"2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 808 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 701 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 808 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 808 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2019 года № 701
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 808 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:

5 836 147
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Нұр-Сұлтан қаласы
11 995 302
";
"Денсаулық сақтау" деген 5-функционалдық топта:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" деген әкімші бойынша:
053 "Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту" деген бағдарламада:
114 "Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау" деген кіші бағдарламада:
мына:
"
"Нұр-Сұлтан қаласындағы Ұлттық ғылыми онкология орталығы" (1-кезек – Жаңа стационар ғимаратының іргетастары)

5 836 147
"
изложить в следующей редакции:
"
город Нур-Султан
11 995 302
";
в функциональной группе 5 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 053 "Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения":
в подпрограмме 114 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне":
после строки:
"
"Национальный научный онкологический центр в г.Нур-Султан" (Этап 1 – Фундаменты здания нового стационара)

2 529 943
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
"Нұр-Сұлтан қаласындағы Ұлттық ғылыми онкология орталығы". (2-кезең –Жаңа стационар ғимаратының қаңқасы. АҚІ қаңқасы мен іргетасы)
6 159 155
";
мына:
"
III. Нысаналы даму трансферттері
634 456 616
306 067 957
197 267 222
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
III. Нысаналы даму трансферттері
639 620 071
306 067 957
197 267 222
";
"Бiлiм беру" деген 4-функционалдық топта:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" деген әкімші бойынша:
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" деген бағдарламада:
107 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi" деген кіші бағдарламада:
мына:
"
Ақмола облысы

2 529 943
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
"Национальный научный онкологический центр в городе Нур-Султан" (Этап 2 – Каркас здания нового стационара. Фундамент и каркас МГО)
6 159 155
";
строку:
"
III. Целевые трансферты на развитие
634 456 616
306 067 957
197 267 222
"
изложить в следующей редакции:
"
III. Целевые трансферты на развитие
639 620 071
306 067 957
197 267 222
";
в функциональной группе 4 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования":
в подпрограмме 107 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления организаций среднего образования":
строки:
"
Акмолинская область

20 716 597
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Нұр-Сұлтан қаласы
17 310 126
";
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген 7-функционалдық топта:
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" деген әкімші бойынша:
228 "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру" деген бағдарламада:
101 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген кіші бағдарламада:
мына:
"
Түркістан облысы

20 716 597
"
изложить в следующей редакции:
"
город Нур-Султан
17 310 126
";
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
по администратору 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
в программе 228 "Реализация мероприятий в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер":
в подпрограмме 101 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
строку:
"
Туркестанская область

3 131 324
2 020 000
1 111 324
0
";
көрсетілген қаулыға 23-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 44-қосымшад:
реттік нөмірлері 1 және 2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Қоғамдық-саяси күн тәртібіндегі өзекті мәселелерді және Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру" атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі аспектілерін зерттеу кешені
Халыққа 9 әлеуметтік сауалнама ұйымдастыру және өткізу.

3 131 324
2 020 000
1 111 324
0
";
приложение 23 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 44 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 1 и 2 изложить в следующей редакции:
"
1
Комплекс исследований актуальных вопросов общественно-политической повестки дня и ключевых аспектов Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана "Рост благосостояния казахстанцев: повышение доходов и качества жизни"
Организация и проведение 9 социальных опросов населения.

1. Қазіргі кезеңде ақпараттық-имидждік саясатты қалыптастыру мәселелері. Осы сауалнама нәтижелері бойынша имидждің негізгі архетиптері, имиджді қалыптастыру арналарының тиімділігін бағалау айқындалады, сондай-ақ ақпараттық-имидждік күн тәртібін қалыптастыру бойынша ұсынымдар әзірленеді.
2. Қазақстандық қоғамның әлеуметтік-саяси стратификациясы: құндылықтары және саяси бағдарларының негізгі бағыттары. Зерттеу нәтижелері халықты саяси көзқарас типтері бойынша саралау (сананың негізгі топтары), саяси бәсекелестік деңгейін, сонымен қатар қоғамдық келісімшарттың ағымдағы жағдайын көрсетеді.
3. Үшінші жаңғырту шарттарында ұлттық тарих пен ұлттық кодтың негізгі кезеңдерін қазақстандықтардың қабылдауы. Сауалнама нәтижелері қоғамдық санадағы негізгі тарихи паттерндер, құндылықтарды беру және сабақтастық арналары, болашақты қабылдаудағы ұлттық фактордың рөлі туралы түсінік береді.
4. Жастар жылы және жастар саясатында нысаналы индикаторларды одан әрі қалыптастыру. Сауалнама жүргізу нәтижесі 2019 жылы және алдағы кезеңде Жастар жылының өзектілігі, жастар санының төмендеуі жағдайында қалпына келтіру процесінің өту сипаты, жастар арасында өз болашағын қабылдау ерекшелік тері туралы түсінік береді.
5. Қазақстан Республикасы жағдайындағы қайырымдылық және донорлық жүйесі. Сауалнама нәтижелері ел дамуының қажеттіліктеріне қаншалықты сәйкес келетінің және бизнестің әлеуметтік жауапкершілігін ояту үшін қандай шаралар қажет екенін анықтайды.
6. Қазақстандағы урбанизация мәселелері. Сауалнама жүргізу нәтижесі қалалық субмәдениеттің ерекшелік тері, ауылдық-қалалық көші-қон, әлеуметтік-аумақтық топтардың теңдігі мен теңсіздігі, сондай-ақ негізгі тәуекелдер туралы түсінік береді.
7. Отбасылық-демографиялық саясат. Сауалнама жүргізу нәтижесі отбасы құндылықтары жағдайы, гендерлік теңдік, белсенді ұзақ өмір сүру, балалардың қауіпсіздігі туралы түсінік береді.
8. Қазақстандағы Үшінші жаңғырту процесі. Сауалнама жүргізу нәтижесі әлеуметтік сана қалай өзгеретіні, экономикалық және саяси басымдықтардың үйлесімділігі және үйлесімсіздігі туралы, цифрландыру жағдайында жұмыспен қамтудың тұрақтылығы туралы түсінік береді, сондай-ақ қоғамдық дамудың қазақстандық моделін қабылдау дәрежесін көрсетеді.
9. Қазақстандықтардың өмір сүру сапасы және жергілікті қауымдастықтардың тұрақтылығын қамтамасыз ету мәселелері. Сауалнама жүргізу нәтижесі бойынша өмір сүру сапасының негізгі индикаторлары, жергілікті қауымдастықтардың тұрақтылық, өмірге қанағаттанушылық факторлары әзірленеді
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

1. Вопросы формирования информационно-имиджевой политики на современном этапе. По результатам данного опроса будут определены ключевые архетипы имиджа, оценка эффективности каналов формирования имиджа, а также разработаны рекомендации по формированию информационно-имиджевой повестки.
2. Социально-политическая стратификация казахстанского общества: ценности и основные направления политических ориентаций. Результаты опроса представят дифференциацию населения по типам политических убеждений (основные группы сознания), уровень политической конкуренции, а также текущее состояние общественного контракта.
3. Восприятие казахстанцами основных вех национальной истории и национального кода в условиях третьей модернизации. Результаты опроса дадут представление об основных исторических паттернов в общественном сознании, о каналах передачи и преемственности ценностей, о роли национального фактора в восприятии будущего.
4. Год молодежи и формирование дальнейших целевых индикаторов в молодежной политике. Результаты опроса дадут представление об актуальности Года молодежи в 2019 году и на предстоящий период, о характере протекания восстановительного процесса в условиях спада численности молодежи, об особенностях восприятия своего будущего среди молодежи.
5. Система благотворительности и донорства в условиях Республики Казахстан. Результаты опроса позволят определить насколько соответствует система потребностям развития страны и какие меры необходимы для пробуждения социальной ответственности бизнеса.
6. Вопросы урбанизации в Казахстане. Результаты опроса дадут представление об особенностях городской субкультуры, сельско-городской миграции, равенства и неравенства социально-территориальных групп, а также об основных рисках.
7. Семейно-демографическая политика. Результаты опроса дадут представление о состоянии семейных ценностей, гендерном равенстве, активном долголетии, безопасности детского населения.
8. Процесс Третьей модернизации в Казахстане. Результаты опроса дадут представление о том, как меняется общественное сознание, о синхронности и асинхронности экономических и политических приоритетов, об устойчивости занятости в условиях цифровизации, а также продемонстрируют степень восприятия населением казахстанской модели общественного развития.
9. Качество жизни казахстанцев и вопросы обеспечения устойчивости местных сообществ. По результатам опроса будут разработаны основные индикаторы качества жизни, определены факторы устойчивости местных сообществ и удовлетворенность жизнью
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

230 000
2
№ 16 орнықты даму мақсаты бойынша көрсеткіштерін имплементациялау және оларға қол жеткізу жөніндегі шаралар кешенін іске асыру барысын сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу қызметтері
Мемлекеттік қызмет шеңберінде мынадай бағыттар бойынша ұсынымдар мен ұсыныстар қалыптастырылатын болады:
1. Мемлекеттік органдардың стратегиялық құжаттарына Тұрақты даму мақсатының индикаторларын имплементациялау.
2. Қоғамдық даму мәселелерінің кең спектрі бойынша мемлекет пен азаматтық қоғам институттарының қарым-қатынасы процесін жетілдіру.

230 000
2
Услуги по экспертно-аналитическому сопровождению хода имплементации и реализации комплекса мер по достижению показателей по Цели устойчивого развития №16
В рамках государственной услуги будут выработаны рекомендации и предложения по следующим направлениям:
1. Имплементация индикаторов Цели устойчивого развития в стратегические документы госорганов.
2. Совершенствование процессов взаимоотношений государства и институтов гражданского общества по широкому спектру вопросов общественного развития.

3. Азаматтық институттардың мүмкіндігін жоғарылату.
4. Сыбайлас жемқорлыққа төзбеу қарым-қатынасын қалыптастыру.
5. Қоғамдық құқық қорғау органдарына және қоғамдық белсенділікке сенімін арттыру
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
153 000
";
реттік нөмірлері 10, 11 және 12-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
10
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Хабар24", "Ел арна", сондай-ақ "KazakhTV", арналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Хабар агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
15 575 034
";
11
"Қазақстан" РТРК" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Қазақстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия" телеарналары, әзіл-ойын-сауық телеарнасы, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар", "Астана", "Classic" радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
21 079 633
12
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Мир", "Мир 24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
284 725
реттік нөмірі 13-жол алып тасталсын;
реттік нөмірлері 14 және 15-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
14
"Қазақ газеттері" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Ұлан", "Дружные ребята", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Ұйғыр айвази" газеттері, "Ақ желкен", "Балдырған", "Мысль", "Ақиқат", "Үркер" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Қазақ газеттері" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

3. Повышение возможностей гражданских институтов.
4. Формирование нетерпимого отношения к коррупции.
5. Повышение доверия общества к право охранительным органам и общественной активности
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
153 000
"
строки, порядковые номера 10, 11 и 12 изложить в следующей редакции:
"
10
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар24", "Ел арна", а также "KazakhTV"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
15 575 034
11
Проведение государственной информационной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия", развлекательно - юмористический канал, областные телеканалы, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Classic"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
21 079 633
12
Проведение государственной информационной политики через Национальный филиал Межгосударственной телерадиокомпании "Мир"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Мир", "Мир 24"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
Национальный филиал Межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
284 725
";
строку, порядковый номер 13, исключить;
строки, порядковые номера 14 и 15 изложить в следующей редакции:
"
14
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Ұлан", "Дружные ребята", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Ұйғыр айвази", журналы "Ақ желкен", "Балдырған", "Мысль", "Ақиқат", "Үркер"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

252 332
";
15
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу мәселелерін ақпараттық-талдамалық және әдістемелік сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің "Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
974 312
реттік нөмірі 19-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
19
Мемлекеттік жастар саясатының жаңа кезеңі: жүйелік ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету
Әлеуметтанушылық зерттеулер және болжау, мемлекеттік жастар саясаты институттарын ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету, мемлекеттік жастар саясаты мектептерін ұйымдастыру (сертификатталған оқыту және жастармен жұмыс істейтін мамандардың біліктілігін арттыру), мемлекеттік жастар саясатын ақпараттық-талдамалық қолдау, оның ішінде меншікті сайттың жұмысын жүйелі түрде жүргізу, ұйымдастырушылық-практикалық іс-шаралар
Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ
007 "Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру"
199 025
";
реттік нөмірлері 29 және 30-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
29
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Геодезиялық және картографиялық материалдар мен деректерді мемлекеттік есепке алу, сақтау, мемлекеттік цифрлы топографиялық карталардың масштабтық қатарын және тақырыптық карталарды жасау және жаңарту, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтарының деректер базасын мониторингілеу, техникалық жобаларды құрастыру
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық картографиялық-геодезиялық қоры" РМҚК
007 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"
310 565
";
30
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар
Қалалардың, елді-мекендердің және аумақтардың аэротүсірілімі, мемлекеттік цифрлы топографиялық карталарды және қалалардың жоспарларын жасау және жаңарту, пункттерді тексеру, қалпына келтіру, координаттау, эталондық базистерді сертификаттау, I, II класты нивелирлеу, жиынтық каталогтарды жасау, геодинамикалық зерттеулер, техникалық жобаларды құрастыру, карталарды басып шығару (басу)
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Қазгеодезия" РМҚК
007 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"

252 332
15
Проведение мониторинга средств массовой информации
Информационно-аналитическое и методическое сопровождение вопросов проведения государственной информационной политики
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
974 312
";
строку, порядковый номер 19 изложить в следующей редакции:
"
19
Новый этап государственной молодежной политики: системное научно-методическое обеспечение
Социологические исследования и прогнозирование, научно-методическое обеспечение институтов государственной молодежной политики, организация школы государственной молодежной политики (сертифицированное обучение и повышение квалификации специалистов, работающих с молодежью), информационно-аналитическое сопровождение государственной молодежной политики, в том числе систематическое поддержание работы собственного сайта, организационно-практические мероприятия
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики"
199 025
";
строки, порядковые номера 29 и 30 изложить в следующей редакции:
"
29
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Государственный учет, хранение топографо-геодезических и картографических материалов и данных, создание и обновление цифровых государственных топографических карт масштабного ряда и тематических карт, мониторинг базы данных государственного каталога географических названий, составление технических проектов
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГКП "Национальный картографо-геодезический фонд"
007 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"
310 565
30
Топографо-геодезические и картографические работы
Аэрокосмосъемка городов, населенных пунктов и территорий, создание и обновление цифровых государственных топографических карт и планов городов, обследование, восстановление, координирование пунктов, сертификация эталонных базисов, нивелирование I, II класса, создание сводных каталогов, геодинамические исследования, составление технических проектов, издание (печать) карт
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГКП "Казгеодезия"
007 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"

2 991 818
35-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 35-1-жолмен толықтырылсын:
"
35-1
Мобильді халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
Аз қамтылған және жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларын кеңейту, сондай-ақ халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметтеріне қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
068 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру" 105 "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
381 000
".
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарын екі апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 701 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 808 қаулысына
23-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы:

2 991 818
";
после строки 35 дополнить строкой, порядковый номер 35-1, следующего содержания:
"
35-1
Обеспечение деятельности мобильных центров занятости населения
Для расширения охвата активными мерами содействия занятости безработных и малообеспеченных граждан, а также для обеспечения доступности к услугам центров занятости населения.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Национальная палата предпринимателей "Атамекен"
068 "Реализация Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек""
105 "Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
381 000
".
2. Центральным исполнительным органам в двухнедельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2019 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 сентября 2019 года № 701
Приложение 23
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2018 года № 808
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма,
тыс. тенге
Всего