"Экономикалық өсуді қалпына келтіру жөніндегі 2020 жылдың соңына дейінгі кешенді жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 307 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 тамыздағы № 509 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Экономикалық өсуді қалпына келтіру жөніндегі 2020 жылдың соңына дейінгі кешенді жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 307 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2020 жылдың соңына дейін экономикалық өсуді қалпына келтіру жөніндегі кешенді жоспарда:
реттік нөмірі 67-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
67.
"Тax free" және "kids go free" тетіктерін енгізу бөлігінде туристік қызметті жетілдіру жөніндегі заң жобасының шеңберінде заңнамалық түзетулер қабылдаудың орындылығын пысықтау
Үкіметке ақпарат
2020 жылғы желтоқсан
МСМ, Қаржымині, ҰЭМ
";
реттік нөмірі 72-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
72.
Даму институттарының ("Даму" КДҚ" АҚ) өңдеу өнеркәсібі субъектілері үшін негізгі борыштың 85 %-інен аспайтын көлемінде кепілдіктер беруі
Үкіметке ақпарат
2020 жылғы
тамыз
ҰЭМ, ИИДМ, "Даму" КДҚ" АҚ (келісу бойынша)
";
реттік нөмірі 132-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 142-жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2020 года № 307 "Об утверждении Комплексного плана по восстановлению экономического роста до конца 2020 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2020 года № 509
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2020 года № 307 "Об утверждении Комплексного плана по восстановлению экономического роста до конца 2020 года" следующие изменения:
в Комплексном плане по восстановлению экономического роста до конца 2020 года, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 67, изложить в следующей редакции:
"
67.
Проработка целесообразности принятия законодательных поправок в рамках законопроекта по совершенствованию туристской деятельности в части введения механизмов "tax free" и "kids go free"
информация в Правительство
декабрь
2020 года
МКС, МФ, МНЭ
";
строку, порядковый номер 72, изложить в следующей редакции:
"
72.
Предоставление гарантий для субъектов обрабатывающей промышленности институтами развития (АО "ФРП "Даму") в объеме не более 85% основного долга
информация в Правительство
август
2020 года
МНЭ, МИИР, АО "ФРП "Даму" (по согласованию)
";
строку, порядковый номер 132, исключить;
строку, порядковый номер 140, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин