Кедендік және салықтық әкімшілендірудің автоматтандырылған жүйесінің ("АСТАНА-1" АЖ) интеграцияланған кедендік құрауыштарын жаңғыртуды және техникалық қолдауды қамтамасыз ету бойынша тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаны айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 5 қарашадағы № 830 қаулысы. 11.11.2023 дейін қолданыста болды
Ескерту. Осы қаулының 2-тармағына сәйкес 11.11.2023 дейін қолданыста болды.
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 56) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Біріккен Ұлттар Ұйымының Сауда және даму жөніндегі конференциясы (ЮНКТАД) кедендік және салықтық әкімшілендірудің автоматтандырылған жүйесінің ("АСТАНА-1" АЖ) интеграцияланған кедендік құрауыштарын жаңғыртуды және техникалық қолдауды қамтамасыз ету бойынша тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлға ретінде айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және қоса алғанда 2023 жылғы 11 қарашаға дейін қолданыста болады.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.11.2021 № 786 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об определении лица, у которого будут приобретаться товары, работы, услуги по обеспечению технической поддержки и модернизации интегрированного таможенного компонента автоматизированной системы таможенного и налогового администрирования (ИС "АСТАНА-1")
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2019 года № 830. Срок действия постановления - до 11.11.2023.
Примечание ИЗПИ!
Срок действия постановления - до 11.11.2023 (п.2 постановления).
В соответствии с подпунктом 56) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Конференцию Организации Объединенных Наций по торговле и развитию (ЮНКТАД) лицом, у которого будут приобретаться товары, работы, услуги по обеспечению технической поддержки и модернизации интегрированного таможенного компонента автоматизированной системы таможенного и налогового администрирования (ИС "АСТАНА-1").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и действует до 11 ноября 2023 года включительно.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления Правительства РК от 04.11.2021 № 786 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин