Е.А. Қиясов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 586 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ерлан Аңсағанұлы Қиясов Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі - Қазақстан Республикасының Бас мемлекеттік санитариялық дәрігері болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А.Мамин

О Киясове Е. А
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2020 года № 586.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Киясова Ерлана Ансагановича вице-министром здравоохранения Республики Казахстан – Главным государственным санитарным врачом Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин