Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Латвия Республикасының Үкіметі арасындағы ақпараттық технологиялар саласындағы ынтымақтастық туралы келісімге қатысушы болмау ниеті туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 қарашадағы № 732 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Латвия Республикасының Үкіметін Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 қарашада Астанада жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Латвия Республикасының Үкіметі арасындағы ақпараттық технологиялар саласындағы ынтымақтастық туралы келісімге қатысушы болмау ниеті туралы хабардар етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Латвийской Республики о сотрудничестве в области информационных технологий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2020 года № 732
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить Правительство Латвийской Республики о намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Латвийской Республики о сотрудничестве в области информационных технологий, совершенного в Астане 16 ноября 2006 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин