"Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 341 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 181-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен қосымшаға сәйкес құрамда "Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамына мемлекеттік органдардың өкілдерін сайлауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 29 мамырдағы
№ 341 қаулысына
қосымша
"Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамына сайланатын мемлекеттік органдардың өкілдері
Оспанов
Абылайхан Есенұлы
-
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Жұмабеков Арман
Дайырұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бiрiншi вице-министрі
Еңсебаев Руслан
Сатбекұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі

О составе совета директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2019 года № 341
В соответствии с пунктом 3 статьи 181 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание представителей государственных органов в состав совета директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" в составе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2019 года № 341
Представители государственных органов для избрания в состав совета директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
Оспанов
Аблайхан Есенович
-
вице-министр цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Джумабеков Арман
Даирович
-
первый вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
Енсебаев Руслан
Сатбекович
-
вице-министр финансов Республики Казахстан