Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 21 тамыздағы № 619 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес республикалық мүлік "Казахстанская правда" республикалық газеті" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес республикалық мүлік "Егемен Қазақстан" республикалық газеті" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігімен бірлесіп Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған қүнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 21 тамыздағы
№ 619 қаулысына
1-қосымша
"Казахстанская правда" республикалық газеті" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге республикалық меншіктен берілетін мүлік
P/с №
Мүліктің атауы
Мекенжайы
Ауданы (ш.м.)
Кадастрлық нөмірі
1
Пәтер
Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, Бөгенбай батыр даңғылы, № 24/1-үй, № 275-пәтер
32,7
21:319:016:766:24/1:275
2
Пәтер
Нұр-Сұлтан қаласы, "Сарыарқа" ауданы, Бөгенбай батыр      даңғылы, № 24/1 -үй, № 286-пәтер
56,0
21:319:016:766:24/1:286
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 21 тамыздағы
№ 619 қаулысына
2-қосымша
"Егемен Қазақстан" республикалық газеті" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге республикалық меншіктен берілетін мүлік
P/с №
Мүліктің атауы
Мекенжайы
Ауданы (ш.м.)
Кадастрлық нөмірі
1
Пәтер

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2019 года № 619
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке республиканское имущество с баланса государственного учреждения "Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан":
1) в оплату акций акционерного общества "Республиканская газета "Казахстанская правда" согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) в оплату акций акционерного общества "Республиканская газета "Егемен Қазақстан" согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством информации и общественного развития Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 августа 2019 года № 619
Перечень республиканского имущества, передаваемого в оплату акций акционерного общества "Республиканская газета "Казахстанская правда"
№ п/п
Наименование имущества
Адрес
Площадь
(кв.м.)
Кадастровый
номер
1
Квартира
город Нур-Султан, район Сарыарка, пр. Бегенбай батыра, дом № 24/1, квартира №275
32,7
21:319:016:766:24/1:275
2
Квартира
город Нур-Султан, район Сарыарка, пр. Бегенбай батыра, дом № 24/1, квартира №286
56,0
21:319:016:766:24/1:286
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 августа 2019 года № 619
Перечень республиканского имущества, передаваемого в оплату акций акционерного общества "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
№ п/п
Наименование имущества
Адрес
Площадь
(кв.м.)
Кадастровый
номер
1
Квартира