Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру қағидаларын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларды бекіту туралы" 2013 жылғы 23 шілдедегі № 734 және "Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру қағидаларын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 734 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" 2016 жылғы 4 ақпандағы № 51 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 14 қазандағы № 663 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру қағидаларын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 734 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 622-құжат);
2) "Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру қағидаларын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 734 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 ақпандағы № 51 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 8-9-10, 38-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 734 "Об утверждении Правил выдачи пропусков на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства и изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" и от 4 февраля 2016 года № 51 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 734 "Об утверждении Правил выдачи пропусков на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства и изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2020 года № 663.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 734 "Об утверждении Правил выдачи пропусков на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства и изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 622);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2016 года № 51 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 734 "Об утверждении Правил выдачи пропусков на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства и изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 8-9-10, ст. 38).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин