Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 179 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен республикалық мүлік:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жылжымайтын мүлік;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жылжымалы мүлік (негізгі құралдар) заңнамада белгіленген тәртіппен "Астана Опера" мемлекеттік опера және балет театры" коммерциялық емес акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2020 года № 179
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке республиканское имущество с баланса государственного учреждения "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан" в оплату акций некоммерческого акционерного общества "Государственный театр оперы и балета "Астана Опера":
1) недвижимое имущество согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) движимое имущество (основные средства) согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

2. Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 7 сәуірдегі
№ 179 қаулысына
1-қосымша
"Астана Опера" мемлекеттік опера және балет театры" коммерциялық емес акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін жылжымайтын мүліктің тізбесі
Р/с № Объектінің атауы Жалпы ауданы (ш. м.) Орналасқан жері
1 2 3 4
Тұрғын үй емес ғимараттар
1
Ғимарат

2. Министерству культуры и спорта Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 апреля 2020 года № 179
Перечень
недвижимого имущества, передаваемого в оплату акций некоммерческого акционерного общества "Государственный театр оперы и балета "Астана Опера"
№ п/п
Наименование объекта
Общая площадь (кв. м.)
Местонахождение
1
2
3
4
Нежилые здания
1
Здание

236009003020
1007
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/266 айналмалы сорғы
дана
1
236009003021
1008
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/267 айналмалы сорғы
дана
1
236009003022
1009
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/268 айналмалы сорғы
дана
1
236009003023
1010
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/269 айналмалы сорғы
дана
1
236009003024
1011
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/270 айналмалы сорғы
дана
1
236009003025
1012
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/271 айналмалы сорғы
дана
1
236009003026
1013
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/272 айналмалы сорғы
дана
1
236009003027
1014
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/273 айналмалы сорғы
дана
1
236009003028
1015
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/274 айналмалы сорғы
дана
1
236009003029
1016
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/275 айналмалы сорғы
дана
1
236009003030
1017
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/276 айналмалы сорғы
дана
1
236009003031
1018
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/277 айналмалы сорғы
дана
1
236009003032
1019
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/278 айналмалы сорғы
дана
1
236009003033
1020
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/279 айналмалы сорғы
дана
1
236009003034
1021
KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/280 айналмалы сорғы
дана
1

236009003020
1007
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003021
1008
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003022
1009
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003023
1010
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003024
1011
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003025
1012
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003026
1013
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003027
1014
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003028
1015
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003029
1016
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003030
1017
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003031
1018
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003032
1019
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003033
1020
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1
236009003034
1021
Насос циркуляционный KDN 125/250/250; KDN 100-200/180; КDN40-250/260; КDN80-160/172; КDN65-160/173; КDN80-160/169; NKM-G 32-200/219 ; NKM-G 50-250/263
штук
1