"Қазақстан Республикасының Омбы қаласындағы (Ресей Федерациясы) консулдығын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 29 шілдедегі № 544 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Омбы қаласындағы (Ресей Федерациясы) консулдығын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасының Омбы қаласындағы (Ресей Федерациясы) консулдығын қайта ұйымдастыру туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Омбы қаласындағы (Ресей Федерациясы) Бас консулдығы ретінде қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Омбы қаласындағы (Ресей Федерациясы) консулдығы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Консульства Республики Казахстан в городе Омске (Российская Федерация)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2019 года № 544
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Консульства Республики Казахстан в городе Омске (Российская Федерация)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
О реорганизации Консульства Республики Казахстан в городе Омске (Российская Федерация)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Консульство Республики Казахстан в городе Омск (Российская Федерация) путем преобразования в Генеральное консульство Республики Казахстан в городе Омске (Российская Федерация).
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев