Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасындағы өткізу пункттерін және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Ахуалдық орталығын жаңғырту және техникалық жете жарақтандыру шеңберінде тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер сатып алынатын өнім берушіні айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 762 қаулысы
1. "Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 56) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
2. 1. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасындағы өткізу пункттерін және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Ахуалдық орталығын жаңғырту және техникалық жете жарақтандыру мақсатында "Nuctech Company Limited" компаниясы осы қаулыға қосымшаға сәйкес тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді беруші болып айқындалсын.
3. 2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 15 қазандағы
№ 762 қаулысына
қосымша
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасындағы өткізу пункттерін және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Ахуалдық орталығын жаңғырту және техникалық жете жарақтандыру мақсатында өнім беруші "Nuctech Company Limited" компаниясынан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің тізбесі
Р/с
Тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің атауы
Объектінің атауы
1
Жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасындағы:
"Алакөл"; "Қалжат"; "Майқапшағай"; "Бақты"; "Атамекен"; "Қапланбек"; "Қазығұрт"; "Темір баба"; "Тәжен"; "Жібек Жолы"; "Достық" өткізу пункттері.
Құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізу
Жабдықтарды жеткізу
Инсталляциялық жұмыстарды, жабдықтарды тестілік сынауды жүргізу
Кепілдік кезеңі шеңберінде жабдықтарды пайдалануға беру және техникалық қызмет көрсету
Оқытуды өткізу
2
Жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Ахуалдық орталығы
Құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізу
Жабдықтарды жеткізу
Инсталляциялық жұмыстарды, жабдықтарды тестілік сынауды жүргізу
Кепілдік кезеңі шеңберінде жабдықтарды пайдалануға беру және техникалық қызмет көрсету
Оқытуды өткізу

Об определении поставщика, у которого будут приобретаться товары, работы и услуги в рамках модернизации и технического дооснащения пунктов пропуска на таможенной границе Евразийского экономического союза и Ситуационного центра Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2019 года № 762
В соответствии с подпунктом 56) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить в целях модернизации и технического дооснащения пунктов пропуска на таможенной границе Евразийского экономического союза и Ситуационного центра Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан компанию "Nuctech Company Limited" поставщиком товаров, работ и услуг согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 октября 2019 года № 762
Перечень товаров, работ и услуг, приобретаемых у поставщика – компании "Nuctech Company Limited" в целях модернизации и технического дооснащения пунктов пропуска на таможенной границе Евразийского экономического союза и Ситуационного центра Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
п/п
Наименование товаров, работ и услуг Наименование объекта
1
Разработка проектно-сметной документации
Пункты пропуска
на таможенной границе
Евразийского экономического союза: "Алаколь"; "Калжат"; "Майкапчагай"; "Бахты"; "Атамекен"; "Капланбек"; "Казыгурт"; "Темир баба"; "Тажен"; "Жибек Жолы"; "Достык".
Проведение строительно-монтажных работ
Поставка оборудования
Проведение инсталляционных работ, тестовых испытаний оборудования
Ввод в эксплуатацию и техническое обслуживание оборудования в рамках гарантийного периода
Проведение обучения
2
Разработка проектно-сметной документации
Ситуационный центр
Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Проведение строительно-монтажных работ
Поставка оборудования
Проведение инсталляционных работ, тестовых испытаний оборудования
Ввод в эксплуатацию и техническое обслуживание оборудования в рамках гарантийного периода
Проведение обучения