Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу шеңберінде жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 7 маусымдағы № 383 қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 56) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу шеңберінде жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғалар айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 7 маусымдағы
№ 383 қаулысына
қосымша
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу шеңберінде жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғалар
Р/с
Жұмыстардың/көрсетілетін қызметтердің атауы
Өнім берушінің атауы
БСН
1
Құрылыс-монтаждау жұмыстары
"B&A Сontractors SA" компаниясы

Об определении лиц, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2019 года № 383
В соответствии с подпунктом 56) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить лица, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 июня 2019 года № 383
Лица, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
п/п
Наименование работ/услуг Наименование поставщика БИН
1
Строительно-монтажные работы
Компания "B&A Сontractors SA"

140850001841
2
Жобаны басқару бойынша инжинирингтік қызметтер (оның ішінде техникалық қадағалау)
"Делойт ТСФ" жауапкершілігі шектеулі серіктестік
060740004890

140850001841
2
Инжиниринговые услуги по управлению проектом (в том числе технический надзор)
Товарищество с ограниченной ответственностью "Делойт ТСФ"
060740004890