектеріне
5-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алған шетелдік азаматтар және азаматтығы жоқ адамдар бар қазақстандық кеменің экипаж мүшелерін ауыстыру туралы өтініш
Кімге ___________________________________________________________
(Шекара қызметі әскери бөлімінің атауы)
Кімнен _________________________________________________________
(заңды тұлғаның заңды мекенжайы көрсетілген толық атауы немесе
________________________________________________________________
дара кәсіпкердің Т.А.Ә. оның мекенжайы)
Кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін 20 __ жылғы "___" ________ сериясы _______ № ______ 0000 әскери бөлім берген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алған қазақстандық кеменің экипаж мүшелерін ауыстыруға өтінішті қарауды сұраймын.
Экипаж мүшелігінен мына шетелдік азаматтарды (азаматтығы жоқ адамдарды) алып тастауды сұраймын:______________________________
______________________________________________________________
экипаж мүшелеріне қосуды сұраймын ____________________________
_____________________________________________________________
Ауыстыру себебі: _____________________________________________
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алған қазақстандық кеменің шетелдік азаматтар және азаматтығы жоқ адамдар бар экипаж мүшелерін ауыстыру туралы өтінішке ____ парақта қосымша қоса беріледі.
______________________________________________________________
(заңды тұлға басшысының немесе дара кәсіпкердің қолы)
20 __ жылғы "___" _________
Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру қағидаларына, рұқсаттар қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектеріне
6-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсаттың қолданылуын тоқтата тұру (қайта жаңарту) туралы хабарлама

1. Наименование юридического лица, его юридический адрес или фамилия, имя, отчество индивидуального предпринимателя, его адрес
________________________________________________________________
2. Наименование и адрес владельца судна ___________________________
3. Наименование судна ___________________________________________
4. Тип судна _____________________________________________________
5. Бортовой номер судна __________________________________________
6. Морской порт (пункт базирования) регистрации судна _______________
7. Фамилия, имя, отчество капитана судна, его адрес __________________
8. Причина отказа в выдаче (продлении) разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан
_______________________________________________________________
(подпись командира воинской части Пограничной службы)
"___" _________ 20__ года.
Приложение 4
к Правилам выдачи разрешений
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами для
ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе,
пространственные и временные
пределы действия разрешений
Форма
Заявление о замене членов экипажа казахстанского судна, получившего разрешение на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан
Кому _____________________________________________________________
(наименование воинской части Пограничной службы)
От кого ___________________________________________________________
(полное наименование юридического лица с указанием его юридического адреса или Ф.И.О. индивидуального предпринимателя, его адрес)
_______________________________________________________________
Прошу рассмотреть заявление на замену членов экипажа казахстанского судна, получившего разрешение на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан для ведения промысловой деятельности, серия ____ №:____________, выданное воинской частью _____ "____"___________20 ___года.
Прошу исключить из членов экипажа:
_______________________________________________________________
Прошу включить в члены экипажа: _______________________________
_____________________________________________________________
(подпись руководителя юридического лица или индивидуального предпринимателя)
"___" _________ 20__ года.
_______________________
Приложение 5
к Правилам выдачи разрешений
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами для
ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе,
пространственные и временные
пределы действия разрешений
Форма
Заявление о замене членов экипажа казахстанского судна с иностранными гражданами и лицами без гражданства, получившего разрешение на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан
Кому ____________________________________________________________ (наименование воинской части Пограничной службы)
От кого __________________________________________________________ (полное наименование юридического лица с указанием его юридического адреса или Ф.И.О. индивидуального предпринимателя, его адрес)
_______________________________________________________________
Прошу рассмотреть заявление на замену членов экипажа казахстанского судна, получившего разрешение на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан для ведения промысловой деятельности, серия ____ №:___________, выданное воинской частью _______ "____"_____________20_____года.
Прошу исключить из членов экипажа следующих иностранных граждан (лиц без гражданства): ______________________________________________
Прошу включить в члены экипажа: ________________________________
Причина замены: _______________________________________________
Приложение к заявлению о замене членов экипажа казахстанского судна с иностранными гражданами и лицами без гражданства, получившего разрешение на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан, на ______ листах.
_______________________________________________________________
(подпись руководителя юридического лица или индивидуального предпринимателя)
"___" _________ 20__ года.
__________________
Приложение 6
к Правилам выдачи разрешений
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами для
ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе,
пространственные и временные
пределы действия разрешений
Форма
Уведомление о приостановлении (возобновлении) действия разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан

1. Заңды тұлғаның атауы, оның заңды мекенжайы немесе дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты, оның мекенжайы ___________________
______________________________________________________________
2. Кеме иесінің атауы және мекенжайы ____________________________
3. Кеменің атауы ________________________________________________
4. Кеменің типі _________________________________________________
5. Кеменің борттық нөмірі _______________________________________
6. Кеме тіркелген теңіз порты (орналасу пункті) _____________________
7. Кеме капитанының тегі, аты, әкесінің аты, оның мекенжайы ________
______________________________________________________________
8. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсаттың қолданылуын тоқтата тұру (қайта жаңарту) себептері
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
(Шекара қызметі әскери бөлімі командирінің қолы)
20 __ жылғы "___" _________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 11 ақпандағы
№ 50 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының аумақтық суларында (теңізінде), ішкі суларында және континенттік қайраңында кәсіпшілік қызметті жүргізетін қазақстандық кемелерге бақылауды жүзеге асыру қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Кемеде тасымалданатын кәсіпшілік өнімдерін (объектілерін), жүктерді, тауарларды басқа кемеге ауыстырып тиеу туралы мәліметтер
Күні
Кәсіпшілік өнімдерінің (объектілерінің), жүктердің, тауарлардың атауы және түрі
Жүк ауыстырып тиелетін кеме
Өлшем бірлігі
Саны
Кеме капитанының (иесінің) қолы
_________________________________________________________________
(кеме капитанының (иесінің) қолы, Т.А.Ә.)
20 __ жылғы "__" _________
М.О.
_________________________________________________________________
(Шекара қызметі әскери бөлімінің лауазымды адамының лауазымы, қолы, Т.А.Ә.)
20 __ жылғы "___" __________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 11 ақпандағы
№ 50 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасының аумақтық суларында (теңізінде), ішкі суларында және континенттік қайраңында кәсіпшілік қызметті жүргізетін қазақстандық кемелерге бақылауды жүзеге асыру қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өткен кезде кемеде кәсіпшілік өнімдерінің (объектілерінің), жүктердің, тауарлардың болуы туралы және оларды кәсіпшілік барысында басқа кемелерге түсіру (тиеу) туралы есеп
Кеменің анықтау деректері
1. Кеменің атауы __________________________________________________________

1. Наименование юридического лица, его юридический адрес или фамилия, имя, отчество индивидуального предпринимателя, его адрес
____________________________________________________________
2. Наименование и адрес владельца судна ___________________________
3. Наименование судна ___________________________________________
4. Тип судна ___________________________________________________
5. Бортовой номер судна __________________________________________
6. Морской порт (пункт базирования) регистрации судна ______________
7. Фамилия, имя, отчество капитана судна, его адрес _________________
8. Причина приостановления (возобновления) разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан
___________________________________________________________
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
(подпись командира воинской части Пограничной службы)
"___" _________ 20__ года.
_________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 февраля 2019 года № 50
Приложение 1
к Правилам осуществления
контроля за казахстанскими
судами, ведущими
промысловую деятельность в
территориальных водах (море),
внутренних водах и на
континентальном шельфе
Республики Казахстан
Форма
Cведения о перегрузке перевозимых на судне продуктов (объектов) промысла, грузов, товаров на другие суда
Дата
Наименование и вид продуктов (объектов) промысла, грузов, товаров
Судно перегрузки
Единица измерения
Количество
Подпись капитана (владельца) судна
_________________________________________________________________
(подпись, Ф.И.О. капитана (владельца) судна)
"___" __________ 20__ года
_________________________________________________________________
(должность, подпись, Ф.И.О. должностного лица воинской части Пограничной службы)
"___" __________ 20__ года.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 февраля 2019 года № 50
Приложение 2
к Правилам осуществления
контроля за казахстанскими
судами, ведущими
промысловую деятельность в
территориальных водах (море),
внутренних водах и на
континентальном шельфе
Республики Казахстан
Форма
Отчет о наличии на судне продуктов (объектов) промысла, грузов, товаров и об их выгрузке (погрузке) на другие суда в ходе промысла при неоднократном пересечении Государственной границы Республики Казахстан
Установочные данные на судно
1. Наименование судна ___________________________________________________________

2. Кеменің типі ___________________________________________________________
3. Кеменің борттық нөмірі __________________________________________________
4. Кеме тіркелген теңіз порты (орналасу пункті) ________________________________
5. Кеме капитанының (иесінің) тегі, аты, әкесінің аты ___________________________
6. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсаттың нөмірі, орны, алынған күні және оның қолданылу мерзімі
__________________________________________________________________________
7. Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаттың нөмірі, орны, алынған күні _________
Қазақстан Республикасының теңіз портынан (орналасу пунктінен) шығу кезінде кемеде тасымалданатын кәсіпшілік өнімдерінің (объектілерінің), жүктердің, тауарлардың, валютаның сипаттамасы және олардың саны
Р/с №
Атауы және түрлік құрамы
Өлшем бірлігі
Саны
1.
Кәсіпшілік (түрлері бойынша) өнімдері (объектілері):
2.
Жүктер:
3.
Тауарлар:
4.
Валюта:
_________________________________________________________________
(кеме капитанының (иесінің) қолы және Т.А.Ә.)
20 __ жылғы "___" __________
М.О.
_________________________________________________________________
(Шекара қызметі әскери бөлімі лауазымды адамның лауазымы, қолы, Т.А.Ә.)
20 __ жылғы "___" __________
Қазақстан Республикасының теңіз портына (орналасу пунктіне) қайта оралғаннан кейін
Р/с №
Атауы және түрлік құрамы
Өлшем бірлігі
Саны
1.
Кәсіпшілік (түрлері бойынша) өнімдері (объектілері):
2.
Жүктер:
3.
Тауарлар:
4.
Валюта:
_________________________________________________________________
(кеме капитанының (иесінің) қолы және Т.А.Ә.)
20 __ жылғы "___" __________
_________________________________________________________________
(Шекара қызметі әскери бөлімінің лауазымды адамының лауазымы, қолы, Т.А.Ә.)
20 __ жылғы "___" __________

2. Тип судна _____________________________________________________________________
3. Бортовой номер судна __________________________________________________________
4. Морской порт (пункт базирования) регистрации судна_______________________________
5. Фамилия, имя, отчество капитана (владельца) судна_________________________________
6. Место, номер, дата получения разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан и сроки его действия ________________________________________________________________________________
7. Место, номер, дата получения разрешения на пользование животным миром ___________
Описание перевозимых на судне продуктов (объектов) промысла, грузов, товаров, валюты и их количество при выходе из морского порта (пункта базирования) Республики Казахстан
№ п/п
Наименование и видовой состав
Единица измерения
Количество
1
Продукты (объекты) промысла (по видам):
2
Грузы:
3
Товары:
4
Валюта:
_________________________________________________________________
(подпись и Ф.И.О. капитана (владельца) судна)
"___" __________ 20__ года.
М.П.
_________________________________________________________________ (должность, подпись, Ф.И.О. должностного лица воинской части Пограничной службы)
"___" __________ 20__ года.
По возвращении в морской порт (пункт базирования) Республики Казахстан
№ п/п
Наименование и видовой состав
Единица измерения
Количество
1
Продукты (объекты) промысла (по видам):
2
Грузы:
3
Товары:
4
Валюта:
________________________________________________________________
(подпись и Ф.И.О. капитана (владельца) судна)
"___" __________ 20__ года.
М.П.
________________________________________________________________ (должность, подпись, Ф.И.О. должностного лица воинской части Пограничной службы)
"___" __________ 20__ года.