Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 8 тамыздағы № 508 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Venus Airport Investments B.V" компаниясына "Алматы халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамының орналастырылған 100 % жай акцияларын құрайтын "Алматы халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамының 78414 (жетпіс сегіз мың төрт жүз он төрт) жай акциясын "ТАВ Қазақстан (TAV Kazakhstan)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2020 года № 508.
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить компании "Venus Airport Investments B.V." совершить сделку по отчуждению 78414 (семьдесят восемь тысяч четыресто четырнадцать) простых акций акционерного общества "Международный аэропорт Алматы", что составляет 100% размещенных простых акций акционерного общества "Международный аэропорт Алматы", в пользу товарищества с ограниченной ответственностью "ТАВ Казахстан (TAV Kazakhstan)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин