"Шартты түрде шығаруға жол берілмейтін тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 21 шілдедегі № 441 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 1 қарашадағы № 827 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шартты түрде шығаруға жол берілмейтін тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 21 шілдедегі № 441 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 42, 226-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген шартты түрде шығаруға жол берілмейтін тауарлардың тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 1 қарашадағы
№ 827 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 21 шілдедегі
№ 441 қаулысымен
бекітілген
Шартты түрде шығаруға жол берілмейтін тауарлардың тізбесі
Р/с №
Тауардың/субпозицияның атауы
СЭҚ ТН коды
1
2
3

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2018 года № 441 "Об утверждении перечня товаров, в отношении которых условный выпуск не допускается"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2019 года № 827.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2018 года № 441 "Об утверждении перечня товаров, в отношении которых условный выпуск не допускается" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 42, ст. 226) следующее изменение:
перечень товаров, в отношении которых условный выпуск не допускается, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2019 года № 827
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 июля 2018 года № 441
Перечень товаров, в отношении которых условный выпуск не допускается
№ п/п Наименование товара/субпозиции Код ТН ВЭД
1 2 3

2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 202-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес қауіпсіздікті тексеруге байланысты Қазақстан Республикасының аумағында тыйым салулар мен шектеулерді сақтау көзделген тауарлар
1
Қоюлатылмаған және қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылмаған сүт және кілегей
0401
2
Қоюлатылған немесе қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған сүт және кілегей
0402
3
Пахта, іріген сүт және кілегей, йогурт, айран және өзге де ферменттелген немесе ашытылған сүт және кілегей, қоюлатылған немесе қоюлатылмаған, қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған немесе қосылмаған, дәмді хош иісті қоспалары бар немесе оларсыз, жемістер, жаңғақтар немесе какао қосылған немесе қосылмаған
0403
4
Қоюлатылған немесе қоюлатылмаған, қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған немесе қосылмаған сүт сарысуы; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген, қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған немесе қосылмаған сүттің табиғи компоненттерінен жасалған өнімдер
0404
5
Сары май және сүттен жасалған майлар мен өзге де тоң майлар; сүт пасталары
0405
6
Ірімшік және сүзбе
0406
7
Шұжықтар және еттен, субөнімнен немесе қаннан жасалған соған ұқсас өнімдер; солардың негізінде дайындалған дайын тамақ өнімдері
1601 00
8
Еттен субөнімнен немесе қаннан жасалған өзге де дайын немесе консервіленген өнімдер
1602
9
Дайын немесе консервіленген балық; бекіре уылдырығы және балық уылдырығынан дайындалған оны алмастырғыштар
1604
10
Құрамында какао жоқ қанттан жасалған кондитерлік өнімдер (ақ шоколадты қоса алғанда)
1704
11
Құрамында какао бар шоколад және өзге де дайын тамақ өнімдері
1806
12
Құрамында какаосы бар немесе жоқ нан, ұннан жасалған кондитерлік өнімдер, тәтті тоқаштар, печенье және өзге де нан-тоқаш және ұннан жасалған кондитерлік өнімдер; вафельді пластиналар, фармацевтикалық мақсаттарда пайдалануға жарамды бос капсулалар, мөрлеуге арналған вафельді қабаттар, күріш қағазы және ұқсас өнімдер
1905
13
Жеміс шырындары (жүзім ашытқысын қоса алғанда) және ашытылмаған және құрамында спирт қоспалары жоқ, қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған немесе қосылмаған көкөніс шырындары
2009
14
2825 тауар позициясында көрсетілген кальций оксиді мен гидроксидінен басқа, сөндірілмеген, сөндірілген және гидравликалық әк
2522
15
Боялмаған немесе боялған, дайын немесе клинкер нысанында портландцемент, қож цементі, суперсульфатты цемент және ұқсас гидравликалық цементтер
2523 10 000 0
2523 21 000 0
2523 29 000 0

Товары, в отношении которых в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 202 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года "О таможенном регулировании в Республике Казахстан" предусмотрено соблюдение запретов и ограничений на территории Республики Казахстан в связи с проверкой безопасности
1
Молоко и сливки, несгущенные и без добавления сахара или других подслащивающих веществ
0401
2
Молоко и сливки, сгущенные или с добавлением сахара или других подслащивающих веществ
0402
3
Пахта, свернувшиеся молоко и сливки, йогурт, кефир и прочие ферментированные или сквашенные молоко и сливки, сгущенные или несгущенные, с добавлением или без добавления сахара или других подслащивающих веществ, со вкусо-ароматическими добавками или без них, с добавлением или без добавления фруктов, орехов или какао
0403
4
Молочная сыворотка, сгущенная или несгущенная, с добавлением или без добавления сахара или других подслащивающих веществ; продукты из натуральных компонентов молока, с добавлением или без добавления сахара или других подслащивающих веществ, в другом месте не поименованные или не включенные
0404
5
Сливочное масло и прочие жиры и масла, изготовленные из молока; молочные пасты
0405
6
Сыры и творог
0406
7
Колбасы и аналогичные продукты из мяса, мясных субпродуктов или крови; готовые пищевые продукты, изготовленные на их основе
1601 00
8
Готовые или консервированные продукты из мяса, мясных субпродуктов или крови прочие
1602
9
Готовая или консервированная рыба; икра осетровых и ее заменители, изготовленные из икринок рыбы
1604
10
Кондитерские изделия из сахара (включая белый шоколад), не содержащие какао
1704
11
Шоколад и прочие готовые пищевые продукты, содержащие какао
1806
12
Хлеб, мучные кондитерские изделия, пирожные, печенье и прочие хлебобулочные и мучные кондитерские изделия, содержащие или не содержащие какао; вафельные пластины, пустые капсулы, пригодные для использования в фармацевтических целях, вафельные облатки для запечатывания, рисовая бумага и аналогичные продукты
1905
13
Соки фруктовые (включая виноградное сусло) и соки овощные, несброженные и не содержащие добавок спирта, с добавлением или без добавления сахара или других подслащивающих веществ
2009
14
Известь негашеная, гашеная и гидравлическая, кроме оксида и гидроксида кальция, указанных в товарной позиции 2825
2522
15
Портландцемент, цемент шлаковый, цемент суперсульфатный и аналогичные гидравлические цементы, неокрашенные или окрашенные, готовые или в форме клинкеров
2523 10 000 0
2523 21 000 0
2523 29 000 0

2523 90 000 0
16
Медициналық гипсті бинттер
3005 90 310 0
17
6103 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, ерлерге немесе ұл балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж пальто, қысқа пальто, желбегей, плащтар, күртелер (шаңғы тебетін киімді қоса алғанда), жадағайлар, шекпендер және ұқсас бұйымдар
6101
18
6104 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж пальто, қысқа пальто, желбегей, плащтар, күртелер (шаңғы тебетін киімді қоса алғанда), жадағайлар, шекпендер және ұқсас бұйымдар
6102
19
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж костюмдер, комплектілер, пиджактар, блайзерлер, шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шолақ шалбарлар (суға түсетін киімдерден басқа)
6103
20
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж костюмдер, комплектілер, жакеттер, блайзерлер, көйлектер, белдемшелер, белдемше-шалбарлар, шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шолақ шалбарлар (суға түсетін киімдерден басқа)
6104
21
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж жейделер
6105
22
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж блузкалар, блузалар және блузондар
6106
23
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған кальсондар, трусилер, түнгі жейделер, пижамалар, суға түскенде киетін халаттар, үй халаттары және машинамен немесе қолмен тоқылған ұқсас трикотаж бұйымдар
6107
24
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған жұқа іш киімдер, ішкі белдемшелер, трусилер, панталондар, түнгі жейделер, пижамалар, пеньюарлар, суға түскенде киетін халаттар, үй халаттары және ұқсас трикотаж бұйымдар
6108
25
Машинамен немесе қолмен тоқылған майкалар, жеңдері бар күпәйкелер және өзге де ішінен тоқылған трикотаж күпәйкелер
6109
26
Машинамен немесе қолмен тоқылған свитерлер, пуловерлер, кардигандар, кеудешелер және ұқсас трикотаж бұйымдар
6110
27
Машинамен немесе қолмен тоқылған балалар киімі және балалар киіміне трикотаж керек-жарақтар
6111
28
Машинамен немесе қолмен тоқылған спорттық, шаңғы тебуге арналған және суға түсетін трикотаж костюмдер
6112
29
5903, 5906 немесе 5907 тауар позицияларының машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж матадан жасалған киім заттары
6113 00
30
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж киім заттары
6114
31
Машинамен немесе қолмен тоқылған тоқыма колготкалар, ұзын шұлықтар, гольфтар, шұлықтар және подследниктер мен басқа да шұлық бұйымдары, қысымды бөліп тарататын компрессиялық шұлық бұйымдарын (мысалы, тамырлардың түйнеліп кеңеюімен ауыратын адамдарға арналған шұлықтар) қоса алғанда және табаны жоқ аяқкиім

2523 90 000 0
16
Бинты гипсовые медицинские
3005 90 310 0
17
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков, кроме изделий товарной позиции 6103
6101
18
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек, кроме изделий товарной позиции 6104
6102
19
Костюмы, комплекты, пиджаки, блайзеры, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме купальных) трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков
6103
20
Костюмы, комплекты, жакеты, блайзеры, платья, юбки, юбки-брюки, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме купальных) трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек
6104
21
Рубашки трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков
6105
22
Блузки, блузы и блузоны трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек
6106
23
Кальсоны, трусы, ночные сорочки, пижамы, купальные халаты, домашние халаты и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков
6107
24
Комбинации, нижние юбки, трусы, панталоны, ночные сорочки, пижамы, пеньюары, купальные халаты, домашние халаты и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек
6108
25
Майки, фуфайки с рукавами и прочие нательные фуфайки трикотажные машинного или ручного вязания
6109
26
Свитеры, пуловеры, кардиганы, жилеты и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания
6110
27
Детская одежда и принадлежности к детской одежде трикотажные машинного или ручного вязания
6111
28
Костюмы спортивные, лыжные и купальные трикотажные машинного или ручного вязания
6112
29
Предметы одежды из трикотажного полотна машинного или ручного вязания товарной позиции 5903, 5906 или 5907
6113 00
30
Предметы одежды прочие трикотажные машинного или ручного вязания
6114
31
Колготы, чулки, гольфы, носки и подследники и прочие чулочно-носочные изделия, включая компрессионные чулочно-носочные изделия с распределенным давлением (например, чулки для страдающих варикозным расширением вен) и обувь без подошв, трикотажные машинного или ручного вязания

6115
32
Машинамен немесе қолмен тоқылған қолғаптар, биялайлар және трикотаж митенкалар
6116
33
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж киімге дайын керек-жарақтар; машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж киімнің бөліктері немесе киімге керек-жарақтар
6117
34
6203 тауар позициясының бұйымдарынан басқа ерлерге немесе ұл балаларға арналған пальто, қысқа пальто, желбегей, плащтар, күртелер (шаңғы тебетін киімді қоса алғанда), жадағайлар, шекпендер және ұқсас бұйымдар
6201
35
6204 тауар позициясының бұйымдарынан басқа әйелдерге немесе қыз балаларға арналған пальто, қысқа пальто, желбегей, плащтар, күртелер (шаңғы тебетін киімді қоса алғанда), жадағайлар, шекпендер және ұқсас бұйымдар
6202
36
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған костюмдер, комплектілер, пиджактар, блайзерлер, шалбарлар, көкірекшесі және бауы бар комбинезондар, бриджилер және шолақ шалбарлар (суға түсетіндерден басқа)
6203
37
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған костюмдер, комплектілер, жакеттер, блайзерлер, көйлектер, белдемшелер, белдемше-шалбарлар, шалбарлар, көкірекшесі және бауы бар комбинезондар, бриджилер және шолақ шалбарлар (суға түсетіндерден басқа)
6204
38
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған жейделер
6205
39
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған блузкалар, блузалар және блузондар
6206
40
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған майкалар және өзге де дене күпәйкелер, кальсондар, трусилер, түнгі жейделер, пижамалар, суға түскенде киетін халаттар, үй халаттары және ұқсас бұйымдар
6207
41
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған майкалар және өзге де ішкі күпәйкелер, комбинациялар, ішкі белдемшелер, трусилер, панталондар, түнгі жейделер, пижамалар, пеньюарлар, суға түскенде киетін халаттар, үй халаттары және ұқсас бұйымдар
6208
42
Балалар киімі және балалар киіміне керек-жарақтар
6209
43
5602, 5603, 5903, 5906 немесе 5907 тауар позицияларының материалдарынан жасалған киім заттары
6210
44
Спорттық, шаңғы және суға түсетін костюмдер; өзге де киім заттары
6211
45
Машинамен немесе қолмен тоқылған немесе трикотаж емес бюстгальтерлер, белдіктер, корсеттер, иықбаулар, байламдар және ұқсас бұйымдар мен олардың бөліктері
6212
46
Орамалдар
6213
47
Шарфтар, мойын орамалдар, мантильялар, бетперделер және ұқсас бұйымдар
6214
48
Галстуктер, мойынтақтар және мойын орамалдар
6215
49
Қолғаптар, биялайлар және митенкалар
6216 00 000 0
50
Киімге өзге де дайын керек-жарақтар; 6212 тауар позициясына енгізілгендерден басқа киім бөліктері немесе киімге керек-жарақтар
6217
51
Жол көрпелері мен жамылғылар
6301
52
Төсек жаймалары, асхана, туалет және асүй жаулықтары
6302
53
Резеңкеден, пластмассадан, табиғи немесе композициялық былғарыдан жасалған табаны бар және үсті табиғи былғарыдан жасалған аяқ киім

6115
32
Перчатки, рукавицы и митенки трикотажные машинного или ручного вязания
6116
33
Принадлежности к одежде трикотажные машинного или ручного вязания готовые прочие; части одежды или принадлежностей к одежде трикотажные машинного или ручного вязания
6117
34
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия мужские или для мальчиков, кроме изделий товарной позиции 6203
6201
35
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия женские или для девочек, кроме изделий товарной позиции 6204
6202
36
Костюмы, комплекты, пиджаки, блайзеры, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме купальных) мужские или для мальчиков
6203
37
Костюмы, комплекты, жакеты, блайзеры, платья, юбки, юбки-брюки, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме купальных) женские или для девочек
6204
38
Рубашки мужские или для мальчиков
6205
39
Блузки, блузы и блузоны женские или для девочек
6206
40
Майки и нательные фуфайки прочие, кальсоны, трусы, ночные сорочки, пижамы, купальные халаты, домашние халаты и аналогичные изделия мужские или для мальчиков
6207
41
Майки и нательные фуфайки прочие, комбинации, нижние юбки, трусы, панталоны, ночные сорочки, пижамы, пеньюары, купальные халаты, домашние халаты и аналогичные изделия женские или для девочек
6208
42
Детская одежда и принадлежности к детской одежде
6209
43
Предметы одежды, изготовленные из материалов товарной позиции 5602, 5603, 5903, 5906 или 5907
6210
44
Костюмы спортивные, лыжные и купальные; предметы одежды прочие
6211
45
Бюстгальтеры, пояса, корсеты, подтяжки, подвязки и аналогичные изделия и их части трикотажные машинного или ручного вязания или нетрикотажные
6212
46
Платки
6213
47
Шарфы, кашне, мантильи, вуали и аналогичные изделия
6214
48
Галстуки, галстуки-бабочки и шейные платки
6215
49
Перчатки, рукавицы и митенки
6216 00 000 0
50
Принадлежности к одежде готовые прочие; части одежды или принадлежностей к одежде, кроме включенных в товарную позицию 6212
6217
51
Одеяла и пледы дорожные
6301
52
Белье постельное, столовое, туалетное и кухонное
6302
53
Обувь с подошвой из резины, пластмассы, натуральной или композиционной кожи и с верхом из натуральной кожи