"Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2019 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 28 мамырдағы № 327 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 4 маусымдағы № 363 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2019 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 28 мамырдағы № 327 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2019 жылға арналған тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-жолмен толықтырылсын:
"
2
"Астана қаласының жаңа көлік жүйесі. LRT (әуежайдан жаңа теміржол вокзалына дейінгі учаске)"
698 559 957 мың теңге (1 887 999 883 АҚШ долларына балама)
2016 -2020
1 600 000 000 АҚШ долларына дейінгі балама
"Астана LRT" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Бағалы қағаздардың ішкі нарығындағы инвесторлар
".
2. Осы қаулы 2019 жылғы 15 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2019 года № 327 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии, на 2019 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2019 года № 363.
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 15.06.2019.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2019 года № 327 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии, на 2019 год" следующее дополнение:
перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии, на 2019 год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 2, следующего содержания:
"
2
"Новая транспортная система города Астаны. LRT (участок от аэропорта до нового железнодорожного вокзала)"
698 559 957 тысяч тенге (эквивалентно 1 887 999 883 долларов США)
2016-2020
в эквиваленте до 1 600 000 000 долларов США
Товарищество с ограниченной ответственностью "Астана LRT"
Инвесторы на внутреннем рынке ценных бумаг
".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 15 июня 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин