Орман секторындағы ынтымақтастық жөніндегі азиялық ұйымды (AFoCO) құру туралы келісімге қосылу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 26 шілдедегі № 539 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі Орман секторындағы ынтымақтастық жөніндегі азиялық ұйымды (AFoCO) құру туралы келісімге қосылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Орман секторындағы ынтымақтастық жөніндегі азиялық ұйымның (AFoCO) Ассамблеясы мен Хатшылығын Қазақстан Республикасы Үкіметінің Орман секторындағы ынтымақтастық жөніндегі азиялық ұйымды (AFoCO) құру туралы келісімге қосылатыны туралы хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О присоединении к Соглашению о создании азиатской организации по сотрудничеству в лесном секторе (AFoCO)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2019 года № 539
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Правительству Республики Казахстан присоединиться к Соглашению о создании азиатской организации по сотрудничеству в лесном секторе (AFoCO).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Ассамблею и Секретариат Азиатской Организации по Сотрудничеству в Лесном Секторе (AFoCO) о присоединении Правительства Республики Казахстан к Соглашению о создании азиатской организации по сотрудничеству в лесном секторе (AFoCO).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин