"Республикалық азаматтық қорғау қызметтерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 1210 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 265 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық азаматтық қорғау қызметтерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 1210 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 71, 643-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық азаматтық қорғау қызметтерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
6
Химиялық қорғау қызметі
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
";
реттік нөмірлері 9, 10 және 10-1-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
9
Көлік қызметі
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
10
Жолдар мен көпірлер қызметі
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
10-1
Инженерлік қызмет
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
";
реттік нөмірлері 16 және 17-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
16
Ақпарат қызметі
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
17
Байланыс қызметі
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 1210 "Об утверждении перечня республиканских служб гражданской защиты"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2019 года № 265.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 1210 "Об утверждении перечня республиканских служб гражданской защиты" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 71, ст. 643) следующие изменения:
в перечне республиканских служб гражданской защиты, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"
6
Служба химической защиты
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
";
строки, порядковые номера 9, 10 и 10-1, изложить в следующей редакции:
"
9
Транспортная служба
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
10
Служба дорог и мостов
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
10-1
Инженерная служба
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
";
строки, порядковые номера 16 и 17, изложить в следующей редакции:
"
16
Служба информации
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
17
Служба связи
Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин