"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1033 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 шілдедегі № 483 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1033 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспары:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 20-жолмен толықтырылсын:
"
20.
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
СІМ
қыркүйек
қазан
желтоқсан
Ә.Х. Өтенов
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1033 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2020 года № 483.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1033 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год" следующее дополнение:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 20, следующего содержания:
"
20.
О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О дипломатической службе Республики Казахстан"
МИД
сентябрь
октябрь
декабрь
Утенов А.Х.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин