"2019 - 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 808 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 919 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 808 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақта:
8) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 7-қосымша осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 8-қосымша алып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 9, 10, 11, 39-қосымшалар осы қаулыға 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 919 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 808 қаулысына
7-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардыц бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
P/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 808 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019-2021 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2019 года № 919.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 808 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы" следующие изменения:
в пункте 2:
подпункт 8) исключить;
приложение 7 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 8 к указанному постановлению исключить;
приложения 9, 10, 11, 39 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3, 4, 5 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2019 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А.Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2019 года № 919
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2018 года № 808
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего