2021 – 2023 жылдарға арналған конкурстан тыс рәсімдер арқылы бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 234 қаулысы.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 28.06.2021 № 440 қаулысымен.
"Ғылым туралы" 2011 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Конкурстан тыс рәсімдер арқылы республикалық бюджеттен 2021 – 2023 жылдарға арналған бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің "Зияткерлік криптографиялық жүйелер: аппараттық-бағдарламалық кешенді әзірлеу" ғылыми-техникалық бағдарламасы бойынша жүзеге асырылады деп белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 28.06.2021 № 440 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2021 – 2023 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2020 года № 234.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления Правительства РК от 28.06.2021 № 440.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года "О науке" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что программно-целевое финансирование вне конкурсных процедур на 2021 – 2023 годы из республиканского бюджета осуществляется по научно-технической программе "Интеллектуальные криптографические системы: разработка аппаратно-программного комплекса" Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 28.06.2021 № 440.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин