Түркістан облысының Арыс қаласындағы төтенше жағдайдың салдарын жою жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 452 қаулысы.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 42-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының әкімдіктеріне Түркістан облысының Арыс қаласындағы төтенше жағдайдың салдарын жою үшін тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен тиісті жергілікті бюджеттердің 2019 жылға көзделген қаражаты есебінен сатып алу мәселесін қарау ұсынылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Казахстан Рсспубликасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О мерах по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2019 года № 452
В соответствии с пунктом 3 статьи 42 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рекомендовать акиматам областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента в установленном законодательством Республики Казахстан порядке рассмотреть вопрос приобретения товаров, работ и услуг для ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области за счет средств соответствующих местных бюджетов, предусмотренных на 2019 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин